KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 29/5/2014, 09:32

luckystar74 ::
KoMetaK ::Lucky kad ti je stop? Sutra uvece? Folikuli treba da budu oko 18-20 mm kad se da stop, za 36h oni lepo narastu do 24-25mm, ne popucaju, ujednace se i spremni su za aspiraciju.

Petkana, kako ti narpedujes? Kad ce tebi aspiracija?

Sto se tica AMH, meni je pre godinu dana bio 0.85, danas mi stigao rezultat iz Italije, AMH mi je: 18,22 pMoli/l iliti 2,55 ng/ml!!! Odoh da potrazim vrednosti od prosle godine i da proverim jedinice. Mada su ref. vrednosti za ovaj lab. takve da je dobar AMH veci od 1.71, kao da se podmladjujem, a ne starim!  lol! lol! lol! 

Sve trudnice ovde... opet o sexu!  lol! lol! lol! lol! 
 osmeh srce  lol! Jeeeeee!!!!
Veceras u 21h je stop a u subotu ujutro je aspiracija....

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 29/5/2014, 09:34

Bravo Lucky, navijamo da u svakom folikulu bude po lepa ćelijica  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 29/5/2014, 10:23

Devojcice moje mile, samo da vam javim da ne moram na intervenciju, bebi je sam otisao... Krvarila sam mozda dve nedelje, ali zato vec 3 nedelje imam uzasne stomacne probleme, ne radim, na bolovanju sam i primam infuziju jer sam totalno iscrpljena... Moja dr misli da je to zbog stresa i misli ako nastavim ovoliko da se jedem da cu zapatiti neki sindrom nervoznih creva ako vec nisam... E jbg sad...

Vidim da se ovde stvari desavaju svojim tokom, lucky drzim pesnice za sto veci broj folikula.

Kometice, bravo za AMH, rekla sam ja da si ti nasa devojcica!

Leptiricu sarenicu, da taj uz sto pre dodje!

Ostalim devojkama saljem cmokic!!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/5/2014, 10:24

Okacice  zagrljaj zagrljaj zagrljaj  najjače  ljubav ljubav ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 29/5/2014, 10:31

Niny ::Bravo Lucky, navijamo da u svakom folikulu bude po lepa ćelijica  osmeh srce
Bice tu lepih jajnih celijica!I, naravno,embriona posle.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 29/5/2014, 10:38

OKacica ::Devojcice moje mile, samo da vam javim da ne moram na intervenciju, bebi je sam otisao... Krvarila sam mozda dve nedelje, ali zato vec 3 nedelje imam uzasne stomacne probleme, ne radim, na bolovanju sam i primam infuziju jer sam totalno iscrpljena... Moja dr misli da je to zbog stresa i misli ako nastavim ovoliko da se jedem da cu zapatiti neki sindrom nervoznih creva ako vec nisam... E jbg sad...

Vidim da se ovde stvari desavaju svojim tokom, lucky drzim pesnice za sto veci broj folikula.

Kometice, bravo za AMH, rekla sam ja da si ti nasa devojcica!

Leptiricu sarenicu, da taj uz sto pre dodje!

Ostalim devojkama saljem cmokic!!!
Dobro je ds bar ne moras na intervenciju, pokusaj malo da se smiris.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 29/5/2014, 10:42

A moji hormoni od jutros-progesteron blago povisen,TSH blago snizen,ostali normalni.AMH jos nije gotov,bice do histero.  osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 29/5/2014, 10:48

Ne stizem da pratim sve, ali moram da pozelim Lucky lepe celijice, da lepo sazru!  Very Happy 

Lela se sprema za histero? samo napred, draga! to je bitan korak.  yes 

Kometo, uskoro kreces, ovaj put si sigurica u 100% u dobitnoj kombinaciji! tebe vec vidim trudnu.

Hiperaktivna, ne znam koji dr i gde i sta redis, sad cu da pogledam malo  Wink 

Sve ostale, srecno, da bude beba!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 29/5/2014, 10:49

Petkana, ajde pisi nam izvestaj!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 29/5/2014, 10:52

missile :) Mi radimo na klinici Kovacevic :) Jedina za koju nikad niko nije cuo, a da je bilo da moze preko fonda Very Happy
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 29/5/2014, 10:55

Petkana ::Koracaljke d 
Bila sam danas na UZ.Nakon pet dana stimulacije,endo je 8,8 a ima po sest folikula i na levom i na desnom jajniku velicine oko 9mm.Dr.kaze da je velicina u skladu s jacinom terapije,sad mi je na 150 ij fostimona dodala 75 ij menopura.Ona ocekuje oko 15 folikula na aspiraciji,jako se trudi da izbegne hiper zbog mog AMH koji je 10,5 a kaze da ne zeli ni da mi iscrpljuje jajnike bez potrebe.Dogovorile smo se da se radi AHA ako embriolog proceni da je potrebno.Kaze da je njoj uspela VTO iz prve u 42god.i da njoj recimo nije radjen AHA jer nije bilo potrebe,pa videcemo.
Inace mi je spomenula da rade neku metodu koju jos samo jedna klinika u Grckoj radi a to je da ako progesteron nakon aspiracije nije odgovarajuci,zalede embrione,dovedu progesteron do zeljene vrednosti i tek onda rade transfer.Kaze da progesteron pokazuje zrelost endometrijuma i sta vrede i savrseni embrioni ako je endo los.Nama to nece raditi jer smo preko fonda al eto meni je ta info nova,prvi put to cujem pa da podelim s vama.
Nego,brine me sto mi krvarenje jos nije stalo a deveti dan ciklusa mi je.Tacnije,malkice brljavim te svetlo braon,te rozikasto,vrlo malo.Dr.se na to nije obazirala jer kaze da je endo odlican.Ne znam dal je to zbog Primolut smora,inace mi ciklus traje 7 dana. E sad,ja sam stavila sinoc vaginaletu Poliginaksa misleci da je stalo kad danas vidim opet roze,a treba jos dve da stavim.Dal to moze da smeta?

Uf, Petkana, jedva te nadjoh! Jel bio jos koji UZ?

Bravo za 15 celijica, to ce kod tebe biti sve savrseno, ima materijala koliko ti dusa zeli! To oko progesterona ce meni raditi, tako mi je pomenula, i bas se radujem. ja imam samo 4, pa nema sale, ko zna hoce l;i biti sledeceg puta! Ali ni ti ne brini, mladja si puno i sve ce biti dobro.
Krvarenje? Sta kaze dr, zasto ne staje? Ajd daj nam izvestaj sa drugog UZ.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 29/5/2014, 11:13

missile ::Ne stizem da pratim sve, ali moram da pozelim Lucky lepe celijice, da lepo sazru!  Very Happy 

Lela se sprema za histero? samo napred, draga! to je bitan korak.  yes 

Kometo, uskoro kreces, ovaj put si sigurica u 100% u dobitnoj kombinaciji! tebe vec vidim trudnu.

Hiperaktivna, ne znam koji dr i gde i sta redis, sad cu da pogledam malo  Wink 

Sve ostale, srecno, da bude beba!
Da,da,spremam se,za cetvrtak je zakazana na Betaniji kod Kopitovicke!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 29/5/2014, 11:25

Hiperaktivna ::missile :) Mi radimo na klinici Kovacevic :) Jedina za koju nikad niko nije cuo, a da je bilo da moze preko fonda Very Happy

Cula ja;)
Nova je klinika a drži je ekipa iz Visegradse :)
Srecno!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 29/5/2014, 11:28

Hihihihihi lucky, samo doktor vlasnik je bio tamo i on je sam radio i spermogram dok smo mi sedeli u kancelariji :) Jako me odusevio i jako je fin i raspolozen :) I drago mi je sto smo odmah poceli :) A tebi draga, zelim srecno primanje stop-a :) I da nam budes trudnica velika i lepo debela :*
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 29/5/2014, 11:28

Imam jedno pitanje ja bih na depilaciju danas, nadam se da to ne utice loše.
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 29/5/2014, 11:51

OKacica ::Devojcice moje mile, samo da vam javim da ne moram na intervenciju, bebi je sam otisao... Krvarila sam mozda dve nedelje, ali zato vec 3 nedelje imam uzasne stomacne probleme, ne radim, na bolovanju sam i primam infuziju jer sam totalno iscrpljena... Moja dr misli da je to zbog stresa i misli ako nastavim ovoliko da se jedem da cu zapatiti neki sindrom nervoznih creva ako vec nisam... E jbg sad...

Vidim da se ovde stvari desavaju svojim tokom, lucky drzim pesnice za sto veci broj folikula.

Kometice, bravo za AMH, rekla sam ja da si ti nasa devojcica!

Leptiricu sarenicu, da taj uz sto pre dodje!

Ostalim devojkama saljem cmokic!!!

Okacice,trebalo je to sve proci ali probaj malo da se rasteretis i da ojacas svoj organizam. Grlim te jako!

Petkana, cekam te da se javis :)

Lucky, sve je to super kod tebe :)

Veliki pozdrav za sve, pratim i navijam jako i kako vidim imacemo puuuno trudnica uskoro :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 29/5/2014, 11:57

Okacice, jesi pila neke antibiotike? Da nije kandida u crevima? Ja bih to proverila, i to iz tri uzastopne stolice, tj tri dana za redom. Bice sve ok , samo polako, treba vremena  osmeh srce 

Hiperaktivna, srecan pocetak. Vazno da bide uspeha, pa ce se i za kliniku cuti  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 29/5/2014, 12:00

luckystar74 ::Imam jedno pitanje ja bih na depilaciju danas, nadam se da to ne utice loše.

Naravno da je OK!!!! Sredi se ti lepo i opusti.  Very Happy 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 29/5/2014, 12:18

missile ::
luckystar74 ::Imam jedno pitanje ja bih na depilaciju danas, nadam se da to ne utice loše.

Naravno da je OK!!!! Sredi se ti lepo i opusti.  Very Happy 
I ja mislim da je depilacija ok.  king

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 29/5/2014, 12:21

Hvala, malo su mi prepone očuvpavile Wink
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/5/2014, 13:34

Hiperaktivna, znam gde je to, a ko od lekara radi tamo?  sunny 

Lucky, samo se ti lepo skockaj  Wink  navijam za kvalitetne ćelijice  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 29/5/2014, 13:38

Ja sam jedino videla dr. Dusana Kovacevica i mislim da im samo on i radi tamo Wink To je istureno odeljenje za vto
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 29/5/2014, 14:06

Zenskaci osmeh srce 
Uh,bice ovde ekstra-uzbudljivo...
Mijaki,Luckystar,Miss,ja, pa nove bockalice Sandrolina,Reeanita,Kometica,Hiperaktivna,Bak koja hvata zalet,pa Saska,Palcica i Soja cekaju ciklus pa da pocnu...mozda sam neku i propustila Rolling Eyes 
Lacky,srecno na aspiraciji,navijam  Very Happy 
Miss,rekoh ti vec,lep ti je endo i folikulcici,kavalitet najbitniji u ovoj prici,zar ne?
Meni je tek sutra UZ,bas mi se oduzilo od prvog,narocito sto ni e2 jos nisam vadila a kako stvari stoje necu ni sutra jer mi je UZ u 12h,a tehnicari iz laba dolaze u 9h.Ja se osecam odlicno,nikakvih promena ,sem sto sam juce imala dosta belanac sekreta ,danas kad sam dosla s terapije,vidim manje ga je al u njemu ima krvavih zilica,ja se odmah uspanicim dal nije puko neki folikul pa zvala odmah Genesis,sestra kaze opustite se,ne pucaju folikuli tek tako,jel imate drugih tegoba,ako se pojaca krvarenje dobicete neke vaginalete i to je to.Iskreno,mislim da lupeta Rolling Eyes Iscitala sam na netu da do toga dolazi usled pucanja folikula ali i usled rasta nivoa estrogena u zidu materice,valjda je ovo drugo jer je bas rano da popucaju folikuli zar ne?


Poslednji izmenio Petkana dana 29/5/2014, 14:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 29/5/2014, 14:18

Napisah na temi o AMH,ali da javim i ovde.AMH mi je opao, 0,20 je!  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/5/2014, 14:24

petkana ,pa ranoo je to jos ..kakvo pucanje folikula ?! nemoj dase tripujes ,ynaju oni sta rade . queen 
lucky ,sretno .jel dragi odradio svoj poso ? Laughing 
hiperaktivna ,i ja sam cula ya tu bolnicu ali nisam ynala das u u programu i da uopste rade vto .verovatno ima manje guzve pa ces lepo tamo proci i sa pozitivnim rezultatima nam se ovde javiti ,na kraju .sretno i tebi ! ff 
okacice c  c  c  c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu