KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 14 od 25 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 14/6/2014, 23:43

[img]Junska jutra u susretu leta - Page 14 2m4yn7r[/img]
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 14/6/2014, 23:50

Cuftaco, slatko me nasmeja. A kad smo kod plate, imam jednu dobru vest. Kad mi skinu bolovanje, necu da platim tzv solidarni porez. Jupi!!!

Dino, koji je to car bio. Car. U potpunosti.

Ganedina, nemoj da tripujes Suzu, kakva crna menopauza. Npr, ja sam 7 god starija od Suze, amh mi je manji od 0,1 a fsh 8 na skali do 18. Dala sam samo 4 folikula u postupku, doduse kvalitetnih. Ako je neko u menopauzi izmedju mene i nje, pre ce biti da sam ja. A fsh mi mali. Dakle, Suzo, cula si Cuftu. Za endokrinologa mozda nema veze da li je radjen 2 do 5 dana ciklusa. Jer svaka faza ima svoje ref vrednosti. Uradi to obavezno.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 14/6/2014, 23:52

Cuftaco, slatko me nasmeja. A kad smo kod plate, imam jednu dobru vest. Kad mi skinu bolovanje, necu da platim tzv solidarni porez. Jupi!!!

Dino, koji je to car bio. Car. U potpunosti.

Ganedina, nemoj da tripujes Suzu, kakva crna menopauza. Npr, ja sam 7 god starija od Suze, amh mi je manji od 0,1 a fsh 8 na skali do 18. Dala sam samo 4 folikula u postupku, doduse kvalitetnih. Ako je neko u menopauzi izmedju mene i nje, pre ce biti da sam ja. A fsh mi mali. Dakle, Suzo, cula si Cuftu. Za endokrinologa mozda nema veze da li je radjen 2 do 5 dana ciklusa. Jer svaka faza ima svoje ref vrednosti. Uradi to obavezno.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 15/6/2014, 00:01

https://www.youtube.com/watch?v=VwNsdcAXwE4

Da li ste ovo gledali?

Miss ne spava. Ne pali se miss, dolaze "platni razredi"  lol! 

I nešto za kraj:

" Do tajne se ne stize drumom,nego stranputicom.
Ona nije na kraju pravog,nego na kraju pogresnog puta
."

Milorad Pavic
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 15/6/2014, 00:08

Da, dolaze platni razredi, pa na to smanjenje plata, ma jedna nesreća ne dolazi sama, nego dokle će da traju ovi nakazni likovi? Cim se porodim, odoh ja na ulicu da srusim vlast. Ne spavam, gledam eng-it. Radujem se i sto su Grci izgubili. Samo zato sto je jedna nakaza izjavila da navija za grke. Inace volim grcku, posebno KRF.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 15/6/2014, 00:19

I mm gleda isto, a tokom gledanja prati komentare za košarku na svojim sportskim sajtovima. Upravo se obradovao kada ga je komentar podsetio na film "Munje": "lepo kaže Šarlz barkli: Što ulaziš u frku kad si slabiji?"

Već si bila na "mitingu naučnika", gde ćeš jadna trudna ponovo na ulicu?! Gde sastavi nauku i politiku - doduše, kad je to pa bilo odvojeno?! Ne smemo više o politici, Hepi će nas ujutru naružiti. Već sam malo "skrajnula" sa ovima sa "njuz neta"

Idem ja lagano ka krevetu. Našla sam neku super knjigu "hronika porodice Paskija". Pisac podseća na tebe kad pišeš po forumu. A možda i ti da tokom trudnoće napišeš neku knjigu? kad je mogla Marijana Mateus.... lol! 

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 15/6/2014, 00:37

Kad je mogao legija, pa ona s pinka, pa ko sve ne, mogu i ja, al necu da se brukam!

Najvise mi se svidja stavka br 6, lavovi. A ima i orlova koji stoje na laznim zlatnim kuglama.

pih. Vodi italija. A ja navijam za engleze. Ajoj!!!! 1:1 super!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 15/6/2014, 00:47

Imam patuJka u bašti, međ' biljakama. Ali je: skulptura, umetničko delo vajara Vave Stankovića. Najslađi je na svetu, mali je, sedi, razmišlja, ima kapicu, lulu. Vava Stanković mu je dao i ime: Homer. Ja sam želela da se zove Bjanki, ali nije bio red da protivurečim umetniku. 100 maraka nemam, a do nedavno sam imala i Krigera. Pa ja sam bre najgora  affraid 

   'ajd' što je 1:1 nego se neko oko terena povredio skačući od sreće zbog gola.

  E sad stvarno idem. Trudnjačo, polazi i ti na spavanje.

POluvreme, ode mm da kupi cigare
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 15/6/2014, 00:55

ne mogu, u pola 2 treba da "plasiram vaginalno" utrogestan. Trenutno jedem, redom sta vidim. Pa se posle cudim sto mi veliki stomak.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 15/6/2014, 00:56

Evo jedan je! Pojedi sve šta imaš, nahrani bebu(e), "plasiraj" taj Utrogestan  Very Happy, ppuši cigaru  i zzzzzzz.......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 15/6/2014, 01:18

Dosla sam samo da vidim ko je navijao za engleze a nije za moje 'talijane!!! Da znam ko je izdajica!  Wink lol! lol! lol! 

Suzo, uradi ti opet u ponedeljak, ako imas mogucnost promeni i lab. Meni je ovo jako cudan rezultat i skoro da sam sigurna da je greska. Pa pravac sa svim ovom kod dr.

Bravo za L!

Ostalo zaboravih! Obradovah se sto sam dosla do neta na kompu, pa ne znam gde cu pre!  Rolling Eyes Razz Razz 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 15/6/2014, 08:28

Drage moje, hvala vam na savjetima. Tek u utorak mogu ponoviti nalaz. Nesto nisam ni spavala najbolje, pa onda u jednom momentu shvatim ( jer procitah na google da su ovo simptomi ranog klimaksa), ako udjem u klimaks, onda sam baka, a ako se to.desi ondaK cu biti mlada baka:-) sta me briga :-)

Salu na stranu, Miss, mozda je Genedina i u pravu. Sjecas se ti da sam te pitala prije dva mjeseca otprilike da li.je.moguce da ulazim u klimks? Kazu da tome doprinose razni stresovi a ja sam ih imala, onako i za izvoz ! drage moje, sve je moguce danas.
Jao izvinite na greskama, kuckam sa tudjeg telefona :-)
Mislim da trenutno ne zelim ni da ponavljam nalaz a i.svakako mogu tek u utorak. Dosla sam na vikendicu, Jablanicko jezero, kisa pada kao iz kabla. Boli me briga, makar udisem cist vazduh pomijesan sa dimom od rostilja.i.cigara :-)
Hvala vam sto ste tako divne, i sto se brinete..ja sam dobro, shvatila.davno da iz ove koze ne mogu. Dan dva odmora, pa krecem dalje. Ljubim sve redom :-)
Zene, niko izgleda nije imao ovoliki Fsh na forumu osim mene...bog te, kakav sam ja fenomen :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 15/6/2014, 09:18

Suzo, klimaks pre 40? Nema sanse. I nemoj da bezis od problema, nego ga resavaj. Od utorka u akciju. Pa sve i da je klimaks, moras to da znas. A ne da nagadjas i mucis sebe duplo.

Meto, kad gledam fudbal, ja mislim o fudbalu, a ne o nacionalnosti. Ja ni za nase nisam u stanju da navijam, jer cesto igraju "seoski fudbal". A it, eh, nedavno sam s jednim englezom nahvalila italiju, kako je lepa i doterana, pa ja pomenuh i veneciju, iako nisam bila. Nema veze. E sad, kad se setim italijana na proslom sp, smuci mi se. Kao i kad se setim nas. Kao i sad kad sam gledala spance. Kome sudije pomazu i izmisljaju penale, taj je meni nedostojan da nastavi takmicenje. Zato sam odusevljena holandjanima,wjer su dokazali da nema sudije koji moze da se takmici s fudbalom, kad se zna da se igra, naravno. E sinoc je it bila iznad mojih ocekivanja, svaka cast.

Udavih u cik zore, ali fudbal je meni igra, i nista vise. I ako ne pobedi najbolji, propade takmicenje.

Dobro jutro!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 15/6/2014, 09:57

Miss, naravno, u utorak u akciju. Ne bjezim od problema, stvarno, samo mi treba dan dva da se dogovorim sama sa sobom. Tako ja funkcionisem,moram se sa sobom dogovoriti prvo, pa onda sa svima ostalima :-). Bice to sve dobro, tj. bice onako kako mora biti :-)
Slazem se za fudbal, Holandjani su me odusevili, zbog njih nastavljam.dalje gledanje i navijanje.
Miss, sutra...mislim na tebe :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 15/6/2014, 10:02

lol!  Meta se salila, a ja se primila. Samo da se zna, kad su Italijani izgubili od Francuza u finalu EP 2000 god, plakala sam kao kisa. 3 put sam gledala snimak i svaki put plakala. Inace sam na par naucnih skupova upoznala neke Itajijane, i zakljucila sam da su nevidjeni sarmeri. Najbolji. Necu vise o fudbalu i Italijanima, obecavam. Mozda malo o fvdbalu.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 15/6/2014, 10:04

NA DANASNJI DAN PRE TACNO 10 GODINA, METALLICA JE PRVI PUT SVIRALA U BEOGRADU. Kako sam se dobro provela! To se ne zaboravlja. Cak je i mm bio odusevljen, iako ne voli nikako tu muziku.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 15/6/2014, 11:04

missile ::Meto, kad gledam fudbal, ja mislim o fudbalu, a ne o nacionalnosti. Ja ni za nase nisam u stanju da navijam, jer cesto igraju "seoski fudbal". A it, eh, nedavno sam s jednim englezom nahvalila italiju, kako je lepa i doterana, pa ja pomenuh i veneciju, iako nisam bila. Nema veze. E sad, kad se setim italijana na proslom sp, smuci mi se. Kao i kad se setim nas. Kao i sad kad sam gledala spance. Kome sudije pomazu i izmisljaju penale, taj je meni nedostojan da nastavi takmicenje. Zato sam odusevljena holandjanima,wjer su dokazali da nema sudije koji moze da se takmici s fudbalom, kad se zna da se igra, naravno. E sinoc je it bila iznad mojih ocekivanja, svaka cast.

Udavih u cik zore, ali fudbal je meni igra, i nista vise. I ako ne pobedi najbolji, propade takmicenje.

Dobro jutro!!!!



E svaka ti zlatna! I ja sve tako mislim. A i za ono što si Suzi rekla  Very Happy 

Što je lepo kad-kad biti sam. mm i L otišli da kumčeta poslednji put u ovoj sezoni malo preslišaju matiš, jer je već sutra prijemni za srednju školu. Pootom će do bake, a jaaa...... od ranog jutra sam sebe obrdovala nekim novim naučnim radovima, pročitala, a sada odoh do pekaare....ali samo po hleb. Ništa drugo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 15/6/2014, 11:19

Cufta, uzivaj , nekad je lijepo biti sam, ali si ih isto tako sigurno vec pozelila :-)

Ustade moja djevojcica malo prije iz kreveta, i pravo meni u zagrljaj. Suzi, kaze, sanjala sam te, sjedimo na ovom kaucu a ti trudna. Imas mali stomacic a ja ga mazim...
Inace ona nista ne zna, ne zelim da je opterecujem nekim stvarima. Nesto razmisljam, kako je sve povezano. Razgalila mi je dusu, dala mi snagu, cini mi se da sada jos jaca krecem naprijed. Eto, htjedoh samo da podijelim sa vama ovaj lijepi osjecaj...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 15/6/2014, 11:34

Suzi, meni bi to bilo dovoljno za ceo preostali život
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 15/6/2014, 11:46

Znam Cufta, dusa mi je poletila, ona je divno moje dijete. Moja borba je i te kako vezana za nju, jer ona tako silno zeli brata ili seku. Ja cu se boriti do kad budem mogla, i ako ne uspijem jednog dana joj mogu objasniti da sam dala sve od sebe. Bicu presretna da cuvam.jednog dana njenu djecu...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od fight&faith 15/6/2014, 12:13

Suzo, pa ja nisam ni znala da ti imas cerkicu. Secam se da si pominjala sestrica i sestricinu. Ne umanjujem znacaj tvoje zelje da se jos jednom ostvaris kao majka, ali imati cerkicu ... to je ogromno bogatstvo, neprocenjivo.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 15/6/2014, 12:52

Hvala draga moja f@f, ona je kcerka mog supruga iz prvog braka, ali je vise moja nego icija :-) nas dvije smo zajedno 7 godina, a njoj je sada 12. To je moja drugarica :-)
Ljubim te draga moja, puno :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od fight&faith 15/6/2014, 12:54

Izvini Suzo. Lose sam razumela. Sad se rasplakah.  Sad 

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 15/6/2014, 12:56

Star77 ::Hvala draga moja f@f, ona je kcerka mog supruga iz prvog braka, ali je vise moja nego icija :-) nas dvije smo zajedno 7 godina, a njoj je sada 12. To je moja drugarica :-)
Ljubim te draga moja, puno :-)
i moj mm ima dvoje dece ,i to jedan vec punoletan ,ali ne zive sa nama ...ma nek su nam ziva i zdrava sva deca! smajli angel  smajli angel  smajli angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SoJa 15/6/2014, 14:29

Star, ne znam šta je veće bogatstvo, što ti imaš nju, ili što ona ima tebe. Već sam ti rekla, oduševljena sam vašim odnosom, a ti si fenomenalna žena, verujem da si joj najbolja prijateljica. To će joj mnogo značiti i kasnije u životu. Navijam iz sve snage da joj podariš batu ili seku  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 14 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 25 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu