KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/5/2014, 14:55

Hiperaktivna ::Ja sam jedino videla dr. Dusana Kovacevica i mislim da im samo on i radi tamo ;)To je istureno odeljenje za vto


Nikad čula za čoveka  lol!  a vidim rade svašta  likeit 

Navijam za vas  as b b b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 29/5/2014, 15:45

Okacice,druže moj mili,ne daj se!
Znam da je sad ne pomaže mnogo to -opusti se i smiri,ali što reče Bak,treba vremena da se sve staloži.
Misli na dobre strane ovog iskustva,dakle može i prirodna trudnoća da se desi,a odlično što ti se organizam izborio sam i nema potrebe za intervencijom.
Odmaraj,puno te ljubim i grlim i da mi što pre budeš bolje!

Petkana,taj belenac sekret ti je dovoljan i bez UZ i E2 da znaš da sve napreduje odlično!
Nestrpljivo čekamo sutrašnji izveštaj!

Pozdrav za sve spremalice,bockalice,stoperice!
Vučem za nosiće i prašim za što više beba!!!!!!!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 29/5/2014, 17:00

Ragaco  poljubac Prelistah pre neki dan tvoj Vto dnevnik,bas je uzbudljiv i bas si ga pedantno vodila,mnooogo si bila optimisticna i na kraju najbolji moguci scenario Very Happy Very Happy Very Happy Kako si ti?
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 29/5/2014, 19:02

Sofija Veks ::Aries,

Ja sam bila u toj situaciji pre 11 meseci, draga. Trebalo mi je bas dosta da mi prestane krvarenje/curkanje/braonskasto...nekada je curilo manje, nekada vise. Mene je strasno boleo i desni deo niskog stomaka, i desna noga mi je bila skoro po vasceli dan u grcu. Kada je krvarenje stalo, svi bolovi su prestali. Prirodno je otislo sve.

Kod svake zene je individualno, meni je beta bila dosla prosle godine do 650, i nikada  mesak nismo videli na UZV-u, jer je bio veoma mali.

Ja sam krvarila ukoliko se secam pune 4 nedelje, mozda i 5.

Beta mi je takodje veoma sporo padala, prvo mi je zapravo stalo krvarenje, pa tek se onda beta spustila na ispod 5, mada je bilo svega nekoliko dana razlike.

Strpi se jos malo, draga, i vucem te za nosic da ti sledeci put bude onaj pravi!!!  radost radost radost

I mene je ubijao desni jajnik i trnula mi je desna noga. Boleo me je i stomak, jedno vreme bas jako. U poslednjih nedelju dana me nista ne boli, nadam se da ce i ovo curkanje uskoro prestati, da mogu da zatvorim ovo ruzno poglavlje i da krenem dalje. Hvala, draga, na detaljnom odgovoru, a pogotovo hvala za to sto me vuces za nos  cmoka 

Star, Biksi, Lela, hvala vam, devojke  d 

Svim devojcicama zelim mnogo srece. Navijam za sve vas.  b b b b b 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 29/5/2014, 20:55

Hej Lucky!
Sad sam "prelistala" stranice unazad i vidim da ti bas lepo napredujes  Very Happy 
Zelim ti svu srecu i uspeh i cek da te malo zaprasim  vv vv vv vv vv vv vv 

Svim ostalim devojkama u postupku takodje mnogo srece  bb bb bb
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 29/5/2014, 21:37

Petkana,kao da je juče bilo...često se i ja vratim na te stranice i shvatim koliko sam sreće imala,a tu sreću svima vama želim!!!

Ja se gegam,trudničke muke,neki ih zovu slatkim-iskrena da budem ništa tu slatko nema,bar kod mene-ali sve to je manje bitno samo kad je bebac ok.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 29/5/2014, 22:02

Okacice, draga, znam da ti je tesko, ali ne smes da padas! Bolje je da se tako zavrsilo, ako je vec moralo i da nisi morala na reviziju posle. Potrazi pomoc ako se tako osecas, iako mislimo da smo jake, nismo, pogotovu kad se desi ovo sto se desilo tebi. Grlim te jako i tu sam ako ikako mogu da ti pomognem.

HIperaktivna, PEtkana, Lucky, Miss, ChillyVilly navijam za dobre jc!  b b b b b b 

Aries, ja sam krvarila 45 dana, ali je moj spontani ustvari bio prevremeni porodjaj, a ne znam koliko moze da traje krvarenje kad je spontani rano. Ako ti je beta bila pozitivna, verovatno se jos nije ocistilo sve, pa zato imas krvarenje. Grlim te jako!

Star, ne znam ni sama da li se povecao i od cega!! Prosle godine sam ga radila prvi put, znam da je bio 0.85, a sad 2, odoh da trazim rezultate od prosle godine, da vidim jedinice. Pisacu na temi AMH.

Brbljivi leptiricu, priblizava se 1. UZ? Jel drma trema? Very Happy 
Navijam cure za sve vas!!!  b b b b 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 29/5/2014, 23:14

Lelo, koliki ti je TSH? I jesi li radila free T3 i free T4 ili samo T3 i T4? Jel primas terapiju za TSH?
Svakako, nije problem ako je nizi, veci je problem ako je visok.  yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 29/5/2014, 23:25

Blago snizen,ne puno,a uvek sam ih radila sve zajedno.Ovo mi je prvi put da je snizen.Nikakvu terapiju ne uzimam,tek danas sam podigla rez.,to Kopitovicka trazi za histero.Ona ce mi,verovatno dati terapiju,ako treba,ali mislim da cu opet da se druzim,nakon histero sa svojim endokrinologom.I progesteron mi je opet blago povisen,ranije je bio mnogo povisen,sad se malo spustio.A pre par godina sam radila i UZ stitne,bila je u redu.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 09:15

KoMetaK ::Lelo, koliki ti je TSH? I jesi li radila free T3 i free T4 ili samo T3 i T4? Jel primas terapiju za TSH?
Svakako, nije problem ako je nizi, veci je problem ako je visok.  yes 
Sad sam pogledala vrednosti,TSH mi je 0, 284(ref. vrednosti su od 0, 350-4, 940), znaci,blago snizen. Progestero mi je 1, 50, a u folikul fazi ref. vr. su od 0, 32-0, 95, tako da nije mnogo povisen. Ranije je bio dosta visok.Ostali su u redu,i LH,koji je nekad bio dosta visok, sad je normalan. Sta mislite za ovaj TSH, treba li da panicim?  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 10:15

Malena'92,ko danas ima prvi UZ?Cekamo izvestaj!  osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 10:39

da lela,nema nam je malene ...cini mi se da je danas trebala da ode na UZ,ako se ne varam ..mada je ona nedelju dana pre mene radila et ,,,bezi mi za nedelju dana ... Laughing  Laughing  Laughing 
malena cekamo izvestaj.. doktor  doktor  doktor
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/5/2014, 11:59

Lelo, mislim da taj malkice nizi TSH nije strasan i nije za paniku. Mada, pitaj dr kad odes kod nje, cisto da si sigurna. Pravi listu pitanja. Bolje da je nizi, nego da ide preko 2, jer ce u trudnoci rasti.  Very Happy 

Malena, cekamo izvestaj sa UZ.

Navijam koracaljke, ne stajem!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 12:10

KoMetaK ::Lelo, mislim da taj malkice nizi TSH nije strasan i nije za paniku. Mada, pitaj dr kad odes kod nje, cisto da si sigurna. Pravi listu pitanja. Bolje da je nizi, nego da ide preko 2, jer ce u trudnoci rasti.  Very Happy 

Malena, cekamo izvestaj sa UZ.

Navijam koracaljke, ne stajem!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Pa,ona mi je i trazila da ponovim,svakako cu da je pitam,ali i ja mislim da to nije strasno.A progesteron mi je uvek bio visok,sad nije strasno povisen. Nego,ciklus jos ne staje, bas me zanima kad cu bris da uradim i da bude gotov za histero?  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/5/2014, 12:23

Mislim da bi ti terapija za podizanje napravila samo problem, tako da.. kad ostanes trudna, dici ce se sam!  Wink A jesi li radila antitela na stitnu? Kakva su ti ona? Mada je ova niza vrednost bas za malo, stvarno mislim da ne pravi problem. A mozda ti i skoci u postupku, jel bese imas neku mimalnu stimulaciju? Sta ti je predlozila?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 12:33

KoMetaK ::Mislim da bi ti terapija za podizanje napravila samo problem, tako da.. kad ostanes trudna, dici ce se sam!  Wink A jesi li radila antitela na stitnu? Kakva su ti ona? Mada je ova niza vrednost bas za malo, stvarno mislim da ne pravi problem. A mozda ti i skoci u postupku, jel bese imas neku mimalnu stimulaciju? Sta ti je predlozila?
Antitela sam radila skoro, odmah nakon biohemijske, u redu su.Minimalnu stimulac. mi predlozila klomifenom i estrofemom.Ako se nesto postigne tim, nakon UZ-a,ako odluci da ce da radi aspiraciju,dodace mi samo neku ampulu menopura, kaze. Ali,nakon AMH od juce, koji je opao mislim da cu ipak morati opet na donaciju.Kod mene se nije oplodilo nista sa visim AMH.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 13:18

A dokle si ti stigla,Kometak?Jos si na superfaktu?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 13:21

imam drugaricu koja je imala visok tsh ,i dr je prejaku terapiju dala pa joj sada tsh 0,1 jedva ...
kazu da sa tim moze da se iznese trudnoca ,eno je ,vec je 4 mesec usla .
meni je tsh zadnji put na beti bio 2,63 ...pijem eutirox od 50mg (to mi je kopitovicka odredila naknadno nakon et,a endokrinolog i je dala dan pre toga 37,5 mg ).kaze kopitovicka da njemu treba oko 2 nedelje da se spusti uz terapiju,a imam drugaricu koja se godinama leci i jedva pokusava nekako da spusti tsh ,sa 5,nesto ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 14:21

sareni leptir ::imam drugaricu koja je imala visok tsh ,i dr je prejaku terapiju dala pa joj sada tsh 0,1 jedva ...
kazu da sa tim moze da se iznese trudnoca ,eno je ,vec je 4 mesec usla .
meni je tsh zadnji put na beti bio 2,63 ...pijem eutirox od 50mg (to mi je kopitovicka odredila naknadno nakon et,a endokrinolog i je dala dan pre toga 37,5 mg ).kaze kopitovicka da njemu treba oko 2 nedelje da se spusti uz terapiju,a imam drugaricu koja se godinama leci i jedva pokusava nekako da spusti tsh ,sa 5,nesto ...
Pa,javicu se i ja mom endokrinologu ako treba,sad nskon histero, ali mislim da ce i Kopitovicka reci da to nije za terapiju,pogotovo sto je do sad uvek bio normalan,a sad samo blago snizen,a T3 i T4 normalni,kao i uvek. A i antitela su u redu.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 15:05

A ti,Leptiricu u ponedeljak na UZ?Jos malo...  lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 15:09

i ja sam radila taj t4 cesto ,neznam koliki treba da bude .meni oko 16..ali i kopitovicka i endok mi uvek trazili ,u ponedeljak opet to radim t4 ,tsh glukozu a krajem nedelje cu proveriti d dimer .da ponedljak uz ,analize i endokrinolog .sve u jednom danu ...bice veselo .. bb  bb  bb
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/5/2014, 15:14

Lelo, to je onda sve ok, nemoj da brigas, ne treba ti terapija! Sto se tice AMH, rekoh ti, pogledaj D77, sa manjim AMH od tvog je sad trudna. Mislim da je kod vas jako vazno da se ubode dobra terapija i da se ubode pravi ciklus. A uopste ne sumnjam u KOpitovicku. Mozda nisu bile dobre jc ili zrele u prethodnom postupku, ali mislim da u Genezisu imaju odlican lab i da imaju mogucnost da ih ostave na dozrevanje.


Brbljiva, ti sve u ponedeljak! BIce veselo! Jedva cekam ponedeljak, da se javis i da cujes srculence/a! Kad se samo setim u kakvom si stanju bila pre 2 meseca, pa premisljanje, cekanje u LE ili NS i KOpitovic, a sad trudna, cekas da cujes najlepsi zvuk! Kako je zivot lep, zar ne?!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 15:20

sve draga kometak ,u ponedeljak .krecem u 4 h ujutru pa sam u 8 h u Bg  svratim u lab na analize i posle pravac n sad u razgledanje n sada i cekanje UZ ,jos uvek neznam u koliko je sati jer je kopitovicka van zemlje .obavestice me
.pa kad to obavim ,nazad u bg kod endkorinologa i pravac kuci ,to ce biti taman do ponoci najkasnije .
moras me razumeti sto se tice problema tada za Le ali pre neki dan sam nesto nacula o Le sta se desilo ,tako da mi je jaaaako drago sto nisam otisla .ne zelim da mracim ovde ,ali ako je to istina (jer neznam sto bi me cura lagala i kinjila Le bespotrebno )...onda stvarno nemam reci .
 jedva cekam da cujem srculence i da malo odahnem ...kometak ,ti si sledeca trudnjaca !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 15:23

KoMetaK ::Lelo, to je onda sve ok, nemoj da brigas, ne treba ti terapija! Sto se tice AMH, rekoh ti, pogledaj D77, sa manjim AMH od tvog je sad trudna. Mislim da je kod vas jako vazno da se ubode dobra terapija i da se ubode pravi ciklus. A uopste ne sumnjam u KOpitovicku. Mozda nisu bile dobre jc ili zrele u prethodnom postupku, ali mislim da u Genezisu imaju odlican lab i da imaju mogucnost da ih ostave na dozrevanje.


Brbljiva, ti sve u ponedeljak! BIce veselo! Jedva cekam ponedeljak, da se javis i da cujes srculence/a! Kad se samo setim u kakvom si stanju bila pre 2 meseca, pa premisljanje, cekanje u LE ili NS i KOpitovic, a sad trudna, cekas da cujes najlepsi zvuk! Kako je zivot lep, zar ne?!  Very Happy 
Ma,znam,nego koliko mi je drago sto bi neko probao s mojom jajnom cel. da radi,toliko me je i strah da se opet nece oploditi.A ja na zelim da se jurim s mojom jajnom cel.Ako ne moze, odoh opet na donaciju,mislim da cu nakon histeroskopije i fraxija koji ce mi dati Antic biti spremnija svakako.A kod tebe,Leptiricu, stvarno ce biti veselo u ponedeljak,ali,isplatice se!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 15:33

A u Le su mi,inace prvi put dozrevali jajnu cel. i dozreli je,ali se nije oplodila.Drugi put sam imala dve ZRELE i opet nista!Taj AMH kod mene,na zalost pokazuje pravo stanje. affraid 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu