KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U julu da je sve u fulu :)

+41
Tanja83
heart84
dacans
medolino
bak
dragmilk
Endzi
JAmajka
saska1
fight&faith
Botox
Ema78
Niny
Simona
Shizika
Tinushka
cicsa80
zvoncica36
KoMetaK
nina :)
BiKsi :)
Tinche
hany
Orline
dr mali pariz
HappyGirl
plavaptica
bubi80
SladZana
leptirko82
twinsi
lilya
MAAKKI
Mirjana
cufta
emilie
caci
Vuchica
maus
djole42
missile
45 posters

Strana 22 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od SladZana 30/7/2013, 17:25

Drugari dobar vam dan Very Happy 

Grama bebac je zgodnisa yes cvet 

Kometice srecan rodjus tm i godisnjica braka, kako smo znale da se dobri ljudi radjaju tog dana cveće uzivajte u hladnoci Very Happy 

Caci stigli ste, vidim bilo je super, bas ste se nauzivali radost 

Daco klinci su med, Andrej ima stav nemam reči  

Botox vidim i vama je divno, uzivajte usne 

Pari kako je bilo na rodjendanu? ljubav 

Lilya stigao muzic d javi kako je Milutin, ako primijetis da je losijiodmahkod vet.

Dra00 pozdrav za tebe i bebironce ff 

Ostali drugari d 

Ovdje temperatura ne popusta i tek pakao u najavi affraid 

Pominjala sam vam tatine prijatelje koji su dobili dijete posle 30g braka. e danas saznah da zena ima 53godine Very Happy u Pragu radila. Rodila malog Krsta Very Happy 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od dr mali pariz 30/7/2013, 23:07

Veče Jutra,
evo i mene da se zapljunem.
Dra-ljubi dečake i uživajte. Bravo za klopicu, sa nepunih 6 meseci'vi još meso da probate.Bravo!
Lilyo,kako Mile -je l' svario hibiskusa?
To me podseti na jednu očajničku priču mog oca koju i dan danas od kikota jedva prepričamo...
Bakiša- vuci sa sobom flajku brusnaje,pa nećeš zaboravljati da unosiš tečnost...mada po ovim vrućinama je i teško zaboraviti na tečnost Laughing 
Sladžo-pakao u najavi u Podgorici,a?
Daco'veliki štrupf...uh...
Elem, došli pre dva sata sa rođusa-bilo je o.k., nekako ko odrađivanje'jer mi sa decom u kafiću i nije mesto,al ajd. Nikom sem njima ne stigoh da se posvetim.
Tetkinoj duši sam uzela neke lepe baletančice-za buduće koncerte Wink  i crveni novčanik sa macom-mačke obožava. Kažu crveni novčanik doosi novac-odmah sam se postarala da bude tako.
A moj veliki štrumpf...je krenuo sa pet sati zakašnjenja'koliko je njihov bus čekao na grani da uđe u Grčku...zamislite te ljude koji su u podne  trebali biti smešteni u svoje sobe-dovukli se u pola deset...zamislite ove mučenike koji su iz soba u 8h isterani'a u bus ušli posle 14 sati...
zamislite bus na šta liči i na šta se oseća posle prve ture'a prihvata drugu...
i nadasve -zamislite vozače ,koji su stigli samo da se istuširaju-ništa sna, i koji voze za Srbiju...
mužu sam rekla da ne spava....nikako!
eto-na sve to-zamislite mene-žderem se.
Da ne mračim, odoh.
Budite mi dobre....d
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od dacans 31/7/2013, 08:49

Jutro jutra mirisna...
Pari znaci veliki strumf samo sto nije...bravo..i Kometini stumfovi i strumfete samo sto nisu:qq: molitva molitva molitva molitva molitva 
Cufto..pa ti onda mojoj snajki obuci strumfetu za setnju gradom..uz obavezan lak u istoj boji, nemoj da ti saljem ovog malog yea 'sa stavom'love love love ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Maus bre gde si..niko da nas postroji:aa64: h h h 
Lylia stigao muzic...samo uzivajte sada..a nadam se da je Milutin 'pregrmeo' hibiskus
Ljubim sve ostale djevojke ljepojke:lol!: lol! lol! ljubav ljubav ljubav ljubav 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od dacans 31/7/2013, 08:50

Cufto mislila sam na zeta 'sa stavom'Embarassed Embarassed Embarassed 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od lilya 31/7/2013, 08:52

Pari, deca iz Panceva cekala vise od osam sati na granici sa Makedonijom zato sto vozaci nisu imali kod sebe svu potrebnu dokumentaciju. Onda dosao do granice vlasnik agencije i doneo im tu dokumentaciju. Odvalila bih agenciju od novcane kazne i glavu bi nekm odsarafila za takve stvari. Bas zbog tog povratka umornih i izmrcvarenih vozaca sa dva autobusa puna dece. Kazem novcanu kaznu zato sto u agenciji ima jos zaposlenih i zao mi da neko ni kriv ni duzan ostane bez posla u danasnje vreme, a na paru smo svi osetljivi. Verovatno je vlasnik bas zati sto je hteo da ustedi pustio vozace rizikujuci da im niko nece traziti papire. Jbt, stvarno nekom glavu da otkines.
Ajd javi kad tm stigne.

Dobro jutro Very Happy
Kako je jutra?

Odo da radim pa se kuckamo kasnije ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od caci 31/7/2013, 09:16

Dobro jutro ff 
Place mi se kolko mi se spava. A na poslu sam. Nisam ni dva sata spavala. Nocas nasi drugovi koji su krenuli na moru udarili u psa i auto im se pokvario pa smo isli po njih i slepali ih 30km. Bas lose.Valjda ce danas da srede i da vecers ponovo krenu. yes 
Parizanko verujem da ce se putovanje lepo zavrsiti.Lepo rekla Lily po dzepu odgovornih pa da vidis dal ce imati sledeci put c  Javi kad stignu.
Lily kako je Milutin??
daco ljubi mi tvoje prelepe decice ...kao i ti cufta tvoju pametnicu ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Maus uziva od vodi na vodi...blagis vama... i ja bi se svaki dan kupala. likeit 
Odoh sad da vidim sta ima...prvi radni dan posle 20 dana odmora ...dok se naviknem lol! 

caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od KoMetaK 31/7/2013, 09:31

Dobar jutar!

Mi danas krecemo iz Sokobanje i bas mi je zao! Bas mi fali da sedim ovde malo duze, jer sam ovde odrastala i uvek se podsetim na detinjstvo. A sa druge strane me ceka pakovanje i fali mi i stan u VE, tamo sam navikla i znam da je tamo moj dom. Ne uspeh da se odmorim uopste i da setam ko svi turisti, ali je valjda to i za ocekivati bilo, jer ja ne umem da sedim i setam kad sam ovde. Juce smo imali goste, moja kuma sa troje dece, njena sestra a moja drugarica, sa jednim i plus drugarica iz Nisa koja je dosla sa malom na par dana u SB. Bila je zurka samo takva, zao mi je sto sam morala da sedim sa drugaricama i nisam se jurila sa klincima, jer je mm bio lik predvodnik i samo su jurcali. U jednom trenutku sam bacila pogled na hodnik koji je bas veliki a on sa 5-oro dece na ledjima i oni koji vicu - djihaaaa! lol! lol! lol! Sve se nadam ova decica ce nam prizvati i nasu! Rolling Eyes 

Da prekopiram post ja jutra, ne mogu da kucam opet:

Ako je po Kopitovicki, ja bih mogla danas da radim Betu, kako je rekla 9-10. dan od ET (danas je 9.), ne znam hocu li se usuditi, bas mi je frka, ko nikad do sada! Rolling Eyes
Eeeej, 6 puta VTO, pa dosadila sam vise i sebi i drugima! A sa druge strane, krcka se po stomaku, muva, sve vreme, iako se trudim da uopste ne obracam paznju na simtome, stomak mi je "zategnut" sve vreme i sto bih se opustila, on me stalno podseca da je tu i da se nesto desavalo. Ne znam sta cu i hocu li danas raditi Betu, pa ponoviti 2. kad krecemo ili cu ostaviti za 2. tu agoniju. Sad je stvar i toga sto ne znam kako cu putovati ako saznam za negativnu betu i kako ce mm podneti da vozi, jer imam utisak da bi njega negativna beta vise potresla. Ostaje varijanta da je radim i sutra, ali onda nemam mogucnost ponavljanja u istom labu. Sve mi se cini danas je mnogo rano! Nikad je ovako rano nisam radila. Opet, radoznala sam, ako nema nista, da se lepo popakujem i da mogu da vucem stvari, da ne radi samo mm. Uh! Rolling Eyes


Pari, jel stigao Zmu?
Lilya, hibiskus procvetao, jaaaaako mi se svidja! yes osmeh srce 

Daco, ne videh slike klinaca, jer mi je net katastrofa, ali cim stignem u BG veceras gledam.
Misu, gde si?


LJubim vas sve i odoh da se pakujem za put! ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od bubi80 31/7/2013, 11:58

KometaK uzela si pelcere i kad god se odlucis da vadis betu prasim iz sve snage da bude deeeebela!

Pari stize muzic!

Meda uziva u svojoj decici!Veliki cmok za vas!

Ja sa sejom svrljala pila kafu pa sad nazad deca me cekaju


bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od missile 31/7/2013, 12:03

Dančić svima, stvarno nemam vremena, samo gvirim da vas sve pozdravim i kažem Meti da je rano za betu!!! I nemoj, MetaK, da si vukla teško, jel to jasno?? Ajd sa srećom još par dana neizdrža pa veselje, navijamo!!!!

Cure, STISAK!!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od dr mali pariz 31/7/2013, 14:28

Di ste Jutra, i dani i večeri-poslednje julske...
Lilzo,to što pišeš je strašno, i slažem se sa tvojim stavom...njima nisu falili papiri-ali biće da nekom jesu.
Ma samo kad je stigao. Taj susret s decom, posle prvog odvajanja od 11 dana...nisam ni JA sposobna opisati,iako mi emociju nikad nije bilo teško spucati na papir...Ivona se isprva obradovala,pa stidela. Duci ozaren od momenta kad ga je ugledao prekoputa ulice-jer smo izašli da ga dočekamo, pa gleda njega,pa gleda mene-ko da pita- Mama, je l ovo zaista naš takan...
pa gleda u pojas što je vezan u kolicima...i ja skontah. Odvezujem ga,dižem i prilažem...
i sad mi suze naviru. Kako ga je zagrlio i zalepio svoj desni obraščić na takanovo desno rame...stisao ga, ne pušta, ko matori, a ja veličinu glumim...
i znate šta mi je palo na pamet....-setila sam se kako sam se uvek busala u grudi i govorila -ma šta neko ne može da se razvede zbog dece...kakve gluposti i izgovori nejakih....
Daleko bilo, ali postadoh svesna da bih možda svašta bila spremna progutati da ne bih tu sreću njihovu kvarila.
Eto, glupo jeste,ali mi zaista proletelo groz glavu.
Onda Ivoa,koja ga stisla za drugo rame, i njače kad je trebalo ponovo u kolica.
Takana smo pustili da ode sam kući- na miru se raspakuje istušira...
Mi kupili klopu,piće,pa svi došli kući.
Spavaju već drugi sat svo troje, nikad spokojnijim snom, čini mi se...
Bože, hvala ti-i opet ljubim svoj ostroški krstić.
KoMetAK, dušo,ždere neizvesnost...sve znam...sačekaj sutra bar, baš mi nešto rano...i ček, nisam skoro poskočila igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice beta beta beta 
nekako odavno Jutra nisu poskakivala.
Ljubac draga.
Cure, uživajte, ja znam da hoću !smajli angel 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od missile 31/7/2013, 14:47

dr mali pariz ::Taj susret s decom, posle prvog odvajanja od 11 dana...nisam ni JA sposobna opisati,iako mi emociju nikad nije bilo teško spucati na papir...Ivona se isprva obradovala,pa stidela. Duci ozaren od momenta kad ga je ugledao prekoputa ulice-jer smo izašli da ga dočekamo, pa gleda njega,pa gleda mene-ko da pita- Mama, je l ovo zaista naš takan...
pa gleda u pojas što je vezan u kolicima...i ja skontah. Odvezujem ga,dižem i prilažem...
i sad mi suze naviru. Kako ga je zagrlio i zalepio svoj desni obraščić na takanovo desno rame...stisao ga, ne pušta, ko matori, a ja veličinu glumim...
i znate šta mi je palo na pamet....-setila sam se kako sam se uvek busala u grudi i govorila -ma šta neko ne može da se razvede zbog dece...kakve gluposti i izgovori nejakih....
Daleko bilo, ali postadoh svesna da bih možda svašta bila spremna progutati da ne bih tu sreću njihovu kvarila.
Eto, glupo jeste,ali mi zaista proletelo groz glavu.
Onda Ivoa,koja ga stisla za drugo rame, i njače kad je trebalo ponovo u kolica.
Takana smo pustili da ode sam kući- na miru se raspakuje istušira...
Mi kupili klopu,piće,pa svi došli kući.
Spavaju već drugi sat svo troje, nikad spokojnijim snom, čini mi se...
Bože, hvala ti-i opet ljubim svoj ostroški krstić.
Kako nisi? Opisala si, i to u svom stilu - lako za čitanje a nabijeno osećanjima. queen  Još uvek mi čudno što ne mogu da svratim do vašeg dnevnika da čitam novosti. Poz zvezdanoj porodici!
 
Metak, čula si Pariz, ako mene već ne slušaš. Wink Rano je, mila, nemoj da mi se sekiraš posle zbog lažnog rezultata.
 
Sad shvatih da je sutra avgust, pa se odjavljujem iz jula. Prošao mi je radno, baš posao u fulu. Ostalo - ok. Ne žalim se, nego odmaram koliko stignem, i hvatam lagano zalet...... Wink 
 
A što se vas, Kutak žena tiče, želim da ste mi u fulu i u avgustu!!! I naraFski, da nam avgust krene sa pozitivnim betama!!
 
SSanja 1.8 b   i     MetaKometaK 2.8 (?) b
 
nek vam avgust donese najveću sreću do sada!
 
Ima li još koja čekalica? Sa srećom!!!! igracice
 
 
Vidimo se u avgustu!!!!
ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od bak 31/7/2013, 15:20

Dan Jutra!

I ovaj dan prodje do pola, a gde ode.... Mm radi, ja malo sredjivala kucu, sad gledam tv, visim na netu, cekam nesto, a sta...

Ode juli kao da ga nije ni bilo, kuku, kako vreme leti.....

Ljubim vas vredne, cekalice, mamice i bebice, a i one vredne kao sto sam ja Razz 

Pariz, jesi, jesi, i te kako si nasla reci yes 

Ljubim vas puuuuuuuuuuno osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od emilie 31/7/2013, 16:03

Meta,sacekaj jos koji dan.ne zuri.ja ti zelim od sveg srca da bude jedna pozitivna beta igracice 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od leptirko82 31/7/2013, 16:15

Dobar dan, julska jutra! sreca 
Pariz, kako divno opisan trenutak! sunny queen 
Pozdrav svim curama.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Mrvica 31/7/2013, 22:37

Vece jutra julska!
Odavno me bilo nije, od 01.04.radim i kad kuci dodjem u pet, sest sati zaista ne mogu da se izdvajam u radnu sobu da sednem za komp. Izvinite, ali jako malo vremena imam, i zelim da ga posvetim Vukasinu.
Svratih samo da vas pozdravim i da Vam javim da sam danas postala tetka! Moja rodjena sestra je rodila Nikolu, Ninu i Milu, svi oko 2 kile teski, herojski izdrzali do devetog meseca, da vam pricam koliko sam presrecna nemam teksta. Na recima nisam vesta,ali mislim da cete me svi razumeti.
Jos nisam sebi dosla. Na krilima bih poletela da ih u ruke moje uzmem i da im ispricam koliko smo ih cekali, strepeli i zeleli, i najzad docekali.
Nek su zivi i zdravi.
Ljubim vas sve...srca srca srca srca srca 
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od nina :) 31/7/2013, 23:08

mrvice cestitam ti sestricne i sestrica to je stvarno prelepo imati 3 dece ko nasa draga bubi .imace tetka pune ruke posla oko njih da ih sve izgnjavi odjednom tako male .
da se odjavim iz jula jer meni je bio jedan od najgorih meseci u zadnjih par godina.mama mi je operisana,marija dobila povredu uveta ali ipak se danas lepo zavrsio jer sam dobila od mame informaciju da je dobro podnela prvu hemoterapiju i da sledecu tek ima za 21 dan ida ce joj valjda takva biti terapija narednih 4-5 meseci.cak ce mzoda za vikend da ode sa mojim bratom na more jer je dobila dozvolu od dr da sme da ide i da se lepo opusti i da uziva u zivotu a ne da misli na hemoterapiju i kasnije na zracenje
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od KoMetaK 1/8/2013, 01:20

Mrvice, cestitke tvojoj sestri za rodjenje troje malisana, neka su zivi, zdravi i veseli i neka vam donesu puno radosti! Verujem da si ponosna tetka, a VUle ponosni stariji bata. osmeh srce osmeh srce osmeh srce Cestitke i tebi, tetka!


Samo da pozdravim juli, za koji se jos uvek nadam da ce mi biti mesec za pamcenje! osmeh srce smajli angel ljubav  
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 22 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu