KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 1/5/2014, 11:24

Leptiricu, nego sta nego ces da cekas blaste. Cekacemo zajedno. I docekacemo pozitivne bete.  radost 
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/5/2014, 11:25

kad ce tebi biti et ,u subotu ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 1/5/2014, 11:29

Jos uvijek cekam da mi jave. Za sada znam da su se pravilno podijelile i da se lijepo razvijaju. Danas ocekujem informaciju za subotu.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/5/2014, 11:32

..meni rekose da su odlicnog kvalieteta i da lepo napreduju pa me pitali dali zelim blaste ,,i da ce mi u sbotu javiti kad je tacno et u nedelju .
 javice ti oni ,ne brigaj ,kad su dovde stigle mrvice ,izgurace one i nadalje ostalih 9 meseci . sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 1/5/2014, 11:34

I ja to kazem. Necu da mislim drugacije. Ja cu dan ranije na et. Druzicemo se i u trudnickim danima.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 1/5/2014, 12:38

MMA, havala...sve je ok na UZ, rastemo...kontrola i dabl za 4 nedelje...  sunny 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/5/2014, 13:11

jel mora taj dabl ,ili moze ekspertni sve to da ukaze ??
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/5/2014, 14:06

Bravo Leptiricu za 8 jc, i za lepe embrione! Navijam da lepo porastu do blasti sve i da bude lep broj i za zamrzavanje!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Nataly, bravo i za tvoje 2 mrvice, bice to 2 lepe bebice!!! igracice igracice igracice igracice igracice 

Hiperaktivna i Maki, dobrodosle! Na pravom ste mestu!

Saska, ja sam ih radila pre 3 godine, mozda mozes da ponovis samo neke. Pitaj dr, to je najbolje. Videh izvestaj sa histero, iskreno, ne shvatih zasto septum nisu dirali i da li on moze da pravi problem prilikom trudnoce. HOce li ti raditi histero i posle aspiracije ili ne?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/5/2014, 14:09

I, da Brbljiva, taj UZ za dabl se i radi kao expertni, gledaju sve bebi, a posle se samo da krv u labu za neke parametre, pa se one iskombinuju sa merama bebe i onda se ima bolja slika rizika.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/5/2014, 14:12

kometak ,dali mislis da sam trebala da trazim da mi vrate neke embrione ,pa  kasnije blaste ?...(malo se tripujem ,... Embarassed )
 sto se tice saske  ,ni meni to malo nije jasno ...a uz to napisah juce da je bila cura samnom u sobi kojoj su rekli da joj je septum svo vreme smetao  te nisu uspele predhodne vto .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 1/5/2014, 15:21

Šarenko, kad ti imaš et?  sunny sunny sunny sunny
Čekamo tebe i Nataly... sreca sreca sreca roda roda roda roda roda 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 1/5/2014, 17:32

Leptiricu, Kometa ti je sve lepo pojasnila...samo ja sam u dilemi gde da odratim taj ekspert.UZ, u NS ili verovati ovom svom dr u Nisu.  Rolling Eyes ... Ili raditi duplo...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/5/2014, 18:27

...ja cu svakako ako Bog  da ,raditi bitne Uz U Genesisu,uospte ne zelim da razmisljam dali isu im dobri UZ itd ..bar kod mene u  gradu su u kvaru,a ni doktori mi nisu za pohvalu.
cula sam da mnoge trudnice idu u MIrabilis Nis ,ili kod Tubicke u KC.Ona vodi moju drugaricu i jako je zadovoljna.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/5/2014, 19:38

Leptiricu, nece ti oni vratiti vise od 3, ne mozes sad malo, pa za par dana jos malo. Izabrala si blaste i ne brini sad, cekaj nedelju i transfer. Meni je Tubicka bila prof. u srednjoj skoli iz ginekologije i bila je vredna, odgovorna, puna znanja, ne znam kakav je ginekolog.

D77, ne znam, ja samo mogu da savetujem dr Novakov iz Novog Sada, radila je u ILicu prosle godine kad sam ja bila u spetembru, ali je posle otvorila svoju kliniku, pisale su cure na dnevniku trudnoce, odlican lekar, detaljan, strucan! Nama je sve vreme pricala na engleskom zbog mm. On je ostao odusevljen!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/5/2014, 19:43

Pozdrav, zenske!

D77, i ja planiram kod Novakov na ekspertski/double...sve nesto premisljam kod koga bi u BG-u, znam da u AnaLife imaju najbolju opremu, ali ovde mi nekako lakse, taman da napravimo mali izlet do Novog Sada...  Very Happy 

Srecno, koracaljke!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/5/2014, 20:35

Pozdrav!Nova sam na forumu.Dugo vas pratim i vasa iskustva.Ja sam Jelena i imam 29 godina.Upravo sam zavrsila FET u Pragu kod dr. Lazarovske s doniranom jajnom  
celijom.Biohemijska trudnoca,na zalost.
JA-29 GOD.,,MM-31 GOD.
JA-ovarijalna insuficijencija,PCOS,hormonski poremecaj,ADENOM na levom nadbubregu,AMH-0,29 No HSG-2010.-nalaz uredan.NEW:PAI-1-homozigot 4G/4G,MTHFR-heterozigot,LEIDEN f.V-homozigot  MM-OLIGOASTENOTERATOCITOZOSPERMIJA,NORMOSPERMIJA,enterokok u spermokulturi.Zajedno smo 9 divnih god.,a borba za potomstvo traje vec 7 i po god.Korak po korak na putu do bete + - Page 3 LolJanuara 2012. skinuti s drzavnog programa VTO zbog navodne muzevljeve spermokulture?!Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Affraid Shocked
1 VTO-SPEBO-Leskovac-februar 2013.-LOW RESPONDER-bez transfera!Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Affraid2 folikula,samo jedna jajna celija i to nezrela.Dozrevali je,ali se ipak nije oplodila.Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Icon_sad
2 VTO-isto Le-mart 2013.-u prirodnom ciklusu,takodje bez transfera!Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Affraid3 folikula,u sva 3 jajne celije,od toga dve zrele,ali se opet nisu oplodile.
3 VTO-Prag-Dr. Lazarovska-s doniranom jajnom cel.-beta-1,0-septembar 2013. No 
4 VTO-FET 1-sad,u aprilu,vracene dve blaste,hecing i Embryogen-biohemijska trudnocaKorak po korak na putu do bete + - Page 3 Icon_sad  Koracamo... Korak po korak na putu do bete + - Page 3 LolCekamo strpljivo nasu srecicu da nam upotpuni zivot!Korak po korak na putu do bete + - Page 3 196545


Poslednji put izmenio lela1984 dana 17/5/2014, 22:10, izmenio ukupno 6 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/5/2014, 20:37

Dobrodosla, Lela! Neka 5 bude tvoj omiljeni broj!  Very Happy 

 c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/5/2014, 20:42

Very Happy  Very Happy 
Sofija Veks ::Dobrodosla, Lela! Neka 5 bude tvoj omiljeni broj!  Very Happy 

 c 
Nadamo se.


Poslednji izmenio lela1984 dana 1/5/2014, 21:46, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/5/2014, 20:48

izvinjavam se ako ima gresaka u kuckanju,snaci cu se polako na forumu.Poslala sam Ivani mail danas kasno popodne da li da uradim i histero,posto je nisam radila do sad?Sofija,cestitam,pratim tvoju borbu do sad,bravo za 2 bebca!
 Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/5/2014, 20:52

Leptirko i Natali,vama zelim uspesne skorasnje transfere.
Leptirko,bice tu lepih blastica,a i smrzlica. Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/5/2014, 21:35

KoMetaK ::Bravo Leptiricu za 8 jc, i za lepe embrione! Navijam da lepo porastu do blasti sve i da bude lep broj i za zamrzavanje!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Nataly, bravo i za tvoje 2 mrvice, bice to 2 lepe bebice!!! igracice igracice igracice igracice igracice 

Hiperaktivna i Maki, dobrodosle! Na pravom ste mestu!

Saska, ja sam ih radila pre 3 godine, mozda mozes da ponovis samo neke. Pitaj dr, to je najbolje. Videh izvestaj sa histero, iskreno, ne shvatih zasto septum nisu dirali i da li on moze da pravi problem prilikom trudnoce. HOce li ti raditi histero i posle aspiracije ili ne?

Meta i ostale cure hvala na odgovoru vidjeću sa svojim dr za te analize,a što se tiče septuma neznam što ga nisu dirali jer meni je doktorka došla i rekla samo da su uzeli biopsiju endometrijuma i da je dijagnoza hronični endometritis i da mi je matrica malo zavaljena ja pitam a septum niste dirali kaže ne ja sam skontala da ga i nema i nije mi ga nikad niko ni vidio osim dr Crnogorac.Ja sam pre 9 godina imala sjeckanje septuma zato me i čudilo otkud sad opet .Nisam ju detaljno ispitivala jer sam još bila u bunilu od anestezije a ona žurila bila je u civilu spremna za put .I još mi je rekla kad dođem idući put vidjećemo da nema cisti ako bude punktiraćemo.Nemam pojma kako se to radi nisam nikad radila.

I još me zanima jeste vi radili briseve ono hlamidija,mikoplazma i ureaplazma pred postupak? mi smo to radili pre godinu i bili su uredu.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/5/2014, 21:40

Ivana mi sad odgovori da oni ne preporucuju histero ukoliko nema indikacija na UZ i da o tome treba da odluci moj lekar.Kod mene na UZ JE endo uvek u redu,ali ja odbacih 2 puta.Sad nisam dogurala ni do prvog UZ-a,beta je pala posle 3 nedelje... Mad 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/5/2014, 21:47

Lela dobro došla  ff 

Leptiriću ,Natali navijam za vaše blastice vi ste već  trudnica trudnica beba beba beba beba d d d d d d d d d 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/5/2014, 21:58

saska1 ::Lela dobro došla  ff 

Leptiriću ,Natali navijam za vaše blastice vi ste već  
aa28: trudnica beba beba beba beba d d d d d d d d d 
Ma,to ce biti prelepe blastice,one su buduce trudnice. Very Happy A i tebi sad,kad su remontovali kucicu ce biti uspesan sledeci postupak. osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/5/2014, 22:22

saska1 ::Ženice imam jedno pitanje dali vi pred vto radite torch analize ja ih nisam radila 15 god neznam dali trebam a tad mi bio pozitivan citomegalo virus i jos neki nesto hsv1 da li je to herpes simpleks virus.

Hiperaktivna dobro dosla
Saska,meni su sad,nakon ove biohemijske preporucili iz Praga da uradim taj torch,tako da cu sad morati,a,inace,pre toga nisam nikad radila.Ne traze ga u osnovnim analizama,ali mislim da bi ti trebala,posto si bila poz. na CMV i herpes-simplex.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu