KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 5 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 4/6/2014, 18:40

Dan, jutra.

Et gotou oko 11. Tri embriona, kazu da su dobri. Sad glumim trudnicu i izvoljevam. Svega sam se zasitila, ne znam sta bih vise. Inace sam hiperaktivna, ne mogu da se zadrzim u krevetu i odspavam, kakvi. Gledam tenis dok muz spava. U apartmanu u ns.

Mima, i ja sam gdja na B. I ako mislis da ces izbeci fontanu, varas se. Juce smo Meta i ja diskutovale o tome. Ljub, divna zeno.

Bakili, strpljen-spasen. Jel vi to dolazite u ns?jel se odmah vracate? A san ti je predskazanje, nego opet tebi zapao sin?

Suzo, plakala dok ne uzeh bebe u sebe. I onda- paf! Smirih se, prestadoh da se ponasam ko placipi.. i super sam. Ma ledilo!

Petre, srecan rodjendan! Da si nam ziv i zdrav, nasmejani lepotane!!!

Eto, odoh da tajno popusim jednu muzevu cigaru na terasi, pa da ga budim. Meni kupio neke tanke slabasne cigarete, zali boye para, nista ne osetim kad zapalim.

Ljub ljub

Mislim na vas
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 4/6/2014, 18:46

Petre lepi decko srecan rodjendan
Miss nasa nova  trudnica bravo samo izvoljevaj i odmaraj ja ti saljem rodice
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Bak srecno  vv vv vv vv 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 4/6/2014, 19:02

cufta ::Pljunula u ekran! (stvarno pljunula)


Carica!  queen A jesi li rekla i usrale te koke?!  lol!  lol!  lol! 

Maus, bravo za dobar rezultat!!!!  g  g  g  g  g 

Miss, smiri malkice guzicu, nemoj da si vrtoguz!  lol!  lol! Cim si postala trudnica, odmah se unervozila!  Wink  lol!  lol! Mazi malce, i da prepises od Brbljive, a mi od tebe posle, vazi! A Mima ce da peva u fontani u junu, obecale sm ojoj prosle godine u junu! Dace Bog da proradi i da puste vodu, pa da joj gledamo cudo!  lol!  lol!  lol!  lol! 

Bak, da ti san ostvari i to duplo! Da se ne vise ne maltretiras sa LH nikad vise! I da me ne cekas do subote, vazi!!!!  yes  yes  osmeh srce 

Srecan rodjus Petru i ovde!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 4/6/2014, 20:14

Vrnu se zbog Djoleta!  lol! lol! lol! Preskocih te draga, a tako visoka zena!  lol! lol! Drago mi je da ste se lepo proveli i da si uzivala, jedva cekam detaljnije utiske i slicice!  yes yes osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 4/6/2014, 20:33

Vrcemo se na suprefakt do subote  lol! Meta, cekam te!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 4/6/2014, 20:36

Jooooooj!!!!  v v Ne znam dal da se radujem sto cemo zajedno, dal' da placem sto ti sledi jos zHebancija?!  c c c Rolling Eyes affraid Fenomenka i Biserka u akciji!!!  lol! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SladZana 4/6/2014, 20:40

Hehe tacno cete se zajedno poradjati  yes 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 4/6/2014, 21:00

Mama Ema , srecan ti Petrov prvi rodjendan , da nam je ziv i zdrav 100 godina, a za sledeci rodjos da od mame na poklon dobije jednu seku .

Jamajka, srecan ti muzicu rodjendan .

Bak, ovo sa tvojim LH je postala misterija, nadam se da ce se uskoro nesto promeniti .

Kometak , jedva cekam tvoje pravo bockanje i izvestaje sa UZ , da navijamo i zalivamo .

Cufta, sta ima kod tebe .
Ostale sve cure grlim.

Ja sam od ponedeljka krenula na posao , zvao me sef hitno da dodjem, jer izmedju ostalog vodim higijenicarke, a sad nam je higijena fabrika i objakata prioritet . Potpuno sam pogubljena ova 3 dana . Prvi dan sam preplakala skoro ceo put do posla i dalje gledajuci opustosen grad i moje jadne kolege onako jadne i bedne .Tuga do neba , neizreciva .
Od nas 40 koji smo na 1 fabrici samo 5 nije poplavljeno , ostali su ostali bez svega sto su imali, samo goli mokri, smrdljivi zidovi . Na njima je uglavnom odeca i obuca koju su dobili po prihvatilista . Od tehnickog direktora ostala samo 3 zavezljaja koja je stavio u ugao jedne prostorije u fabrici . 1 higijenicarku sam morala da pustim da ide iznosi stvari iz sve 3 kuce koje su potopljene do plafona, 1 njihova i 2 od 2 sina sa malom decom . Drugoj unucici koji i ne znaju pravu istinu kazu/bako , kada cemo mi da idemo nasoj kuci, jedva cekamo.Grad je samo obicno smetliste , nemas gde nista da kupis , moram od kuce da ponesem sta cu da doruckujem , oni jadni vec 20 dana zive samo na konzervama . Firma je skroz pukla, nemamo para ni gorivo za vozila da kupimo, umesto trimerom vrtlari mi doneli 1 kosu i kose rucno . Ne mogu da shvatim da mi i dalje moramo ici na pumpu koja je dobila na tenderu , umesto da nase rukovodstvo uzima gorivo iz donacija, tj., robnih rezervi koje daju . Da sam im ja ostala za dir. bar taj problem ne bi imali , iskamcila bih svaku kap koja nam treba . Na sve strane su nam barijere sa dezimficijensima . Kanalizacija jos neresena, sad nam je kompletna mehanizacija svih beogradskih preduzeca u pomoci, 1000 vojnika, 100 dodatnih kamiona. S beogradskim vodovodom nasi zajedno ginu da osposobe kanalizaciju, glavni kolektor je pukao , sada moraju neki bajpas, a inspektor iz Batuta dosao i obustavio im radove zbog moguce zaraze od fekalija .

Ljudi masovno beze iz grada tj., ne zele vise da se vracaju i zive u njemu . Ludilo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 4/6/2014, 21:35

Ganedina, mogu misliti kako je uživo. Ja se uočajim kad Buby postavi slike na FB. Gledam....i stvarno ne verujem. Da li si nešto pitala u vezi sa centrom za socijalni rad?

Bakonja, i ja isto pomislila kao SlaDŽa... porađaćete se zajedno...... :)))))))....a možda i zajedničke rođiše slaviti......

Miss......šta da ti kažem kad već sve znaš! Ti autonomaši  lol! ti donesoše decu, a sada te tu danima i zabavljaju. Uživaj i za mene, Novi Sad obožavam.

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od MAAKKI 4/6/2014, 22:03

Vece cure  sunny 

Dok ja stignem ovde se vec sve desilo sto se moglo desiti ali ako su lepe stvari ne zalim.
Miss bravo za tri  beba beba beba 
Bak stvarno je to misterija, ali kako neko rece mozda je kod tebe to tako i ne moze se nista.  zagrljaj 
Meta i ti skoro kreces ozbiljno sa bockanjem  igracice  igracice  igracice 
Petru srecan rodjendanac  srca  srca  srca 
Ganedina, mogu da zamislim tu tuznu sliku, ali zivot ce morati da krene dalje, tako da verujem da ce i grad polako da dobije svoj prvobitni status.  love 

Ostale cure sve jako  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 

Ceo dan bila napolju, sredjivala posle ovih kisa nevidjenih, umorna kao pas, ali nekako ispunjena, sutra najavljuju opet lep dan, tako da nastavljam radove, a onda uzivanje.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 4/6/2014, 22:18

Maaki , vrednice ljubim te puno i znam kako se osecas lepo i ispunjeno kad zavrsis sve te velike i vazne poslove . I ja obozavam da radim napolju i kad posle svi uocavaju rezultat tog rada .

Cufto , ma kakav Centar za Socijalni rad . Mi u gradu nemamo gde ni flasu vode ni hleb gde da kupimo , a kamoli da uskoro ocekujem nesto u CSR , ja verujem da tamo vise ne postoje ni nasi dosijei ,da je sve to odnela mutna voda .Inace su oni smesteni u nekim barakama gde je voda bila i preko 2 m . Ne znam vise sta da radim, nisam pametna .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 4/6/2014, 22:24

Genedina draga, znam sta znaci izgubiti sve i bas mi je tesko sto i ti i svi ljudi tamo prolazite kroz taj uzas. Trebace vremena da zacijele rane i da se ljudi koliko toliko vrate u neku normalu, ali doci ce i to vrijeme. Ovdje pricaju da ce kod nas dijeliti ljudima koji su izgubili sve u poplavama neku novcanu pomoc od 2500 e...da li ce se i kod vas pomoci tom narodu, zna li se ista? Grlim te jako, draga moja.

Sve ostale djevojke pozdravljam puno, nesto sam bljak pa nemam inspiraciju.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 4/6/2014, 22:30

Ganedine, izvini  Crying or Very sad ali nekako sam mislila ako se baciš u te akcije, lakše ćeš sve ostalo podneti

Star te najbolje razume.... Star, nema bljak....idemo dalje.....mora dalje, sve ide dalje...idemo i mi...odnosno TI!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 4/6/2014, 22:35

Cufta, to su momenti, proci ce..hvala draga na lijepim rijecima....ubi me ova glupa vjestica...danima imam osjecaj da ce ds krene a ono nista...ih da je kakav covjek, prvo bih joj se dobro nagovorila a onda bi je razbila da ne zna gdje se nalazi pa da joj vise nikad ne padne na pamet da mi kasni...ja cu joj reci kad treba da kasni!!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 4/6/2014, 22:40

Star, seti se kako ti je Miss opisala La Folie situaciju....... zato se opusti i možda nešto slično da planiraš.
Kontaktiraj La Folie...ako ništa drugo, umiriće te njena priča. ona je jedno vrlo veselo biće.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 4/6/2014, 22:45

Hvala draga moja :) Sutra cu to da uradim kada budem malo normalnija :) ne bih da zena pomisli da sam luda :) proci ce ovo, sutra cu vec biti kao nova :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 4/6/2014, 22:46

A sad odoh na pus pauzu :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SoJa 4/6/2014, 22:56


SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Niny 5/6/2014, 09:25

Ganedina, samo mogu da te zagrlim jako  zagrljaj zagrljaj zagrljaj Mogu misliti koliko je teško.... Drži se.

Star zagrljaj ljubav ljubav ljubav 

Soja, odličan je klip  b  b  b  b  b 

Poljubac za sve usne usne usne usne usne
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od BiKsi :) 5/6/2014, 12:32

cufta ::Pljunula u ekran! (stvarno pljunula)

 queen queen queen queen queen 

Ganedina, stisak!

Bak, mislim stvarno vishe i taj tvoj lh! boks boks boks borba borba borba borba borba  Koji su mu jadi vishe?! Shta hoce, pisanu molbu da spadne?! boks boks boks boks boks 

Miss, pevace Mima u fontani, nema joj druge! I to u vishe navrata, koliko ovog meseca, i pocetkom jula! konfete 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 5/6/2014, 12:45

Dobar dan jutra
Upalila tv jutros kad nista se ne vidi crno samo pozovem majstora on pogleda i pita me jeste ga ukljucili u struju  Shocked jesam vidite da ima crvenu lampicu crko vam ekran hocete da zamenite oko 150 e kosta Shocked  ne hvala.
Da pozovem kolegenicu otiso tac  Shocked   Sad .
Vise nista ne uzimam u ruke do kraja dana
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 5/6/2014, 12:50

Dobar dan svimaaaaa....

     idemo u novi dan. Ja još dva dana na odmoru. Doduše trebalo bi još 4 dana, ali ću se obesiti ako se ne vratim na posao.

     Ja sa najboljim drugom raaano jutros bila na kafi. Ne sećam se da sam sa bajle bila nekad u kafiću i pila kafu.

Karakaca, u'vati tm danas, možda baš danas bude BIngo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od fight&faith 5/6/2014, 13:01

Popodnevna kafica.  Very Happy 

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Nd1zzk


Mima, ne gine tu kupanje u fontani.  Very Happy Dobro sad ... mozda ti nece biti prijatno, ali treba da se zahvalis Bogu sto su bar sacekale lepo vreme da postanu trudnice.  Wink 
Cufta, stvarno si kraljica.
Ostale cure  d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 5/6/2014, 13:09

Cufta  queen  strah me i njega da pipnem znas da ima problem sa kicmom.
Ali dok dodje veceras valjda ce da me prodje ovo sa losom srecom pa i da te poslusam
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 5/6/2014, 13:15

fight&faith ::Popodnevna kafica.  Very Happy 

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Nd1zzk


Mima, ne gine tu kupanje u fontani.  Very Happy Dobro sad ... mozda ti nece biti prijatno, ali treba da se zahvalis Bogu sto su bar sacekale lepo vreme da postanu trudnice.  Wink 
Cufta, stvarno si kraljica.
Ostale cure  d

Joj, F&F, što bi meni naposlu sada prijala jedna ovakva kafica... Laughing Laughing Laughing 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 5 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu