KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 21:48

Saska,jesi li nam ti radila UZ?Cekamo izvestaj.Malo da zalijemo za folikulice zalivanje zalivanje zalivanje I malo da zaprasimo! vv vv vv bb bb

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 5/6/2014, 22:38

Petkana ::samo da se javnem na brzinu Very Happy 
Od 10ja,samo pet se razvilo,ubacili smo tri osmocelijsaka,ostala dva nisu bila za zamrzavanje,malo se razocarala Rolling Eyes 
Dosetali smo kuci,sad leskarim,mazim bebe i vec sam se smorila.Sutra cu prosetati do Genesisa po bocku.Ljubim vas puuuunooo
Bravo za tri mrvice da ostanu kod mame naredna 9 meseca da beta bude kao Sofijina
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 5/6/2014, 23:00

karakaca ::
Petkana ::samo da se javnem na brzinu Very Happy 
Od 10ja,samo pet se razvilo,ubacili smo tri osmocelijsaka,ostala dva nisu bila za zamrzavanje,malo se razocarala Rolling Eyes 
Dosetali smo kuci,sad leskarim,mazim bebe i vec sam se smorila.Sutra cu prosetati do Genesisa po bocku.Ljubim vas puuuunooo
Bravo za tri mrvice da ostanu kod mame naredna 9 meseca da beta bude kao Sofijina
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Petkana, bravo za tri mrvice, navijam za  beta vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 5/6/2014, 23:19

Petkana bravo za tri mrvice ti si najnovija trudnica roda  roda  roda  roda
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/6/2014, 23:21

Petkana bravo za mrvice,uzivaj sada trudnice nasa  ljubav ljubav ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/6/2014, 23:29

Karakaca bitno da si nasla problem.U Va ces svakako biti pokrivena fraxijem.Kada ces na histero,sta si uradila povodom toga?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 5/6/2014, 23:54

PalcicaBg ::Karakaca bitno da si nasla problem.U Va ces svakako biti pokrivena fraxijem.Kada ces na histero,sta si uradila povodom toga?
Na histero necu jos moram jos malo da se oporavim, a i nema ko od dr da mi izda upute, sramota me da to kazem ali takva je trenutno situacija u mom gradu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 6/6/2014, 06:33

Kada mi je sinoc temp skocila na skoro 39 bilo je spasavajte mi glavu! Primila sam ampulu novalgetola i to je to. Tesko da ce posle svega ovoga biti ista od bete. Ne znam ima li poente uopste vaditi je.Verujte prosao me je ocaj od neuspeha kada mi je glava u torbi!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 07:05

luckystar74 ::Kada mi je sinoc temp skocila na skoro 39 bilo je spasavajte mi glavu! Primila sam ampulu novalgetola i to je to. Tesko da ce posle svega ovoga biti ista od bete. Ne znam ima li poente uopste vaditi je.Verujte prosao me je ocaj od neuspeha kada mi je glava u torbi!
A sta su ti dali od terapije za uroinfekciju?I koja bakterija je u pitanju?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 6/6/2014, 08:23

luckystar74 ::Kada mi je sinoc temp skocila na skoro 39 bilo je spasavajte mi glavu! Primila sam ampulu novalgetola i to je to. Tesko da ce posle svega ovoga biti ista od bete. Ne znam ima li poente uopste vaditi je.Verujte prosao me je ocaj od neuspeha kada mi je glava u torbi!

Joj, bre, Lucky, šta ti kaže dr? Najvažnije je, svakako, da ti budeš dobro. Šta dr kaže za betu? Da li ima šansi? Realno gledano, sve je moguće...Odmori i opusti se...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/6/2014, 09:03

Petkana, bravo za tri mrvice, uživajte i mazi ih  beba beba beba srca srca srca srca srca srca 

Mijaki, baš mi je žao  zagrljaj Nego, spremajte se za more sa princezom, pa na jesen u akciju  f 

Lucky, najvažnije je da ti budeš dobro, a za betu, nikad se ne zna, embrion kad hoće da se primi, hoće  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/6/2014, 09:50

Ih bre Lucky  Crying or Very sad  Pre svega da tebi bude bolje,a sto kaze Niny za embrione se nikad ne zna,i kad pucamo od zdravlja oni se ne prime,tako da...

Karakaca jel si ti iz onog grada gde su vam svi ginekolozi u apsu?  Laughing 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/6/2014, 09:52

lucky,nikad se nezna ...pao imunutet i bebica se primila ! uradi ti ada treba betu .
karakaca ,eto problema i razloga tvojim proslim IU ,a da si imala fraxi mozda bi jos tada uspela ...reci ce ti hematolog sve da mi sada ovde ne filozofirimo,ali mene je odmah 2,3 meseca stavio na aspirin 100mg ,do aspiracije i od aspiracije fraxi .ali sacekaj i vidi sta ce ti reci doca .
 mijaki ,jos jednom da te  v 
petkana ,ne sumnjaj u osmocelisjke embrione -dobro je to ,dobri embrioni od dobrih strucnjakai eto bebice !a mozda i 2 ---ne brigaj .uspeces ! molitva  molitva  molitva  cmoka  cmoka  cmoka  cmoka  cmoka  cmoka 
lela  zagrljaj  zagrljaj  

 saska .... b  b  b  ff  ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 10:44

Saska,gde si nam,kako si prosla na UZ-u? sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 6/6/2014, 11:26

Palcice da da baš tako odeš u dz a one te iz ordinacije lepo upute privatno jer ne radi uz, nemaju reagense, ili čekaš nalaz dva meseca.
Lucky da tebi bude dobro b-iće dobro i embrioni
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 6/6/2014, 12:29

lela1984 ::Saska,gde si nam,kako si prosla na UZ-u? sunny 
Lela pisala sam u klubu 38 pisem s telefona pa da ne ponavljam.
Petkana bravo za 3mrvice navijam jako da se smjeste kod mamice tu im je najudobnije.
Koracaljke srecno svima.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 6/6/2014, 12:37

lela1984 ::
luckystar74 ::Kada mi je sinoc temp skocila na skoro 39 bilo je spasavajte mi glavu! Primila sam ampulu novalgetola i to je to. Tesko da ce posle svega ovoga bitiCeka se urinokulutra. Dali su mi longacef inekcije a od danas i ciprocinal. ista od bete. Ne znam ima li poente uopste vaditi je.Verujte prosao me je ocaj od neuspeha kada mi je glava u torbi!
A sta su ti dali od terapije za uroinfekciju?I koja bakterija je u pitanju?
Prov longacef pa onda ciprocinal. Cekamo uk, inace jedva idem u wc urin je bio ocajan, pun bakterija i leukocita
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 6/6/2014, 12:49

Drzi se lucky !!!! Nista ovo ne mora da znaci..... Drzm fige!!!
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/6/2014, 12:56

luckystar74 ::
lela1984 ::
luckystar74 ::Kada mi je sinoc temp skocila na skoro 39 bilo je spasavajte mi glavu! Primila sam ampulu novalgetola i to je to. Tesko da ce posle svega ovoga bitiCeka se urinokulutra.  Dali su mi longacef inekcije a od danas i ciprocinal. ista od bete. Ne znam ima li poente uopste vaditi je.Verujte prosao me je ocaj od neuspeha kada mi je glava u torbi!
A sta su ti dali od terapije za uroinfekciju?I koja bakterija je u pitanju?
Prov longacef pa onda ciprocinal. Cekamo uk, inace jedva idem u wc urin je bio ocajan, pun bakterija i leukocita
Longacefje odlican za bakterije,a i ciprocinal.Sto rece Jelka,drzi se,ako imas infekc., ne mora da znaci da nije doslo do implantacije.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 6/6/2014, 13:10

Lucky  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 6/6/2014, 14:41

drage moje samo da vam se javim, danas je 12 dc uradila jutros UZ da vidim kakav je endo i na merenju kaze ginekolog 7.8mm i kaze idealan a ja nesto skeptik da nije tanak, javila sam Ivani u Prag ali jos nema odgovora i nemam pojma da li cu ici uopšte, bas se smorih od cekanja...
sta vi mislite za ovu debljinu proslu put je 12 dc bio 14mm

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 6/6/2014, 14:50

Sandrolina meni je prosli put bio 7,6 i uspjelo je pijes li estrofem i jesi ista koristila od prirodnih preparata ananas, kvas i ostalo .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 6/6/2014, 14:51

Jelka ::Drzi se lucky
!!!! Nista ovo ne mora da znaci..... Drzm fige!!!

Potpisujem
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 6/6/2014, 14:52

saska pijem estrofem 3x1 ali samo to, nisam nista drugo koristila.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 6/6/2014, 15:49

Petkana bravo za tri mrvice.

Lucky nadam se da ce biti sve ok.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu