KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 24/6/2014, 12:40

Sanib, cestitam i uzivaj u svojoj sreci!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 24/6/2014, 12:54

Hvala Nataly.. igracice igracice igracice 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 24/6/2014, 13:09

Sanib sreca sve cestitke,nek ti trudnoca bude dosadna i bezbrizna. b b b b b b bravo za betu,bravo i za Genezis i dr. Crnogorac queen Ja sam isto imala debelu betu,jedna mi sestra rece da ponovim a drugi dan Dragana rece da nema potrebe,tako da ja nisam a i bilo mi je lakse tako.Sigurna sam da ce  biti i vise nego dupla,ne brini. yes 
Jelka srca ,mislim da ne moras da menjas mesto boravka,ti se odlucujes na prvoj komisiji u kojoj utanovi zelis da radis,tacnije,biras od ponudjenih opcija.Jedino sto sto onaj ko i teritorijalno spada pod tu ustanovu ima prednost ako su popunjeni kapaciteti,tako meni rekose u Fondu,a ti proveri.Imas na temi Vto o trosku rzzo njihove brojeve telefona,iscitaj malo,ima dosta informacija.
Koracaljke moje drage usne
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 24/6/2014, 13:27

imenakinjo moja, jos nisam izlazila iz kuce, danas sam nameravala ali ovo vreme ce da mi najverovatnije pomeriti planove...
ali vise nisam u tom tripu izlazim samo ako ne bude kise... danas mi 7dpt. nemam nikakve simptome cak ni bolove od untogestana...hhahahhhh
ti nemoj nista da se brines beta ce biti sjajna i debele i duplaće se kako treba, jedva cekam tvoj prvi UZ  i da cujes  srca1 , ljubim te
ostalim devojkama saljem dosta

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 24/6/2014, 13:28

zeznuh se pa poslah ne dovrsenu poruku, ostalim devojkama saljem  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  kojeg danas nesto slabo ima.... Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Laughing

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Menopur - višak

Počalji od ShareLove 24/6/2014, 13:44

Zdravo svima,

Htela sam da pitam koji biste mi savet dale u vezi sa Menopurom koji sam bila nabavila u većoj količini nego što mi je trebalo. Ostalo mi je 9 ampula sa rokom trajanja do ... uh, čini mi se 7/2016. U lokalnim apotekama ga ne drže i ne mogu da ga "vratim". Plaćala sam jednu 2000 dinara. Kako da ga se "rešim"?  zbunjen 

Hvala unapred!

ShareLove

Broj poruka : 11
Datum upisa : 24.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/6/2014, 14:30

Jelka ::Pozdrav svim koracaljkama.... koliko sam uspela na brzaka da vidim..puno lepih vesti...
Nadam se da cu vam se i ja od jeseni pridruziti u koracima..sad moram malo da odmorim...jos nisam isla kod doktora da vidimo za dalje, ne znam ni kada bi mogli ponovo da pokusamo...?!?!
Htela sam da vas pitam, da li znate da je neko ko sa prebivalistem pripada komisijama u Beogradu, (kao ja sto imam prebivaliste u Smederevu), moze da se prijavi u npr. Novi Sd..i tamo pokusa preko fonda da radi VTO u Betaniji ili Genezisu....

Izvinite sto sam upala...bas sam u guzvi pa ne mogu poslako da listam strane kutka....
Hvala vam u svakom slucaju..
Ljubim vas sve....
Idrzim fige svim hrabrim koracaljkama...
jelka ,odogovorila ti je petkana sve ! ja Znam cure sa juga Srbije ,koje su uspele da udju u protokol rtj vto o trosku rzzo ,i odradile vto u Betaniji ,jre su tako trazile .srecom kapaciteti im nisu bili popunjeni tako da su obe uspele i rodile 2 decaka ... yes  yes  yes  yes

Ovde lije kisa ko iz kabla ...uhhhhhhhhhh fd  fd  fd
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 24/6/2014, 14:56

I ja sa nestrpljenjem cekam prvi UZ.. Da konacno vidim te moje cvetice i da im cujem  srce srce srce  e tada cu biti onda skroz opustena i uzivacu u trudnoci.. Ljubim jako i izlazi malo na svez vazduh, nemoj da se bebice bune!!

Petkana hvala puno.. Ljubac
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/6/2014, 15:14

sanib srecno ,samo polako i opusteno .bice sve ok . cvet  cvet  cvet  cvet
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/6/2014, 16:00

sandrolina ::zeznuh se pa poslah ne dovrsenu poruku, ostalim devojkama saljem  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  kojeg danas nesto slabo ima.... Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Laughing

I za tebe  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny i malo beogradskih rodica! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Navijam za dve  beba beba !

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/6/2014, 16:37

Sanib,

Cestitke!! Meni to mirise na dve bebice, govorim po beti iz licnog iskustva Wink Navijam za divnu, opustenu, skolsku trudnocu!!!  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

Vucice, mnogo mi je sladak tvoj avatar! Ovaj mi mirise na pobednika! Wink Vucem jako za nosic za naredni postupak, draga...!  poljubci poljubci  poljubci
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/6/2014, 16:46

Sanib samo sada uzivkaj,bice duplirana beta.
Meni danas krenulo braonkasto,cim krene pravilno zovem Genesis. :)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 24/6/2014, 18:12

hvala Lela, bice mi potrebne ove rode, otvoreni svi prolazi da samo jedan udje i bice mi dovoljna hahhahhhhhhh

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 24/6/2014, 19:01

Sanib, cestitam na divnoj beti! Neka ti trudnoca bude lagana i skolska!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce likeit bebe igra igra igra igra Ajde vuci nas za nosice, da te pratimo! I da tvoja starija imenjakinja (Sunny All) objavi uskoro veliku betu!

Kornjacice ,srecno sa bockanjem!

Palcice, kad imas kontrolu i UZ?

Vule, mnogo ti je lep avatar! NAdam se da si se odmorila i da ces uskoro u akciju!  love 

Navijam curice!  igra igra igra igra igra igra igra igra 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djeni 24/6/2014, 19:06

Ne stižem da ispratim sve šta se dešava ...

@ Sanib,

drži se i sretno ! Navijam za tebe, što bi rekla Ema 78 držim ti fige ako treba to laktova  Very Happy Very Happy Very Happy srca1 

Ostalim čekalicama, u koje i sama spadam, neka vreme do našeg suđenog trenutka prođe opušteno i korisno ! Ljubim vas sve! ljubav 
Djeni
Djeni

Broj poruka : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 21.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/6/2014, 19:07

Kometak danas me zvali iz Va da se javim u petak na UZ,to ce biti 9dc  ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/6/2014, 19:53

palcicee,jeeeeeeeeeeeee! igra  igra  igra  igra  igra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/6/2014, 19:59

PalcicaBg ::Kometak danas me zvali iz Va da se javim u petak na UZ,to ce biti 9dc   ljubav

Palcice  radost radost radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/6/2014, 20:00

Palcice juhu!!!

 sretan početak 

 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/6/2014, 20:05

Sofija Veks ::
Vucice, mnogo mi je sladak tvoj avatar! Ovaj mi mirise na pobednika! Wink Vucem jako za nosic za naredni postupak, draga...!  poljubci poljubci  poljubci

KoMetaK ::

Vule, mnogo ti je lep avatar! NAdam se da si se odmorila i da ces uskoro u akciju!  love 

 

Hvala vam, drage moje....ja jos uvek ne znam kud cu, sta cu, mm je protiv jos jedne VTO. Mada, verujem da cemo se nesto dogovoriti...  Wink 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/6/2014, 20:10

PalcicaBg ::Kometak danas me zvali iz Va da se javim u petak na UZ,to ce biti 9dc   ljubav

Bravo,Palcice,navijamo za uspesan FET sada! Very Happy sunny osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/6/2014, 20:16

PalcicaBg ::Kometak danas me zvali iz Va da se javim u petak na UZ,to ce biti 9dc   ljubav

Palcice,  igracice igracice igracice 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 24/6/2014, 20:18

Palčice, hajde polako.... osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 24/6/2014, 20:35

Palcice  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Vucko, dogovoricete se, polako  Wink 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 24/6/2014, 20:37

Devojke moje hvala vam puno.. Vucem vas za nosice i drzim palceve..

Palcice sad relax i bice sve super.. Ljubac  smajli angel smajli angel radost radost radost radost roda roda roda 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu