KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/10/2013, 11:38


izadjem do banke a vi ispisete 3 strane!!! sve queen do queen 

InVitroVeritas ::Dobar dan!
Vidim plete se po klinikama, klot-frket! Ja stvarno ne znam da li neko od njih ovo čita, baš me interesuje kakve su im face kada ovo vide...verovatno ih boli ćoše jer žene i dalje idu na vto, u te iste klinike. Zanimljivo je d aje svaka u Beogradu prozvana, manje ili više i do sada se baš ništa nije promenilo. I dalje deru, mute, sve su neprijatniji. Završiš proceduru i posle toga ih više ne zanimaš. Prebace te u državno grotlo, tamo vrhunske lekare ne možeš da dočekaš jer su razvučeni kao žvake i rade umesto priučenih smrda, primljenih preko veze. Konekšn između domova zdravlja i klinika je i dalje aktuelan, procenti rastu a parova je sve više pa im se sve to isplati. O muvanju sa ćelijama da ne govorim, poreskoj obavezi i ostalim ispodtezgadostima...
Pitam se kako spavaju?! Verovatno mirno...
Istina ziva!

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 24/10/2013, 11:43

Dunjas čestitamo bb bb bb 
IVI čitaju,čitaju ,ali mnogi od njih savest nemaju.A oni koji je još uvek imaju isprave se momentalno Wink .Bilo primera yes .Naravno ne verujem da baš dr-i čitaju sve i uvek,ali osoblje da.I onda vade "beleške" ,interesantne momente,pa se desi i da izvade iz konteksta.I to čitaju sa svih klinika,a ne samo iz beogradskih.Čita i NS,o ,da i te kako ,ali se trude da isprave.valjda da ih ne bi opleli još više.Ništa ozbiljno.Rutinske stvari:greške u zakazivanju,čekanje i tako to Very Happy .

Cure koračaljke nadam se da su vam koraci pravi i sigurni jer tu su vaše bebe čekaju na vas bebe beba bebe bebe beba bebe 
srcasti poljupci 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 24/10/2013, 11:44

A da zaboravih da naglasim: IVI bila i ostala queen yes 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/10/2013, 11:50

Kako je počelo , ova lepa jesen će nam izgleda biti baš berićetna , naročito kad je FET u pitanju !!  Izgleda da su naši eskimčići stvarno najveći borci , hrabrice i da su svi rešili da upoznaju svoje mame za 8 - 9 meseci !!!  A da mi što pre vidimo njihova mala srculenca kako kucaju u nama .

 Devojke , još jednom vam čestitam , a budućim trudnicama da što dodju do svojih debelih beturina !!!
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 11:59

Hvala drugari, ja sam samo jedna obična buduća mama;-)
Srećno svima!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 12:02

dunjas ::Bebana to je dobra ideja. Mada moje iskustvo možda nikom ubuduće neće koristiti, jer Bilja radi do 1.11. na klinici Ivanović.
Ako znaš gde ide dr.Bilja napiši da bežim iz te klinike.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 12:05

dunjas ::
d77 ::Jekice, bas mi je zao... Crying or Very sad 
A sto se tice Ivanovica, zaista nisam za ovih 7 meseci imala ruzno iskustvo...uvek kad ih nazovem, dr me za 1-2h pozove da mi razjasni oko svega.
Jekice i meni je jako žao, nažalost i sama sam prošla taj gubitak.

Ja imam iskustvo kao d77, sa klinike Ivanović su se redovno javljali, i uveče me dr. Bilja zvala sa privatnog broja, zvala me i kada sam bila u Frontu na kiretaži /morala sam ostati dva dana u bolnici zbog fraxiparina/ da vidi kako sam, brinula se, a i ja sam nju mogla nazvati u svako doba dana i noći, dala mi je svoj broj mob. A radila sam preko države taj postupak.

Iz tog postupka preko države, ostala su dva smrzlića, jedan nije preživeo odmrzavanje, jedan vratili (star 6 dana), i eto beta 310, 11. dan od transfera :)

Sada se molimo i nadamo najboljem.
Lepo od nje što te zvala.Još lepše bi bilo i prema drugim ženama koje su hitni slučajevi da se posveti.Zašto zbog fraxija?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 12:11

jekica ::mislim da neko treba da tuzi tu kliniku,jer opet ce se zene javiti i zaliti na njihovu nestrucnost.
Žao mi je zbog svega kroz šta si prošla.Problem je što naši ljudi pričaju,a kad treba nešto da urade onda se povuku.To je naša najlošija osobina.Želim ti da što pre prođe duševna bol i da kreneš dalje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 12:14

Sofija Veks ::Zao mi je Jekice Sad 

U kojoj si nedelji trudnoce bila?

Ja sam u junu imala spontani, zaglavila 10-ak dana u Frontu, jer mi je plod bio toliko mali da se nije video na UZ, pa su me drzali toliko jer su se bojali da nije vanmatericna, i onda sam ja na svoju ruku izasla iz bolnice). Sada sam ok, ali od juna nisam otisla ni jednom kod lekara na preglede, ispostavilo se da je uticalo malo jace na mene nego sto sam mislila da ce, i da mi treba malo vise vremena pre nego sve prebolim, i smognem snage i motivisem se na novi ciklus...

Grlim te puno! zagrljaj 
Najbitnije je da se ti dobro osećaš.Tek onda koliko god vremena da treba kreneš polako.Savetujem ti ipak da uradiš zbog sebe jedan uz zbog endometrijuma.Znaju nekad da se jave polipi.Želim ti sledeći put bezbrižnu trudnoću.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 12:16

Za one koje me napadoše u pp i kojima smeta moj mozak ("što se pravim pametna"), zaista mi je žao što sam vam rekla istinu te se unapred izvinjavam što mozgu pridajem značaj. A i zabole me šta mislite sve dok znam šta govorim, evo 'vako javno.
Ja i dalje mislim da je ovde u pitanju duša.

Nemamo ništa od ćutanja a od, nadam se kulturnog i argumentovanog iznošenja činjenica, možda i možemo nešto da dobijemo.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 12:17

Nisam ovde da bi bila pametna već zbog toga što pnekad nisam pametna kako da ovo rešim;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/10/2013, 12:25

IVV, živela ti nama 100 godina !!! I da što pre postaneš mama , pa da ostavimo iza sebe sve ove ružne stvari koje su nam se dešavale !!! Ja sam skroz na tvojoj strani i već sam ti negde ranije rekla da smatram da si skroz u pravu i da ti je svaka kritika na račun klinika, doktora bila na mestu . Pozdrav .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/10/2013, 12:26

IVV, meni je neverovatno da tebe neko napada. I ti se ne praviš pametna, ti JESI pametna i ja uživam da te čitam!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/10/2013, 12:27

IVV, meni je neverovatno da tebe neko napada. I ti se ne praviš pametna, ti JESI pametna i ja uživam da te čitam!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 12:28

InVitroVeritas ::Za one koje me napadoše u pp i kojima smeta moj mozak ("što se pravim pametna"), zaista mi je žao što sam vam rekla istinu te se unapred izvinjavam što mozgu pridajem značaj. A i zabole me šta mislite sve dok znam šta govorim, evo 'vako javno.
Ja i dalje mislim da je ovde u pitanju duša.

Nemamo ništa od ćutanja a od, nadam se kulturnog i argumentovanog iznošenja činjenica, možda i možemo nešto da dobijemo.
Žalosno je što te neko napada i to preko pp???Ajde žene zapitajte se šta onda nije u redu sa vama????Zar nemate svoje ja da javno kažete šta mislite???Kakve ste vi onda osobe?Po tuđim leđima ništa ne boli.Život je čudo i pre ili kasnije završimo kod dr zbog sebe ili nama dragih,a dr.se loše ponesu.Onda će vas boleti.Zar i ovde gde je sve anonimno branite doktore od žena koje su u istoj ili sličnoj situaciji kao i vi,a ti isti dr bi vas pustili niz vodu.Šta reći?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 24/10/2013, 12:30

zvoncica36 ::
dunjas ::Bebana to je dobra ideja. Mada moje iskustvo možda nikom ubuduće neće koristiti, jer Bilja radi do 1.11. na klinici Ivanović.
Ako znaš gde ide dr.Bilja napiši da bežim iz te klinike.
Hihi, za sada neće raditi, ide u Belgiju. jer joj muž tamo radi.

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 12:30

InVitroVeritas ::Nisam ovde da bi bila pametna već zbog toga što pnekad nisam pametna kako da ovo rešim;-)
I za Brankicu Stanković su svašta pričali,pa žena radi po svome.Jesi pametna i žao mi je što ja nisam kao ti jer je mm tebi sličan pa bi ''razbucali'' mnoge.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 24/10/2013, 12:31

InVitroVeritas ::Za one koje me napadoše u pp i kojima smeta moj mozak ("što se pravim pametna"), zaista mi je žao što sam vam rekla istinu te se unapred izvinjavam što mozgu pridajem značaj. A i zabole me šta mislite sve dok znam šta govorim, evo 'vako javno.
Ja i dalje mislim da je ovde u pitanju duša.

Nemamo ništa od ćutanja a od, nadam se kulturnog i argumentovanog iznošenja činjenica, možda i možemo nešto da dobijemo.
Meni deluješ realno, svako od nas piše svoja iskustva. Nisu mi jasni što napadaju?

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 12:32

dunjas ::
zvoncica36 ::
dunjas ::Bebana to je dobra ideja. Mada moje iskustvo možda nikom ubuduće neće koristiti, jer Bilja radi do 1.11. na klinici Ivanović.
Ako znaš gde ide dr.Bilja napiši da bežim iz te klinike.
Hihi, za sada neće raditi, ide u Belgiju. jer joj muž tamo radi.
Znam za njenog muža zato je ona tamo i specijalizaciju radila.I tata joj nije nepoznat.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 12:33

Sve OK, neke dve koje i ne znam, prvi put vidim imena ali su očigledno pacijenti (Ivanović klinike, mislim). Hvala žene, neću uopšte dalje da komentarišem štokholmski sindrom.
osmeh srce 
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/10/2013, 12:33

Zvončice, svaka čast!
Ja ne mogu da objasnim koliko mi je teško bilo kada sam se ja raspadala, pisala na forumu istinu, a onda dobijem nož u leđa, u stilu: Kad nisi bila pozitivna i slepo verovala u doktora - Boga, zato ti nije uspelo. A vidi mene, ja sam se prepustila, verovala, sada sam trudna, srećna, baš mi je žao što ti nisi jadnice jedna...stvarno mi je žao, ali šta ću, da si bila pametna, bila bi sada i ti trudna...
Otprilike to ide u takvom stilu.
Ali život zaista jeste čudo, nikada ne znate šta vas iza ćoška čeka. Kada si gore, ne pljuj na one koji su dole (ovo se posebno odnosi na duhovnu dimenziju, ne na materijalnu), jer nikada ne znaš kako može duša da zaboli!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/10/2013, 12:33

Erata ::IVV, meni je neverovatno da tebe neko napada. I ti se ne praviš pametna, ti JESI pametna i ja uživam da te čitam!
Potpisujem. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 24/10/2013, 12:36

zvoncica36 ::
dunjas ::
d77 ::Jekice, bas mi je zao... Crying or Very sad 
A sto se tice Ivanovica, zaista nisam za ovih 7 meseci imala ruzno iskustvo...uvek kad ih nazovem, dr me za 1-2h pozove da mi razjasni oko svega.
Jekice i meni je jako žao, nažalost i sama sam prošla taj gubitak.

Ja imam iskustvo kao d77, sa klinike Ivanović su se redovno javljali, i uveče me dr. Bilja zvala sa privatnog broja, zvala me i kada sam bila u Frontu na kiretaži /morala sam ostati dva dana u bolnici zbog fraxiparina/ da vidi kako sam, brinula se, a i ja sam nju mogla nazvati u svako doba dana i noći, dala mi je svoj broj mob. A radila sam preko države taj postupak.

Iz tog postupka preko države, ostala su dva smrzlića, jedan nije preživeo odmrzavanje, jedan vratili (star 6 dana), i eto beta 310, 11. dan od transfera :)

Sada se molimo i nadamo najboljem.
Lepo od nje što te zvala.Još lepše bi bilo i prema drugim ženama koje su hitni slučajevi da se posveti.Zašto zbog fraxija?
Zvonči, ja otišla na kiretažu, nisam ponela stvari, jer su rekli da za sat vremena idem kući. Dolazim tamo, pitaju me da li primam nešto od terapije, ja reko da fraxi, siofor itd. Kažu oni, aaa pa zbog fraxija ne smete kući, moraćete da ostanete ovde par dana da ne bi iskrvarili. Ja molila, i molila (jer mi je sutradan bila godišnjica braka, i nisam želela da je dočekam u bolnici). ma kakvi, ni da čuju. Ostah ja dva dana, jer tako mora kažu ..

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 12:38

zdravo cure ..da se javnem i prekinem malo ovu vasu diskusiju ...
 samo da kezem da sam pre pola ssata stigla iz hiperbaricne komore ..pisacu o iskustvu tamo na temi o hbo,malo kasnije ...
 pozdravljam sve sreca sreca sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/10/2013, 12:39

zvoncica36 ::
dunjas ::
zvoncica36 ::
dunjas ::Bebana to je dobra ideja. Mada moje iskustvo možda nikom ubuduće neće koristiti, jer Bilja radi do 1.11. na klinici Ivanović.
Ako znaš gde ide dr.Bilja napiši da bežim iz te klinike.
Hihi, za sada neće raditi, ide u Belgiju. jer joj muž tamo radi.
Znam za njenog muža zato je ona tamo i specijalizaciju radila.I tata joj nije nepoznat.
Ne znam kakva je ta Bilja, jer su neke devojke imale pozitivna, a neke negativna iskustva. Jedno je sigurno, znam da je Goca znala i nju da vređa. Ej ... nisam mogla da verujem, da je žena sa tolikim školama morala da trpi da je neko tako ponižava. Zato kad sam čula da odlazi bilo mi je jasno da nije moga više da podnese dotičnu.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu