KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 2/5/2014, 13:26

Drugari, jutros kad sam davala fraxi u butinu bilo je tamne krvi kad sam izvukla iglu, dajem onako sa svim onim vazduhom, treba li da brinem?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 13:34

ja bodem u stomak ....ne istiskam vazduh ,,,tako su u genesisu isto.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 13:35

Ok,a koliko si cekala na histero,Leptirko u Le?I ja sam razmisljala da radim kod njih mozda,ali me nervira onoliko cekanje kod njih.Prvu vantelesnu mi zakazali tek nakon 3 mes. od konsultac.,pa pomerili jos za 2,jer je bila bez kontracepcije,pa mi,umesto za decembar,kad sam bila zakazana radili u februaru.Vidim da si i ti odustala od njih isto zbog tog cekanja.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 13:41

ja sam bila na konsultacije cini mi se septembra a vec novembra je bila histeroksopija i to jedva ,jer izbegavaju to da rade ...kao i  trudnice da vode .prvenstveno su im bitne vto .,,
da ja sam ih zato napustila ,,nema smisla da tako zavlace narod .ako se ensto dogovorimo ,neka to ispostuju -svako ima svoje planove .ja sam zato odistala ,ali se ne kajem .jako ali jako sam zadovoljna Genesisom .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/5/2014, 13:53

Sladzo, nisam imala takvih iskustava, jer sam se ja uvek bockala u stomak. Jel se ta krv pojavila kad si izvukla iglu? Mozda si ubola neki kapilar, ne bi trebalo da je strasno.

Lela, odi do KOpitovicke i sve ce ti ona lepo posavetovati, mozda ti histero nece ni trebati. Ako si iz BG, svakako ti je blizi NOvi Sad za histero, placas, ali zavisi da li ces raditi u Betaniji (drzavna klinika) ili u Genezisu, cene su razlicite. Javice se Saska da kaze koliko je platila. Ja sam prosle godine radila u Betaniji, kostala je 25000, a ako je operativna 35000. Sad se preisljam da li da idem u Genezis, zato cekam Sasku da cujem cenu. Svakako ni u jednoj ni u drugoj klinici se ne ceka, zoves prvi dan siklusa i oni ti zakazu, a sa dr se prethodno dogovoris i ona ti kaze da li treba kontracepcija ili ne. Naravno, ako ides kod dr. KOpitovic na konsultacije, ona ce ti raditi histero, gde god da se dogovorite.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 2/5/2014, 13:54

sareni leptiru, jel radis kod dr Crnogorac?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 2/5/2014, 13:55

Kometak pojavila se kad sam izvukla iglu.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 14:02

missile ::sareni leptiru, jel radis kod dr Crnogorac?
ne duso ,ja sam kod kopitovicke .mili je kod dr crnogorac .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 2/5/2014, 14:10

kopitovicka je super, navijam za betu u maju!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 14:13

Hvala,Kometak.Svakako cu uskoro da zakazem konsultac. kod Kopitovicke da vidim za histero.Mozda mi zaista ne treba,ali hocu da budem nacisto,posto sam dvaput odbacila.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/5/2014, 14:21

Sladzo, onda nije strasno, bar ja mislim.

Lelo, ne znam sta ti je Sonja dala od analiza da uradis, imas ovde temu svve analize, pa pogledaj i proveri. Mozda ti je bolje da ides sa svim analizama kod KOpitovicke, da ti o jednom trosku kaze sve. Kako hoces.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 2/5/2014, 14:23

jeste to su te vaginalete.. ne znam kako cu izdrzati do bete, a ne mogu da procenim svoje telo, do juce me je sve boluckalo, a danas samo grudi me bole i stomak kad kad zigucka, ali zato imam apetit, stalno sam gladna lol! lol! ..jao valjda ce uskoro taj 12ti.. hvala vam devojke, osmeh srce ljubav 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/5/2014, 14:46

Malena, mozes betu da radis i mnogo ranije, ne moras da cekas 12. Meni je Kopitovicka rekla, najranije 9. dan, ja nisam izdrzala duze, pa radila, ali naravno, ne treba ocekivati velike vrednosti, i trebate imati zivaca da cekate duplanje posle toga. Ja sam bila u bunilu, nisam verovala da je pozitivna, pa mi nije tesko palo cekanje!  lol! lol! Vec 4-5. maja mozes da radis i bice lepa i velika!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 2/5/2014, 15:39

Koraci, navijam i mislim na vas!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 16:02

nataly ,okacice ..gde ste
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 16:55

KoMetaK ::Sladzo, onda nije strasno, bar ja mislim.

Lelo, ne znam sta ti je Sonja dala od analiza da uradis, imas ovde temu svve analize, pa pogledaj i proveri. Mozda ti je bolje da ides sa svim analizama kod KOpitovicke, da ti o jednom trosku kaze sve. Kako hoces.
Nasla sam to na temi-DODATNE ANALIZE.Svakako cu prvo njih da uradim,a to planiram od sl. ned.,pa cu onda da zakazem konsultac. kod Kopitovicke.Sonja mi je dala-ANTITELA-antikardiolipidna,antifosfolipidna,antimikrozomalna, antiovarijalna, i antispermatozoidna.Antispermatozoidna sam jedina radila pre par godina,kao i mm i bila su u redu.
Dade mi ceo TORCH da uradim i od trombofilnih mutacija-LEIDEN,MTHFR i PAI-1.
Vidim da je vecina vas,pre ili kasnije to radila.
Vidim da na temi-DODATNE ANALIZE ima i dosta endokrinoloskih analiza,njih sam vecinu radila.
Hvala u svakom slucaju,navijam za sve vas! osmeh srce Very Happy ljubav 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 2/5/2014, 16:56

Izgleda da sam jedna od retkih, kojima Kopitovicka nije trazila histero. Naime, rekla mi je da hoce prvo da pogleda na UZ, pa ce odluciti. I onda kao iz topa rece da meni to nije potrebno...bila sam tako srecna, jer mi je bilo muka vise da odlazem postupak, ali se slazem da treba sve ispitati i koliko toliko biti siguran u trenutno stanje.
Koraci, vucem vas jakoooo  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 17:07

d77,sta si odlucila gde ces na UZ ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/5/2014, 17:07

Meta histero sam platila 48000 imam izvjestaj samo ceksm nalaz biopsije
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 17:11

d77 ::Izgleda da sam jedna od retkih, kojima Kopitovicka nije trazila histero. Naime, rekla mi je da hoce prvo da pogleda na UZ, pa ce odluciti. I onda kao iz topa rece da meni to nije potrebno...bila sam tako srecna, jer mi je bilo muka vise da odlazem postupak, ali se slazem da treba sve ispitati i koliko toliko biti siguran u trenutno stanje.
Koraci, vucem vas jakoooo  zagrljaj 
Meni je prof. Stojkovic odmah rekao da sam za donaciju,ali su bili voljni da probaju jedan stimulacijski pokusaj s kratkim protokolom i nista-nema transfera.Nakon toga sam probala kod njih i ja jedan prirodnjak i opet ista situacija.Kad na kraju odoh na donaciju,vratili mi prvi put 2 sestocelijska embriona-beta neg.Sad mi vratili dve blaste-biohemijska.
Na novu donaciju planiram za oko godinu dana,ali moram da ispitam trenutno stanje,kako kazes.Zbog niskog AMH su me cak skinuli i s drzavnog programa pre 3 god.
Cestitam tebi od srca za tvoj prirodnjak i za tvoju mrvicu,svaka cast! srce love ljubav 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 2/5/2014, 17:26

Cijeli dan sam setala i na iglama sam sad jer jos nisam dobila mail od klinike za transfer. Svasta mi prolazi kroz glavu. Trudim se da ostanem pozitivna i smirena. Uzdam se u Boga ovog puta.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 2/5/2014, 17:26

Kad je bila A?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 17:27

saska1 ::Meta histero sam platila 48000 imam izvjestaj samo ceksm nalaz biopsije
Saska,a je li to operativna ili dijagnosticka?Vidim da ti septum nisu dirali i da je dijagnoza-hr. endometritis,pa nisam bas najbolje razumela koja je?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 2/5/2014, 17:28

As
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 17:28

..bas sam mislila na tebe ...
 mene zvali danas iz Genesisa da mi kazu da sutra ponovim tsh ,a ja se sva prepala ....srce mi stalo ...
dace Bog da obea bude sve ok ...zvace te ,ne gubi nadu .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu