KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 2/5/2014, 00:06

Šareni brbljivko želim ti od srca da ti NS ostane u najlepšem pamćenju kao grad gde si zatrudnela , grad koji te je učinio najsrećnijom ženom.
Samo napred navijamo za blaste i još lepše bebice.
 igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 
Nataly srećno i tebi pa da bude bebićetno igracice 

Svim novim curama želim dobrodošlicu , uspešne korake i velike stomake a moju staru ekipu najviše ljubim i držim fige za danas , za sutra ma za sve devojke da dočekaju svoj dan i veliku betu i bebu u svom naručju.
 sreca  sreca  sreca  sreca  sreca 
Vidim da će biti veselo u maju i junu i da će dosta vas doći u NS tako da se dobrovoljno javljam da kuvam kafu i delim pelcere .  Wink Ma sve ćemo da uradimo samo da nas bude što više  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny 
Nisam zaboravila ni moje trudnice a ni mamice .... žene ma
ljubim vas sve
 srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 2/5/2014, 02:31

Nisam trudnica ali sam pacijentkinja doktorke Novakov vec nekoliko godina.O njenoj strucnosti ja sam niko da ista kazem,ali o njenoj ljudskosti mogu dosta.Da su bar svi doktori samo deset posto strucnjaci i ljudi kao ona,Srbija bi imala najbolji zdravstveni sistem u svetu.
Ako mozete i nije vam tesko,zaista idite kod nje.Ako nekom treba broj klinike neka se javi na pp a imate i sajt.Njena klinika se zove Novakov et al.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 2/5/2014, 08:19

cao devojke, nema me bas cesto, pokusavam da se sto vise opustim posle et koji je bio pre 8 dana.. do sad sam imala samo blaga ziguckanja, povecao mi se apetit i samo bih spavala, jedini problemcic mi je sto su mi grudi toliko natekle i bole neverovatno.. od jutros, pak, kao da se sve malo smirilo, grudi se mallo smeksale ali i dalje bole na dodir, i bradavice su ogromne, a stomak me bolucka kao pred vesticu, ali nista strasno.. pa.. sta mislite o tome????? ljubim vas sve, i sve vas d 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 2/5/2014, 08:22

Uživaj Malena trudnice!  Laughing Laughing Laughing 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 2/5/2014, 08:23

Leptiriću, Nataly, gde steee? Spremajte se za bebiceee  d d d d d d d d d c 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 2/5/2014, 08:29

jao hvala, ali jos necu da se opustim i verujem u to, toliko sam napumpana hormonima da ne verujem svom telu Laughing a toliko zelim to.. ljubav 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 08:37

Ma,Malena,samo polako,opusti se,ti si nam buduca trudnica.TEBI,je li ta Dr. Novakov iz Beograda?Meni treba dobar doktor ovde,u Beogradu da me sprema ponovo za Prag.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/5/2014, 08:48

Malena, sve to mirise na dobro, a ti probaj koliko mozes da se opustis:) mislim da si ti vec nasa trudnica :)

Leptiricu, Nataly, samo da znate da vas pratim i cekam divne vijesti :)

Veliki pozdrav za sve, cekalice, bockalice, trudnice i mame :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 2/5/2014, 09:04

jao, hvala vam devojke, daj boze, ovdi svi znamo koliko sve to zelimo! imam jos nesto vise od nedelju dana do bete, posto mi dali neke vaginalete progesterona, pa kao dok potrosim njih radice mi betu, tek 12og maja.. valjda ce mi brzo proci vreme do tad..

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 09:15

Malena,a koliko ti je od transfera do vadjenja bete?LEPTIRKO,NATALI,bice to lepi embrioncici,savrsene blastice!:-)

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 2/5/2014, 09:21

pa negde odprilike 18 dana, posto sam dobila neke nove vaginalete pa da se one potrose, pa zato tek tad.. et mi je bio 24og aprila, a beta mi je zakazana za 12ti maj..

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 09:45

igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice malena to su vaginalete cyclogest ,jel da?mozes ti i ranije da radis betu ,a 18 dan oni na klinici samo potvrdjuju betu .nbar su meni tako govorili .
kometak ,pitam sve to to zato sto su u LE devojci vratili embrion pa nakon 2 dana je zvali da joj vrate blastu .Le to radi .a nisam ni mislila da ce vratiti vise od 3 ,cak neznam dali Genesis vraca uopste tri embriona ,mislim da oni praktikuju samo po 2 embriona ,ali nisam sigurna .
 saska ,meni su trazli briseve na bakterije  pred histeroskopiju . love  love  love  love  love  love  love  love  love  love  love  love  
 lela ,dobrodosla i nek sve krene u najboljem redu love  love  love  love  love  ! lol!  lol!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 2/5/2014, 09:55

Malena i ja sam osetila 7-og dana ziganje i eto trudna sam..takodje nisam verovala svom telu zbog hormona pa sam bila prilicno pesimisticna tako mi je bilo lakse..ali ipak su ziganje i takodje uvecanje zlezde na bradavicama bili prvi znaci trudnoce..zelim ti da se uskoro obradujes  usne 
Leptiru vracaju i 3 embriona,ali ne znam da li vracaju 3 blaste..sve u svemu zavisi i sta pacijent predlozi..zakonom u nasoj zemlji je dozvoljen br 4.
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/5/2014, 09:58

Leptiricu i meni su pred histero trazili vaginalni i cervikalni i oni su mi u redu
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 10:02

mili ,ja se ne mesam ni  kada su me zvali radi blasti da me pitaju ---bas mi je bilo .. Shocked 
samo sam insistirala kako doktorka i bilog kazu,neka tako bude ..pa znaju valjda oni sta je najbolje za pacijenta ,otkud ja znam dali su dobri embrioni da stignu do blasti itd...
tako da sam sestra Mirjani rekla da procene sami ako jetako najbolje ,neka tako bude .pa uz Bozju pomoc ,dace Bog da se blaste ugnezde i neka se posle drze moje tibe .
mili ,jos malo pa ce i tvoj Uz ...bas lepo ...jel ces trudnocu u Genesisu voditi ?bezobzira na one studije..ici ces u Genesis '?
saska ,briseve na bakterije tj na hlamidiju ,mikoplazmu ,ureaplazmu..to su mi trazili pred histeroskopiju.aonda i pred ulazak u proces vto u LE(i onda sam tu zastala jer sam lecila to do marta ...i dalju pricu znas ...)
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 10:11

sareni leptir ::igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice malena to su vaginalete cyclogest ,jel da?mozes ti i ranije da radis betu ,a 18 dan oni na klinici samo potvrdjuju betu .nbar su meni tako govorili .
kometak ,pitam sve to to zato sto su u LE devojci vratili embrion pa nakon 2 dana je zvali da joj vrate blastu .Le to radi .a nisam ni mislila da ce vratiti vise od 3 ,cak neznam dali Genesis vraca uopste tri embriona ,mislim da oni praktikuju samo po 2 embriona ,ali nisam sigurna .
 saska ,meni su trazli briseve na bakterije  pred histeroskopiju . love  love  love  love  love  love  love  love  love  love  love  love  
 lela ,dobrodosla i nek sve krene u najboljem redu love  love  love  love  love  ! lol!  lol!
To Leskovac radi,a rade i u Pragu i takodje ne praktikuju vracanje vise od 2 embriona.Ali,meni je prof.Stojkovic rekao da,kad ubace blastu,to uvecava sanse za 20-25 posto.Ja bi se,na tvom mestu opustila i cekala blastice.
A sto se bete tice,oba puta su mi u Pragu rekli da je ne treba vaditi pre 16-og dana od transfera.Kazu,pre toga vrednost moze biti pozitivna,ali niza,pa da se ne nerviramo,kao.Meni je ovog puta svakako bila niza beta,i ako pozitivna i posle je skroz pala,na zalost.Kod tebe ce biti super blasice,videces. smajli angel 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 10:14

malena 92 ::cao devojke, nema me bas cesto, pokusavam da se sto vise opustim posle et koji je bio pre 8 dana.. do sad sam imala samo blaga ziguckanja, povecao mi se apetit i samo bih spavala, jedini problemcic mi je sto su mi grudi toliko natekle i bole neverovatno.. od jutros, pak, kao da se sve malo smirilo, grudi se mallo smeksale ali i dalje bole na dodir, i bradavice su ogromne, a stomak me bolucka kao pred vesticu, ali nista strasno.. pa.. sta mislite o tome????? ljubim vas sve, i sve vas d 
Opusti se,sve su to dobri simptomi,uskoro ces ovde da upises VELIKU BETU! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 10:17

lela ,ja koliko pratim forum i devojke skapirala sam da je pojedini lekarima jako bitna histeroskopija .
procitaj unazad sta sam napisal o curi koja je lezala samonom u sobi na aspiraciji i koja je revoltirana Pragom zato sto se nijedno nije setio da joj uradi histeroskopiju ,vec joj je sada samo Genesis otkrio septum i razlog neuspeha.
trazi misljenja jos nekih lekara ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 10:38

sareni leptir ::lela ,ja koliko pratim forum i devojke skapirala sam da je pojedini lekarima jako bitna histeroskopija .
procitaj unazad sta sam napisal o curi koja je lezala samonom u sobi na aspiraciji i koja je revoltirana Pragom zato sto se nijedno nije setio da joj uradi histeroskopiju ,vec joj je sada samo Genesis otkrio septum i razlog neuspeha.
trazi misljenja jos nekih lekara ...
CITALA SAM TAJ TVOJ POST,DUGO VAS PRATIM,A SLAZEM SE SA TOBOM.RECI MI,DA LI JE KOD DR. KOPITOVIC MOGUCE DA ZAKAZEM KONSULTACIJU DA VIDIMO ZA TU HISTERO AKO NE RADIM KOD NJIH U GENESISU VTO,POSTO JA MORAM S DONIRANIM JAJNIM CELIJAMA.I JA MISLIM DA TREBA HISTERO.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 10:42

naravno da mozes da zakazes ..imas temu na kojoj ces vise saznati o dr Kopitovic i gde je mozes naci ...
https://kutak.forumotion.com/t492p405-genesis-novi-sad-iskustva
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 11:36

sareni leptir ::naravno da mozes da zakazes ..imas temu na kojoj ces vise saznati o dr Kopitovic i gde je mozes naci ...
https://kutak.forumotion.com/t492p405-genesis-novi-sad-iskustva

Hvala. Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 11:47

sareni leptir ::naravno da mozes da zakazes ..imas temu na kojoj ces vise saznati o dr Kopitovic i gde je mozes naci ...
https://kutak.forumotion.com/t492p405-genesis-novi-sad-iskustva
Taj link sam pogledala,a mislim da sam negde na forumu videla da ona dolazi u ordinaciju Ilic u Beogradu?Ja sam iz Beograda,pa cu videti da tu zakazem konsultacije.Ne znam da li sam na pravoj temi za to,ali,molim te,reci mi cene operativne i dijagnosticke histero u Genesisu,posto si ti radila sad skoro,pred postupak?Izvini ako sam te smorila,ali ti si najsvezija s informacijama za histero i Genesis. Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/5/2014, 11:55

Svratih da vidim ima li Okacice, od utorka je cekam da se javi! Cekamo lepu betu draga, ne drzi nas u neizvesnosti!  Wink Very Happy 

Lela, dobrodosla! Ja bih na tvom mestu otisla kod dr KOpitovic u ordinaciju Ilic (u Novom Sadu: http://www.drilic.rs), cisto da te pogleda, da vidi tvoje rezultate i da vidis sta ce da ti kaze. Mozda ti nije ni optrebna donacija!? Evo D77 su svi slali na donaciju iz Srbije, osim Kopitovicke koja joj je uradila prirodnjak i evo je trudna. Ono sto je moj utisak, a i utisak mnogih zena, je da je Prag samo servis i da te prethodne analize ne rade niti ih interesuju sve dok ne prodje par postupaka. Oni gledaju samo jc, ali nista prethodno od dijagnostike, zato se mora naci dobar lekar ovde koji ce da te otprati i da te pogleda kako valja i uradi analize koje treba. Ponesi sve rezultate kad ides, pa ces videti da li ce ti i ona savetovati donaicju ili ne. Ja sam bila i u Pragu, ali te nigde ne otprate kao u Genezisu, to je cinjenica.

Saska, mozda ti inemas septum?! Zna Kopitovicka sta radi to je sigurno. Ja sam iz tvog pisanja shvatila da si sigurna da imas a da ga nisu dirali. Imas li izvestaj sa histero ili treba tek da stigne? Koliko te je kostala hostero u Genezisu, posto se ja i dalje premisljam gde cu?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 12:29

Kometak,slazem se za Prag,ali,na zalost,nemam izbora,kod mene je dijagnoza ovarijalne insuficijencije vise puta potvrdjena,na zalost.Probala sam i stimulisani jedan i prirodnjak jedan u Leskovcu i nista,ne moze ni da se oplodi jajna celija.Levi jajnik mi vec dugo ni ne proizvodi folikule.Imam PCOS jako dugo,AMH mi je ocajno nizak.
Znaci,i Ilic ord. je u N.Sadu.Svakako cu da zakazem konsultac. da vidim da uradim i tu histero,jer i s doniranim prosli put bila negativna beta,a sad,u FET-u-biohemijska,a sad mi vratili dve blaste. Sad 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 13:07

idi ti lepo u dr Ilic kod kopitovicke da vidis sta ce tireci ,a reci ce ti sigurno nesto sto nisi znala.verujem u to .
 malopre me zvali iz Genesisa da mi kazu da sutra  ipak ponovim tsh i da je  sve u redu  a da je  et u nedelju u pola 9 ,ostacu kod njih do ponedeljka ujutru i hvala im na tome .kada sam videla br tel Genesisa ,srce mi stalo --uh ... Embarassed bas sam se prepala . No 
lela ja sam histero radila u leskovcu i tamo je kostala 30 000 a operativna je 50 000 ,mada su meni naplatili 30 000 iako su i otklonili septum.
 pitaj sasku ,ona je najsvezija sto se tice histeroskopije u Genesisu ,a imas i temu o histerokopiji .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu