KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 3/6/2014, 12:30

Mi 166 i dečko je.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 3/6/2014, 13:10

Leptiriću jeeee 2 bebice i sve u redu i svi nalazi koja sareća sad se opusti i lagano uživaj u trudnoći tako mi je drago  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/6/2014, 13:24

Nama je bilo 160 i bio je decak, naravno da nista nije pouzdano, ja sam se nadala da je curica zbog toga, ali nsita. Ma neka se samo lepo razvijaju, pa sta god da su!  osmeh srce osmeh srce 

Ovi blizanci Brbljivi bas duvaju vetar u ledja nama koje smo tu, na korak od postupka ili u postupku u Genezisu! Ajde, Jelka, Petkana, Bak, Saska, Miss da prepisete, a i ja za vama!!!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 13:28

petkana ,kometak ,sasska ,bak ,ivanice ...i sve koje krecete u Genesis ne sumnjajte u uspeh njihove klinike ,definitivno je tako ! i meni je to bio vetar u ledja kada je posel Jece i Mili ostala trudna ! znaci uspeh za uspehom!
sledeca trudnica je Petkana ako se ne varam ?!
iskreno ja bih volela da imam ili batu i seku ili 2 seke ,moj mm ima 2 sina pa umire za 2 princezama.kaze ,one su nezne -nisu ko decaci .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 3/6/2014, 13:32

Leptiriću šareniću bravo za dva  srce  srce  likeit  likeit  sreca  sreca 
Čestitam ti draga leptirasta i da ti trudnoća prođe lagano,lepo,smireno.Uživaj!!! cveće  cveće  cveće  cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/6/2014, 13:41

Brbljiva, nek samo protekne trudnoca u redu, sta god bilo! I Nek su bepci zivi i zdravi! To je najbitnije! A za Genezis ne sumnjam uopste, posle 5 VTO po Evropi, jedino mi je kod njih uspela sesta! Zato sam ponovo tamo! Zato sam se i odlucila za njih prosle godine, jer sam pratila njihov rad vec vise godina, i skoro pa retko se desavalo da ode neka i da joj ne uspe, pricam o zenama koje pisu na forumu. Mislim da su definitivno najbolji izbor u Srbiji, koji god da je dr u pitanju, e Balas je embriolog sa carobnim rukama!  Wink Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 3/6/2014, 13:50

Leptiricu, blizanci, divno, cestitaaam!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 3/6/2014, 14:29

markosanja.radosavljevic ::Leptiricu, cestitam,super dve bebice...
lela vidis da je ipak sve u najboljem redu...samo napred...
Lucky sad odmaraj, pa da ti pozelim ogromnu betu...
jelka kako si ti, kako prolaze dani, samo opusteno...a ja sad brisem na predavanja, da znate da vas pratim i navijam za sve i ako ne stignem da pisem... radost radost radost radost radost radost 
..jos jednom BRAVO LEPTIRICUUU....RASPLAKA ME....
A ja evo odbrojavam...7.dan danas...i jutros shok na ulosku malo krvi. .tamnije i svetlije..pa se sabrah...i ubedih sebe da je to implantacijsko....nekako mi od tada lakse....makar mali znak..ako ne gresim...
Sta vi mislite..7 dan od et..9 od asp. ?!
LJUBIM VAS SVE!!!!!!
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/6/2014, 14:32

Jelka, navijam da je implatacijsko  igracice igracice igracice igracice

Samo da su nam živi i zdravi, blo da su dečaci ili devojčice  bebe bebe osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 14:45

jelka ,samo miruj ..moze to bas biti znak implatancije ! mislim na tebe i samo se opusti . ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2014, 15:03

Leptiricu bravoooooooo!!!!!  radost  radost  radost  radost  radost 
Cestitke za 2 bebice,neka ti trudnoca prodje sto lepse i laganije.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 3/6/2014, 15:44

Leptiricu bas si me obradovala, svecestitke za dve bekane i da su nam samo zive i zdrave, pol je najmanje bitan. ljubim te i odmaraj i konačno se opusti i uzivaj.
Licky super, sada odmaraj i mazi stomak navijam za džinovsku betu.
Lela super sto su ti tako rekli, da se ne nerviras i mislis bzvz, držim fige za četvrtak...
sada zaboravih ostale, mada znate vec da smo jedni drugima velika podrška pa vas sve jako  d 
Kod mene i dalje stanje ne promenjeno i pocinjem da se brinem sta mi se desava sa endometrijumom da li je sta moglo da utice da se on kojim slucajem ne zadeblja posto mi ciklus i dalje nije u potpunosti stao od sinoc sam izbacila aspirin ostao mi samo estrofem i petak na UZ pa sta mi bog da.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/6/2014, 15:58

sandrolina ::Leptiricu bas si me obradovala, svecestitke za dve bekane i da su nam samo zive i zdrave, pol je najmanje bitan. ljubim te i odmaraj i konačno se opusti i uzivaj.
Licky super, sada odmaraj i mazi stomak navijam za džinovsku betu.
Lela super sto su ti tako rekli, da se ne nerviras i mislis bzvz, držim fige za četvrtak...
sada zaboravih ostale, mada znate vec da smo jedni drugima velika podrška pa vas sve jako  d 
Kod mene i dalje stanje ne promenjeno i pocinjem da se brinem sta mi se desava sa endometrijumom da li je sta moglo da utice da se on kojim slucajem ne zadeblja posto mi ciklus i dalje nije u potpunosti stao od sinoc sam izbacila aspirin ostao mi samo estrofem i petak na UZ pa sta mi bog da.
U kojoj dozi pijes estrofem?Meni su ga oba puta povecali dozu nakon UZ, posto je endo bio tanak,cak su me drugi put terali i da ponavljam UZ.Svakako se endo zadebljao s pojacanom dozom.I tebi ce ga pojacati i zadebljace se,ne brini.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 3/6/2014, 17:05

Jelka sigurno je implantacisko samo miruj i bice sve ok
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 3/6/2014, 17:24

Lela u prvoj VTO nisam imala u protokolu estrofem. U drugom pokusaju su mi da dali od 2 dc da ga pijem 3x1 tabletu od 2mg, ista mi je terapija sada kada se pripremam za teci pokusaj.
u drugom slucaju mi je 12dc endo bio 14mm ali tada nisam pila aspirin, aspirin su mi uveli od embriotransfera.
ovog puta aspirin mi je uveo hematolog od 5 dana pre dobijanja ciklusa i da ga pijem zakljucno sa betom.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/6/2014, 17:29

sandrolina ::Lela u prvoj VTO nisam imala u protokolu estrofem. U drugom pokusaju su mi da dali od 2 dc da ga pijem 3x1 tabletu od 2mg, ista mi je terapija sada kada se pripremam za teci pokusaj.
u drugom slucaju mi je 12dc endo bio 14mm ali tada nisam pila aspirin, aspirin su mi uveli od embriotransfera.
ovog puta aspirin mi je uveo hematolog od 5 dana pre dobijanja ciklusa i da ga pijem zakljucno sa betom.
Pa,prvi put nisi pila estrofem zato sto nije bio FET,on je za endo,a u FET-u je to bitno.Endo ce ti se zadebljati od njega, ne brini. Ako nista, pojacace dozu i provereno se deblja.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/6/2014, 18:05

Devojke navijam svim srcem  b b b  saljem vam  roda roda 

Leptirko predivno za  srce srce  uzivajte sada u svakom danu

ja nepisem često zato sto sam jako  tuga  ali mislim na vas i radujem se za sve  zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2014, 18:08

Joko srce sta je bilo?  Crying or Very sad 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 3/6/2014, 18:09

Leptiricu cestitam na dve bekane,zelim ti najlepsu mogucu trudnocu.Nadam se da cemo i mi tvojim stopama,da niko ne pokvari redosled.Samo neka se redjaju pozitivne bete.Uh bas si me obradovala.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 3/6/2014, 18:10

Joko zasto si tuzna?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/6/2014, 18:11

jovanka.draskic ::Devojke  navijam  svim  srcem  b b b   saljem  vam  roda roda 

Leptirko  predivno  za    srce srce  uzivajte  sada  u  svakom danu

ja  nepisem  često    zato  sto  sam  jako  tuga  ali  mislim  na  vas  i  radujem  se  za  sve   zagrljaj 
Sto si nam tuzna?  Sad 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/6/2014, 18:15

Palcice moja, svasta zadnja tri meseca najteza posle onih neuspeha

mnogo toga me sada boli sto nisam znala pre postupaka
ono sto sam jos otkrila jeste trombofilija
onda dr. kaze da sa drugi put zamrznutim embrionom nevalja raditi postupak i svasta.a mi ko zna kada cemo skupiti za ceo postupak .ćć

onda sam za dva meseca dobila 7 kg. od kontracepcijje koja meni neprija pa sad to hvala bogu uspesno skidam,ali sam bas psihicki pala Sad 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2014, 18:20

Eh Joko draga,bitno je da si problem nasla,pa ce se i to resiti.Ko vam je rekao da ne valja raditi postupak sa ponovno zamrznutim embrionima,nasi doktori?
Sta je bilo sa onim studijama,da li su vas zvali?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/6/2014, 18:24

Studija je zavrsena  Rolling Eyes 

Rekla mi dr. endokrinolog za embrione koji su bili zamrznuti pa odmrznuti pa opet zamrznuti da nevalja raditi da je to najcesce osuđeno na neuspeh
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 3/6/2014, 18:28

Joko mila procice sve to veruj mi,idi negde dalje od mesta gde zivis da se opustis malo i sve ce doci na svoje.A sto se tice odmrzavanja pa opet zamrzavanja embriona i posle raditi transver o tome stvarno nista neznam.Mi imamo zamrznut embrion ali jos ga nismo odmrzavali.

Lela sta su ti rekli za histero?Da li radis u cetvrtak Histeroskopiju?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu