KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 22/1/2014, 23:18

Devojke dal je neka od vas zapocela proces vto kao civilni osiguranik a da je u medjuvremenu presla na vojno osiguranje?
To je moj slucaj i imam velikih problema zbog toga, hoce da me skinu sa procedure za vto iako sam prosla u julu drugostepenu komisiju, dobila resnje, krajem decembra me zvali da se odlucim za privatnu kliniku, juce dobila pozivno pismo da se javim u Nemanjinu za obrazac i kad sam danas otisla..... dobila sam hladan tus! Samo su mi rekli kako rzzo nece da finansira moj pokusaj vantelesne jer sam vojni osiguranik. Samo tako, bez ikakvog dokaza zasto je to tako, po kom zakonu je to propisano, nista... samo ne moze. A meni vec zakazali konsultacije na klinici, ponadala se da imam jos jedan korak do pocetka a sad imam veliki problem, jednostavno hoce da me iskljuce.
Sutra cemo moj mm i ja opet u Nemanjinu pa u vojno zdravstveno pa da isteramo neke stvari do kraja (ako je to moguce). Iz kog razloga mi neko nedozvoljava da ostvarim svoje pravo!?
Samo bih zelela da znam dal je neko bio u istoj ili slicnoj situaciji i kako je to resio!?
Mnogo sam ljuta i razocarana!!!  Mad   Crying or Very sad 
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/1/2014, 23:21

Jecka ::Devojke dal je neka od vas zapocela proces vto kao civilni osiguranik a da je u medjuvremenu presla na vojno osiguranje?
To je moj slucaj i imam velikih problema zbog toga, hoce da me skinu sa procedure za vto iako sam prosla u julu drugostepenu komisiju, dobila resnje, krajem decembra me zvali da se odlucim za privatnu kliniku, juce dobila pozivno pismo da se javim u Nemanjinu za obrazac i kad sam danas otisla..... dobila sam hladan tus! Samo su mi rekli kako rzzo nece da finansira moj pokusaj vantelesne jer sam vojni osiguranik. Samo tako, bez ikakvog dokaza zasto je to tako, po kom zakonu je to propisano, nista... samo ne moze. A meni vec zakazali konsultacije na klinici, ponadala se da imam jos jedan korak do pocetka a sad imam veliki problem, jednostavno hoce da me iskljuce.
Sutra cemo moj mm i ja opet u Nemanjinu pa u vojno zdravstveno pa da isteramo neke stvari do kraja (ako je to moguce). Iz kog razloga mi neko nedozvoljava da ostvarim svoje pravo!?
Samo bih zelela da znam dal je neko bio u istoj ili slicnoj situaciji i kako je to resio!?
Mnogo sam ljuta i razocarana!!!  Mad   Crying or Very sad 
Auuu,, Jecka, bas nezgodna situacija... Nadam se da ce se naci neko ovde ko ce moci da te posavetuje.
Mozes li nekako da se vratis na civilno? Da se zaposlis fiktivno kod nekog?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/1/2014, 23:24

Korpice dani za sada prolaze brzo,jos uvek sam opustena,za sada ne postoji razlog da sumnjam u svoje cvetice,mazim ih,a muzic ljubka ceo dan :)
Beta je oko 30og,zavisi kad me uhvati neizdrz Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 23/1/2014, 00:07


[/quote]
Auuu,, Jecka, bas nezgodna situacija... Nadam se da ce se naci neko ovde ko ce moci da te posavetuje.
Mozes li nekako da se vratis na civilno? Da se zaposlis fiktivno kod nekog? [/quote]


Pokusacu da nadjem nekoga za prijavu, mada nisam sigurna da cu uspeti u tome.
Ja sam trenutno osigurana preko muza, a on je vojni osiguranik, njegovo osiguranje pokriva troskove mog lecenja i zato ne shvatam u cemu je njihov problem!
Pritom na VMA ne rade vto, znaci svakako ne bih to mogla da odradim kod njih vec bi me svakako uputili u neku specijalizovanu kliniku.
Sta da ti kazem Vuchice, samo problemi, kao da mi nije dovoljno vec problema i borbe oko svega ovoga.  Crying or Very sad 
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 23/1/2014, 08:23

Draga Jecka, bas nezgodna siyuacija kod tebe, nadam se da cete nekako uspeti da resite to.. mada mi je logicno sto su ti tako rekli jer nisi osiguranik njihom, nece da plate za tebe.. zato ti verovatno treba neko uverenje iz Vojnog da ce oni pokriti troskove tvog postupka jer oni nemaju uslova za to. Ali svakako mora to platiti Vojno jer si sad njihov osiguranik. SRECNO!  igracice igracice igracice 

Palcicu i Kusurko cu samo da pomazim i cmoknem, cekalice moje drage  love 
Lelas jedva cekam izvestaj!! b b b 

Sve druge koje nisam pomenula jako grlim i navijam  d d d 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 23/1/2014, 08:32

[/quote] Auuu,, Jecka, bas nezgodna situacija... Nadam se da ce se naci neko ovde ko ce moci da te posavetuje.
Mozes li nekako da se vratis na civilno? Da se zaposlis fiktivno kod nekog? [/quote]


Pokusacu da nadjem nekoga za prijavu, mada nisam sigurna da cu uspeti u tome.
Ja sam trenutno osigurana preko muza, a on je vojni osiguranik, njegovo osiguranje pokriva troskove mog lecenja i zato ne shvatam u cemu je njihov problem!
Pritom na VMA ne rade vto, znaci svakako ne bih to mogla da odradim kod njih vec bi me svakako uputili u neku specijalizovanu kliniku.
Sta da ti kazem Vuchice, samo problemi, kao da mi nije dovoljno vec problema i borbe oko svega ovoga.  Crying or Very sad 

[/quote]

Ta njihova prica je meni logicna, moram reci. Postupak placa Fond, za svoje osiguranike. Mozda ce grubo zvucati ali ti njima dodjes isto kao da nisi iz Srbije, a svakako neko ko nije iz Srbije ne bi mogao da radi postupak o trosku Fonda

Ipak mislim da ti je jedino resenje da se prijavis kod nekog. Kopaj rukama i nogama, to ti je samo za mesecak dana, dok ne krenes postupak, i do ET, kada ce ti (mozda) trebati knjizica. Samo nadji firmu koja je uredno namirila svoje obaveze i sa danom prijave dobices zdravstvenu knjizicu
Drzim fige, pisi sta si uradila
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 23/1/2014, 08:53

mimi982 ::Drage devojke, zna li neko da li u Visegradskoj daju da se inekcije nose u svoj grad  ili moram uzeti stan u Beogradu za vreme stimulacije za vto?

Mimi dobrodošla  c Ja koliko sam čula nikome nisu davali terapiju da nosi kući. Svaki drugi dan treba da se dolazi na uz i vađenje krvi, meni je bilo pon, sre, petak. Ovim drugim danima samo terapija. Jel imaš neke rođake u Bgd-u da kod njih budeš?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 23/1/2014, 09:12

Suzanasakii sretan početak 
Jecka ,samo polako,verovatno postoji mogucnost da ako se vojni osiguranik oni direktno prebace sredstva fondu a ako ne onda pojuri kombinaciju koju ti je Vuchica predlozila!
Mimi dobro dosla,trazi stan imaces puno obaveza na klinici!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 23/1/2014, 09:20

Jecka, slažem se sa devojkama. U krajnjem slučaju možeš da se zaposliš formalno kod nekoga na mesec, dva, platiš sama doprinose.

Suzanasaki , srećan početak  roda roda roda roda 

Lelas, uživate u Pragu? Kakvo je vreme? Ovde kod nas je baš zahladnelo.

Poljubac svim devojkama  ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 23/1/2014, 09:30

Ovako da se javim, da svim devojkama ovde pozelim Srecne praznike sa malim zakasnjenjem... i da vam pozelim veliku betu :)
JA sam skupila snagu i otisla u kliniku za sterilitet, srce mi je lupalo, tresla sam se ali sam otisla....
Pogledala je sve rezultate, odradila UZ i rekla da odradim HSG pa ce onda da vidi sta dalje... Kaze da ne zeli da nagadja da li je hydrosalpnigs ili nije, ona ga ne vidi, moja dr ga nije videla, a ovi u Frontu jesu pa da ne nagadjamo to je nesto sto mora da se odradi...
Zakazala za sutra i idem... malo sam se razocarala jer sam se nadala da ce mi dozvoliti da radim ovaj novi i moderan HSSG (to sada rade cesto), kaze nije pouzdan kao klasican.... i da je klasican bolji...
Kao za baksuz sinoc krene grlo da me boli, svi oko mene su bolesni ali valjda to nece smetati.... radicu ga sa anestezijom naravno....
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/1/2014, 10:23

Korpice ja sam hedonista, lako se navikavam da prave stvari  lol! lol! lol! 
Jecka nadam se da ćeš uspeti da rešiš problem i ostvariš svoj san  cvet 
Lucky  g g g korak po korak, strpljivo i uspeh će biti zagarantovan, sigurna sam. Završi HSG pa ćeš znati kako stoje stvari  good job 
Lelas sutra aspiracija  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 napred scuro 
Koračaljke  poljubci poljubci poljubci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 23/1/2014, 10:48

Mile moje drugarice prosli prvostepenu komisiju ceka nas jos jedna
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/1/2014, 10:56

karakaca ::Mile moje drugarice prosli prvostepenu komisiju ceka nas jos jedna
 g g g generacijo  f d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 23/1/2014, 11:06

Sta nas je generacijiski :)) igracice igracice igracice 
Svaka cast Kaca :)) Sad u nove pobede, za cas ce biti i druga komisija :))
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 23/1/2014, 11:49

Kusurko,Palcice,svaka cast na stavu,vi ste trudne i tako ce i da ostane igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Anasrce,kako napreduje bockanje?
Vilhemina,ja sam dobila da pijem jednu kutiju kontracepcije s tim sto mi je par dana pre ispijanja istih ukljucen diferelin koji sam primala do ciklusa.Tad,prvi dan ciklusa sam imala uz,primila jos taj dan diferelin i od narednog krenula sa stimulacijom.Ukljucen mi gonal.Ja bila na dugom protokolu
Karakaca,super,svaka cast,gde ides na drugostepenu?
Mi smo sad u Visegradskoj imali malo trzavica.Kada smo predavali za prvu vto,nista nam nisu trazili,cak ni da suprug ponovi spermogram kod njih
Sad,te fali mu neki rezultat,onda jako los spermogram i komisija trazila da ponovi kod njih.Iskrena da budem,nisam se uopste nadala da cemo proci ali hvala Bogu,prosli i sad u nove pobede Very Happy 
Lelas,srecno na aspiraciji,puno srece,navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 23/1/2014, 12:14

generacije moje i sve ostale da budemo ove godine lepe i debele  trudnica 
Drugostepena u Nisu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 23/1/2014, 12:39

Korpice  zagrljaj 
Niny  osmeh srce 
Lelas  cvet 
Anasrce kako ide bockanje,kad kreces sa stimulacijom?
Palcice,Kusurko ljubite vase  beba beba beba beba 
Vuchice navijam za pocetak.
Jecka,bas bezveze sto ti se to sada desava. Raspitaj se dobro,mozda postoji neki dokument koji ti moze izdati VMA da ce on pokriti sve troskove ili kao sto su vec rekli nek te neko prijavi da radis kod njega.  ff 
Mimi dobrodosla, posto ocigledno ne daju da se terapija nosi kuci najbolje ti je naci stan.Ja sam videla na forumu da devojka sa istim problemom kao nas izdaje stan ako zelis poslacu ti u PP.  d 



suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 23/1/2014, 13:21

Karakaca bravo za prvostepenu!Verujem da ce i drugostepena biti brzo i da ce sve proci kako treba.Da li si se odlucila za kliniku u kojoj ces raditi postupak?
Korpice trudim se da budem pozitivna,ali me je malopre sve stiglo i pocela sam da placem kao budala neka...posle mi je bilo krivo sto sam uznemirila moje mrvice i sto sam posumnjala u njih. Sad
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makica1984 23/1/2014, 13:24

Jecka,moj slucaj nije bas kao tvoj,jer sam od pocetka vojni osiguranik i mogu ti reci da se mnogo brze dolazi do vto kao vojni.Ja nisam imala ni komisije ni one silne glupe rezultate da radim pred vto.Sve sto sam imala da spremim za postupak je kompletn krvna slika,misljenj interniste,hormoni 2.dana ciklusa,krvna grupa i test na hiv i hepatit,i to sam sve resila za 2 dana na vma.Terapiju dobijas na vma,a sama biras kliniku gde ces raditi vto s tim sto kod njih placas postupak,ali ti vojno osiguranje refundira posle mesec-dva svaki dinar.Mnogo je lakse biti vojni osiguranik pogotovu ako si u BG-u sve ide brzo.
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 23/1/2014, 14:11

Palcice trudnice cesto placu i imaju promenu raspolozenja
nemoj da se sekiras drze se oni cvrsto za svoju mamu
Ja se odlucila za tvoje iz Valjeva videcemo da li ce da nas
rasporede tamo gde smo zeleli, jer nas sa juzne pruge prosto
bez razmisljanja ubace u Nis nadam se da cu biti izuzetak
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 23/1/2014, 15:10

Palcice trudnica draga...ne tuguj....pusti neku lepu smirujucu muzikicu svojim bebicama i uzivaj...neka te muzic nezno zagrli i i stalno ti govori koliko te voli... ff 
Karakaco samo napred ka istoku i sunce ce sigurno izaci sunny 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 23/1/2014, 15:27

Suzana smirila sam se,grli me moja dusa i ljubi ceo dan,on je moja podrska najveca,moj oslonac u svakom trenutku.
Pozdrav drage moje,ljubim vas i saljem jedan veliki zagrljaj...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 23/1/2014, 15:49

zagrljaj svakog dana budite podrska jedno drugom jer to je najbitnije.
i neka ljubav uvek bude vas osnovni i glavni pokretac svega srca1 
Veliki pozdrav vama  family 
Veliki pozdrav i lepe zelje svim cekalicama i puno puno roda roda roda roda roda 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 23/1/2014, 16:01

palcice,neka ti te suze budu prvi znak trudnoce.Nije lako ali kriza u cekanju bete brzo prodje!
Karakaca,bravo za komisiju!
suzana,svidja mi se kako zvucis,zato dolazi cesce ovde su sad samo pozitivne vibracije!ne damo da bude drugacije!Kusurko nas zarazila zato je ovom prilikom puno ljubim sa sve tackicom njenom malenom!
ovde je isto zahladnelo i to ne malo tako da danas kraca setnja po gradu!Ja se juce bas smrzla ,citaj popila malo vise piva pa nisam ni osetila da se smrzavam.jedva se danas ugrejah.
uglavnom sinoc primila stop yes i sutra aspiracija!
poljubac za sve cure redom!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/1/2014, 16:07

Lelas  zagrljaj ljubav  Navijam da aspiracija sutra prođe u najbolje redu i da bude što više lepih i kvalitetnih jajnih ćelijica  d d d d d vv vv vv vv vv d d d d d navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu