KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 30/1/2014, 12:11

Saska, stvarno ne mogu nista da ti kazem  Shocked  A sta mislis da nazoves i pitas, jel bi u Genesisu radila?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 30/1/2014, 12:47

Saska treci dan ih izvadi bez obzira. Znaci krene mrljanje prvi dan pa drugi dan e trecu ti izvadi i taman da vidis u toj mrljavoj fazi kakvi su nebu bilo lose aj pa nampisi ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 30/1/2014, 12:49

Moguce da ima spoting al ti proveri to mrljanje pred menstr
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 12:50

palcice ,joj drzim fige ! poljubac  molitva  molitva  molitva da sve bude u redu !..
  
 devojke ,treba mi jedna pomoc ... potreban mi je smestaj najjjeftiniji u bg ....za nas dvoje za jednu noc (tada i je zakazano u bg kod elezovica ) .molim vas ako znate neke hostele jeftine ili sobe ,,bas jeftine ,,,prosledite mi linkove ,br tel itd....vi ste u bg ,sigurno znate nesto jeftino ,privatno ,bilo kakvo ,,samo nek je krevet u toploj sobi u toku noci ,l...javite mi se ,moram naci do 10februara nesto ,nemam ni bus za povratak tek ujutru u 10 h ,....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/1/2014, 12:57

Brbljiva ne pada mi nista na pamet,ali javice se vec neka zenskica ako zna nesto.Jel si trazila po netu?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 13:03

trazim ,,ali nesto nadjem ili je preskupo ili mi je sumnjivo iskreno cim ne ostave kontakt tel ,,,,nadam se da ce se neka od vas javiti ako zna neki slobodan krevet negde u bg ...he he Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Wink 
 nemoj se sekirati palcice ,,,,znam kako ti je ...ja sam imala,ali mnogo kasnije ....to je sto je ,pokusaj da ne mislis na to ,,,jer Bog zna sta radi ,a cini cuda ponekad .
nazalost ponekad i bas ume da lose proceni i ljude i situacije ai sudbine .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 30/1/2014, 13:05

Brbljiva

Imas smestaja koliko hoces na airbnb.com sajtu. Imas i sobe, i zasebne cele stanove, i po razlicitim delovima grada, ukljucujuci i centar. Ja sam videla sada recimo po ceni do 27 evra po nocenju 98 stanova/soba, to su dakle do 27 evra, i nize.

Nadam se da ces nesto dobro pronaci :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/1/2014, 13:09

noja ::Saska treci dan ih izvadi bez obzira. Znaci krene mrljanje prvi dan pa drugi dan e trecu ti izvadi i taman da vidis u toj mrljavoj fazi kakvi su nebu bilo lose aj pa nampisi ...

Noja nešto mi bezveze da ih radim sutra kad nema nikakvog krvarenja samo malo nešto smeđe molim Boga da krene napokon .Tebi hvala u svakom slučaju  osmeh srce 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 30/1/2014, 13:13

Cisto da vidis stase desava sa fsh lh i tsh pro prl bar te samo ili idi na uz dr ce ti reci da li je men krenula ili to smedje pred
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/1/2014, 13:21

Bila sam kod dr prošle sedmice sve u redu ,tsh radila sad mi je oko 2 isto od prošle sedmice a FSH i ove ostale sam sad htjela uraditi pa se zato i bojim da mi fsh ne pokaže preveliku vrijednost kad nije pravo krvarenje i onako od njega imam stah .Bio mi je 14 pa 8 al nisam ga provjeravala više od godinu dana.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 30/1/2014, 13:30

Saška,ako ti išta znači-u Frontu nam to nisu računali u ciklus kad brljavi,nego baš kad krene pravo crveno-to je kao prvi dan ciklusa,pa nam onda 3. dana rade UZ i hormone.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/1/2014, 13:42

Ragaco hvala ti pa i meni je tako logičnije al opet reko da vas priupitam vi bolje znate od dr  Very Happy 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 30/1/2014, 13:53

brbljivko ne u septembru ve u decembru 11tog.....i vto radim u frontu.....ja ih zvala itako mi rekose ako znas nesto ti pisi....moze li se sta promeniti u medju vremenu mislim postoji li mogucnost i ranije da me pozovu.... usne usne usne 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/1/2014, 14:03

Boni tako sam ja dugo čekala na postupka kad sam radila prvu VTO, prošli komisiju u maju 2012' , a pozvali nas u postupak februara 2013'.
Samo strpljivo i biće bebac  Wink 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 30/1/2014, 14:09

rogaco a jel moram u da idem da produzim resenje koje sam dobila posto pise na njemu da je vaznos 6 neseci.....ili ce mi oni javiti nesto
 usne usne usne 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 30/1/2014, 14:11

hvala zvakice......moramo biti sve strpljive....ljubim poljubac 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 14:11

boni m ::brbljivko ne u septembru ve u decembru 11tog.....i vto radim u frontu.....ja ih zvala itako mi rekose ako znas nesto ti pisi....moze li se sta promeniti u medju vremenu mislim postoji li mogucnost i ranije da me pozovu.... usne usne usne 
...neznam dali se nesto moze promeniti ,ja sam obe radila u Nis ...tako da je jedino Nis najbrzi od svih klinika sto se tice tog pozivanja ...e sad ,,uspesnost je malo ...sumnjicava kod njih u Nisu .mozda je bolje da cekas sve to ,i da uspes .
neznam sta se desava sa privatnim klinikama ,dali su vec popunjene ?! ja nema vise fore o trosku rzzo ,tako da je sve to prestalo da me zanima .javice se neka cura vec .... sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/1/2014, 14:32

Boni u startu ti rešenje važi godinu dana.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 30/1/2014, 15:04

Boni,naravno da može nešto i da iskrsne u međuvremenu,ti s vremena na vreme pozovi da pitaš kako stoje stvari.
Za rešenje ti je Kusurko već rekla,a i ne moraš o tome da brineš,sve će te oni blagovremeno obavestiti.
Možeš i kao Palčica da pišeš zahtev za neku drugu kliniku,Niš ili Valjevo,kod njih nisu velike gužve,ako ti je bitnije da manje čekaš nego gde ćeš raditi VTO.
Ali ako si planirana za septembar,onda ćeš verovatno konsultacije imati u junu,da dobiješ terapiju za preko leta,tako obično biva u Frontu.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 30/1/2014, 15:05

Kusurko,kako si? Nemoj puno da se sekiras. zagrljaj 
Dace dragi Bog da sledeci put uspe. Izgleda da je puno zauzet pa ne stigne svima da nam podeli radost. Cekanje je izgleda ono najbolje sto umemo da radimo.Ja godinama cekam i ne odustajem. sreca 
Hocu svoju bebu  smajli angel i ne odustajem.


suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/1/2014, 15:38

Suzana nisam ja od onih koji padaju u očaj, nije uspelo, nije, život ide dalje...nemam ja vremena za tugu i depresiju, takav sam tip.Jeste teško, jesam se isplakala, ali guram,i nikad ne odustajem.Trenutno sam mislima okupirana nekim drugim lepim stvarima...uživam  smiledraw 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/1/2014, 16:20

zvala lab da pitam za rezultate endokrinologa ,,kaze ona sestra da su tsh i ft4 dobri ....doduse  ja nisam videla te analize ,,,,sutra jos prolaktin ....neznam dali ce mi dati odredjenu terapiju ,ukoliko bude tsh veci od 2 ...nista mi nije jasno ?! ...neznam gde da odem ukoliko mi kaze da je tsh ok ,,a on bude bio veci od 2 ?!  Rolling Eyes  Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 30/1/2014, 16:34

Zdravo divne zene,ja sam nova ovde trebam krenuti sa stimulacijom uskoro u Genezisu ali sam vadila krv i jako mi je nizak hemoglobin a gvozdje duplo manje od donje granice..sta vi mislite da li ce mi odloziti pocetak?? Crying or Very sad 
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 30/1/2014, 16:54

drage moje hvala vam svima na odgovorima.........sutra odma zovem rzzo ponovo....
puno vas sve ljubim usne usne usne usne usne ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 30/1/2014, 16:57

draga smrdice najbolje je da se javis njima da ti daju terapiju i sve ce biti ok.....ali moras se javiti
 osmeh srce 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu