KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 16:59

smrdice ,javi im svaku promenu i dostavi nalaz ...pitaj za misljenje sta dalje ...ja sam tako moje davila zbog povecane sedimentacije i sad me uputili na imunologiju .eto
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 30/1/2014, 17:01

Hvala puno vec sam nosila hemoglobin i dobila terapiju s tim sto mi je dr trazila gvozdje pa se bojim odneti kad vidi kako je lose da mi ne odlozi Sad Sad 
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 17:03

ne brini ,bitno je da si u dobrim rukama i a mesec dana ako odlozi nije strasno.bitno je da uspe .udri po svezoj cvekla salati ,rendanoj ...non stop.kupi med sa semnkama koprive ,to ti je za anemiiju ...meni je pomoglo svasta nesto ,sad i je gvozdje 16,5
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 30/1/2014, 17:07

Hvala jos jedno brbljiva  Very Happy 
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/1/2014, 17:37

Meni se danas pojavilo nesto braonkasto na gacicama,a Mikroginon pijem do 03.02 a krenula sam sa Diferelinom?Da li se to desavalo nekoj od vas?Ne znam sta da radim?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 17:38

ne rayumem ...pijes i mikroginon i primas i diferelin ?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/1/2014, 17:43

Da.Mikroginon pijem do 03.02 a Diferelin sam pocela od 28.01.
Danas sam primetila braonkasto na gacice i ne znam sta da radim?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 17:46

hoce to od mikorginona ,,nije strasno .......izvini ,ali mi neobicno da neko pije mikroginin i prima diferelin .nisam jos cula za takvu semu ...srecno svakakoo!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/1/2014, 17:54

Pa rekli su mi da pijem do i 03.02.A valjda je takva duga sema odkud znam ja sam sa prvom bila na kratku semu. zbunjen 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/1/2014, 17:55

ivanicasale ::Da.Mikroginon pijem do 03.02 a Diferelin sam pocela od 28.01.
Danas sam primetila braonkasto na gacice i ne znam sta da radim?
Ja sam bila na Mikroginonu i Diferelinu, desilo se da brlja tako, meni je rečeno da je to normalno da se dešava. Svakako će za nekih 4-5 dana krenuti ciklus, a možda i pre...no sikiriki  Wink
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 17:56

ja sam primala diferelin tek kada sam zavrsila sa mikroginonom ...zato pitam ,,,mozda ti se javi neka cura koja je istu semu imala ...slusaj doktore ,,,valjda su do sada u Nisu nesto naucili !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/1/2014, 18:45

Ivanice i ja sam pila mikroginon i primala diferelin par dana pre prestanka mikroginona.meni se to braon pojavilo taj dan kad sam popila poslednji mikroginon.Doktor je rekao ako se to braon pojavi ranije da pijem po 2 mikroginona dnevno,to se desavalo par zenicama i sve je bilo ok.Za svaki slucaj pozovi kliniku.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 30/1/2014, 18:47

Palcice, kako si?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 18:56

leptirko ,ti si iskusnija ..da te pitam ...ako dobijem sad u privatnoj ordinaciji neke analize da odradim (od dr .Elezovica ) ,dali neka od VAS zna .dali mogu sa tim izvestajem traziti  od mog ginekologa u mom d zdravlja ,upute za odredjene analize koje se mogu raditi na uput ?dali se uvazava takav izvestaj iz privatne ordinacije .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 30/1/2014, 19:00

Draga moja, trebalo bi, samo se nadam da tvoja dr nije sujetna kao moja, koja se duboko uvredila posle mog odlaska u Perinatal.
Ja sam isla na histeroskopiju na osnovu izvestaja iz privatne ordinacije. Nemoj samo da brigas, jer njeno je da pise upute. Elezovic je hematolog ili?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 19:04

on je hematolog-prvenstveno ,,,ali i imunolog .danas pitala bas belmedicu dali sa na pravoj adresi jer meni treba imunolog .oni kazu ...ne brinite ,samo dodjite .on bas sprema cure za vto postupke .--
 a izleda se hematologija preplice sa imunologijom.svakako cu ga posetiti i krenuti od njega ,bar ce mi dati spisaak analiza ako nista drugo i uputiti me tamo gde treba ....j***es 6000 din za konsultaciju .ja idem zbog te povecane sedimentacije .
 inace za sada moj ginekolog daje upute ,problem mi pravi komisija jer uvek nesto izvode ! komisija u socijalnom mislim .
 neznam koliko ce mi uvaziti uput ,obzirom da ovu vto placam sama i da nije o trosku rzzo...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 30/1/2014, 19:08

Samo ti pokusavaj tamo gde moze na uput. Ionako placas sve iz svog dzepa. Sto se tice tvog detaljnog ispitivanja, tu se u potpunosti slazem sa tobom. I treba ispitati visoku sedimanetaciju. Znas i sama da je zdravlje najbitnije.
Stalno mi kroz glavu prolazi misao na to koliko zdravlja ode u ovoj borbi, a deci smo potrebni zivi i zdravi.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 19:12

dostavila sam klinici moj nalaz sa toliko sedimentacijom (60 ) ,inace je ima godinama visoku ,,,pa su me oni uputili imunologu ili ti reumatologu .ja pitam kod koga ,oni kazu to je to ..imunolog ,reumatolog ...
iskreno se nadam da necu za dzabe proci toliki put ,a verujem da je Elezovic najbolji .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 30/1/2014, 19:19

Njegovo ime se cesto pominje na ovom forumu, tako da sigurno jeste najbolji. Verujem da ce on pronaci ako nesto ne stima i da ces konacno znati na cemu si, jer dajes sve od sebe ne 100, vec 200 %.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/1/2014, 19:55

Leptirko nisam bas najbolje  Crying or Very sad  Ceo dan imam krvarenje kao da sam dobila,nije bas tamna krv,onako sveza crvena je i u jednom trenutku je bio i neki ugrusak na papiru.Ja mislim da je sve otislo.U par navrata danas me je tako zaboleo stomak,kao da me nesto probode pa se bol siri na sve strane,neki bol slican menstrualnom.Videcemo sutra sta beta kaze,otici cu popodne da izvadim.Samo debelo cudo moze da se desi da je nesto ostalo.
Ljubim vas sve!  zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 19:58

leptirko82 ::Njegovo ime se cesto pominje na ovom forumu, tako da sigurno jeste najbolji. Verujem da ce on pronaci ako nesto ne stima i da ces konacno znati na cemu si, jer dajes sve od sebe ne 100, vec 200 %.
mora se tako leptirko ,,,,ipak su moje pare u pitanju za vto ....ne igra mi se ,..a zivci vec pri kraju ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 30/1/2014, 20:11

Palčice draga, probaj da budeš smirena, veruj u svoj cvetić i svoju lepu Betinu. Mi verujemo!!!

Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 30/1/2014, 20:37

BRBLJIVA76 ::leptirko ,ti si iskusnija ..da te pitam ...ako dobijem sad u privatnoj ordinaciji neke analize da odradim (od dr .Elezovica ) ,dali neka od VAS zna .dali mogu sa tim izvestajem traziti  od mog ginekologa u mom d zdravlja ,upute za odredjene analize koje se mogu raditi na uput ?dali se uvazava takav izvestaj iz privatne ordinacije .

Meni su uvazavali i ginekolog i lekar opste prakse. Nadam se da ce i tebi
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 30/1/2014, 20:38

PalcicaBg ::Leptirko nisam bas najbolje  Crying or Very sad  Ceo dan imam krvarenje kao da sam dobila,nije bas tamna krv,onako sveza crvena je i u jednom trenutku je bio i neki ugrusak na papiru.Ja mislim da je sve otislo.U par navrata danas me je tako zaboleo stomak,kao da me nesto probode pa se bol siri na sve strane,neki bol slican menstrualnom.Videcemo sutra sta beta kaze,otici cu popodne da izvadim.Samo debelo cudo moze da se desi da je nesto ostalo.
Ljubim vas sve!  zagrljaj 

Palcice, navijam jako da sve bude ok!!!  cmoka 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 30/1/2014, 20:49

Palcice i ja navijam da sve bude ok.
Saska ciklus se racuna od prvog dana krvarenja, znaci kad krene crveno od tog dana racunas, ovo mrljanje prije je nebitno ( i kod mene ide prvo najava pa onda krene ciklus)
Hvala cure na pozitivnoj energiji, i prosli put me drzao pozitivizam isto kao i sad pa se nadam da bi i rezulzat mogao biti isti.

Ljubac svima :*
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu