KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 2 od 25 Prethodni  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SoJa 2/6/2014, 10:15

Dobro jutro i od mene u JUNU  sunny 

Dobro, nije baš sunčano, ali biće Wink

DJOLEEEEEEE, draga moja  zagrljaj poljubac c love ljubav Jedva čekam utiske i slikice, ali strpljiva sam jako, samo nam se ti odmori i organizuj  Wink 

Ganedina, uzela si mi reči iz usta, kad dogledasmo leđa Maju, ne pamtim gori, ne ponovio se. Verujem u Jun, zato se unapred radujem zbog naših dragih cura koje su u postupku, Miss, Saška, Meta, Bak... sve koje su krenule ili će krenuti sa postupkom, posle kiše dođe duga, a kod vas cure ogromne bete  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ljubim vas sve, neka se ispuni sve što je Nina poželela  d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 2/6/2014, 10:21

Dan JunU!

Da nam jun bude veseo i suncan, da sve bockalice postanu trudnice, da su zene srecen i voljene, deca nemirna i zdrava!

Elem, presli smo na diferelin, tri dana pa radim lh. Stanje na uz je sjajno, sve mirno, folikuli cekaju, endo miran, nema vidljivog nikakvog izvora tolikog lh, tako da krecemo ovih dana, oborili ga skroz ili ne  yes 

Ljubim zurim  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 2/6/2014, 10:23

Dobro jutro, drage moje :)

Samo sve redom da vas pozdravim. Ja tek pijem jutarnju kafu. Zove me komsinica, kaze muz joj na godisnjem pa je sramota jer jos nikako kafu nije skuvala. Ja od kako sam se udala nisam napravila jutarnju kafu, mm je pravi i nije me sramota. To je jedino sto radi :)

Missile, svi navijamo jako:)

Stize i Djole :) I ja se radujem slikama :)

Karakaca, duso , propusticu sve rodjendane jer su mi daleko, ali idem kod svojih cim se skola zavrsi i onda cemo da jedemo torte. Pojescu i za tebe,slatko mogu uvijek :)

ostale djevojke, ljubim vas sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Niny 2/6/2014, 10:23

Bravo Bak  bravo bravo bravo bravo bravo bravo 

 vv vv vv vv vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 2/6/2014, 10:27

Suzo, kako stoje stvari kod tebe? Msm ciklus. Izvini ako nisam ispratila, bila sam previse u haosu i soku ovih dana.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 2/6/2014, 10:54

drage moje treba mi pomoc... sunny 
trazim jednu deciju knjigu, koja se zove Prva ljubav, ali ne mogu da se setim autora.  u sustini, radi se o devojcici i njenoj prvoj ljubavi, i razocaranju sto se doticni decko ne pojavljuje na rodjendanu. Ono cega se secam je da je razlog njegovog nepojavljivanja upala slepog creva. Zvuci li nekom poznato?

A trazim  je jer je cerkica moje najbolje drugarice u totalnom bedaku zbog slepog creva svoje prve ljubavi, pa sam se ja setila da bi ta knjiga mogla da joj olaksa muke...eh te prve ljubavi... srce srce srce 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 2/6/2014, 11:12

BAKONJA BRAVO! KREĆEMOOOOOOOO!!!!!

Ema, jesi li pogledala po Internetu? MOžda ima E knjiga?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 2/6/2014, 11:30

cufta ::        BAKONJA BRAVO! KREĆEMOOOOOOOO!!!!!

        Ema, jesi li pogledala po Internetu? MOžda ima E knjiga?

ma gledala sam...al znacio bi mi autor...
trazicu jos, jer je mala u opasnom bedaku...srce malo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 2/6/2014, 11:48

Miss, vjestica me totalno ignorise...evo kasni vec 15 dana. Bila juce kod dr, dala mi endometril ali nemam nigdje da ga kupim. Vjerovatno cu krenuti sa dabrostonom od sutra. Bila sam juce kod dr...za cudo bozije, nemam cista :)

Ema draga, nadam se da ces naci knjigu, prve ljubavi su bas teske :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 2/6/2014, 11:59

Star, pa na dobro si putu......

Ema, okreni "narodnu biblioteku" i pitaj da ti pomognu oko imena, autora i eventualne nabavke. Nemam drugu ideju
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 2/6/2014, 12:14

Djole, dobrodosla!
Miss, Bak, buduce mame, ljubim!
Karakaca, samo ti budi dobro!
Star, vestica te navikava da te kroz odredjeno vreme nece posecivati, jer ces biti mamaaa!
Ganedina, ljubim i grlim!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od BiKsi :) 2/6/2014, 13:04

Da mahnem svima.

Kakav crni harp Ganedina, nemoj se i ti loziti na te stvari pliz. Klima se menja zbog ljudskog faktora, em je planeta prenaseljena, em je minimalno postujemo i cuvamo, tako da nam vraca za nase grehe, sigurna sam. Gledam na putu do Loznice klizista. Uglavnom su nastala svuda gde je covek nesto radio, dodavao ili oduzimao... No, covek nikako to da skonta, da se s prirodom ne sme igrati i da se ona svako malo sveti.

Cufto, osam dana bez vode u vrticu, pa oni nisu normalni, leba mi. Strasno.

Bakisa, i ovde da poskocim u vis, za tvoj lh u niz! Nek ga diferelin konacno vrati tamo gde mu je mesto!  lol!  lol! 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od BiKsi :) 2/6/2014, 13:04

Ema, ne znam ti nista za tu knjigu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 2/6/2014, 13:09

Vratila se voda u vrtić.

"ponovo radi bioskop"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 2/6/2014, 13:37

Dete zaspalo... sad mogu da pisem...

Cufto, hvala na ideji... zvala sam biblioteku u mom gradu, pa ce pogledati svoje kataloge...bese to davno kada sam ja citala...javice mi popodne... A za vodu u vrticima nemam reci...strasno... dobro je da je dosla...

Miss, Bak... vv vv vv vv cveće 

Ganedina, mozda taj sistem i postoji, mozda i neko cacka po njemu, ali najveci neprijatelji planete smo mi sami. Ne postoje vece stetocine od ljudi...

Mi smo i dalje kod mojih, to vec napisah, jer mm opet ide na sluzbeni put,pa se vraca samo za Petrov rodjendan, pa ponovo ide sledece nedelje.i nesto nemam nade dace to ikada da se promeni...nesto sam razmisljala da se meni vise isplati da sam kod mojih, i da od septembra pocnem ovde da radim...imam sve sto mi je potrebno, a i zarada bi mi bila veca, mada dugorocno gledano to nije resenje...Resenje je da se mm srvti na jednom mestu...a i mi zajedo sa njim...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 2/6/2014, 13:41

 photo 2014-06-01185954_zps241c716f.jpg



Nadqm se da sam makar malo uspela da uhvatim sinocnju magiju... slikala telefonom, pa nije to to...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od MAAKKI 2/6/2014, 13:51

Dobar dan junskim jutrima  sunny 

Neka jun bude bolji od maja,neka bude puno trudnica, deca neka su zivahna i zdrava, a mame vesele i zadovoljne.

Nisam skoro pa nista zapamtila sto sam procitala, osim da se Djole vratila i jedva cekam izvestaj i slikice.  osmeh srce 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SoJa 2/6/2014, 14:08

Maus, ovo je kuća u centru Leskovca, pored keja. Snimila sam u dvorištu košnice u raznim bojama i setila se tebe Very Happy Ima ih u još većem broju sa desne strane, ali njih nisam uspela da "uhvatim". Ne vide se boje najbolje, žuta dominira, ali izgleda super

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Fc3adecd-6d89-4321-8a7d-c78e931ac4f4_zpse070e3c8

Ema, super je fotka  likeit 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 2/6/2014, 14:24

Dobro da je stigla voda.

Harp. Da li da smorim strucnom pricom o harpu? Ej, harp ne postoji vec par godina unazad i NEMA NIKAKVE VEZE SA KLIMOM. A da ima, ne bi Ameri imali poplavljen Njujork pre neki mesec.

Jel moguce da neko veruje u takve BUDALASTINE? Da, budalastine. Nek me pljuje ko hoce, bar da vidim ko veruje u "harp protiv srba" glupost.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 2/6/2014, 14:55

Barjutar, tj. bardan!

Genedina i ja ne verujem u HARP, bas sam citala dosta toga, i sigurna sam da ga nema. Bio je odlican tekst skoro u blicu, sve sami naucnici i svi tvrde da ga u Srbiji nema, a i onaj na Aljasci ne moze da izazove to sto se prica. To su samo teorije zavere, koje ovakvoj vlasti odgovaraju, narod pije sve sto se prospe, a oni bace koske da sklone teme iz zize interesovanja. Na zalost! Ima onaj neki prof.mr.dr koji prica svasta i o HARP sistemu, a diplomirao glumu, magistrirao i doktorirao filozofiju, pa mu ja ich ne verujem!


Ema, divna je slicica!

CUftacho, bravo za akcije! Sve se nadam setices se kako si me sanjala, a verujem da sluti na dobro! Od dobrih ljudi ne ocekujem drugacije!

Nego, kad smo kod snova, ja sam rekla da vise necu pratiti vesti iz Srbije! Nocas sam poveci deo noci provela sanjajuci PPV i NEsu slinu (pardon, "doktroa nauka"!)!  v v c c NEcu da vam pricam koja je to nocna mora!!! Navodno je moja porodica dobila neku amajliju (neku drvenu kucicu) u koju je bilo urgadjeno neko blago koje je jako vredno i procenjuje se vrednost u milijardama, a plus, ko ga ima ima super moci. Nama je dodeljeno samo da ga cuvamo i predamo nekom novom ko dodje na vlast. Tako su meni moji to dali u amanet, ali je dosao PPV sa slinom i kao da su nam prijatelji, kako bi shvatili gde je sakriveno i kako bi ga uzeli. Ja sam tu amajliju izvadila i sakrila na sigurno a stavila kopiju unutra koja ne vredi. I tako su oni nama svasta nesto pomagali, smejali se, nisu uzdisali, cuvali krave, muzli.. smejali se sa nama, ma bili su "zlatni" ko i u ovim poplavama! Na kraju su se smorili i trazili mi tu "kucicu" jer znaju da je kod mene. Ja sam im dala, i kad je otvorio PPV dno, probudila se! Bilo me strah da ce shvatiti da je laznjak i da ce nas pobiti. Da ne pricam kako je poceo sa maltretiranjem da mu damo tu kucicu!  lol! lol! lol! lol! Meni je uvek tesko kad sanjam svoje roditelje, a jos kad su tu PPV i Nesa slina, mozete misliti!  affraid affraid No Ne znam sta ce mi se danas desiti, ali ako je suditi po snu, nsita dobro!  lol! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od fight&faith 2/6/2014, 15:17

Kometak, verovatno su ti snovi bili pod uticajem vesti, pocev od poplava ... do ove sa najnovije sa "Pescanika". Pored toga svesna si da moras posteno da spremas ispite na tvojim doktorskim studijama, kao i da posle moras da napises valjanu doktorsku disertaciju. Ta amajlija je mozda bio USB sa tvojom disertacijom, koju si morala da cuvas od onih koji vole da se kite tudjim perjem. Kuca i porodica su verovatno tvoja potreba za bebom i domom. Ala mi je analiza  Razz ... A ja sanjala nocas da su mi izrasli neki mekani brkovi od pijenja DHEA. Strasno. Inace sam bas svetla i bez dlaka. Brkovi bili onako ... sveli, mekani, dugi, odvratni. Onda kao razmisljam, nema veze samo neka DHEA istera koju celijicu, a ja cu se brkova posle nekako resiti. Uzas. Jutros ustala, kad ono  "vestica" i to 16-17 dc, definitivno su mi hormoni prolupali.v
Inace ni ja ne verujem u HARP niti bilo kakve teorije zavere.
Ema divna je slicica. Jedva cekam da se vreme stabilizuje i prolepsa.
 d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 2/6/2014, 15:19

E pa Kometa lepo ne verujem šta si sanjala. Ja sam bolje prošla sa tobom u snu.

U HARP se ništa ne razumem, a i ne bih ni mogla da razumem kad o tehničkim naukama nemam pojma (pričasmo u stručnosti). Ukapirala da stručnjaci (ne glume, što reče Komet) kao i naša Miss to ne priznaju, te ja prihvatih ta mišljenja.

Ženske, slike su vam super. Sojina mi se malkice više sviđa jer ima i neku biljku (Gliciniju, Tekomu, šta je ono Soja?) iznad šarenih košnica.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 2/6/2014, 15:44

Eeee, Cufto, kad me sanjas opet, da znas da je to nista u poredjenju sa mojim snom!  lol! lol! 

F&F, super si mi izanalizirala san!  lol! lol! lol! Samo, ja do USB-a i disertacije imam jos 2-3 godine minimalno, nisam ja ko pojedini da sve spicim za 2 godine!  lol! lol! lol! Ja to temeljno, lagano!  lol! lol! A da vam ne pricam koliko nas ovde maltretiraju za taj plagijarizam! Mislim, u redi je sve to, ali cak i ako posaljes prvi rad na pocetku studija, pa ima vise od 30% citata (iako uredno citiranih) smatra se plagijarizmom i mogu da te izbace sa PhD-a. Imaju program u koji ubace radove, i lepo dobijes na kraju sa kog sajta si sta skinuo, citirao ili ne. Kad bi tako u Srbiji bilo, verovatno 70% ljudi ne bi doktorirali! Radila sam na faxu 12 godina, na zalost znam sta se radi i kako!  Rolling Eyes No Doktorske disertacije su kostale tad oko 3000 evra, tim koji to uredno radi, jos je na faxu. Ma, bolje da cutim! Zato sam i odustala od doktorskih u Srbiji, kad vidim ko je sve doktorirao i kako, bar na mom faxu. Ovako cu bar imati diplomu (ako opet ne padnem ispit, na kome btw. imam sad 5 clanova komisije!  :afraid: ) koja vredi i sa kojom mogu da trazim posao svuda. NAravno, svaka cast pojedincima u Srbiji koji imaju znanja i kojima je doktorat rezultat istrazivanja, samo mi lism da su u manjini! Sad
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 2/6/2014, 15:56

Jeste, ima onih koji su radili temeljno i časno!!!
   I zahvaljujući njima, ova zemlja i društvo imaju svoje poslednje trzaje. Zbog svih njih, ne treba globalizovati ljude, događaje, društva, institucije.
  U ime te manjine ne spuštam nivo kvaliteta znanja i usluga!!!!!!

   KOmeTK, u GB je još rigoroznije, 20% je samo.

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od fight&faith 2/6/2014, 16:02

Sve znam draga Kometak. Meni je trebalo 10 godina da magistriram i doktoriram na drzavnom fakultetu. Pri tome sam se sve vreme bavila samo naucnim radom. I moj brat je nedavno doktorirao isto na drzavnom fakultetu, otac pocetkom 1970-tih magistrirao. Cufta slazem se sa tobom i verujem da smo mi ta manjina.
Kometak, na ovom linku isto moze da se proveri da li je rec o plagijatu http://www.dustball.com/cs/plagiarism.checker/

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 2 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 25 Prethodni  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu