KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 10/5/2014, 23:14

Palcice, jel ti to ides po bebice u Valjevo? Ne shvatih, nisam citala poslednjih par dana. Super vest za trudnocu iz prirodnjaka! Volim iznenadjenja!  Very Happy 

Mijaki, srecno, bice sve t osuper na kraju, ne brini!

Kusurko, ma ja znam ko ce da mi radi, samo nikako da presecem da li da iem privatno ili u Betaniju.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/5/2014, 08:55

Kometak da,idemo ovaj mesec po nase bebice,ako bude pogodan ciklus.

Srecno na histero,da sve prodje kako treba.  zagrljaj 

Mijaki srecno bockanje,da bude sto vise dobrih jajasca!  b b b 

Leptiru evo malo roda za tebe,brojis sitno bogami,a ja ne sumnjam u tvoju betu ko kuca.  roda roda roda roda roda
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/5/2014, 09:57

palcice ,ni ja ne sumnjam da ces se ovaj put vratiti sa bebicama svojim...srecno ! 
kometak draga ,pa Ja jedva cekam da ti krenes ...dosta si svaku od nas ovde bodrila i savetovala _ doslo je i tvojih 5 minuta srece ,a nadam se da ce se ta sreca oduziti na 9 meseci za pocetak ,i da ces dobiti svoje tolio zeljene bebice !navijam od srca  srca1  srca1  srca1 
 devojke ,znam da ima i tih slucajeva naravno _ ali aj me podsetite jer bilo poslednjih meseci slucajeva da nekoj curi ne uspe u Genesis vto ,iz blastocisti ? glupo pitanje mozda ali ....sto sam blize beti ,sve me vise hvata panika ... b 
nema nam je bak.....nadam se da je zadovoljna Genesisom... vv  vv  vv
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/5/2014, 10:16

sareni leptir ::palcice ,ni ja ne sumnjam da ces se ovaj put vratiti sa bebicama svojim...srecno ! 
kometak draga ,pa Ja jedva cekam da ti krenes ...dosta si svaku od nas ovde bodrila i savetovala _ doslo je i tvojih 5 minuta srece ,a nadam se da ce se ta sreca oduziti na 9 meseci za pocetak ,i da ces dobiti svoje tolio zeljene bebice !navijam od srca  srca1  srca1  srca1 
 devojke ,znam da ima i tih slucajeva naravno _ ali aj me podsetite jer bilo poslednjih meseci slucajeva da nekoj curi ne uspe u Genesis vto ,iz blastocisti ? glupo pitanje mozda ali ....sto sam blize beti ,sve me vise hvata panika ... b 
nema nam je bak.....nadam se da je zadovoljna Genesisom... vv  vv  vv
Ma,panika je normalna stvar ovde,ali ja ne sumnjam da ce tvoja beta biti ogromna!I mene je uhvatila blaga trema pred sustet s Kopitovickom 22-og!  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 11/5/2014, 11:28

Leptiru ja sam bila ubedjena da nisam trudna..niti sam nesto posebno osecala..kad ono  beba beba zato nemoj da brines ( mada je to glupo reci).Ja nisam spavala do bete normlno...kad vadis betu?
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 11/5/2014, 11:30

Palcice i ti si nam jos malo pa trudnjaca  radost radost radost radost radost radost radost 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/5/2014, 11:45

u sredu/a rezultat tek posle 19h ...umrecu  ,,,mada mogu i u utorak .ali posto moram da bocne pregnil ,taman cu u sredu /jer mi se svaki pet dan pada t ovaj peti dan mi se pada u sredu ..
bas zaista nista ne osecam ..malo tezinu u stomaku sa leve strane ali to je od fraxija ,bar mislim...ni grudi nisu otekle ,niti bole...mada me ni ranije nista nije bolelo..
reci mi jer za 2 dana posle ,moram opet vaditi betu ...kakva je praksa u Genesisu _ obyirom da putujem kolima pola sata do laba ....zato pitam.


Poslednji izmenio sareni leptir dana 11/5/2014, 11:58, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 11/5/2014, 11:50

Leptiricu ja sam svakog mjeseca imala iste simptome bila trudna ili ne, a po njima bi covjek rekao sigurno.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 11/5/2014, 11:59

KoMetaK ::Samo da vas stisnem koracaljke!

Aries, jako mi je zao, ali, bar znas da moze da uspe IUI, verujem da mozete i prirodno, samo odradi analize koje treba.


Kometo,  zagrljaj 

Devojke, srecni vam koraci!  roda roda roda roda roda roda roda 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 11/5/2014, 12:02

Pa meni su rekli da ponovim,a i ja sam htela radi sebe.S obzirom da sam radila betu pre ocekivane m bilo mi je bitno da vidim da li se duplira ,da ne bude biohemijska.U principu nisi obavezna ponavljati,ali ja sam bila mirnija kad sam videla da se duplirala..to ce ti biti 9 dan?
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/5/2014, 12:04

ne ...10i dan ....tada ili vece pre toga se pada vestica ....pa neznam dali da odradim uopste betu 10og dana ili da cekam ...jos par dana ...nekako mi lakse kada vidim da su dani mece prosl a ja nisam dobila  f  f ...nezynam sta da radim ....videcu..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 11/5/2014, 15:21

Leptiricu, navijam jakooooooo za tvoju veliku betu. Draga, znam da ce ti naredni dani biti neizdrzivi, kao i svima nama sto su bili, ali sve smo uz tebe i navijamo iz sve snage.  igra igra igra igra igra 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/5/2014, 15:26

...svidja mi se to tvoje dole ispsiano /poludeli od srece /
 ..... i moj ce potpis biti takav uskoro nadam se ....samo se brinem sto nista ne osecam ,mada imam osecaj da sam malo malaksala ...ili je to od lezanja ... Shocked
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 11/5/2014, 16:14

I ja sam bila malaksala nekoliko dana pre bete, moze to da bude dobar znak  Wink 
A pretpostavila sam da sam trudna kad sam osetila blage bolove pri udisanju, kao upalu stomacnih misica i kad mi se ujutru gadila plazma keks. Inace, svi ostali simptomi su mi bili i za vreme stimulacije, pa ih nisam mnogo pripisivala trudnoci. Jedino su mi ova dva bila nova.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 11/5/2014, 16:19

Jedna Sovo veeeliki pozdrav za tebe i sve mi se cini da ce i nas Leptirko tvojim stopama ici :) Drzim fige, Sareni Leptiru, ja sam mislila da je beta sutra, pa si mi citav dan danas na pameti. Nema veze, mislicu na tebe i dalje i navijati jako :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/5/2014, 16:23

JednaSova ::I ja sam bila malaksala nekoliko dana pre bete, moze to da bude dobar znak  Wink 
A pretpostavila sam da sam trudna kad sam osetila blage bolove pri udisanju, kao upalu stomacnih misica i kad mi se ujutru gadila plazma keks. Inace, svi ostali simptomi su mi bili i za vreme stimulacije, pa ih nisam mnogo pripisivala trudnoci. Jedino su mi ova dva bila nova.
nema nista ,ali nekako  mi se muti vid ...a inace apetit  sam malo izgubila jos od ranije ..sto kazes ..od stimulacije .
imam ko sto rekoh vrucw nalete ,sva se oznojim ....inace ovako nista posebno .
recite mi posto stojim pored lap topa jer to ok ...citala sam negde da je bolje setati nego stojati ?
 suzi osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce ,sovo  zagrljaj  srca1  srca1  srca1


Poslednji izmenio sareni leptir dana 11/5/2014, 16:48, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/5/2014, 16:36

Žene navijam za ogromne bete.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 11/5/2014, 17:16

sareni leptiru i meni je bilo tako, ti dani oko mece su najgori, ja sutra radim betu pa cu videti na cemu sam, al cu do tad poludeti, jer, mozda je glupo sto ovo opisujem, ali sve vreme sam mokra, i kao da ce svakog casa da krene, neizdrzivo je, a ne boli me stomak, samo s vremena na vreme zategne na 2 3 sekunde, ali ovo dole me izludjuje... strasno!!!!

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/5/2014, 18:00

...jel koristis utrogestan ?..
oras se opustiti ,sta da radimo ....bar ce tebi rezultati stici brze ,a ja dok budem cekala u sredu 19h ..imam da izludim...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 11/5/2014, 18:35

koristim cyclogest, koji sadrzi 400mg progesterona.. da, ali ovo me stvarno nervira a ne znam od cega je, dal je dobro ili ne.. strasno, bice dobro ako je ne dobijem do sutra..

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/5/2014, 18:59

malena 92 ::sareni leptiru i meni je bilo tako, ti dani oko mece su najgori, ja sutra radim betu pa cu videti na cemu sam, al cu do tad poludeti, jer, mozda je glupo sto ovo opisujem, ali sve vreme sam mokra, i kao da ce svakog casa da krene, neizdrzivo je, a ne boli me stomak, samo s vremena na vreme zategne na 2 3 sekunde, ali ovo dole me izludjuje... strasno!!!!
Malena,navijam da ne dobijes mecu i za beta  beta   tvoju VELIKU betu sutra! roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/5/2014, 19:08

sareni leptir ::...jel koristis utrogestan ?..
oras se opustiti ,sta da radimo ....bar ce tebi rezultati stici brze ,a ja dok budem cekala u sredu 19h ..imam da izludim...
Jos samo malo izdrzi,isplatice ti se cekanje,u sredu OGROMNA BETURINA!!! vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  ff  c  c  c  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  roda  roda  roda  roda  roda

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 11/5/2014, 19:49

Ajmo zene, da ovo bude jedan lep i veseo mesec, kao sto nam je bio mart.  roda roda roda roda roda roda 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/5/2014, 19:54

Malena navijam za debelu betu,svidjaju mi se ta probadanja  Wink 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 11/5/2014, 20:08

PalcicaBg ::Malena navijam za debelu betu,svidjaju mi se ta probadanja  Wink 

Potpisujem nasu dragu Palcicu :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu