KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 2/5/2014, 17:29

Aspiracija je bila u ponedeljak. Isli smo na blastociste.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 17:30

Nataly17 ::Cijeli dan sam setala i na iglama sam sad jer jos nisam dobila mail od klinike za transfer. Svasta mi prolazi kroz glavu. Trudim se da ostanem pozitivna i smirena. Uzdam se u Boga ovog puta.
Bice transfera,samo polako.Kad ono,bese bila A?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 2/5/2014, 17:32

Leptirko vjetovatno radi sigurnosti vadis TSH. Ne brini, ne moze da ne valja.
Nada je velika ali ne volim neizvjesnost. Joj kroz sta sve prolazimo. Sve sa nase bebice.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 17:33

sareni leptir ::..bas sam mislila na tebe ...
 mene zvali danas iz Genesisa da mi kazu da sutra ponovim tsh ,a ja se sva prepala ....srce mi stalo ...
dace Bog da obea bude sve ok ...zvace te ,ne gubi nadu .
Bice sve u redu,lepe blastice! osmeh srce smajli angel sreca 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 2/5/2014, 17:57

Devojke navijam za sutrasnje transfere  igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 2/5/2014, 18:13

Hej, Nataly, Leptiricu, nema mesta panici i negativnim mislima, jer vi ste na putu da ostvarite vas san...prema tome samo  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny yes yes yes yes yes roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice trudnica trudnica trudnica trudnica beba beba beba beba beba beba d d d d d d f 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 19:03

Mili2 ::Devojke navijam za sutrasnje transfere  igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
mili meni je aspiracija bila u utorak ,a et je u nedelju u 8.30,,
nataly,bice sve u redu ,verovatno ces i ti u nedelju et ... zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 19:13

sareni leptir ::
Mili2 ::Devojke navijam za sutrasnje transfere  igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
mili meni je aspiracija bila u utorak ,a et je u nedelju u 8.30,,
nataly,bice sve u redu ,verovatno ces i ti u nedelju et ... zagrljaj
Bravo,Sareni leptiricu,tooooo!!!!!!! f f f f b b b d d d b b b vv vv vv x x x 
Nataly,bice sve u redu,videces.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 2/5/2014, 19:14

Bojim se da kod mene nece nista biti ni ovog puta. Dr je javio da se embrioni nisu razvijali od juce i dajd im sansu jos ujutru mada mislim da je to rekao da stvar ne bude skroz katastrofalna. Moja tuga je prevelika a osjecaj neopisivo grozan, prazan i nepodnosljiv. Bila sam sigurna da cu uspjeti.
Svima veliko hvala na ovom forumu i selim srecu!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 19:19

joj bre nataly,....sta reci ... Crying or Very sad sada sam se i ja uplasila ...nemoj molim te ... v  v  v  v
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 19:25

Bas bzv,znam kakav je osecaj,na zalost,prosla sam to dva puta,kod mene se nisu ni oplodile.Glavu gore,Nataly,ako im je doktor dao sansu,daj im i ti,jos ima nade. molitva v 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 2/5/2014, 19:53

Voljela bih da ima ikakve sanse. Bojim se da to tako ne ide. Da stanu u razvoju pa da nastave.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/5/2014, 20:40

Nataly, nikad se ne zna, mislim da doktori ne daju laznu nadu. Ako je rekao da sacekate do jutra, i da im daje sansu, onda jos nije sve gotovo. Navijam jako za tebe!!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 2/5/2014, 20:42

Nataly, jos nista nije zavrseno...glavu gore, a ja molim Boga da se razviju u lepe blaste  molitva 
Leptirko, a ti ces spavati na klinici?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/5/2014, 20:49

Nataly, ja se sve nadam da ce mrvice ipak nastaviti sa razvojem i da ce doci do transfera. Nije u VTO uvek 2+2=4. Za najgore si se spremila danas a ako ih vrate, ne smes se nervirati, to si vec uradila danas, a od suta samo da ih mazis i pazis. Kako shvatih ti si u Rimu, ne znam u kojoj klinici, ali nije ni vazno. Ja sam radila 3 VTO u Italiji, na severu, gde su svi Nemci, klinika na glasu i na zalost, sve tri neuspesne. Izgubila sam poverenje u 'talijane, jer bar ovi nisu nista smatrali vaznim, i sta god da sam trazila da radim, ne mora, nije znacajno, experiment je... Vidim da i ti imas pozamasan potpis i bas puno postupaka iza sebe. Ukoliko, nedaj Boze, ne dodje to transfera, menjaj kliniku pod obavezno! Kako shvatam iz potpisa uradila si dosta analiza, ali ako nesto nisi, uradi. Mozda je los kvalitet jc, mozda su izabrali lose spermatozoide, to ne mozes da znas, ali svakako moze da se utice suplementima na kvalitet jc, a za spermice mora da se gleda klinika sa dobrim embriologom. Imas 2 opcije: 1. Prag, koji ima te uslove i 2. Genezis u Novom Sadu, koji ima iste uslove (sad su nabavili i aparat za pracenje embriona, instaliraju ga, kako shvatih, a embriolog im je odlican). U Pragu fali onaj deo pre postupka, dijagnostika i terapija, a u NS-u sve to imas ,jer odes ranije i dr ti da sta treba da pijes. EMbriolog im je odlican, ja sam prosle godine imala 10jc, cela 3 valjana spermica nasli, i od toga dobili jednu bebu. Na zlaost, iz postpisa vidis kako se zavrsilo, ali je prvi put uspelo! U junu im se vracamo i nadamo da ce nam opet doneti srecu! U Pragu smo imali 7jc, 4 embriona odlicna, vratili sva 4 i - nista! Taj monitroing embriona je vazan, jer se sa snimka vidi kako se deli i na koliko vremena i odmah se zna da li je embrion dobar ili ne. Dobri embriolozi to vide i odokativno, ali je takvih malo. I, da, najvaznije zaboravih, imali smo i mi takvu slicnu situaciju, otpisali su neke embrione, pa su na kraju ti malisani ipak bili dobri za transfer. Ima nade, ne moj da brines pre vremena!  molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/5/2014, 20:52

suza77 ::Nataly, nikad se ne zna, mislim da doktori ne daju laznu nadu. Ako je rekao da sacekate do jutra, i da im daje sansu, onda jos nije sve gotovo. Navijam jako za tebe!!!
mozda zaista ima nade ....ako je doktor tako reko ...
 da ,na klinici- i ujutru  pravac kuci svojoj ....sto moram iste noci krenuti kada mi je kopitpvicka jos na prvoj konsultaciji ponudila tu mogucnost ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/5/2014, 21:23

Naravno da ima nade,a Meta dobro rece,da u VTO 2 i 2 nije uvek 4.Polako samo do jutra. Ne gubi nadu,Nataly.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/5/2014, 23:45

Natali drzim fige jako,jako,jako da ipak bude sve dobro
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 3/5/2014, 00:35

Hvala vam puno drage moje na snaznim rijecima podrske i ohrabrenja. Ja sam se malo izduvala. Bila na veceri sa dragim prijateljima. Sjutra cu znati do 12 pravo stanje stvari. Samo moram sebe postedjeti nervoze jer sjutra nikom valjati necu potrosenih zivaca.
U Rimu sam i dalje a kliniku smo izabrali po preporuci moje dr iz PG jer imaju odlicnu opremu u labaratoriji i dobrog embriologa ali izgleda treba jos faktor srece da se poklopi.
Dace veliki Bog da i mene sunce ogrije.
Sjutra vam se javljam sa izvjestajem.
Leptirko sigurna sam da si ti nasa buduca trudnica i samo pozitivno i opusteno cekaj svoje mrvice.
Sad cu utonuti u san jer sjutra je novi dan.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/5/2014, 09:49

Nataly jedva cekam da nam javis lijepe vijesti  osmeh srce

Leptirko, drzim fige za sutra i mislim na tebe  osmeh srce 

Sve ostale grlim i ljubim jako :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/5/2014, 10:01

Ma,Leptirko nam je buduca trudnica,sutra ce da bude extra transfer,a nakon dve ned. lepa i velika beta!A Nataly ce nam isto javiti lepe vesti!:-)

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 3/5/2014, 10:55

Držim fige, jako  sunny sunny sunny sunny sunny sunny b b b b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb g g g g g g g g g g 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/5/2014, 11:30

E, drage moje...dobih ja i nalaz amh koji je uzasan ...0.05...saljem danas sve doktorici...cisto sumnjam da cu i uci u proces. Sta je tu je, eto samo da vam javim !!!

I da, vrijednosti su od 1 do 8 .:)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 3/5/2014, 11:49

Koliko je potrebno da bi se uslo u proces?
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/5/2014, 11:53

Ne znam, cekam da mi se javi dr...ovo mi je rekla jedna poznanica koja se nasla tu kad sam dobila nalaz.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu