KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 2/2/2014, 16:32

atomski mrave navijamo za sutra svim srcem! b b b b roda roda roda roda 
ma zene sa kutka su najbolje! love 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/2/2014, 16:44

bak ::Lelas, uzivanjeeeee  radost radost radost 

Atomski mrave, sutra ? radost radost radost 

Leptirko, lakse je pobeci nego popricati sa sobom. To je ipak tesko, sam sebi priznati da nesto ne radis bas kako treba  yes 
ne yelim da se prepirem ,,,lakse mi je sa svoji problemima..inace to sto sa rekla nije bila losa naera nimalo ,nego surova neka realnost ...nemojte da se lazirate i da ste ru samo kada treba bodriti .a svaka od nas navija  ,isto sam i ja to do srca radila ....moj je problem jedino sto iznosim svoja misljenja i ne laziram sebe ...nastojim da hrabrim kada treba ,ne ubedjujem sebe ,,pokusavam kao i vi da mislim pozitivno .
  samo sam iznela svoje misljenje gde postoji postotak neuspeha ,kao i uvek ,za mene je to bio sok nakon uspesne vto ....samo sa htela da se previse ne razocara na kraju kao ja sto sam sebi utuvila u glavu da cu uspeti dr put ,pa nisam .
 nista namerno ,nista licno ...samo iskreno ...
 ne bezim od sebe ,nego zelim da prepustim ove stranice samo lepim stvarima ,,iluzijama,mastanjima ,,nadanjima .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 2/2/2014, 16:53

Kada smo bili deca, kada bi se oko neke gluposti posvadjali, pevali bi smo "mir mir mir, niko nije kriv..."

I meni ponekada zasmeta netakticnost nekih od osoba sa Kutka, ali se opet setim da se i greske prave nenamerno, iako ponekad umeju i te kako da zabole.

neko je vec ovde pomenuo, ima nas premnogo ovde, i previse smo razlicite, sto je opet normalno. I blizanci pa budu razliciti i sa razlicitim zivotnim stavovima i pristupom.

Sve je ok Brbljiva, nemoj da nam ides odavde, osecam da nema u tebi zle namere. Moje misljenje je da ti ponekada nedostaje takta, i da previse povrsno pristupas nekim stvarima (kao kada se nisi setila za Kometinu situciju, nakon sto si je na ovim stranama tesila...), i ja bih ti dala (ako ga primas) dobronamerni savet da samo malo vise obratis paznju, pre nego sto nesto kazes. Svi mi ovde imamo brojne neuspehe, sa nadom da ce sve na kraju uroditi uspehom, neko to bolje, neko gore podnosi, i to je sasvim normalno. Naravno da ne treba nekoga samo tesiti, a ne reci mu da postoji i rizik od ne tako dobrog scenarija. Ali posto je tema toliko osetljiva, mnogo je bitan nacin na koji ces svoju bojazan da izrazis, jer ume da u potpunosti promeni konektst, i da povredi nekog. To je sve.

Pozdravljam i tebe i sve puno, i samo polako, idemo napred...

Uh, bas sam se raspisala  
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/2/2014, 17:02

 Ali posto je tema toliko osetljiva, mnogo je bitan nacin na koji ces svoju bojazan da izrazis, jer ume da u potpunosti promeni konektst, i da povredi nekog. To je sve.

....e ovo si lepo rekla ...ali brate mili ,nisam nikog ubila pa da se stidim... cemu tolike kritike pobogu,a ovo nije prvi put (i posle kazete da zelim da pobegnem !)
pa ovde smo da menjamo misljenja sto ne znaci da ce svaka od nas uraditi kako joj se na forumu savetuje ,imamo sve mi mozak da svaka sebi svakako zeli najbolje ..
nije fora oterati clanice sa foruma pojedinim negodovanjima ,i kao sto jedna od Vas rece ovde sukobila se sa jednom calnicom ,pa ona vise i ne svraca na forum ....
zar je to smisao ovog druzenja ,ovog foruma?
Los trenutak je prolazan ...a sreca je nesto sto svaka od nas zeljno iscekuje .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 2/2/2014, 17:47

Brbljiva naravno da moramo da budemo iskrene i da treba da se kaze istina ma koliko ona surova bila, ali isto tako treba birati trenutak kad ce nesto da se kaze. Ako je neko imao pozitivnu betu pa ona pala i taj neko se razocarao zadnja stvar koja mu treba u tom trenutku je da mu se natrlja surovost zivota na nos a ja sam tako shvatila tvoj post. Ovo je sad trenutak kad treba da nasu drugaricu ohrabrimo da joj pomognemo da sto pre stane na noge i krene dalje, a ti to tvojim postovima ne radis i zato sam ti rekla ono sto sam rekla. Pomoc drugom nije samo u govorenju neke tvoje "istine" vec je u tome da saosecas sa drugima, a ne bupnuti joj u lice i natrljati nos...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 2/2/2014, 18:14

JocY, da ja tebi bupnem u lice  lol!  Drago mi je zbog tvojih koraka ka  beba 
Palcice, bice bolje drugi put, bitno je da se sad nesto desilo i sto je opet osnova odakle ces krenuti u sledecem postupku. Odradis jos neke analizice, malo odmora dok traje obnova  Wink  i bice.

Brbljivice, pa ti si sama najavila da ides sa foruma(ima i drugih gde ima slobode-tako li napisa nesto). Stvarno ne treba da shvatas kao napad ono sto ti devojke kazu. Tebi samo treba vezba-biti takticnija sto kaze Sofija. Ne treba da krivis dr za neuspeh koji si dozivela do sada jer je cinjenica da nisi uradila sve analize. Ja sam ti rekla prosli put da je bolje da uradis sve pa da mirno ides u postupak, sa klinike ti kazu da ti ne treba ogtt a ti se pitas da li treba. Ja npr nisam imala ni jedan postupak pa sam uradila sve, jos mi ostala histero a nju cu kad se skockama sama sa sobom. Nije me dr vukla za rukav da uradim ogtt, trombofilije. Zelim zapravo da ti kazem da bi zbog svog unutrasnjeg mira trebala sebi na papir (bukvalno mislim, bez sale) da zabelezis koje korake treba napraviti, sta sve uraditi. Ti meni i dalje izgledas malo pogubljeno i ne znas na koju ces stranu, sta sve da pijete za ureaplazmu. Ne treba ni svasta piti jer nesto sa necim ne ide. Uhvati se jednog puta i idi njim. Ponavljam, nemoj shvatiti kao napad i kritiku vec iskljucivo kao savet.

Lelas, ti se ususkaj dobro i ljuljuskaj bebane.

Ostale zene, pozdrav  ff 
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 2/2/2014, 18:35

Palčice, žao mi je što nije uspelo, verovala sam da će se beta uduplati danas, ali šta je tu je, idemo dalje. Ti si spremna za nove pohode, jako mi je drago zbog toga, pa navijam za smrzliće  igracice igracice igracice  c 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 2/2/2014, 19:08

Cicsa, vidi se da radis sa decom. Toliko smirenosti i mudrosti u svakoj tvojoj reci!
I mene je posao naucio da promislim pre nego sto izgovorim, da saosecam jos vise, ali i da budem uvek pozitivna.
Brbljiva, vidis, drugacije smo. Neke su direktne, neke ne. Ja razumeh tvoje namere i rekoh, nisu lose, ali problem je sto ja imam jaaaako dobro pamcenje i setih se tvog posta, mozda jos nisam ni bila clan foruma kad si Daaci rekla nesto u smislu da nwe drami, a ona pisala o gubitku svoje prevremeno rodjene dece. Ti si pomenula i tragediju sa bratom koji je sahranjen u dvoristu, jel tako?
Vidis kako boli i negativna beta i spontani u 8.nedelji i sve sro coveka snadje. Ne kazem da te rtudje brige mogu moriti vise nego sopstvene, ali shvatis, uvek moze biti gore. Ne podnosimo svi na isti nacin. Neko je u postupku miram kao bubice, a znas i sama da ti nisi.
Ako me iskritikujes, ja necu napustiti forum. Ipak sam sebi dala sansu i da mi se dopadnes uprkos onom postu namenjenom Daci. Eto, ti si bila iskrena i ja sam iskrena, sve su devojke bile iskrene. Idemo dalje?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 2/2/2014, 19:22

Palcice, jako mi je zao...Bas sam se nadala i zelela da uspe... zagrljaj 

Atomski mrave, lelas... Drzim pesnice... roda  roda  roda 

Koracaljke, da ne nabrajam pojedinacno, zelim vam uspeh i da sto pre dodjete na trudnicke strane...uskoro ce se uprazniti mesta
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 2/2/2014, 20:02

Evo lepe vesti od 05.02. utrogestan ce moci da se dobija na recept, bez placanja ucesca, bilo je i krajnje vreme da se ovako nesto dogodi.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/2/2014, 22:05

Palčice jako mi je žao draga  zagrljaj 
Znaš kako kažu, suze su otopljeni led iz duše, naša duša najviše pati.Ljubim te puno, bićemo mi mamike  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Koračaljke moje drage sve vas najjače grlim i  poljubac 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 2/2/2014, 22:10

Mlada nasa snakice Kusurko

Kako je proslo danas u crkvi?  sunny Postavi neku fotkicu  yes 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 2/2/2014, 22:12

Stvarno Kusurko smiluj nam se  Very Happy cekamo na jutrima slicice.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/2/2014, 22:15

Divnoooo je bilooooo, postavljam slike, razumem i nije mi teško  Very Happy Razz Very Happy 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/2/2014, 00:07

cekamo kusurko b 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 3/2/2014, 00:17

Jelena kucam sa tel pa ne mogu link da postavim, kusurko je stavila slike na temi Februarsko budjenje... u rubrici Dobro jutro
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/2/2014, 00:19

hvala sladzana Very Happy 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/2/2014, 08:55

Palčice draga, mnogo mi je žao  zagrljaj  Ali imaš eskimčiće, pa se oporavi što pre i onda trk po njih  ljubav ljubav ljubav 

Atomski mrave, držim pesnice za veliku betu danas  beta beta beta 

Lelas, trudnice naša, samo odmaraj  trudnica bebe bebe 

Žvako, čestitam tm i tebi  osmeh srce  Uživajte, pa da uskoro dođe i bebana  family Idem da vidim sličke
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/2/2014, 09:23

Niny  ljubav 
Atomski mrave navijamo i cekamo...  jumping jumping jumping jumping jumping 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/2/2014, 09:51

Niny  love ljubav ljubav ljubav 
Atomski navijam da  beta  bude debela i jednu malu  d d d d navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Lelas  trudnica  naša mazi dečicu  poljubac 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 3/2/2014, 09:59

Kusurko srecno vencanje, nek vam je sa srecom i da sto pre dobijete treceg clana porodice  osmeh srce  srca  sreca  srca1  family  srce  cvet  usne  igra  ljubav  ff  vv  c  v  radost  jumping
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/2/2014, 11:31

JocY hvala mila  zagrljaj  i ja tebi želim trećeg člana i navijam svim  srce igra igra igra igra igra d d d tapšanje 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/2/2014, 11:48

Drage moje

samo da vam javim da smo mm i ja zakazali ove nedelje na torlaku ASA test (na svoju inicijativu, a savetovani ovde na kutku:)), pa cu vam javiti kako ce sve ici...ovo je podatak o tome: http://www.torlakinstitut.com/sr/page/40/Ispitivanje+imunoloskih+uzroka+infertiliteta

 cvet 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/2/2014, 12:07

Sofi  bravo bravo bravo mudra odluka, možda otkrijete problem  f b b b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 3/2/2014, 12:12

JocY, kad krećete u Prag ? Ja sam u petak kad sam bila u BG svraćala blizu autobuske da proverim kakve su cene za avionske karte do Praga . Pitali su koliko dana ostajemo i kad sam ja rekla 6 dana , rekli su mi da postoji opcija da se zakaci vikend tamo i ta karta košta 111 e sa svim taksama , što je izuzetno povoljno, a u slučaju promene termina povratka doplata je samo 20 e po osobi . Druga je varijanta od 149 e isto sa svim taksama i 40 e za promenu termina povratka . Eto , možda nekom ova informacija bude nešto značila .

Atomski mrave , nestrpljivo čekamo supruginu trocifrenu betu .

Kusurko , i vaše slikice čekamo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu