KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 25 od 25 Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 25 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 30/6/2014, 15:08

JAmajka ::Dobro jutro!
Kometa,pa to kod tebe u komšiluku je kao u nekom filmu. Wink 
Vidim slike sa druženja u NS.Lepe ste, sve.

Mi smo ovih dana baš uživali.Došao je mm za vikend...i zamislite,nije gledao sve utakmice,već je bio sa nama non stop.Pun je priča,utisaka...jedva čekam da idem tamo,da vidim sve svojim očima.Deca se nisu odvajala od njega,čak su i spavali sa nama. Laughing  Laughing 
Od jutros opet plakanje,opet traže taju,opet neće u vrtić...

Bak,pusti ribe,važno je da "upecaš"poz.Betu. igracice igracice igracice 

Ganedina,ne napisa nam šta je bilo kod dr u NS?

Odoh da radim...kiss

Jamajka, jel bar papagaj bio miran ovaj put?  lol! 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 25 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/6/2014, 15:28

Žene hvala na komplimetima, ulepšaste mi ovaj u*ran dan  lol! lol! lol! 
Sve vas  ljubav ljubav ljubav 

Kometice   b  b  b  kakva malograđanština i to u koje doba  b fd 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 25 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 30/6/2014, 18:52

Jamajka , to sta mi je Kopitovicka rekla na konsultacijama napisala sam dosta detaljno na klubu 38+, pa ako nekog zanima moze tamo procitati . Naravno , I ja sam odusevljena njom .
Bravo za divan vikend koji ste proveli sve zajedno sa tm. Jedva cekam da vi sada posetite njega I preneses nam I te utiske .

A sto se tice kutanjkinja I druzenja mogu samo da kazem da sam bila vise nego odusevljena . Prvo me Meta sacekala kod Ilica , odusevila sam se kad sam videla koliko je visoka I lepa kao lutka, mnogo lepsa u prirodi nego na slikama . Kad mi je rekla da ce doci I Leptirko 82 , ja kad ne padoh u nesvest od pozitivnog iznenadjenja, nisam mogla da verujem da cu konacno I nju upoznati . Onda nam se u gradu pridruzila i Daca, draga I divna zenica , takodje lepa I ima prelepu kosu s prirodnim loknama . Doktorka je prava carica .
Zatim stize leptirko, darkerka . Boze , kakva lepa crna, rasna zena, ostala sam bez teksta .Ona je u jednom momentu snimila La folie na susednoj terasi prepoznavsi je sa slika, a ja sam mislila da je pogresila. Medjutim , kad je Meta pozva telefonom sve 3 shvatismo da je to ipak Lafolie, zajedno sa svojim Lafcetom I muzicem . Od njih troje na zna se ko je lepsi I zgodniji, ali ipak je Ana na mestu br. 1.
Zatim se leptirku javi I Kusurko I kad rece da ce ona I njen music odmah krenuti iz BG za N.Sad to je tek bilo pravo odusevljenje .
Meni je taj dan toliko bio lep da cu ga pamtiti do kraja zivota, tim pre sto mi je on bio zaista pravi povratak u civilizaciju posle svega kroz sta sam prosla u poslednje vreme .Jos sam jos pod utiska tih divnih, predivnih zena I nezaboravnog druzenja .
Na kraju sam se sa kusurkom I njenim muzicem vratila kolima za Bg.Imenjakinjo moja, mogu ti reci da imas sjajnog muza, bas kakvog I zasluzujes .
Ja sam curama morala da priznam da kad mi se desi da sam jako ljuta I razocarana u moje rodjake ili ljude na pislu, ja samo pomislim I u sebi kazem /ma ko vas sve sisa , I ne trebate mi kad ste takvi, imam ja moje drugarice sa kutka .

Jos jednom/ Meta. Daco, Leptirko,Lafolie,Kusurko hvala vam za jedan od retko lepih, prelepih dana u mom zivotu .

Ostale sve ljubim .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 25 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od adriatika 30/6/2014, 19:00

Joj zenske sto ste slatke👌
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 25 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ChillyVilly 30/6/2014, 19:02

Ganedina,bas mi je drago da si puna lepih utisaka dosla iz NS i da si zadovoljna razgovorom sa dr.Sad nastavi tako u dobrom raspolozenju,sve dok ne budes drzala svoje dete u rukama,a ja ti zelim da to bude sto pre...
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 25 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od MAAKKI 30/6/2014, 22:05

Vece jutrima  sunny 

Divno druzenje i zavidim na njemu  sreca 

Meta kod tebe nije dosadno   b  b  b  b  b 

Jamajka i decica uzivaju sa tajom  osmeh srce 

Ganedina neka si malo izasla iz svega sto te zadesilo, napunila baterije, sada ce sve da bude lakse  ljubav 

Bakisi i ovde  roda roda roda roda roda roda roda 

A ja da se odjavim iz juna, bio je onako, ni vamo ni tamo, nadamo se lepom vremenu i napokon pocetku kupanja.  love 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 25 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 1/7/2014, 21:32

Jos uvek ne vidim Julska jutra pa cu da mahnem ovde i da vas sve stisnem pored nenormalno puno posla nisam imala vreme da pisem ali sam mislila na sve vas a vidim i da ste se druzile.
Moja vestica dosla brzo "upropastila" me skroz osecala sam se kao da se gusim ali je zbog preteranog stresa i brzo otisla i ona se uplasila kod mene je bilo strasno nevreme s kuce nam fali pola krova sve vocke u dvoristu su polomljene moje drago cvece je upropasceno i Srecko je preziveo mali stres jer ga je uhvatio "tornado".
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 25 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 25 Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu