KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 19 od 25 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 20/6/2014, 23:09

SOFIIIIIIIII  queen !!!!!

 yes 

Miss i njen muž upravo otišli. Mnogo sam srećna što mi je naš forum omogućio da upoznam tako normalne, duhovite i divne ljude!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od nina :) 20/6/2014, 23:42

sad mi nesto palo na pamet da vas pitam iskusne nase domacice,
plaram sledeci mesec da krstim miroslava i da se nas dvoje mm i ja vencamo u crkvi pa me interesuje dal ije neka imala iskustva sa slanim tortama i rolatima da ih napravi recimo nedelju dana ranije i kasnije da zaledi,jer se boljim da necu uspeti sve stici zadnje nedlje od silnog posla i obaveza ,ili makar da ispecem kore za rolate ikasnije da nafilujem,jer naravno sve cu sama da pravim a racunamo da pravimo skromno sa 50 odr5aqslih i oko 25 dece.znam da je poso veliki to meni nije problem jer ima i vise gostilju za slavu odjednom ali ovde ipak treba da budem odmorna i da sve stignem da postavim a i naravno kasnije sve sudove da operem,jer svekrva mi je vec rekla da se to njoj nesvidja sto kuci pravimo jer ko ce silne case i tanjire da opere posle,ladno sam rekla da necu da mislim o tome sad nego kad gosti odu sve cu oprtati sama da se ona ne sekira ,jer se bolji da cu se povuci u sobu i sve njoj ostaviti a zna da je obrnuto kod mene za slavu sve to ja sredim kasnije kad se ostali povuku ukucani
a plus ocu da odem i na frizuru i treba sve to lepo sloziti po tanjirima a i postaviti toliko mesta.samo se nadam da ce biti lepo vreme jer ako bude kisa bukvalno cu nAajebati da izvinete sa izrazom.jer nebi da moram da iznosim stvari iz 2 sobe po kuci da bi svi stali odjednom da jedu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ChillyVilly 21/6/2014, 00:00

Cestitam Sofija,svaka cast!
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 21/6/2014, 01:35

Cestitke Sofija! Decica ce biti ucenjaci na mamu!  yes yes 

Cufto, nista ja ne verujem da ste se druzile, dok ne bacite neku sliku!  Wink Razz Razz 

Ja se sinoc stiskala opet sa Djoletom (nasim BAk, ne Balasevicem!  lol! lol! ), danas sa Dacom i njenom porodicom, indijance nismo stigli da nahvatamo, par reci od Andreja i par osmeha od Mine i to je bilo to. Bar sam ih ljubnula po glavici na odlasku. Sutra produzavam sa Novosadjanima, ne znam da li cu i kad preci na Beogradjane!  Wink lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 21/6/2014, 07:10

Pa, dobro jutro!!!! sunny sunny sunny sunny sunny osmeh srce osmeh srce osmeh srce love 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 21/6/2014, 07:42

Dobro jutro  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 

Danas dolazi leto
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 21/6/2014, 08:12

Dobro jutro I od mene ,

Da , dolazi nam leto. Samo da ne bude pakleno kao poslednjih godina, ja moram cello leto da radim jer sam odmor koristila u martu kad smo isli na IVF . Moracu verovatno da razapnem onaj moj plastikanac bazen I da se posle posla brckam u njemu , s obzirom da mi nista drugo ne preostaje .

Cufto, verujem da ste se sinoc lepo druzili sa Miss I njenim dragim, mozda bude I neka slicica ovde .

Ja moram danas da konjosem u oko kuce da tako lecim zivci , s obzirom da sam po....ela zbog desavanja na poslu . Juce sam isla do centra za socijalnog I tamo nema nikog , prava je pustos I lom , koliko sam mogla da vidim kroz otskrinute prozore . cula sam da su sada privremeno locirani u hotelu, pa cu sledece nedelje otici I tamo , da vidim da li je moj dosije mozda preziveo poplavu . Inace, juce sam bila konacno u 1 prodavnici/ Interex I kupihneke potrepstine. Naravno, nema ni mesa niti mesnih preradjevina I verovatno ih nece biti jos dugo, dokle god bude tehnicka voda .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 21/6/2014, 08:18

Jutro.

Virhm u pauzi.

Meto, a zasto Bak zoves Djole? Gde je vasa slikica? Skroz sam van dogadjaja, nista ne kapiram.

Sofija, cestitam.

Mi smo se bas lepo proveli kod Cufte. Pod nisam ni videla, da me pitas kojeje boje, jel parket, kako je slozen, ma ne znam. Dakle, raspricali smo se, muskarci qu propustili utakmicu, eto tako je bilo lepo. A L. je predivna. Ovo je prvi put da se s njom ozbiljnije druzim. Ma predivna.

Ponovicemo.

Bak danas ide po bebe. Srecno!

A ja odoh da spavam jos malo
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 21/6/2014, 09:46

sofija trudnice nasa -pa to je prelepo ! svaka cast i cestitam na magistraturi !  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JocY 21/6/2014, 09:52

Dobro jutro divne zene. Vidim palo neko druzenje a bogami palo neki magisterijum. Za ovo prvo kazem diiiivno a za ovo drugo cestitam Sofija iz srca. Ja danas uzivam nema posla vikend samo ruckic da se spremi al to ne racunam u posao.

Nina saljem ti recepte u pp i cestitam na skorasnjem vencanju i krstenju Mikija.

Danas se nasa Bak susrece sa svojom decicom i u to ime cu poskociti  igracice igracice igracice igracice igracice 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 21/6/2014, 11:52

Nina, kako se lepo veeeeliko vidim slavlje očekuje. Sreća da JocY zna šta da ti napiše, ja tu ništa ne bih umela da ti pomognem.

Baaaaaak, stiglo vreme za bebe  beba beba 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od nina :) 21/6/2014, 12:20

hvala jos jednom jocy imam jua dosta recepata ali nikad nisam nedelju dana ranije pravila pa zato oklevam dali da stavim u zamrzivac
cufto ako ti treba neka pomoc u vezi kolaca il islanih tu sam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 21/6/2014, 12:43

Nina, kad sam prvi put videla tvoja ofarbana jaja, znala sam da si ti osoba od koje bih tražila savete i recepte

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od nina :) 21/6/2014, 13:53

hvala na lepim recima cufta
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 21/6/2014, 14:42

Miss, ne zovem Bak Djole, videla se i sa Djoletom u Novom Sadu, a sa Bak vise puta i danas me posle ET vukla za nos, odmah!  Very Happy sunny Ne pustih je ni sa muzem da se vidi, cekala sam je uredno u sobi, i odmah pomazila i ljubnula decicu!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Imam sluku sa Djoletom na tvrdjavi a sa Bak nemam, kako ona ne voli da se slika, a izgleda ni decica  Wink , ne setismo se ni da se slikamo!  lol! lol! 

Gde su vase slike Cufto i Miss? Ajde da vas vidimo  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 21/6/2014, 19:16

Kometo, mi se nismo slikali. Zapricali se, na sve to L. koja mi je odvlacila paznju od odraslih, ko ce na slike da misli!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SoJa 21/6/2014, 22:18

Veče, cure Very Happy

Brzinski da mahnem, pa da se "prošetam" kroz Kutak i vidim šta sam propustila.
Sofija, čestitam  čestitamo 
Meta i Djole se i u Novom Sadu stisnule, blaaagooo vaaamaaaa..... A gde je ta slika sa tvrđave?
Bak, ljubim i grlim jako  zagrljaj Trudnaja naša mila, draga, divna  poljubac 

Kod mene novi momenat, bila juče na razgovoru za posao, danas me zvali ponovo i od sutra počinjem da radim  igra E, sad, kad prođuskah malo, da dodam da je u pitanju privatna apoteka i da ću mesec dana raditi bez plate, tj. tzv probni rad, pa ako se pokažem dobro, zaposliće me, ako ne-ništa. Ne bih da mračim u startu (dovoljno je što krećem u Nedelju), ali ima ona fora, sad je vreme odmora.... ko razume šta sam htela da kažem, razumeo je Wink
Daklem, beli mantil spreman, ja onako, poželite mi sreću Very Happy

Ljubac za sve  ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 21/6/2014, 22:21

Sofija, cestitaaam!
Soja, srecno na poslu!
Bak, navijaam! Kometica, zagrevam se za veluko navijanje za tebe! Gledam fudbal, u sta ni sama ne verujem. Hehe
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 21/6/2014, 22:46

Sofija sve cestitke na stecenom zvanju magistra .

SoJa ti sutra kreces na posao . Neka je sa srecom I naka traje jedno 250 narednih meseci .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 22/6/2014, 07:29

Jutro!!! Uf kakvo je ovo leto?!  Shocked 
Što reče neko: "Žene , jedite slobodno, leta neće biti!"   b  b  b 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 22/6/2014, 07:39

Jutro devojke,

Svanulo je divno jutro ,vidim sve spavate, mada cisto sumnjam da je to I sa Cuftom slucaj .
Ja moram da lozim vatru I spremam klopu za narednu nedelju par jela, pasle kosim dvoriste. Juce smo bili u njivi, sekli travu po kukuruzu motikom, sve mi se zuljevi napravili .
Sutra do kraja radnog vremena moram potpisani aneks ugovora o radu da ne bih ostala bez posle .

Vec sam pocela da odbrojavam dane do subote I susreta sa 2 Vesne . Jedna je Kopitovic , a druga nasa Kometa . Dobro je sto cu konsultacije zavrsiti oko 12,30h da mogu malo duze da ostanem u NS i druzim se sa Kometom , a volela bih kad bih mogla I Dacuns da upoznam .

Kometa, mnogo sam srecna zbog tebe sto se lepo odvija tvoja situacija /lepo pao LH, tm zamrznut vec u dovoljnim kolicinama..........Moja prognoza je da ces na kraju zavrsiti sa 2 bebe u rukama . Uh, jedva cekam da navijam za pocetak stimulacije, UZ ,ET ,cetvorocifrenu betu......

Jamajka nema te . Da li se ti ,a posebno decica polako navikavate na odsustvo tm. Nadam se da su se I papagaji smirili .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 22/6/2014, 07:44

Izgleda Ganedina da smo jedine nas dve ustale  Embarassed ja još u 6,45h....
Hajde , ženice, ustajanjeeeee  Laughing Laughing Laughing 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 22/6/2014, 09:58

soja ,nije moglo lepse jutro da me doceka na kutku od ove tvoje vesti  ! odlicno ! bravo za poso ! znam koliko ti to znaci ! zelim ti od srca da te zaposle jer verujem da ces opravdati svoj trud i rad na tom poslu ! good job  good job  good job  good job  good job  sretan početak  sretan početak  sretan početak  sretan početak  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 22/6/2014, 10:32

Srećno, Sojčice!!! Hajde idi malo radi, pa na trudničkooo yes yes yes radost radost radost radost 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 22/6/2014, 10:45

Jutro, Jutra!

Mislite da spavamo? Ma kakvi. Ja od jutros opeglala, ofarbala kosu, isla u radnju, popila kafu, prelistala neki zenski casopis, i sad gluvarim i slusam muziku, i cekam muza da dodje i donese pile za rucak.

Cufto, juce sam kupila 4 KRIVE solje za kafu. One velike. Krive case nisam nasla. Poseban pozdrav za L. Mi smo odusevljeni njom. Mm kaze da je jako inteligentno dete. I ja mislim, a uz to je jako ljupka. Secerlema.

Lep je dan, mdb, kako to mislis da leta nece biti?

Ganedina, i ja jedva cekam da cujem tvoje utiske posle susrdua sa Vesnom Kopitovic.

Soja, koliko ja ukapirah, to je na crno? I jos bez plate? Nadam se da ce te primiti sledeceg meseca. Ne sumnjam ja u tebe da ces se dobro pokazati, nego u poslodavca. Ajd da ne lupam unapred, moze to i dobro da se zavrsi.

Prijatan dan zelim!!!!


Poslednji izmenio missile dana 22/6/2014, 10:49, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 19 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 25 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu