KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 18:31

D77 bas bezvezna situacija...E2 je bas nizak  zbunjen  Ne znam ni ja sta da ti kazem,na tebi je da odlucis...a mi smo tu da te podrzimo u svakoj tvojoj odluci.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 5/2/2014, 18:34

D77 nadam se da dr zna sta radi, po meni je ona vrhunski strucnjak.
Palcice, ja mislim da to predajes u Nemanjinoj.

Imam pitanjca dva..
Danas mi je 5.dan stimulacije a 11dc, nemam nikakvih simptoma sto se jajnika tice, ne osecam bas nista, sem sto imam tackasto svetlo roze krvarenje koje od ciklusa nikako da stane.. dr kaze da nista ne brinem da je normalno.. sta vi kazete da ne osecam jajnike jos?

anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 5/2/2014, 18:38

Ana ni ja nisam osecala jajnike do mislim 6 dana stimulacije i to je vise bila blaga nadutost .sledeceg dana vec nista i bas sam se brinula kad na ultrazvuku kolko hoces folikula.to je sve normalno.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 18:49

Anasrce ne brini za simptome,nisam ni ja imala,mislim da ih vecina zena nije imala prvih par dana.Ja sam pocela da osecam jajnike 2,3 dana pred stop i posle stopa nista,utripovala sam se da je sve popucalo,a ipak je na kraju bilo 25 j.c. Za to krvarenje mislim da je normalno,meni je dr rekao da se ne sekiram ako mi se produzi menstr.jer sam pre toga bila na mikroginonu,plus diferelin,stimulacija i sve se to malo poremeti.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 5/2/2014, 18:53

Anasrce, nema veze sto ne osecas jajnike, t wavecrowd o nista ne znaci, opusteno samo, pa na uz da bude puuuuuuno folikula!
D77, kud si se toliko maltretirala, tu je i jos jedno vadjenje hormona. Izvadi e2 u petak, pa odluci definitivno.
Atomski mrave, navijam za sutra!  wavecrowd 
Mi se vratismo iz Praga juce. Neverovatno, tacno su zatvorili granicu sat vremena nakon sto smo prosli i otvorili je juce kad jebtrebalo da krecemo nazad. A sad cekanjeeeeeee uhh...
Navijam i za Jocy, koja je upravo sad u Pragu, msm da joj je transfer sutra navijači1  navijači1 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 5/2/2014, 18:55

Hvala vam Lelas i Palcice puno! Sad mi je lakse! :*
Lenjivice draga :*
Kako si ti?
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/2/2014, 19:00

Palcice bravo za betu iz tvoje grupe Very Happy  Ti nalog za putne troskove predajes u filijalu rzzo u mestu prebivalista.Nalog mora da bude overen od stane z.ustanove gde si radela vto i da ima potpis i faksimil lekara,kod nas traze i dokumenta kojima ces da potvrdis da si tog dana putovala u z.ustanovu ako su ti sva putovanja na jednom nalogu.Kod vas je mozda drugacije.

A.mrave navijamo za sutra  b b b b b b b b beta beta beta beta beta 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 19:02

Lenjivive da dani do  beta  sto pre prodju!
Jocy draga od sutra si nam  trudnica   konfete konfete konfete 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 19:03

ivanicasale ::Palcice bravo za betu iz tvoje grupe Very Happy  Ti nalog za putne troskove predajes u filijalu rzzo u mestu prebivalista.Nalog mora da bude overen od stane z.ustanove gde si radela vto i da ima potpis i faksimil lekara,kod nas traze i dokumenta kojima ces da potvrdis da si tog dana putovala u z.ustanovu ako su ti sva putovanja na jednom nalogu.Kod vas je mozda drugacije.

A.mrave navijamo za sutra  b b b b b b b b beta beta beta beta beta 

Ivanice imam sve to,samo nisam znala gde treba da predam.Odnecu sutra u Nemanjinu,pa cemo videti.Hvala u svakom slucaju.
Kako napredujes?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 5/2/2014, 19:06

ana ne brini nista,tako sam i ja panicila pa sam pocela da osecam tek 7 dana stimulacije a evo u petak idem na aspiraciju sa 18 lepih debelih folikula,sto i tebi od srca zelim. Very Happy 
d77 bas bez veze  Crying or Very sad

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/2/2014, 19:11

PalcicaBg ::
ivanicasale ::Palcice bravo za betu iz tvoje grupe Very Happy  Ti nalog za putne troskove predajes u filijalu rzzo u mestu prebivalista.Nalog mora da bude overen od stane z.ustanove gde si radela vto i da ima potpis i faksimil lekara,kod nas traze i dokumenta kojima ces da potvrdis da si tog dana putovala u z.ustanovu ako su ti sva putovanja na jednom nalogu.Kod vas je mozda drugacije.

A.mrave navijamo za sutra  b b b b b b b b beta beta beta beta beta 

Ivanice imam sve to,samo nisam znala gde treba da predam.Odnecu sutra u Nemanjinu,pa cemo videti.Hvala u svakom slucaju.
Kako napredujes?


Pa dobro super podnosim Diferelin.Vadila sam krv juce neznam kakvi su rezultati,rekli su da ako nesto nije ok pozvace da ponovimo,posto ne zovu znaci da je ok.U petak idemo u 12h na podelu injekcije za stimulaciju(gonal,puregon,menopur,zavisi sta ko prima) i tako.Jos uvek nisam dobila prestala sam sa Mikroginonom 03.02 juce me bas boleo stomak mislila sam da cu dobiti ali jok,danas me ne boli nista.
Sta mislite da li cu da dobijem iako primam Diferelin?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2014, 19:15

Dobices,ne brini.Ja sam pocela sa diferelinom par dana pre nego sto sam prestala sa mikroginonom.A dobila sam 2 dana od poslednje tablete mikroginona.Sve je to individualno,dobija se od 2 do 7 dana...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/2/2014, 19:16

D77 poslusaj dr i veruj joj imala jw puno do sad intervencija zna ona i hoce da te isprati do kraja i sama znas da kod tebe je malo "tezi"odziv za stimulaciju. Jedino sto ste se trebali dogovoriti oko placanja to odma na pocetku...
Sretno koraci
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/2/2014, 19:19

A od kada trebam da jedem ananas za endo?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/2/2014, 19:22

PalcicaBg ::Dobices,ne brini.Ja sam pocela sa diferelinom par dana pre nego sto sam prestala sa mikroginonom.A dobila sam 2 dana od poslednje tablete mikroginona.Sve je to individualno,dobija se od 2 do 7 dana...

Meni je danas drugi dan. b 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 5/2/2014, 19:26

Ne brini Ivanice, kod mene u grupi su sve devojke dobile u tom rasponu sem jedne kojoj je kasnilo 10dana..

Jelena hvala na lepim zeljama, ja tebi zelim puno jc na aspiraciji i uspesnu zurku u labu!

Jocy navijam!!!

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2794
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu