KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 2/2/2014, 14:03

Palcice, zeno sa neznim nadimkom, ali hrabra zeno. Moram ti priznati, plakala sam kao kisa milion puta i bilo mi je lakse, kao da mi je kamen sa ledja pao. Neki dan sam racunala da mi je uspela IUI u junu, u martu bih imala bebu. Da, to je jace od mene, imam pravo na trenutak slabosti. Ne znaci da nisam jaka. Suze su i za jake zene,, zato neka si plakala, draga Palcice. Budi tu , podeli osecanja, mnogo to znaci. Znam koliko meni znaci sto mogu da kazem sve sto mislim. Sve smo toliko razlicite, a imamo i mnogo toga zajednickog. Ne zameri Brbljivoj, duso,i ona saoseca sa tobom i navija za tebe, ali joj reci nisu jaca strana. Ljubim te i grlim i znam da ces me razumeti!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 14:08

Kometak draga grljenje  Mislim da se kod mene desila tzv.biohemijska trudnoca,sta god to zancilo,nesto me ni ne interesuje da se raspitujem sta je to i sto se desava,jednostavno je tako bilo sudjeno,taj embrion nije bio savrsen i nije ni trebalo da ostane ako nije takav.
Znam da smzlici mnogo znace,bilo bi mi tesko da nema njih,jer svi znamo koliko je naporan proces dok se dodje do embriona.
Bice bolje sledeci put,moram ozbiljnije da im pripretim da ne mrdaju nigde  lol! 

Vuchice da operacija prodje sto lakse i da nam se brzo oporavis.Ja mislim da to nije nista strasno,mozda se cak radi laparoskopski,m?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 14:14

Brbljiva,ne zelim da me pogresno shvatis,ne ljutim se na tebe,samo malo razmisli pre nego sto napises nesto.Necu da se vracam na prethodne stranice i da trazim postove,ali 2 puta si mi napisala dok sam krvarila i cekala betu ,,Znam kako ti je,i meni se to isto desilo samo malo kasnije,,.Ne zameri ako nisam citirala doslovce...Znamo nazalost kakav je ishod bio kod tebe,pa razumeces kako sam se osetila u tom trenutku i shvatices da me bas nisi utesila tada.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 2/2/2014, 14:22

Palčice, mila, nas dve ćemo zajedno po naše eskime u Valjevo, i beta će iz prvog vađenja biti trocifrena!
U sebi sam se nadala da ono vađenje krvi kada si otkrila da se beta ne duplira ne znači mnogo, i da je moguće da beba opstane, ali nažalost nije bilo tako. Ali, (i ovde ga ima, ali pozitivnog ali) smrzlići, naše male blastociste čekaju na nas, sa većim šansama nego što smo ih imale u ovom postupku, i zato verujem da će biti uspešno za obe. (puno pozdrave od Bebane17  Very Happy )

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 14:22

leptirko82 ::Palcice, zeno sa neznim nadimkom, ali hrabra zeno. Moram ti priznati, plakala sam kao kisa milion puta i bilo mi je lakse, kao da mi je kamen sa ledja pao. Neki dan sam racunala da mi je uspela IUI u junu, u martu bih imala bebu. Da, to je jace od mene, imam pravo na trenutak slabosti. Ne znaci da nisam jaka. Suze su i za jake zene,, zato neka si plakala, draga Palcice. Budi tu , podeli osecanja, mnogo to znaci. Znam koliko meni znaci sto mogu da kazem sve sto mislim. Sve smo toliko razlicite, a imamo i mnogo toga zajednickog. Ne zameri Brbljivoj, duso,i ona saoseca sa tobom i navija za tebe, ali joj reci nisu jaca strana. Ljubim te i grlim i znam da ces me razumeti!

Leptirko suze i jesu tu da ih izbacimo kad nam je tesko,da olaksamo dusu... Jesmo jake,ali nismo ni od kamena.
Znam da ce i meni oktobar biti tezak,jer sam zamisljala da ce se nasa beba roditi u oktobru.Ali proci ce i to,doci ce neki drugi oktobar kada ce nasa beka biti sa nama.Tako ce doci i tvoj mart,samo strpljenja. Grlim jako  zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 14:25

Mika ::Palčice, mila, nas dve ćemo zajedno po naše eskime u Valjevo, i beta će iz prvog vađenja biti trocifrena!
U sebi sam se nadala da ono vađenje krvi kada si otkrila da se beta ne duplira ne znači mnogo, i da je moguće da beba opstane, ali nažalost nije bilo tako. Ali, (i ovde ga ima, ali pozitivnog ali) smrzlići, naše male blastociste čekaju na nas, sa većim šansama nego što smo ih imale u ovom postupku, i zato verujem da će biti uspešno za obe. (puno pozdrave od Bebane17  Very Happy )

Bebanice draga  lol!  Eto meni drustva za Valjevo!  osmeh srce  Nemoj da me predjes pa da pozuris,cekaj mart Laughing
Ne bas mart,sacekaj jos malo,ja sam izgubljena u prostoru i vremenu,sve mislim januar je  lol! 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 2/2/2014, 14:33

Draga Palcice, jako mi je zao.. svi pa i ja smo verovali da ce se sve zavrsiti pozitivno.. Mnogo mi je drago da imas svoje male eskimcice koji te cekaju u Valjevu :*
Grlim te jako najjace!!!
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 2/2/2014, 14:46

Ančice,kako si ti?Šta se dešava?
Jesi li uspela da staneš na put prehladi?

Vuchko,kao što neko reče,laparoskopski se to za čas sredi i oporavak je baš brz.U svakom slučaju,odlično je što je to otkriveno,nevezano za VTO i trudnoću.Mirnija glava u svakom slučaju.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 2/2/2014, 14:52

Vuchice, samo da prodje sto pre! Oporavak ce biti brzi posle laparo zahvata. Ljubim puno!
Palcice, Mika, navijam za vas dve i vasu srecu koja ceka iza coska!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 2/2/2014, 14:56

Palcice

I ovde da te puno zagrlim!  zagrljaj 

Verujem u male eskime, neki slatkis te u VA ceka da mu uskoro dodjes...ljubac veliki!  ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/2/2014, 15:24

Ja moram i ovde da se pohvalim svojim folikulcicima...
Jutros bila na prvom uz. 6 dan stimulacije. Dr je super zadovoljna.
Endometrijum trolinijski 7.7mm
na desnom jajniku  1*11mm,2*13.6mm,2*12mm,1*11mm,3*9mm
na levom  jajniku    2*14 mm,1*11.7mm,1*13mm,1*10mm,1*6mm,3*9mm

sve ukupno 18 folikula.  igracice

sledeci uz 5.2 to ce biti 9 dan stumulacije,do tada nastavljam sa
suprefaktom od 0.4,fostimonom od 150 i ubacila mi je i menopur 75,pa ce mo videti za dalje.
Takodje pripremila me je na verovatnu hiperstimulaciju,ja za sad nemam nikakve simptome al pretpostavljam da se hiperstimulacija javlja posle aspracije?
Pitanje za vas koje ste upucenije,koliki treba biti edometrijum i koliki trebaju biti folikuli mm? Da li jedan folikul znaci jedna jc ili ih moze biti vise u jednom folikulu ili pak folikul moze biti i prazan?

p.s koja je razlika na uz izmedju cicta i folikula tj ja imam pcso i dosad kad sam bila na uz izgledao mi je isto kao danas tj vidim i sad i pre puno " grozdova" al kako ih razlikuju ?
Hvala unapred na odgovorima

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 2/2/2014, 15:32

Palcice, saljem jedan topao  zagrljaj Nije da te tesim, ali bolje da ode samo, ako vec mora.

Reci mi, zanima me, posto je postupak preko fonda bio, a drzavna klinika koja jedina izgleda zamrzivac je u pitanju, kako naplacuju FET?

BRBLJIVA76 ::ne razumem sta sam lose rekla ....ako kazem da mi je zao ,dobijem kritiku ,ako kazem da me ne zanima -dobijam kritiku da sam sebicna i da ne pomazem savetima dr devojkama(kao sto me je zvoncica prekorila,ranije ) ...sta je dobro da se kaze onda ,ako ne prihvatate razlicita misljenja ,ne razumem ?" ovde smo svi razlicisti ,nikog nadam se da nisam uvredila .
   ostale koje misle da sam ih uvredila (a nisam -odgovorno tvrdim !) -izvinite .
..

Sta si rekla?

Evo ovo, samo nije citirano nego kopirano.

daj boze da je tako i da ti sl put uspe ...
[tako mislila ,i svi su mi govorili -dobro da je uspelo .-- a eto ja dogura i do trece vto ,nazalost b][/b] i ja sam ..svi se mi nadamo uspehu .... sve smo jake i jesmo za zaljenje a i nismo ,jer smo jake !

E to znaci u prevodu, samo se ti nadaj, i ja sam pa corak. Sram te bilo!

Izvinite, ali bas sam se iznervirala  c
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 15:42

Bak ne naplacuju sada zamrzavanje,vec kad bude odmrzavanje placa se oko 20 hiljada odmrzavanje i 10 hiljada transfer.To ne ide preko fonda.Cuvanje je do 5 godina.
Isto smo razumele Brbljivu...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 2/2/2014, 15:45

Palcice, to je bas povoljno  yes 
Mislim zamrzli bi mi svi i da je 100000 ali, bas lepo od njih. E kad bi i ostale drzavne klinike krenule njihovim putem, manje bi i privatnim lopovima ostalo mesta za kojekakve mutne radnje.

A ono, kako drugacije i razumeti. Nisi ti prva, vec sam ja to primetila. Nije vredno da vise trosim slova....

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 2/2/2014, 16:00

palcice,svi verujemo u eskimcice i u tebe!zato grlim da se brzo oporavis i da ides po njih!sad se cuvaj i dobro je sto ces ici na uz da vidis kakvi su jajnici posle stimulacije!zagrljaj 
vuchice ,brzo se oporavi od intervencije!
jelena super su folikuli,samo napred!
kusurko uzivaj u danasnjem danu!
mi dosli sinoc u ponoc,danas se izlezavam maksimalno!sve vas ljubim! 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 2/2/2014, 16:02

Lelas

Sada odmor i relaksacija, do super bete!  beta 

Radis li od sledece nedelje, ili odmaras kod kuce? Kissa!  d 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/2/2014, 16:05

lelas draga preporucujem ti stogo uzivanje u izlezavanju doktor

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 2/2/2014, 16:07

kuci,nema posla,imam predivnu dr u domu zdravlja i sutra joj saljem  mog dragog muza da zavrsi papirologiju oko bolovanja i prepise utrogestan.zabranila mi je da dolazim u dz po ovakvom vremenu .


Poslednji izmenio lelas dana 2/2/2014, 16:09, izmenjeno ukupno 1 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 2/2/2014, 16:07

jelena nece mi tesko pasti izlezavanje!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 2/2/2014, 16:08

Ooo milina! Odmaraj draga, i uzivaj!  sunny 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 2/2/2014, 16:08

Postalo je simptomaticno da zene napuste forum cim im se nesto kaze. Cemu to? Ponekad treba stati i zapitati se da li u necemu gresimo. To sam i sama ucinila. Imala sam konflikt sa jednom clanicom. Ona vise ne svraca, ali ja sam tu svakodnevno. Zar nije najbolje suociti se?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 2/2/2014, 16:08

Nego šta nego bolovanje!
Navijaaaaaaaaammmmmmmm!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 2/2/2014, 16:13

Lelas, uzivanjeeeee  radost radost radost 

Atomski mrave, sutra ? radost radost radost 

Leptirko, lakse je pobeci nego popricati sa sobom. To je ipak tesko, sam sebi priznati da nesto ne radis bas kako treba  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2014, 16:17

Leptirko, lakse je pobeci nego popricati sa sobom. To je ipak tesko, sam sebi priznati da nesto ne radis bas kako treba  yes [/quote]

Potpisujem...

Lelas izlezavaj se,mazi stomace i uzivaj!Navijam za debelu betu!  igracice igracice igracice igracice igracice

Atomski mrave navijamo i za vas,cekamo lepe vesti...  b b b 


Poslednji izmenio PalcicaBg dana 2/2/2014, 16:20, izmenjeno ukupno 1 puta
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 2/2/2014, 16:19

Lelas, uzivaaaaaj u bolovanju i trudnovanju!!!
Zene moje, mudrice ste, zato i volEm da se druzim s vama!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu