KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 3 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 2/6/2014, 16:17

Cufto, nadam se da ce se stvari kod mene malo smiriti do septembra. Idem polako, korak po korak, valjda ce biti dobro.

Karakaca, ti ces mila zajedno sa mnom u septembarske pobjede :)

Sto se tice Haarp-a, sta da kazem. Ja sam jedna obicna zena sa SSS ( i jednom godinom fakulteta hihihi ) i ugledam se najvise na svoje zivotno iskustvo a ono mi kaze da ne  vjerujem nicemu sto ne vidim svojim ocima i ne uvjerim se sama u to. Jako sam oprezna kad su teorije zavjera u pitanju, jer tada obicno niko nista ne moze da dokaze. Citala sam o naucnicima koji su pobijali teoriju Haarp-a, ali niko im ne vjeruje jer su i mediji korumpirani...u javnost izlazi samo ono sto trenutno nekom gore odgovara a sto obicno nema veze sa istinom...slagace i ako
treba da stvore paniku ili mir..i za to niko ne odgovara. A narod uplasen od svega...tuzno sta se radi.

Sto se tice visoko obrazovanih ljudi, koji su zaista na posten nacin i zbog svog znanja i truda stekli diplome, oni jos uvijek hvala Bogu postoje. Nema ih mnogo u odnosu na ove druge, ali ih ima. Eto, kako sam shvatila i vi ovdje ste primjer toga da se trud ipak na kraju isplati Ima ih u mom okruzenju u svakoj sferi, po jedan makar ali vrijedan :) a oni drugi, ja ih negdje i razumijem, kucni odgoj i kultura se nosi iz kuce, to se nigdje drugo ne moze nauciti.

Ema, slika je predivna. Nadam se da ce se u skorije vrijeme stvari stabilizovati. Sve ce to doci na svoje. Rodjendancic, juuuupiiiiii :)

Soja, i tvoja slika je divna, opustajuca...

Puno vas pozdravljam sve redom :)


Poslednji izmenio Star77 dana 2/6/2014, 16:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 2/6/2014, 16:24

He, he drzavni fakulteti...moje iskustvo je sledece... svojevremeno sam bila na pragu lepog naucnog rada, neka moja zapazanja iz privatne prakse su mogla da se primene  u terapiji stanja za koja ne postoji zvanicna terapija. I, odem ja na maticni fax, kazem tako i tako stoje stvari, da li bi mogli nekako da saradjujemo, tipa vi meni pacijente, ja vama znanje i iskustvo, sve to lepo sistematizujemo i budemo jedini koji su se time bavili, barem u regionu.  Sta da vam kazem kazem kada su me ladno oduvali, uz obrazlozenje da se time niko nije bavio?  e sada, mozda sam ja naletela da pogresnu osobu, ali posle toga nesto nisam imala snage da se borim sa vetrenjacama.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SladZana 2/6/2014, 17:31

Drugari dragi evo i mene u junu mjesecu. Ja ga volim, mami je rodjendan u junu a i ja sam uvijek cekala raspust i uzivala u moru do jula jer je tada najljepse. Ove godine ne znam...

Miss draga 4 komaTa alal im vera. P akad padne ljubav  yes 

Bakisha, ja mislim da je lh dosao u stadijum kad ga necemo puno pitati jer se previse isticao, dosadio je  ljubav 

Kometice uskoro 7.jun. A snovi...sve se zbuckalo u poslednje vrijeme, i ja svasta sanjam sto od hormona sto od desavanja okolo, neko bi pomislio da sam za lijecenje.  v 

Star jos da dodje ta  veštica a ostale uopste ne moraju dalje.  Very Happy 

Djole francuz  Very Happy 

Ema vec rodjendanko covjece kako vrijeme leti.  osmeh srce 

Maus jesi ziva zeno kad isprati ove na B.  lol! ali isto ti zavidim jer si se sa Zokijem druzila  usne 

Cufro, voda  v dobro bar je stigla na kraju.

A Haarp ne znam... Ovo sto se desava u poslednje vrijeme nije nista drugo do padavine u obimnijem obliku, koje su se desavale u daljoj istoriji. Moraju postojati ekstremi u prirodi kao i svuda, druga je prica koliko im mi prkosimo a mnogo smo slabiji.
Kisa mora da pada, sunce mora da sija, ne moze sve kako bi mi htjeli.

Drage zene sve vas  d 


SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 2/6/2014, 17:54

Suzo, ne treba ti doktorat, nego malcice zdravog razuma. Vest o harpu je plasirana u kuriru. Treba li da nastavljam?

Fajt, iz kojih si nam ti nauka? Izvini sto zaboravih, davno je bila ta prica na ovim stranama.

Kometak, san hitno zaboravi. Reci naglas sebi, to je samo ruzan san kao posledica opterecenosti obavezama i pokusaja ispiranja mozga od str javnog servisa.

A kvalitet, o tome svako ya sebe odlucuje. Ja se drzim devize da moji postupci govore o meni, pa ako postujem sebe znam sta mh je ciniti. Bolji put je tezi put, pa sta te briga za sarlatane i politicke studente? Ti zivis svoj zivot na svoj nacin, i ti si divna osoba. Jel nije dovoljno? Ljubim te, draga Meto.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 2/6/2014, 18:23

Znam Miss, sta reci o Kuriru a ne zaplakati...

Kometak, nadam se da si vec zaboravila san :)

SladZana, izludjuje me vjestica. Neka se ispuni tvoja zelja, ali neka krene od septembra :) Hvala draga moja :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 2/6/2014, 18:41

Suzo, jel pijes trenutno kontraceptiv?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od fight&faith 2/6/2014, 18:47

Missile, ne nisi zaboravila. Jednostavno nisam pisala o tome, sad se tema prosto sama nametnula. Reći ću samo da su u pitanju društvene nauke. Ti si po osnovnoj vokaciji, koliko se sećam, inžinjer, ali ne tehnologije kao Kometak i moj otac, već mašinstva i baviš se tehničkim naukama. Cuftica nam se bavi medicinskim naukama i specijalista je kardiologije. Ispravite me ako grešim. Takođe kao i ja radiš u Institutu koji, između ostalog, finansira naše čuveno MIN. Missile draga ... nama je najbitne sada da dođemo do naših beba. Verujem da je tvoje vreme upravo sada.  yes 
Suzo, slažem se da su najbitniji zdrav razum i kućno vaspitanje. To ne mora i veoma često nije povezano sa obrazovanjem. Da nas dve iz ovih nasih, sto bi rekla MMI "jadnika", izvucemo onoliko ćelijica koliko nam je potrebno za bebu ... gde bi nam bio kraj.  
Kometak  queen zelim ti da polozis ispit, odes po bebu kod Vesne i sanjas samo lepe snove.  love

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 2/6/2014, 20:11

Jeste F&F. moja profesorka Istorije je govorila:"Što propusti kuća ne nadoknadi nijedna škola ni vojska". Ja sam malo starija generacija pa se tada išlo u vojsku sa 19g, godinu dana  lol! 

KometuK i Miss sam upoznala pa se slažem da su obe supe, i cenim njihova mišljenja po reaznim pitanjima. Strast prema cigarama nam jeomogućila da se bolje upoznamo. Neke od vas još ne zna, ali ima dana, svi ćemo se upoznati.

Samo da kažem da sam danas slučajno saznala da SlaDŽin muž danas kuva u njihovoj zajednici. Koliko znam SlaDŽa je iz Crne gore  affraid Šta je sad to, ON KUVA  Shocked Običaji se menjaju  lol! . Zbunila me totalno .



cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SladZana 2/6/2014, 20:14

Hahaha svekar proveo djetinjstvo u Vojvodini pa mutirali  lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 2/6/2014, 20:15

Missile, prestala prije dva mjeseca sad ce. Tako nekako. Prije kada sam prestajala piti kontracepciju, folikuli koji se pojave, ne popucaju svi i ostaju stvarajuci ciste. Jajnike sam jedino mogla ocistiti kontracepcijom. Eh sad, mozda prosli mjesec nisam uopste imala folikule, pa zato juce jajnici cisti ?! Nisam pametna. Vidjecu jos kako ce ici dalje...kako si ti veceras? Uspijevas li se zabaviti sa necim? Znas da mislim jako na tebe.

F&F, divna zeno, dobro si sve to rekla. Potpisujem sve. A vidjeces kad se ovi nasi 'jadnici' jednog mjeseca probude pa ubodemo bas onako u sred srede. Kazes, gdje bi nam bio kraj ? Ne smijem ni da mislim :) ali znacemo jednog dana:) ljub

SladZana, sto su ti geni cudo :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 2/6/2014, 20:33

Pomenuh nas malo "starije", i videh sada naša Republica šta je stavila na FB:

https://www.youtube.com/watch?v=7_V-nFeWj-s&feature=youtu.be

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 2/6/2014, 21:32

Fajt, ja sam tipovala da se bavis drustvenim naukama. A ima i humanistickih nauka, koje mi cesto u svakodnevnom govoru zovemo drustvenim. DakleM?

Suzo, nasa Laf ima pcos, pre vto u kome je dobila bebu je cekala dugo vesticu bez kontraceptiva, kad je dobila onda je pila kontraceptive, dobila za 28 dana i uradila kratku semu. Sad ima Lafce, drzala sam je u rukama i obozavam tu milu bebu koja mi je dala najveci pelcer za ovaj postupak. Zelim i tebi da tako uradis vto i dobijes bebu.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 2/6/2014, 21:52

Missile, iz tvojih usta u Bozije usi :) Hajde neka se prvo kod tebe primi taj divni pelcer, a meni neka bude sve kako si rekla u septembru kada ces ti vec biti trudnica uveliko :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od fight&faith 2/6/2014, 22:06

Cuftice odlicno je stvarno ... Zagi, Vucko, Snorkijevci, Zagor, Decko koji obecava ...
Missile ipak su u pitanju drustvene nauke.  Wink
Suzo, pitaj dr za DHEA. Mozda bi on mogao malo da pogura jajnike. Naravno pre toga proveri hormone. I ja ocekujem jedan pelceric od ove nase Missile.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Shizika 2/6/2014, 23:38

A 'ko je ovo?
Junska jutra u susretu leta - Page 3 Adrianag
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 3/6/2014, 07:48

Shizo, jesi li bre normalna  as ? Pobedila si!!!!

Sećam se znaka, ne znam zašta je, ali mm misli da je sa "mediteranske igre Split".

Dobro jutro drugarice.

F&F, dakle društvene?! A koje?


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od maus 3/6/2014, 09:04

Dobar dan dobre zene!

Na pocetku, zelim svima nama prelep ovaj mesec 

Very Happy  sunny  osmeh srce  radost  roda  srca  igracice  love  angel  likeit  sreca  zagrljaj  srca1  family  bebe  bebe  beba  beba  trudnica  srce  roda  cvet  igracice  love  usne  igra  igra  love  ljubav  love  b  d  b   b  f  d  ff  ff  vv  bb  d  x  c  v  g  naočare  grljenje  cmoka  igra  radost  jumping  smiledraw  beta  wavecrowd  konfete  beba u kolicima  zagrljaj  trudnica  juriš  radost  navijacica  good job  sex  navijači1  vođenje ljubavi  poljubac  zalivanje  sretan početak  igra  tapšanje  bravo  čestitamo  poljubci  srcasti poljupci  navijači2  srca  roda  beta  iznenađenje  mesečni radovi  napred scuro  nemam reči   cveće 

Miss mila svim srcem navijam za tebe!

Bakisa draga i za tebe naravno!

Soja hvala na prelepoj slicici.

Meta kakvi su to snovi!? Zeznula si i mene sto se tice bzvz snova.

Star kako pcelice?

SlaDzo pa gde si ti ovih dana?

Shizika ::A 'ko je ovo?
Junska jutra u susretu leta - Page 3 Adrianag

hahahahahah Shiz carice as 

To je Adrijana Very Happy 

Cufto u pravu si. Mediteranske igre Split davne 1979. godine. Ja tada bila djak prvak.

Htedoh jos svasta nesto napisati, ali isceznu u vidu lastiniog repa. Javljam se kasnije. Creva krce, valja jesti.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 3/6/2014, 09:23

Adrijanaaaaa.....daaaaaaa, imala sam 11g!

Opaaaa Maus.....kakvo sećanje!  queen 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od maus 3/6/2014, 09:37

cufta ::Adrijanaaaaa.....daaaaaaa, imala sam 11g!

  Opaaaa Maus.....kakvo sećanje!  queen 

Na Mljetu,u kuci nasih prijatelja ima staklena figurica Adrijane sa kojom se Ana rado igrala.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 3/6/2014, 10:20

maus ::
Na Mljetu,u kuci nasih prijatelja ima staklena figurica Adrijane sa kojom se Ana rado igrala.

da, to je taj očaravajući link...... smajli angel 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od fight&faith 3/6/2014, 10:50

Da poslužim prvu jutarnju kaficu u junu.

Junska jutra u susretu leta - Page 3 2n9i5hu

Zagija i Vučka se sećam, ali Adrijane ne. Te 1979. sam rođena.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 3/6/2014, 11:18

Dobar jutar i od mene, drage zene :)

F&F, da znas da cu da te poslusam i pitam za DHEA. Slusam o tome vec neko vrijeme. Ako me IKADA posjeti vjestica, radim hormone drugi dan pa cu tada kod dr i bas ta pitam za ovo. Hvala draga moja puno :)

Maus, pcelice su dobro :) Jos uvijek su malo ljute, i vise nismo nalazili umrle pcelice. Ja im ne prilazim jer kazu da pcele osjete nervozu kod ljudi, tako da mislim ako im pridjem pojesce me zivu :) mm je onaj dan dobio zaoku u glavu i poslije toga nista :) smiren covjek :) uci se polako :)

Zagi se zvao moj cuko, a Vucko mi je krasio zid sobe dok sam bila mala. U Sarajevu poslije olimpijade tu maskotu si nalazio svuda...na pepeljarama, na casama, na posteljini ma svuda...uh lijepa stara vremena.

Idem da trazim endometril, nigdje ga nema...nisam jos pocela nista da pijem. Sve mislim dobicu i bez toga. Ako ih ne nadjem danas, sutra pocinjem sa Dabrostonom..

Zelim vam lijep dan :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JAmajka 3/6/2014, 11:47

Dobro jutro..,već je dan! sunny sunny 

Želim nam lep,sunčan radostan jun.

Vidim "starije gospođe"evociraju uspomene na neka davno prošla,lepša i mirnija vremena.Sećam se svega,Vučka najviše..,te 1984.g sam sa tatom bila na OI u Sarajevu,on poslom,a ja kao prilepak.Sećam se i jedne Azre,koju sam tada upoznala.Poznanstvo se pretvorilo u diiivno prijateljstvo,koje traje i danas.

Šta da vam pišem?Sutra je mm rođendan,spremam mu iznenađenje.Posle toga ga pakujem za Norvešku..,čekam leto.Obećao je deci da će dolaziti vikendom,ali i da ćemo mi ići tamo.Mene to više raduje Laughing Laughing .Uspela sam da nađem i pomoć,dok mm ne bude u Bg..,komšinica ostala bez posla i prihvatila rado da nam pomogne.Tu je deda,tetke..,nek svako pomogne koliko može i mi smo zadovoljni.

Mima,Bixi,videh sličice sa druženja..,lepi ste.Arsa je medena loptica,a Anči prava lepotica.Pipi,kao i uvek,na visini zadatka.

Odoh sada da radim,nagomilao se posao,neću završiti do večeras.Sve vas  d 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Shizika 3/6/2014, 15:03

Imala sam i ja figuricu Adrijane, plastichnu od nekih 5-6cm, naravno da sam je izgubila.  Crying or Very sad  Sjeca li se netko kako je dlakava ramena i ledja imao Andro Knego?  Laughing
Zaboravih napisati za slichicu sa koshnicama ispred kuce ( likeit ), da li je obavezno staviti znak u stilu: OPREZ PCHELE BOCKAJU!, ili se podrazumijeva?  zbunjen  Hmmm, razmishljam da bi chak i prazne koshnice bile dobar odbojni element za potencijalne pljachkashe.  Wink 
jamajka, sooper da se sve uklopilo, chestitke tm za unapredjenje.
Suzo, da poskochimo opet malo za tu vjeshticu:
 igracice igracice igracice veštica igracice igracice igracice
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SladZana 3/6/2014, 15:57

Hehe Vucko i ja smo generacija  lol! 

jamajka sto ce biti setnje po Kraljevini Norveskoj  radost 

Suzo pusti vjesticu sad kako ona hoce a posle po tvome  Very Happy morate naci kompromis  usne 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 3 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 25 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu