KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/6/2014, 10:08

Palcice,  sretan početak . Da u petak sve bude na UZ i da ovaj pokusaj bude tvoj!  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

Ostale koracaljke  bravo bravo bravo bravo bravo 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/6/2014, 10:08

Sandrolina, za plus betu, još malo!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Stisak mace!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/6/2014, 10:09

PalcicaBg ::Kusurko moj dragi hvala! Aj pa da te vucem za nos  lol! 

Ja ustvari tebe čekam, al neću da ti kažem  Razz ljubav ljubav ljubav 
Jedva čekam  d d d zagrljaj 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 26/6/2014, 10:23

Biksi hvala ti, bice i kod mene debela beta...
Sanabi, sve ja radim kao sto si mi rekla i bice kod mene jedna pozitivna betica, osecam to...
uzivam i cekam ponedeljak da uradim beticu.
Ljubim vas sve i hvala vam puno...
Drage moje navijam za srecne pocetke,bockanje, vilike i debele bete. lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  srca  srca  srca  srca  srca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  srca1  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/6/2014, 10:25

Sandrolina, za ponedeljak
vv vv vv vv  vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 
 v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v 
 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/6/2014, 10:30

sandrolina ::u tome se Sanib i ja razlikujemo, sto ja nikako da mislim pozitivno, do pola dana i nekako ali kada dolazi vece ja pocnem da tonem, kako nisam ja ta kojoj ovo može poci za rukom...ali opet necu d a se bedačim uspece jednom, mozda i sada ne predajemo se dok ne vidim pozitivnu betu. Mislim da su siptomi individualni, ja nema nista sem da me ponekad nadima stomak i imam bolove kao pred vesticu ali to pripisujem untrogestanu....
ali trudicu se da mislim na lepu i pozitivnu betu.
sandrolina ,simptomi su individualni ..i ne moras ih imati ,kao eto ja -pa ni sada u trudnoci ! bitno je da beta bude pozitivnA !navijam jako i nesemes da bedacis jer si dala sve od sebe ! smajli angel  smajli angel  smajli angel  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
palcice ,selimo rode u Valjevo  igracice  igracice  igracice  ff  ff  ff ...sada si ti na redu ,cekamo jos Bak ,Sasku...Sandrolinu vec sam uvrstila u red pozz beta !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 26/6/2014, 10:36

hvala ti leptirko moj sareni...da mora biti pozitivna da se niz ne prekida, saljem i ja rode u valjevo roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  d  d  d  d  d  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  zagrljaj

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/6/2014, 10:37

love  love  love  love  love  love  love  love  love  love  love  love 
sandrolina ::hvala ti leptirko moj sareni...da mora biti pozitivna da se niz ne prekida, saljem i ja rode u valjevo roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  d  d  d  d  d  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 26/6/2014, 14:32

Palcice draga,  sretan početak sretan početak znas da sam sigurna u vas uspeh i srecu ovoga puta b b 

Sandrolina bice to jedna velika lepa beta  b b b 

Sanib, lepo e dupla igra trudnica  nasa uzivaj sad

Zvakice mila moja za tebe znas sta zelim onako jako najace kao i za sebe puno te  zagrljaj zagrljaj ljubav  jedva cekam da navijamo i da se radujemo

nek se nizu samo lepe vesti sreca 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 26/6/2014, 15:07

Ja vam dolazim sa mracne strane ulice, pa me radost i sjaj srece na ovoj strani privukao. Kako je divno ovde kod vas, nove pozitivne bete i nove bebe razvukle su mi prvi osmeh i prvu suzu radosnicu posle vise dana tugovanja.
Zelim da se sve, koje koje cekaju betu, sto pre odsele na trudnicke strane.
Cestitam svima i pospite nas malo tim carobnim praskom  vv
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/6/2014, 15:14

Palcice,da prodje dobro UZ,da pocnes FET i da bude uspesan! radost igracice radost igracice radost igracice 

MDB,Saska,Sandrolina,Bak,navijam za OGROMNE BETE! beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 

 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 

Ja veceras imam UZ u Genesis-u kod Kopitovicke da vidimo ima li sanse za prirodnjak! ff 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 26/6/2014, 15:23

Lela srećno večeras i da bude dobro stanje na uz .
Palčice i tebi srećno sutra.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 26/6/2014, 15:25

Ima, ima šanse Lela  sreca sreca sreca Mlada si ti i ima šanse, ne brini... zagrljaj 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/6/2014, 15:34

Hvala,Saska i MDB,nadam se. smajli angel

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/6/2014, 15:36

Lela, drziiiim jaaako fige!
Javljaj! Naravno da ima sanse, uvek ih ima! Ti si mlada i ima celijica....
 molitva molitva molitva 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 26/6/2014, 15:38

lela ja navijam jako da bude prirodnjak, drzim fige draga i javljaj sta se desava....navijamooooooooooooooooooooooooooooooo i sada da zaprasim vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/6/2014, 16:24

Navijam jakooo, drage moje  b b b b b b b b b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 26/6/2014, 16:30

I ja, i ja!!! Saljem rode svim cekalicama, i sjajnim cicama koje krecu uskoro u nove postupke!!!  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Kusurko, Palcice, vas cu i da svom silinom uzivo vucem za nosic!  igra igra igra igra igra igra 

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/6/2014, 17:34

Hvala vam,javljam se sa izvestajem veceras ili sutra! Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 26/6/2014, 18:13

Večeras!  Laughing 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 26/6/2014, 18:16

KoMetaK ::Sani, odlicna beta!!!
Sandrolina, navijam da prepises!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Palcice, srecno u petak! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Kornjaca, kako ide bockanje? Kad je stop? igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ma joj ovo mi je prvi put ništa neznam  Very Happy Very Happy Very Happy  juce sam bila na kao kontroli dali su mi još jednu bockalicu Cetrotide još sutra imam pa u subotu Vadim krv ujutro progesteron i LH tako nešto papir mi u kolima. Mm je sinoć morao opa opa  Embarassed ..., mislim da cu uskoro!!! VI koje imate vise iskustva, sta mislite sta me čeka???? Laughing
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/6/2014, 18:21

mamadabudem :) ::Večeras!  Laughing 

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 


Poslednji izmenio lela1984 dana 26/6/2014, 18:25, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 26/6/2014, 18:23

lela1984 ::
mamadabudem :) ::Večeras!  Laughing 

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Sad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Briši ovog u sredini!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/6/2014, 18:24

mamadabudem :) ::Večeras!  Laughing 

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/6/2014, 18:26

mamadabudem :) ::
lela1984 ::
mamadabudem :) ::Večeras!  Laughing 

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Sad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Briši ovog u sredini!

Zalutao...  sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu