KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U julu da je sve u fulu :)

+41
Tanja83
heart84
dacans
medolino
bak
dragmilk
Endzi
JAmajka
saska1
fight&faith
Botox
Ema78
Niny
Simona
Shizika
Tinushka
cicsa80
zvoncica36
KoMetaK
nina :)
BiKsi :)
Tinche
hany
Orline
dr mali pariz
HappyGirl
plavaptica
bubi80
SladZana
leptirko82
twinsi
lilya
MAAKKI
Mirjana
cufta
emilie
caci
Vuchica
maus
djole42
missile
45 posters

Strana 19 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od emilie 26/7/2013, 14:14

ala nas je Maus postrojila lol!  taman krenula da se istusiram kad neko na zvonce ,i ja se ogrnem bademantilom ,na spijanku ,kad neki cica,ne otvarah mu vrata sta znam mozda nije nikad video nesto golo...vratih se ,taman da ukljucim tus,zvoni fixni.brze bolje uzeh ga,da ne probudi malu.zove mama da pita kako je malena ...dobro je,mama imam nekog posla pa se cujemo ...iskljucih skroooz fixni i nekako se okupah bez zvona,bez fixnog lol! 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cufta 26/7/2013, 17:57

Ja ne radim kao Maus, više sam u Bak fazi, ali se zbog ove vrućine osećam kao Maus.
L i ja u bašti, ona u bazenčiću, čekamo mm da dodje sa posla.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od BiKsi :) 26/7/2013, 22:52

Da mahnem!

MetaK, znaš da bih jedva i iskombinovala da se vidimo, i sve sam razmišljala joj neću moći da odem do Zlatibora, jer smo u fazi seljenja, a Rodjeni radi, plus ga nešto angažovali na drugo radno mesto, a bez njega sam ti ko zavezana vreća!lol! Nisam uspela ni sa marijompg, ovaj sladjompg, da se sretnem. Juče je bila šansa, trebala sam na neki rodjus u Čajetinu, al sam bila kao prebijena mačka, od šetnje od 2km, po omorii, tako da je Rodjeni sam išao. Oko stana baš dosta obaveza, a bome i kod mame, tako da ne mogu da izvoljevam kao inače, dok se obaveze ne pozavršavaju.
Mimice, uz pomeren sa nedelje za sredu, 31.7. Rodjenog zvali na posao, pa smo morali odložiti. Pisah u dnevniku, da se ne ponavljam na sto mesta, da ne davim.

Bakiša, e jbg za ta govna da prostiš, moraše li da te snadju, ajde da što pre budeš čista!lol! Ti i tm samo spašavate životinje, svaka vam čast! Vaše dvorište je dušu dalo za neku seriju!lol! 

Medooooooo,danas njušenje i stiskanjac, uživaj dušo maksimalno, mogu misliti koliko ih poželiš! Ogroman ljubac ti šaljem!

Djoleeeeee, jedva čekam kad ćete na odmor, jeeeedva, do tada ćemo se useliti, pa ćemo biti free!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Shizika 26/7/2013, 23:30

Pariz, sjecam se da je tm i proshle godine trebao ici u Grchku ali si mu promijenila prioritete. Very Happy 
Bak upala ti sjekira u med, malo kontakta sa razularenom masom a dugi praznici. Tako ja rekoh mojoj poslodavci da bi mi bilo idealno raditi u restoranu privatne shkole (praznici duzhi za 3-4 sedmice godishnje od drzhavnih shkola), a ona prokomentirala Rolling Eyes  da sam ambiciozna! lol! 
Pa otkud ti se skupljaju i te sitne zhivotinje, lako je za machice!? Neka sad kad si ih otkrila odmah se bacaj na tamanjenje.
KoMeta, vazhno je da uzhivash, a na Zlatibor cemo naredne godine. yes 
A Biksi nam je otkrila da se Djole sprema na planinu. Very Happy 
Biksi, misha mu, odoh da vidim u dnevnik hoce li tm biti "nazochan" na UZ, neshto mi se chini da ga i srijedom trebaju na poslu. c  Kako samo izaberu dan kad ce cimati ljude?
Maus, neshto mi se mota po glavi da idesh na krace nego si planirala, ne znam hoce li nam se datumi uklopiti? Imash li uopce vremena skoknuti do Makarske?
Drushtvo poljubci 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od emilie 26/7/2013, 23:45

dusa mi spava...jos malo pa cu ici,ali mi zao da ostavim svez vazduh na terasi lol! 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od BiKsi :) 27/7/2013, 00:35

Shiz, bice sa mnom u sredu, zato i odlozismo. srca Nije mu losa ta nova varijanta na poslu, cak sta vise mislim da ce mu prijati, s obzirom koliko voli da bude u pokretu, a ovo ce mu to i doneti. To je neka turisticka varijanta koju zeleznice imaju, a i zanimljivo je, cula si mozda za nekadasnji voz Cira, koji je isao do Sarajeva iz Mokre Gore, a radice bas na tom vozicu uskog koloseka jedno mesecak dana, a mozda i vise, ako budu zadovoljni pretpostavljeni.Doduse, vozic sada ide samo do Vishegrada, i to je turistička varijanta, ma divota. Vidim da ga privlači, a i lepo je da malo promeni.

Djolence će biti blizu nas kod nekih prijatelja, a onda planira na Drinu, to je njihov raj, a ja se nadam da ćemo se stiskati više puta. Samo da nam obaveze dozvole.

Tvoja poslodavka je hit!Rolling Eyes 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od KoMetaK 27/7/2013, 08:56

Ja cu samo da ma'nem iz Sbanje! Ipak smo stigli! igra Ovde je vreme stalo, stvarno!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Niny 27/7/2013, 10:08

Dobro jutro i od mene.vec drugu kafu pijem,ne bih li ostala budna. Sinoc smo sterilisali kucu, pa sam skoro celu noc bila uz nju, jer je ludovala zbog anestezije, tek je u 8 zaspala... Ljubav moja mala. U 2 idemo na infuziju.
Uzivajte u vikendu :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cufta 27/7/2013, 12:15

Dobar daaaaan.....bile L i ja u supermarketu da kupimo nešto malo stvari. Jela na promociji parizera....JES! Jela i avikend je Very Happy 

mm radi, a ona pretura po ormanima...
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od SladZana 27/7/2013, 14:07

Drugari dragi dobar dan Very Happy 

Samo u naletu da vam mahnem pa se kuckamo kad iscitam. vratila se u "ognjenu zemlju". Odoh kod mame na rucak a posle pravim kolace,mm je sjutra rodjus.

osmeh srce d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od SladZana 27/7/2013, 18:46

Drugari ja sam citala i citala ali slabo pohvatah gdje je ko Embarassed svakako zelim dobar provod i uzivanje gdje god da ste, na moru, planini, kuci, bazenu....

Medo draga uzivaj u svojim bebironcima ljubav 

Mina dusice srecan rodjendan sa zakasnjenjem love 

Mi stigli sinoc sa Zlatibora, biloje odlicno, Flok je bio perfektan, ponosna sam na njega Very Happy bice i koja slicica u njegovom dn.

Bixicu ne uspjeh da zagrlim ali bice jos prilike poljubci 

Ovdje je kao i svuda pakao od vrucine, a u ponedeljak startujem opet sa poslom do 10avgusta Mad 

Pari i Lilya brzo ce proci dok se muzici vrate yes 

Niny kako je kuca?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od hany 27/7/2013, 19:12

drugari kako izdrzavate vrucinu,


sad cula biser godine, baka koja ima 95 godina bila kod dr i onako na kraju pregleda kaze doktore lako ni je dok ste vi zivi , ali sta cu ja kad vi umrete :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od SladZana 27/7/2013, 21:23

hany ::drugari kako izdrzavate vrucinu,


sad cula biser godine, baka koja ima 95 godina bila kod dr i onako na kraju pregleda kaze doktore lako ni je dok ste vi zivi , ali sta cu ja kad vi umrete :)

v starci su ponekad krvavi

A drugari sta nam je sa Korpicom, cuje li se ko sa njom? nema je odavno...
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od leptirko82 27/7/2013, 22:02

Dobro vece!
Ovo leto cu se hladiti samo u kadi :)))))
Muz-puz ne moze da se docepa godisnjeg, a ja od druge polovine avgusta nigde ne mogu.
Celi dan me je glava bolela, pa nisam mogla cestito ni da virnem!
Niny, nesto slicno sam dozivela na sahrani moje bake, cak sam pocela i da se smejem(uzas...).
Mamin stric je, u jeku zalosti , postavio epohalno pitanje- Deco, sta cu ja kad svi vi umrete?
Tada je imao blizu 80 godina, jos je ziv.
Ja sam pocela da se smejem, pa sam "zarazila" ostatak omladine. Mama me ubila pogledom. Razumem je.
Moja babuska je bila provala teska. Kad god pomislim na nju-nasmejem se.
Ja tugujem drugacije...
Sutra je nedelja... Volim nedeljom da uposlim puzica da nadoknadi sve sto nije cinio radnim danima.
To je moj covek-osmeh!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od leptirko82 27/7/2013, 22:03

Dobro vece!
Ovo leto cu se hladiti samo u kadi :)))))
Muz-puz ne moze da se docepa godisnjeg, a ja od druge polovine avgusta nigde ne mogu.
Celi dan me je glava bolela, pa nisam mogla cestito ni da virnem!
Niny, nesto slicno sam dozivela na sahrani moje bake, cak sam pocela i da se smejem(uzas...).
Mamin stric je, u jeku zalosti , postavio epohalno pitanje- Deco, sta cu ja kad svi vi umrete?
Tada je imao blizu 80 godina, jos je ziv.
Ja sam pocela da se smejem, pa sam "zarazila" ostatak omladine. Mama me ubila pogledom. Razumem je.
Moja babuska je bila provala teska. Kad god pomislim na nju-nasmejem se.
Ja tugujem drugacije...
Sutra je nedelja... Volim nedeljom da uposlim puzica da nadoknadi sve sto nije cinio radnim danima.
To je moj covek-osmeh!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od dr mali pariz 27/7/2013, 22:20

Shizika ::Pariz, sjecam se da je tm i proshle godine trebao ici  u Grchku ali si mu promijenila prioritete. Very Happy 
 
Draga,prošle godine u periodu odlaska 'ja sam se porađala Razz 
Veče Jutra!
Kako ste cure,kako podnosite ove tropske dane?
Nije prijatno...ni list na grani se ne pomera...a kako izgleda kad se grane gibaju-zaboravih.
Meto, ipak ste otišli u postojbinu. Znaš kumu što sam ti je spominjala-zna te-samo se ne seća u koju si školu išla...al te opisala ko iz topa.
Bili smo danas na Savi,kafenisali. Njima su deca kod njenih u S.banji.


Mima,postrojavaš-nema ti ravne.

Mi smo i ovo popodne kod mojih bili.Tu sam i kupala decu,pa kući samo na spavanjac.
Dani odmiču,i takan je još malo ,pa sa nama.
Kad mu pošaljem neki video klip,kaže-deca mu porasla...hahahahhaha
doduše,u svom hodanju su sve ozbiljniji-samim tim i više razmišljaju,...kako mamom da manipulišu-npr.
Sutra,kad završim s peglom,jer zaista,sad nmam snage,spremamo se,i opet kod mojih. Sutra najaviše 40 stepeni.Shocked affraid Laughing 

ald, žive mi bile!d 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od hany 27/7/2013, 23:38

Pari avatar je divan,,
 valjda cemo preziveti, jedva cekam zimu :)))) ljubim vas odoh da spavam



ljubav ljubav ljubav 
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cicsa80 27/7/2013, 23:41

Dobro vece, ja stigla! Very Happy
Odakle da krenem... ovo mi je bio najlepsi odmor do sada. Ugojila sam se (mama bi rekla glacnula) radost, uzivala sa prijateljima i njihovom decom, zakljucila da je ljubicica spreman kao zapeta puska za beba(i to bas takvo guzavo koje nema mira), zaboravila telefon u kaficu jedan dan a da mi se zbog toga ni mali prst nije pomerio(konobar nas nasao :Dpa vratio) pa smo zbog toga oboje bili presrecni, nestala knedla iz grla koju sam dobila poslednjih dana pred put,  prvi put prosla bez alergije na sunce, naucila malo nemackog, pila radler grejp Wink, o da i pocrnela lol!... Dalje planiramo, Boze zdravlja, polovinom avgusta do Austrije i Poljske pa posle Zlatibor. Pun gas!
Nadam se da ste sve zdrave i vase porodice da su dobro. Odoh da vidim sta ste radile.
Zvezdanici, to je novi avatar? srca1 

cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cufta 28/7/2013, 07:50

Питање:
Како се зове ветар који опрашује биљке?
.................................
Размисли...
..............................................

..................................................
још размисли...
.........................................................................
..........................................................................
па... јебиветар!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cufta 28/7/2013, 07:56

Možda nekom ovo pomogne

Deset tviter
lekcija za trgovce početnike

Trikovi koje koriste trgovci da bi namamili kupce i prodali im proizvode koje nisu planirali da kupe, uglavnom se svode na napise "sniženje do 70 odsto", "rasprodaja poslednjih brojeva", "finalna rasprodaja"... Međutim, Živojin Petrović, doktor ekonomskih nauka i preduzetnik, podigao je trgovačku dovitljivost na viši nivo. On je na svom Tviter nalogu napisao 10 saveta kako je privlačio mušterije u svojoj firmi "Procesor komerc", koja prodaje tehniku. Evo tih saveta:

Lekcija 1.
Stavim popust 15 odsto, slabo ide. Onda ulubim rukom sa strane uređaj, napišem popust zbog oštećenja 15 odsto i ide kao alva.

Lekcija 2
Na uređaje koje niko nije kupovao napišem "prodato", "rezervisano", "kaparisano"... I odmah svi traže isti takav. Cena nije važna.

Lekcija 3.
Na uređaj koji dugo nije prodat napišem "Uzorak. Nije za prodaju". I svi baš taj hoće. Onda zovem magacin, pa kao preko veze...

Lekcija 4.
Sa uređaja koji se slabo prodaje skinem cenu (paziti na inspekciju) i odmah se svi raspituju za isti.

Lekcija 5.
Kupci su mi uvek tražili novo. Ok, ako već nemam stalno nove modele, dnevno sam premeštao istu robu po izlogu i radnji - i eto novog.

Lekcija 6.
Na svim TV-ima u prodavnici namestim isti program, ali samo na modelu koji se najslabije prodaje pustim fudbal.

Lekcija 7.
Ako baš nemam uređaj koji mi kupac traži, isti nabavljam i donosim mu kući. Kasnije ga zovem da čujem da li je zadovoljan.

Lekcija 8.
Uvek sam vodio računa da u radnji imam podjednako interesantne robe i za muškarce i za žene. U suprotnom, kupovina kraće traje.

Lekcija 10. Preduzetnik mora da bude ljubazan i pažljiv. Na kraju, ako ste uočili da nedostaje lekcija 9 - onda ste prava osoba za biznis

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Shizika 28/7/2013, 11:12

Cile- ovchice Very Happy  , vratila si se? Mogu zamisliti kako divno izgledash sa tom svojom fabuloznom figurom kad pocrnish. cmoka 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od plavaptica 28/7/2013, 12:40

Evo i mene, kuckam sa telefona i razmisljam da li kupiti novi komp na 12 rata ili letovanje. Letovanje mi ipak bolje zvuci.
Cisca divan izvestaj sa odmora, a planovi jos bolji.
Pari kako se snalazite zvezde i ti.
Mene Ana dobro trenira svakodnevno, sve je nemirmnija i samo smislja nove akrobacije. Ni sekund ne sme biti bez nadzora.
Juce je prvi put vodili na plazu. Od vode se isprepadala nije htela ni da se priblizi, ali zato je sarmirala jedno 10-tak ljudi koji su je onda zabavljali i setali sa njom.
Ja sad koristim priliku da malo citam sta radite, dok se Lunja ne probudi.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od emilie 28/7/2013, 15:40

dobar dan.dobila sam,bas sam bljak ..place mi se ,a ne mogu ,mala je pored mene.sa muzem nemam komunikaciju uopste...tako da ce najverovatnije slediti razvod.
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od dr mali pariz 28/7/2013, 15:43

evo nas kod bake-dok čekam da Duka završi na noši- to nam je i pauza Very Happy
Tico-tako da razumem tu akciju. Nego, je l tebi Ana inače uživa u kupanju?Naši besne kad izlaze-iz kade, lavaboa, jezera,fontane...Very Happy
Ljubi medenu čupkicu.
Cile, sireno, mogu misliti kako izgledašžza deset-kao i provod što ti je.
Gotovooo-obavili.Very Happy odosmo dalje-
vaa stiskamooo!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od leptirko82 28/7/2013, 16:05

emilie ::dobar dan.dobila sam,bas sam bljak ..place mi se ,a ne mogu ,mala je  pored mene.sa muzem nemam komunikaciju uopste...tako da ce najverovatnije slediti razvod.
Ohooooj, Emilie, uspori malo.
Normalno je da naiđeš na problem u braku, ali ne treba se odmah razvoditi čim naiđeš na prvu prepreku. Ako je to nesšto konstantno, ako ima još milion drugih problema, ok, onda sam i ja za razvod. Nismo rođeni da trpimo bilo šta!
Pariz, nikako da ti kažem da ti je avatar neodoljiv!osmeh srce 
Žene, ljubite tu lepu decu od teta Leptirka!!! osmeh srce 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 19 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu