KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 13 od 25 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 14/6/2014, 01:18

Ja pratim Bak I pokusavam da oborim njen rekord, jos mi lh nine pao, a kako dr nece biti tu par dana verovatno cu poceti sa stimulacijom tek 25.juna iako lh padne ranije. Eto jurim fenomenku! Wink
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 14/6/2014, 01:29

Sedoh i ja da vidim sta radite, mm na poso Srecko spava ja oprala sudove zapalila cigaru i bas mi prija, izmorih se danas za medalju.
Bak pa lepo sto je sve dobro neka tako i ostane pu,pu,pu,pu da te ne ureknem
Ne mogu se setiti ko je smrsao kg moze da posalje kod mene necu se buniti.
Cufto bravo za L ona je ko andjeo, jos kad sam je videla u onu prelepu belu haljinicu ko bombonica je.
Bulevarka neka je Mihajlu srecan rodjendan da je ziv i zdrav 100godina
Suzo videla sam ja da si se ti lepo provela i odmorila slike su prelepe, ako si otisla i zaboravila na sve, sad pivo pa akcija kakve utakmice.
Devojke odoh sutra rano ustajem idem kod mm tetke da odnesem tortu, pogacu i da pomognem oko rucka, verio mu se brat a ja ko s marsa pala pricaju o obicajima imam osecaj ko da smo se mi krisom vencali mi nista od toga nismo radili.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 14/6/2014, 08:04

Mihajlo, srećan rođko!!!  sunny sunny sunny sunny sunny čestitamo 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 14/6/2014, 08:12

Jutrooo!
Bak, Kometice, navijaaam jako!
Karakaca, ja sam tek oprisana od obicaja, bas nista ne znam.
Divan osecaj od jutros, osecaj slobode, raspusta.
Ustala sam pre 7. Odvikla sam se od spavanja, a i volim da poranim. Zmu ce raditi i u nedelju. Svaki dan je na poslu po 14 sati u poslednje vreme. Brinem se, ne zelim da zdravlje izgubi, dzaba nam onda sve sto zaradi. Mladunac moj! Hehe
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 14/6/2014, 09:16

dobro jutro!

Suzo, mi smo se sinoc bas radovali pobedi Holandije. Epa ne moze se vecito na mucku i izmisljene penale. Hrvati su, na zalost, ipak balkanski mentalitet kao mi, pa se zavrsilo onako bzvz, a ja za njih navijala. Ali zato su Holandjani nesto drugo. Ma svaka im cast, nadam se da ce biti prvaci! Mada ja uvek navijam za Nemce.

Leptirice, blago tebi na raspustu.

Shizo, mislis da ovi krpelji kod nas na vlasti brinu o ugrozenim ljudima? Kakvi. Samo racunaju kako da se okoriste nesrecom. Jedino mi, "civili", tj ."obican narod", s tim sto su ljudi sj....ni krizom, pa prete novim reketiranjem gradjana, i nemaju ljudi dovoljno novca da pomognu. A mnogi su i izgubili osecaj solidarnosti, ili ga nisu ni imali. Jbg, nadajmo se da ce se ljudi ipak nekako skuciti do kraja leta. Ma uzas.

Fajt, mene nocas probudio komarac. Onda stavim ono u struju, pa da vide s kim se kače.

Lucija, rekoh ja, likom preslikani tata, a karakter uglavnom na mamu. Mada je već svoja.

Kometak, 25 jun? To je za 10 dana. Taman da se lh dotera u red. Tesko da ces Fenomenku da preteknes.

Bak, negujes jajasca? Samo neguj, bice to odlican materijal za bebe!

Ja se trudim da ne izgubim veru u svoju, ali stomak ometa u nameri. Jedva cekam ponedeljak, pa nek bude sto biti mora.

Ko je trazio zahladjenje? Evo dobio i kisu gratis.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SoJa 14/6/2014, 10:10

Jutro, cure Very Happy

Srećan rođendačić Mihajlu  love 
U Le trenutno nema kiše, mada je padala jutros rano. Ja ustala ranije, popila kafu sa mm, on otišao po rešenje, dežura na završnim ispitima u školi. Leptirko, ne znam kako ti, ali on će tek sada da visi u školi, dok se sve ne završi Rolling Eyes  Mene jutros probudilo "čukanje" u susednom stanu, komšije renoviraju kupatilo, ali od rane zore, beš vikend Very Happy
Miss, hiperaktivna  queen Rano si radila betu i imam utisak da si klonula. Mislim stalno na tebe i želim da u ponedeljak bude velika beturina  igracice 
Meta, i nije tako daleko 25. kao što mi se učinilo juče kad si mi javila, desetak dana uživancije sa prijateljima i polećeš Very Happy Meni kasni  veštica Počelo mrljanje, al nikako da krene  Mad Ako budem imala folikul, bićemo tu negde s postupkom, prtićemo se. Super mi je bilo preksinoć, obožavam pozitivne ljude kao što ste ti, Djole i njm. Drago mi je što sam te upoznala, nadam se da ćemo se stisnuti još koji put ovog leta. D77 je divna duša jedna, tiha i mila.
Ćufto, oduševila me L, možda zato što sam još pod utiskom od prošle nedelje, kad sam izašla iz laba sa vaticom na bušnoj veni, koja je još krvarila, a spala mi torbica sa ramena i ja prišla i zamolila neku ženu da mi je vrati na rame, a ova me ladno od.eba. Ja sam se šokirala, jbt, meni je normalno da priđem i pomognem svakome, tipa curi se pocepala kesa sa krompirićima, ja prišla da ih sakupljam sa njom na sred ulice, neko padne, ja priđem da ga podignem, dam maramicu da se obriše, itd... i ne smatram da sam učinila dobro delo, nego da je to najnormalnije. Zato je L divno dete  sunny 
Postavih sliku sa druženja sa Metom i Djoletom na temi "Predstavljanje...", da vidite kako nam je bilo lepo  osmeh srce Meta, nadam se da se ne ljutiš što sam ti "ukrala" sliku poljubac 
Ljubim vas i želim miran i lep vikend, ja ga očigledno neću imati...
P.S. Koliko traje renoviranje kupatila?

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 14/6/2014, 10:32

u, Soja, traje to kupatilo. Kod mame u stanu je minijaturno, a radili ga 7 dana. Kod mame u vikendici, tako zovemo njenu roditeljsku kucu koju je nasledila, kupatilo je veliko i radjeno je preko 10 dana. Ja sam pozurila, al to nista nema veze. U ponedeljak cemo sve znati. Navijam da ti vestica krene svojski i da odgajis lepu ćelijicu. Sad idem da pokusam s telefona da vas vidim. I da znas da zavidim na tom druzenju. Ja dolazim u Knjazeuac za Vidovdan, al na par dana, jer mama daje 6 meseci babi i dedi i stavljen je spomenik. Tako da se necu zadrzavati ovaj put. Pa je pitanje da li cu i Djolesku stici u prolasku kroz Nis da vidim
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SoJa 14/6/2014, 11:18

Miss, 7-10 dana!  affraid Moraću da begam u selo  lol! Roditelji mm-a u ponedeljak idu u banju, biće prazna kuća, pa palim ja odavde. Ne bih rizikovala da mi skače Kortizol ponovo Very Happy
Ako svraćaš u Niš, kad budeš došla u Knjaževac, javi se da skoknem da te stisnem i da me povučeš za nos Wink

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 14/6/2014, 11:43

Adriatika, nek je sa srecom, da bude skolski i lagano, dosadno...i da beba bude zdrava,prava i nasmejana.

Za Luciju sve pohvale, retka je ta osobina danas kod dece.

Bulevarka, nek je sa srecom prvi rodjendanac, da slavite jos sto!

Vidim da se pominju zavese, roletke i gubitak kg... ja ne radeci nista, izgubih 2 cela kilograma...kako, ne znam...verovatno hormoni, jer drugo objasnjenje nemam...da do jeseni skinem jos jedno 5-6 i bicu zadovoljna. A sto se roletni tice, nisam se bas bavila njima, ali sam usisala, oribala i obrisala prasinu. Maceha kuva rucak, moj omiljeni, sestra se izgubila  vidu lastinog repa, i ono sto je najvaznije, pala je malo temperatura, mada nije morala i kisa. Lipa mirise do neba, i jos neko ukrasno zbunje... jos da je mm tu, dan bi bio savrsen.

Eto, toliko od mene. Odoh da se pakujem...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od HappyGirl 14/6/2014, 16:40

Adriatika, dušice naša  d kakva divna vest  x A mislila na tebe, baš skoro... Izveštavaj nas povremeno o svojoj sreći cmoka

Mihajlo, srećan rođendanac  junačino zagrljaj 

A za ove moje drugarice čekalice, radilice veliki stisak  poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 14/6/2014, 17:30

Drugarice moje, ja sam.u soku. Uradim jutros nalaz fsh, drugi dan ciklusa, i hladno dobijem rezultat 169,5 U/I.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 14/6/2014, 17:45

Star77 ::Drugarice moje, ja sam.u soku. Uradim jutros nalaz fsh, drugi dan ciklusa, i hladno dobijem rezultat 169,5 U/I.


Draga, ja bih ovo jos jednom proverila...mozda je stamparska greska, umesto 16,9...a i to je visoko...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 14/6/2014, 17:50

Ema draga, najgore je sto sam zakasnila jer subotom.svi rade do 12, a u ovoj laboratoriji gdje sam radila natjeram ih da ponove i dobiju iste vrijednosti. Cekam dr da mi se javi...prosli put mi je bio 17...e pa.evo smijem se od neke muke...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 14/6/2014, 18:20

Dan junska jutra ,

Star ,prosto ne verujem da ti je toliki FSH, ili je iskayan u nekim drugim jedinicama, ajd proveri da li su oba rezultata u istim mernim jedinicama .Ja sam imala max FSH oko 70 nekad . Kad ne bih pila cikloproginovu , sad bi mi bio ne 160, nego mozda 300 I vise .

Cufto, imas zlatno dete, neka ti je ziva I zdrava .

Miss, danas prodje dan , jos sutra I susret sa velikom beturinom .

Bak, vidim ja da ces nam biti bas prava koka nosilja ,sa puno jajasaca. Super .

Kometice ,mislim I molim se Bogu za tebe .

SoJa, sto nas se Dole uobrazila posle Pariza , pa nece ni da svrati ovde do nas .

Ja sam juce oko 14h na poslu opet poludela, jer ne mozeda mi prodje u poslednje 3 god ni 1 jun da me ne srefi novi aneks ugovora o radu I svaki put sve manja plata . Ovaj poslednji od juce je vise nego ponizavajuci . U pitanju je redno mesto sa fakultetom , a plata kao da imam srednju skolu Strasno, pitam se ima li kraja vise tom ponizenju . Pisacu majmunu prigovor u ponedeljak , da mi ostavi bar onaj dosadasnjio koeficijent od 4 koji sam imala poslednjih godinu dana , mada ostale kolege sa VII stepenom imaju minimum od 4,8 pa navies. A sad mi u aneksu dao 3,6 . Sramota, obicni referenti sa IV stepenom imaju toliko. Ocigledno je sa skot hoce da me ponizava dotle da poludim I sama dam otkaz . E vala nece nikad taj film gledati .
Nadam se da kad se od jeseni uvedu platni razredi da vise nece moci ovo da mi radi, tada bi valda u razlicitim firmama za isto RM sa istom strucnom spremom imati svi istu platu . Jedva cekam to .

Danas smo isli u njivu , 3 h smo rucno bacali djubrivo po kukuruzu , jar ne moze spartacem. Pukle su mi ruke, noge, kicma. I kad mi onda neko kaze da treba zbog IR da sam fizicki aktivna. Pakud ces vise nego sto jesam ja ovo sve radim celi moj zivot .

Opet davim , a nije mi bila namera . Jos da kazem I to da sam odusevljena promenom vremena, ovako bar mogu normalno da disem I funkionisem .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 14/6/2014, 18:24

Star, to je neka greška, ponovi ti to... Shocked 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 14/6/2014, 18:35

Ema, jos malo pa pocinje uzivancija zvana more . Mogu samo da zamislim Petra kako ce da uziva

Karakaca , vrednice. Nadam se da si I dalje na doping I zdravoj hrani I vazduhu . Trebace ti snage da izguras trudnocu .

MDB , stecno stopiranje veceras. Nadam se da ce biti uspesna aspiracija I da ce dr. uhvatiti bar tu jednu lepoticu od j.celija, kad je ona druga pobegla , bas I nije morala, al ajd sad .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 14/6/2014, 18:49

ganedina ::Ema, jos malo pa pocinje uzivancija zvana more . Mogu samo da zamislim Petra kako ce da uziva

Karakaca , vrednice. Nadam se da si I dalje na doping I zdravoj hrani I vazduhu . Trebace ti snage da izguras trudnocu .

MDB , stecno stopiranje veceras. Nadam se da ce biti uspesna aspiracija I da ce dr. uhvatiti bar tu jednu lepoticu od j.celija, kad je ona druga pobegla , bas I nije morala, al ajd sad .

 poljubac poljubac poljubac 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SladZana 14/6/2014, 19:00

Samo da brzinski poljubim L drugaricu i da vam kazem da vas  osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 14/6/2014, 19:51

Suzo, sad sam u soku. Kako bre? U ponedeljak hitno kod dr, da ispitas sta se to desava. U jbt. Prosto neverovatno. A koja je skala za referentne vrednosti?

Ema, srecan put i uzivajte i za nas. Ako nama beta bude plus, necemo videti more skoro.

Ganedina, ja bih na tvom mestu prvo ulozila usmeni prigovor, onako fino, bez zuci. I ja sam dugo trpela nepravdu, a sad sam docekala da presisam sve prisipetlje i da imam apsolutnu slobodu i samostalnost u radu. A to sto prizeljkujes mere ove nazovi vlade nesposobnih ljudi prosecne inteligencije, to ti je greska. Nista sto ti likovi urade ne moze da valja. Sve urade nakazno, i ja qam srecna kad ne rade nista. Oni ce tek ubiti svaku nadu i suaku sansu. Zivi bili pa videli.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 14/6/2014, 21:33

E pa zene moje ne znam ni ja sta da vam.kazem. Sta uopste znaci ovako visok fsh? Joj Miss, napisah veliki post ali slab mi net pa mi sve ode u pm. Normalne su vrijednosti, do 12...onih U/I. A kod mene 169,5...uzas. Genedina draga, ti rece da si imala visok fsh, ja nisam znala da uopste moze biti ovoliki. Necu da se nerviram, idem da gledam utakmicu. Definitivno mi je dosta ovih nalaza za danas i sutra. U ponedeljak cu da mislim sta dalje. Posto nisam.pusila svo ovo vrijeme koliko sam htjela, a nalazi sve gori, hvatam se ponovo svoje najbolje drugarice cigarete :) moze i pivce jedno Wink bice ovo sve dobro.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od MAAKKI 14/6/2014, 22:05

Vece cure  sunny 

Adriatika divna vest, neka sve bude skolski i lagano  radost radost radost radost 

Bak i Meta samo polagano gurajte  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Mis vrednica, leci nervozu pranjem roletni  usne love roda 

Mihajlu srecan prvi rodjendanac  love

Star ostah u soku ne znam jesam li uopste i cula da je nekome toliki tsh, pod hitno kod dr  yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 14/6/2014, 22:39

Neka Suzo, ako kazu da sve dolazi iz glave, onda zaboravi na analize, zapali i tresni pivo. Opusti se. I fsh luci neka zlezda u glavi. Mozda je sve reyultat tvog stresa, koliko si se samo sekirala oko vestice.

Maki, sta li kod tebe novo ima? On sto smo pricale na druzenju, oko usvatanja? Ja ne stizem d idem na mnoge teme, jer je smorno s telefona.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 14/6/2014, 22:40

Star , mislim da FSH preko 25 znaci da je vec menopauza . Cudno je kako to odjednom da toliko skoci . Mada je I meni isto tko bio I vrteo se u pocetku oko 15 do 20 I onda odjednom otisao u PM, pa posle tamo neko skedece vadjenje on bese 69, kad se tad nisam slogirala .Ne znam kako stojis sa ciklusima, da li redovno stize vesticara, ili vec pocela da zeza .U ostalom, videces u ponedeljak sa svojim dr.sta ce ti on reci , da li ce tvoja cerka ipak dobiti batu ili seku .Navijam .

Miss, naravno da sam odmah ulozila usmeni prigovor, ali od toga slaba vajda . Najradije bih im bombu bacila na onu zgradu direkcije u kojoj sedi najgori sljam I olos koji sam ja u svom zivotu srela, naverovatna koncentracija tog ljudskog taloga na 1 mestu.Od kako je ovaj smrad dosao na celo firmepocela je nasa propast , a sadnas je dokrajcila ova katastrofalna poplava . Kao da nas je Bog kaznio sto toliko losi ljudi . A o platnim razredima razmisljam jer bi mi to bio jedini spas iz ovog poslovnog ludila u kome se nalazim vec 2 godine , jer se tada plate nece moci da odredjuju personalno kao sto on sve vreme radi , vec prema RM I kvalifikaciji .

Dok kucam ovo gledam kako mi je puna soba komaraca I razmisljam kako cu spavati od njih .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 14/6/2014, 22:43

a L i ja bile kod moje drugarice na kafi i divno se provele. Nije potrebno naglašavati da je kod nas u kući sve posvećeno svetkom prventsvu u fudbalu. Mada, čujem, večeras je i košarka bila u igri.

Star, ja bih ponovila rezultat i otišla kod endokrinologa sa rezultatom.

Struja protiv komaraca nam je način da se spaimo, i za sada je to super. Što reče Miss, da vidim protiv koga će.

O plati ne mogu čak ni da pričam.
Zadržaćemo se na Ganedininom slučaju. I ja bih kao Miss uradila. Možda je to zato što sad provodim više vremena sa Miss pa počinjem možda i da razmišljam kao ona  lol! 

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 14/6/2014, 23:35

ijuuuuu...u komšiluku žurka..

"Ti, ti si mi....u mislima...... ja sam čovijek tvoj, ja sam čovijek tvoj"

Sećate se Dina Dvornika? Odđuskaš na terasi.... malo mi bilo došlo da im se pridružim. Onda sam se setila svojih godina, i mog kolege koji je jednom (neke 2007-8, nas nekoliko bilo) kad smo izašli na splav sa elektronskom muzikom rekao: "ijaooooo, deca će misliti da smo policija u civilu". Bilo je to lepo svitanje na splavu i još bolja jutarnja kada na već izašlom Suncu.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 13 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 25 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu