KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/6/2014, 18:31

Jovanka, sta dr endokrinolog zna o smrznutim pa odmrznutim embrionima?! Nista! Kao sto ni ginekolog ne moze da prica o nekim endokrinim poremecajima sa tacnoscu!
Bas me zanima koji ti je to endokrinolog rekao?! Valjda lekari koji to rade znaju bolje i ne bi se igrali da nesto nije moguce. Mislim da tebi treba pre svega dobar dr i da je uspeh tu. NE racunam novac koji treba da se sakupi, znam da je i to veeeliki problem. Ne nerviraj se, nego nadji dobrog dr i sve ce biti u redu. Kao i mnogo puta ovde, savetujem ti dr KOpitovic, makar samo da se konsultujes sa njom. U ostale dr po Srbiji nemam mnogo poverenja, jer svega tu ima, na zalost! Nista nije izgubljeno, mlada si, ne nerviraj se!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 3/6/2014, 18:34

Joko mila procice sve to veruj mi,idi negde dalje od mesta gde zivis da se opustis malo i sve ce doci na svoje.A sto se tice odmrzavanja pa opet zamrzavanja embriona i posle raditi transver o tome stvarno nista neznam.Mi imamo zamrznut embrion ali jos ga nismo odmrzavali.

Lela sta su ti rekli za histero?Da li radis u cetvrtak Histeroskopiju?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/6/2014, 18:35

I, da Jovanka, sto se trombofilije tice, nisi sama, pa skoro ceo forum ima po neku trombofiliju. Nista ni to nije strasno, bolje da smo otkrili na vreme sta imamo, pa povedemo racuna sa hranom, picem, cigaretama, a za trudnocu dobijemo i onako terapiju i prodje sve ok. Pa sve mi koje se godinama mucimo da postanemo majke otkrile smo da imamo trombofilije i da je najverovatnije to jedan od faktora neuspeha. GLavu gore, pozitivne misli i vera povlace lepa desavanja! Pa posle svega sto mi se desilo, u ovim godinama, kad su mi sanse za trudnocu sve manje, trebala bih da se ubijem! Ali, ja sam izabrala da ustanem, dignem glavu i da se borim, a plakacu opet kad sve prodje, ali od srece!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/6/2014, 18:40

ivanicasale ::Joko mila procice sve to veruj mi,idi negde dalje od mesta gde zivis da se opustis malo i sve ce doci na svoje.A sto se tice odmrzavanja pa opet zamrzavanja embriona i posle raditi transver o tome stvarno nista neznam.Mi imamo zamrznut embrion ali jos ga nismo odmrzavali.

Lela sta su ti rekli za histero?Da li radis u cetvrtak Histeroskopiju?
Da,u cetvrtak u 12h.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/6/2014, 18:48

Kometice, sve te razumem i shvatam sta pricas  zagrljaj 
sto se tice ove dr. znam da je veliki strucnjak i da se u mnogo toga razume
sad sto se tice toga za zamrznute embrione meni je sve to jos neshvatljivo
Trombofilija meni nije problem meni je drago da sam pronasla jedan od sigurnih faktora neuspeha, meni je zao sto to nisam znala pre ovih postupaka,nekako mislim da bi bar jedan uspeo da sam imala odgovarajucu terapiju.

sad meni se neopisivo ide u Prag po bas taj jedan eskim i sad sam u nedoumici sta uraditi. nemozemo ici ove god. ali hocu da sve dovedem do savrsenstva kad budemo mogli.
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 3/6/2014, 18:57

Jovanka, da sto pre prodje ta losa faza.zagrljaj 
Navijam da sve legne na svoje mesto i da uskoro dodjete do svog najveceg cilja....  beba 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 3/6/2014, 19:00

Brbljivi leptiricu, neka je sa srecom!!! Bravo za dva srculenca!!! I za planove sa Kopitovckom! family 
 radost radost radost 
 b  d  b  d  b  d
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2014, 19:11

Devojke gde ste kupovale estrofem i po kojoj ceni,pitam za slucaj da mi zatreba za FET.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 3/6/2014, 19:18

palcice, ja sam kupovala u leskovcu, tj mm, a kaze da je cena oko 1200din
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 3/6/2014, 19:21

Palcice ja samuzimala kod mene u privatnim apotekama.

Vucice, meni je zao zbog onoga sto se tebi desilo  zagrljaj ljubav 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 3/6/2014, 19:25

da ima ih u privatnim apotekama, meni su rekli da mogu da se naruce. inace sestre su mi rekle da se uvoze valjda iz bugarske i madjarske tako da i ne daju racun za kupovinu
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/6/2014, 19:42

PalcicaBg ::Devojke gde ste kupovale estrofem i po kojoj ceni,pitam za slucaj da mi zatreba za FET.
Apoteka Igor u Resavskoj,skoro hiljadu kinti kutija.   Very Happy Uvoz iz Madjarske i ne dobija se fiskalni zato.


Poslednji izmenio lela1984 dana 3/6/2014, 19:57, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/6/2014, 19:55

Navratih samo da vas podrzim i da se radujem sa vama. Navijam jako za sve djevojke koje su u postupku :) mislim na vas :)
Jovanka, proci ce mila i ovi losi dani. Lijepo ti je rekla Kometak, a ja znam da ces ti uskoro skupiti snagu i krenuti naprijed jos spremnija i hrabrija .

Ljubim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2014, 19:56

Hvala devojke,ne znam dal ce trebati,al ja da se raspitam za svaki slucaj.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 20:16

jovanka ,kometa je u pravu ! znas da sam ti i ja savetovala dr Kopitovic makra za konsultaciju i misljenje .
 devojke ,nigde u Srbiji nema vigantol kapi ,dali znate negde gde ima ...mozda ?
pitala u Iris apoteku ,u Bg apoteke ...kazu nestasca i cekaju neki atest . a meni endokrinolog preporucila vigantol kapi ,bas neznam zbog cega -one su za imunitet ,to znam .
ivanice ti si sledeca  trudnica
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/6/2014, 20:41

sareni leptir ::jovanka ,kometa je u pravu ! znas da sam ti i ja savetovala dr Kopitovic makra za konsultaciju i misljenje .
 devojke ,nigde u Srbiji nema vigantol kapi ,dali znate negde gde ima ...mozda ?
pitala u Iris apoteku ,u Bg apoteke ...kazu nestasca i cekaju neki atest . a meni endokrinolog preporucila vigantol kapi ,bas neznam zbog cega -one su za imunitet ,to znam .
ivanice ti si sledeca  trudnica
Mozda da probas u ovoj Igor apoteci kod mene,u BG-u?Oni sve zivo imaju uvek,uvoz je iz Madjarske.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 21:13

probacu da pozovem..mada ne verujem
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 3/6/2014, 21:22

Brbljivi leptiriću Vigantol kapi su po sastavu vitamin D3.Vidi dal može neki drugi proizvođač ako ima na našem tržištu.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 3/6/2014, 21:30

Izem ti konekciju c  c 
 reko' vidi sa dr da ti prporuči od nekog drugog proizvođača vitamin D3.Ima ih na našem tržištu sigurno i u vidu kapsula.Samo ne znam dal' ima neka veza i dal' trudnicama smeta.Zato pitaj dr,a i nekog farmaceuta.
Ljubac trudnaja.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 3/6/2014, 21:30

Brbljivi Leptiricu draga bravoooo nemam smajlice ali ti šaljem poljupce hiljadu za dva srculenceta uživajte uz tebe sam.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2014, 21:36

Vigantol kapi ima na nasem trzistu,moja sestra je skoro kupila za bebu u Smederevu.Ako ima tamo verovatno ima i u Bg-u.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 3/6/2014, 21:52

Joko draga  zagrljaj cmoka 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/6/2014, 22:08

Leptiricu, i ovde da cestitam!!!  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 3/6/2014, 22:22

Šareni leptire, čestitke za najlepšu muziku i dva  srce srce Drago mi je što ti se ispunila želja da budu dve bekane  igracice 
Jovanka  zagrljaj da što pre prođe shit period i da vratiš osmeh na lice  c Ja ne sumnjam u vašeg eskimka, nemoj ni ti, nego sa puno optimizma po  beba 
Cure, ljubim i držim fige za sve vas  d 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 3/6/2014, 23:11

Leptiru, vec sam u klubu cestitala, ali evo i ovde. Uzivaj u trudnoci!

Koracaljke, nisam bash u toku pa mi oprostite. Al da znate da navijam za svaku od vas jednako kao za sebe. Svaka beba nasih kutanjki je nas zajednicki tspeh. I nasa zajednicka radost.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu