KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska topla jutra stizu svuda

+24
leptirko82
Mirjana
dacans
plavaptica
cicsa80
fight&faith
Shizika
bubi80
medolino
KoMetaK
cufta
caci
maus
djole42
Niny
Tanja83
BiKsi :)
Orline
Botox
bobica83
emilie
twinsi
missile
filipa.panko
28 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Shizika 27/6/2013, 16:10

Tinushka :: Boga go nosam vo srce i ne komentiram mnogu za nego.
likeitlikeitlikeit
Bila sam zaboravila ovo citirati, ja isto razmishljam da je taj odnos vishe nekako privatan nego javan.
filipa.panko :: A i ja i mm odlucili : Krecemo na dva fronta - ivf doniranom jc i usvajanje. I od obe opcije ne odustajemo. Srecno nam bilo svima!
Filipa, da se poshtenski odmorish na moru pa kad se vratish da se ova dva fronta utrkuju koji ce vam prije biti bebicetan. bbbbbbb
missile ::
Shizika ::Miss, morash uvesti neko vecher "kartanja", kad na TV nema politichkih emisija. Wink
 Šizo, juče sam mu predložila! Samo se slatko nasmejao. Hvala na ideji, romantika je to!
Ihhh, Missile, pusti romantiku, daj neshto konkretno. Wink
Nego u vezi aspirina i andola, zashto ih toliko pijesh? Znam da ovde imaju ove male doze sa opcijom da se ili rastvore u vodi ili imaju sloj koji zashticuje zheludac. Pretpostavljam da i te doze od 500mg dolaze u istoj formi, hocesh da pogledam pa ti poshaljem? Bolje da te budnom drzhi ne'ko poput Milutina nego aspirin? Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Shizika 27/6/2013, 16:17

Parizanko ff
Zaboravih spomenuti Cuftu, ja bih se chak usudila napisati da ima patoloshki strah od konfrontacija, a ona mi nece protivrjechiti jer ima strah od konfrontacije. lol!
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 27/6/2013, 17:04

dr mali pariz ::Gde ste cure?
Mi blizu  BG,još malo pa kuća slatka kuća Very Happy
Samo ću sad kratko- odmor nam je jako prijao,bio iznad očekivanja,i zaista -u tom sl.još bolji. Deca na nivou-Caci me oduševila,mada sam i imala tako nekakvo mišljenje o njoj. Njen Markić je diiivan dečko-i skroman-te nije delio autograme,ali osmehe svakako jeste. Ljubim ga ja medenog.
Tinuška,eto,ovaj pat se nismo videle,ali za sl. postavi terasu. Very Happy
Utisci minulih dana...pa češka beta-ofkors Very Happy
Lafice-sa srećom dušo! neka je školska.
Lazi,maminoj mazi čestitam rođendanka,ali i lepotici Ani sve najbolje za rođendanka želim.
Sad se nižu rođenda i naše letnje dece-prvi na redu-Cvrle-grešim li?
a tu je i moj miljebik Bataaaaaaaa...
samo nek se nižu lepi dani-ismehom obasjani-MEDO-SAMO NAPRED DUŠOOOO!!
Videla na brzinu da je bilo i malo zategnuto,ali ne mogu svoju lepu i zaobljenu glavu time da zamaram.
Uživajte u svakom danu-budite srećne što ste zdrave!

O da, mudro zboris Pari yes

Filipa, zaboravih ti pozeleti srecu na svim poljima i lep odmor ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od bobica83 27/6/2013, 17:31

Drage da vas pozdravim na brzinu ne stizem da se javim nikako,totalno sam ne organizovana,i molim za pomoc! Kuma mi trudna a posto ima dijabet na insulinu je potreban joj je dobar lekar iz Ns ili Mitrovice! Koji radi privatno a i drzavno strah je a posto je iz Bg nikog tamo ne zna! Koga nam mozete preporuciti!? Ako moze pp hvala vam puno! Ljubimo!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 27/6/2013, 17:54

Shizi, moji sa posla bi te sada ubili lol!

   Glavoblja mi se vratila grozna, nije je ni burek sa sirom popravio..... a dolazi mmov drug veceras u goste. Lucija vadi stvari iz ormana i rasporedjuje ih po dnevnoj sobi..... taman da ovaj nema gde da sedne jadnik

  Varacju se Parizani sa pohoda Vardaru.
  Bobice, ne znam u SM i NS nikog za kumu, javice se Daca, ona garant zna.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Botox 27/6/2013, 18:05

i mene glava pocela boleti
vlajko nesto odbijao da spava posle podne, tek ga sad oborih, borba je bila, u medjuvremenu nista stigla jesti nisam, i verovatno sve skupa s vremenom ovim, oce kisa, nece kisa i eto glavobolje....
stan jos malo pa zavrsen :)
do prvog cemo biti u njemu, sad vec izgleda sasvim lepo :) priznajem....
mada da nisam bila toliki pain in the ass, ko zna dal bi izgledao ovako dobro sada Very Happy lol!

medo d, za laficiinu divnu betu bravo bravo :) vv
caci i pariz, vidim divno druzenje bilo, al deca naravno jos divnija angel (u mnozini) :))))
o, pa imamo i rodjendake male :) srecno anci, lepotinjo nasa dvv


cituckala sam kad nesto malo, verovatno dosta toga izostavih, al ne merem vise, odoh se baciti na supicu...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Orline 27/6/2013, 18:31

Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 27/6/2013, 18:32

Shizika ::
Zaboravih spomenuti Cuftu, ja bih se chak usudila napisati da ima patoloshki strah od konfrontacija, a ona mi nece protivrjechiti jer ima strah od konfrontacije. lol!
 b b b b b bvas Kraljice! LJubim!cvet

Šta da vam kažem nakon iljadu ispisanih strana o teškoj temi, a samo smo se zezali s početka (il sam ja to tako skontala, kao zezanje:roll:, kad ono medjutim). Da ne trošimo reči na te teške teme, nema potrebe, nek smo mi zdrave i prave, to je najbitnije! Sofke, nema razloga da ideš sa ovog foruma, nemoj zezati.

Čekam Tanju da napiše koju o susretu sa Medom, ili Medu o susretu sa Tanjom.

Parižani uživali na odmoru, u druženju sa Caci i Markom, divota!likeit

Bobi, nemam za tebe savet, pošto idem u Bgd kod endokrinologa.

Ja danas radila papire s posla, malo duže neg inače, al sam zadovoljna koliko sam uradila. Ostatak dana kuliranje, uz tenis, kutak, fejs, i ostale razbibrige!Very Happy

Stisak.



BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 27/6/2013, 18:34

Joj Orline, meni ova beba baš deluje da se namuči... Nije mi klip legao, videh ga juče na fb.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 27/6/2013, 18:43

Ni meni Biksi, deluje mi kao snimak jadnog deteta duboko iskompleksiranog roditelja.

Botox pa vi u novi staaan....uh sto je to doobroooo. Novo je novo!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 27/6/2013, 18:56

Bobice najbolji endokrinolozi u gradu NS koji rade i privatno i u kl.centru na endokrinologiji su prof Edita Stokic, ona privatno radi u Perinatalu, i prof Branka Kovacev i profesorka Medic...njih dve rade u MC bolnici...mislim da ti je prof stokic najbolje resenje..brojne devojke i sa kutka i iz Ns znam da su isle kod nje..Meta, Iv, Zoka 83...nadam se da sam pomogla
Ljubac svima..odoh da polako pripremam stvari za pakovanje...ostajte zdravo i veselo
Sutra ja stiskam i ljubim Medu..i to je jedino sto me raduje u sutrasnjem danu na poslu..poslednjem pred godisnji
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 27/6/2013, 19:22

Daco, lepo se provedite na Sitoniji, koja je predivna! Taj miris šume i mora ostavlja bez daha, mislim da još uvek mogu da prizovem taj miris! Bar je meni takav osećaj bio pretprošle godine, kad smo Sitoniju obilazili na jedan ceo dan (meni je taj dan tako ostao u lepom sećanju, ma fenomenalno). U koje vi mesto idete? A posle se možda stisnemo na planini. Stisni Medolina za mene, pliz!

Ćufto, bude mi lakše kad neko deli moje mišljenje, jer ponekad pomislim da nisam sasvim u vinklu!lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 27/6/2013, 19:26

Idemo u Porto Caras..hotelski kompleks pored Neos Marmarasa..i mi bili tamo pre dve godine..sa Minom..pa nam se sve jako svidelo..i more i borov hlad na plazi i maslinjaci..i sve podredjeno deci..nadam se da ce nam i ove godine biti lepoooooo
Shiz onaj komentar za Cuftu je vrh..i ja padoh sa stolice:queen:queenqueenasasasas b b b b b
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 27/6/2013, 19:40

A znate i vi šta valja!lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 27/6/2013, 19:41

A to mesto je moj blesavi muž zvao Pošto Karaš lol!! Reci mi samo je li preskupo sada tamo?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 27/6/2013, 19:51

Sad sam morala da prelistam naše slike od tog dana, vala fala ti Daco.

Ima jedno etno selo, čini mi se na jedno par km od Neo Marmarasa, u brdu, fenomenalna kafanica i pogled koji puca! Odo da se podsetim, jer mi kad krenemo da vrljamo, stignemo svugde negde, a ja pozaboravljam kuda smo išli.lol! I da li to baš bi tu gde ti rekoh!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 27/6/2013, 19:58

Na Sitoniji ima super usamljenih plaža, sad ne znam da li vam to odgovara zbog dece. Mi smo pretprošle godine našunjali na divna mesta. Nekim makadamom smo išli autom, i uživali, izmenjali par plaža, što vi naravno ne morate, al bar jedan usamljeni dan, samo sa decom, meni bi sigurno značio. Evo plaže na kojoj smo se kupali, a pritom našli tri ogromne kuće od puževa, one što prisloniš na uvo i čuje se more.Very Happy Imam sliku sa dve.

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 <a href=Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 2kyn " />

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 <a href=Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 V5z  " />
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od bobica83 27/6/2013, 20:00

Devojke ja se izvinjavam nisam precizirala ginekolog,posto on ide kod endokrinologa Petakova na Klinicki problem joj je ginekolog!? hvala vam puno!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 27/6/2013, 20:11

Ne mogu na mapi da nadjem ono etno selo, al skoro sam sigurna de jeste od neomarmarasa neko odvajanje u brdo 5km.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Orline 27/6/2013, 20:15

BiKsi :) ::Joj Orline, meni ova beba baš deluje da se namuči... Nije mi klip legao, videh ga juče na fb.
E baš bzvz, kako različita percepcija, meni izgledala kao ribica koja uživa Very Happy Mada, moram ponovo pogledati, iz drugačijeg ugla, onako kako si ti to doživela.

Pozdrav cure, nostalgičarke i ine, žao mi je što iščitah ovo sve, umorih se i ja ko ova beba Laughing

Ovde sve češće vrcaju varnice i zbog toga mi je žao.

Ja sam dobro, čekam dragog pa sam uzbuđena kao klinka. Stiže uskoro.
M. sluša, izbio još jedan zub, pa će, nadam se, spavati večeras malo bolje.

Zvezde uživale, Ana i Cvrle u proslavama, a nova praška šunkica stiže. Sve su to divne stvari koje mi popraviše raspoloženje.
LaFolie.srećno i ovde.

Šizo, poseban pozdrav lol!
Mi smo u studentskom domu igrali jamb u parovima, patridi protiv apatrida lol! Na to me podseti ovaj različit doživljaj prošlosti.


Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Orline 27/6/2013, 20:16

Biksi, vi ste se baš naskitali, i nas dvoje smo voleli ići na ta pusta mesta. Sad će stvari malo da se menjaju, ali čim dete dovoljno poraste jedno takvo letovanje će leći opet. Do tada prioritet komoditet Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 27/6/2013, 21:15

Kolko para tolko i muzike! Tako će nam biti, pa i njemu ili njoj! lol! MM kad je bio mali, roditelji ga sa setrama (mala im razlika, njih troje za tri godine i dva meseca rodjeni) vodali svukuda, po šatorima i kampovima spavali, naravno i po sobama, kako kad. Ne fali mu uglavnom ništa lol! , mada od tada ima pundravce u guzici, i nikad ne može miran, a krizira ako negde ne ode za sedam dana, pa makar i na Zlatibor. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Orline 27/6/2013, 21:46

Haha, zadoji se to na vreme Very Happy
Pa naravno, zato i kažem da dovoljno poraste. Ne moš makanju u kamp. Bar ja jer nisam navikla. Radije kući ostanem.
Ja se i za more premišljam ove godine, vjerovatno će biti Bosna i basta. Ali ima ljudi koji su mnogo više od akcije nego ja. Sećam se naše Tanjček zmajček kako je sa blizancima pajala svuda.
Kako će vaše biti tek turbo, mogu da zamislim.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Shizika 27/6/2013, 22:28

cufta ::Shizi, moji sa posla bi te sada ubili lol!
Tako je, svadjaj se sa kolegama, najvaznije je da se slazhesh sa nama i eventualno muzhOm.

BiKsi :) ::
Shizika ::
Zaboravih spomenuti Cuftu, ja bih se chak usudila napisati da ima patoloshki strah od konfrontacija, a ona mi nece protivrjechiti jer ima strah od konfrontacije. lol!
 b b b b b bv:aa22:Kraljice! LJubim!cvet

dacans ::
Shiz onaj komentar za Cuftu je vrh..i ja padoh sa stolice:queen:queenqueenasasasas b b b b b

Orline ::Šizo, poseban pozdrav lol!

Ma gledaj kako mi se dodvoravaju, da ne bih sluchajno josh koju "proanalizirala". lol!
Ekipa d
Sve chekam hoce li nam se Tanja uspit javit vecheras.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Shizika 27/6/2013, 22:35

Ufff, i meni se dopada ovaj "Poshto Karash", i iz dacinog opisa i sa Biksinih slika, pamtim one tvoje albume i sa FB. naočare Koji aerodrom je najblizi? To ja planiram za narednu godinu, sad je vec sve bukirano.
Orline, shto gubish vrijeme s nama, a depilacija, nokti i sl., kad stize muzh?
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 3 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu