KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska topla jutra stizu svuda

+24
leptirko82
Mirjana
dacans
plavaptica
cicsa80
fight&faith
Shizika
bubi80
medolino
KoMetaK
cufta
caci
maus
djole42
Niny
Tanja83
BiKsi :)
Orline
Botox
bobica83
emilie
twinsi
missile
filipa.panko
28 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od maus 30/6/2013, 08:41

Dobro jutro svima!

Utisci jucerasnjeg dana...ima ih dosta!

Cvrle slavio prvi rodjus:aa2: radost radost radost 

Dusan silni prohodao:aa2: radost radost radost 

orliski stigao muzic:aa2: radost radost radost 

Cuftin muz posle godinice izasao sa drugarima ma pivce:aa2: radost radost radost 

dr mali pariz ::
Mima me danas pita imam li tremu od predst.rođusa.-jok-ko iz topa rekoh, amalopre
skidam šminku i samo zamislim taj dan i Mimin dolazak-i rasplačem se ko baba....eto.

Jo zeno nisam znala da ti toliko tesko pada nas dolazak:P  Ajd bicu fina svega mi. Necu se otimati oko decijih poklona ni oko torte. Sedecu u nekom kutku:D cevciti casu vode i delicu osmehe:D 

Lilya ne razumem se u hibiskus. Mozda cvet i mora da odpadne....jbg stvarno ne znam.

Niny i hany uzivale. Zene javljajte se sa utiscima.

SlaDZo uzivaj na moretu. Skokni koji put i za nas.

Miro koji smeker Cvrle. Cekam izvestaj os juce propracen slikama.

Daco kako Meda? Javi se pre no sto zapalite na more.

Meto zeno davaj taj vk OMA! Joj sto nisam bila sa tobom pa da zajedno zapevamo. Bas ste imali udarne dane:lol!: 

Djole dobro je da mi razjasni sto se zemlja trese:D 

Bubi ljubi decicu.

Cuftin muz sa drugarima popio svo pivo. Nadjoh ovo. Nije LOSO!

PIVO photo: pivo skopsko.jpg

Kod mene radna akcija. U prizemlju se hobluje parket, kreci...Moj dragi tata me je u petak obavestio da u pon stize majstor da hobluje parket:shock: Jedva uganjah majstora da kreci sutra a od petka od 15h do 21h nisam stala. Skidala sam prozore i prala ih u kadi, stolarija se sija ki novu da smo kupili. I juce do podne. Sve je izneseno i spakovano. Majstori izvol`te!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od caci 30/6/2013, 09:27

Dobro jutro sa posla ff 
Ovih dana ko da je jesen stigla,hladno,pada kisa ...uzas Mad 
Mimo ovo Skopsko je super likeit I majstori ga obozavaju yes  kad se sve sredi bice ko nova kucica yes 

Cvrle je presladak angel 
Duci radost g g 
Lilya nikad nisam imala hibiskus,valjda ce izaci i novi cvet usne 
Daca ,srecan vam put na morencetu i lepo se provedite osmeh srce 
Cufto ljubim te u L usne usne 
Bubi i tri angela nestaju likeit 
Tata danas na kontrolu,tesko smo pregurali ove dane...mucio se sa temperaturom ,nije visoka ali ide do 38C, videcemo sta ce doktor danas reci, mm ih vozi za Skoplju. Cekam da mi jave sta su uradili zbunjen 
Ljubim vas sve i odoh malo i da radim...mada bas i nema puno yes 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 30/6/2013, 09:46

Dobro jutro drugari

   Ja malo sredjivala kucu, mm stigao u svitanje u teskom stanju lol! Naravno spava, povremeno ga gledam da li dise Very Happy 

   I L i pas spavaju jos uvek Shocked  ne ynam sta je ovim ljudima

   Maus, odlicno ti to pivo, sad ce i Caci da svrati naydravi sa nama. Koliko vidim, posle sledecih nekoliko dana, vi cete ziveti u novoj kuci /BRAVO!!!yes
E bas kako rekoh. Dok sam pisala ovo, caci se javila.

Ziveliiiiii
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dr mali pariz 30/6/2013, 11:08

Dančić!
Boli me želudac u p.m. popih ranisan zalud- dobih i pr.
baš sam bzvz. Sad će mi sestra doći sa svojima. Izgleda odlično,skinula je brdo kg-vežba,i otkačila i slaniše i slatkiše za sva vremena...
Mima,ludaku,crkoh ovde od smeha na opis svog položaja na rođusu.hahahhaha...Vrednice,samo kad si ti prozore u kadi prala-car!
Ćufty, muž spava,a ostagak dana će da boluje. Jes pripremila neki okrepljući koktel Very Happy
Caci,navijam da tati bude o.k. Često se vuku temp. posle op.
I,šta kažeš-Mak plače za nama,a Wink
ovde -kod nas-ne pada kiša,sunce je,al meni ladno.
Razmišlham o toaletama za rođus.
Kad sw deca pro ude,šaljem ih sa tatom kod mojih,da hodaju,a ja da aredim malo podove.
Meta,bili ste nam u komšiluku,a?
ženo,ne smirujete se Very Happy
ljubim Medu, Roda mog i Tinu što zabušava jutea.
aktivne ženke-posebno
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od KoMetaK 30/6/2013, 12:05

Ovde se vec nekoliko dana pije od ranog jutra!! Sve pijane, nikog nigde nema! lol! lol!  Maous, molim te, ne stavljaj vise pivo, vidis da stetno utice! Very Happy Laughing 
Mimo, kad zavrsis sve, ajde kod mene, mene uhvatila mrza ovog vikenda, nista mi se ne radi. Embarassed 
Pari, nadam se da si bolje! zagrljaj 
Cufto, jel ti se digo muz? Wink lol! lol! Treba i njima dati malo lufta, posle takve noci su uvek mnogo bolji, naravno, kad ustanu i opoerave se. Very Happy Very Happy 

Caci, nadam se da ta temperatura nije nista strasno, tvoj tata se oporavlja polako, ali sigurno.
Ja i danas cooliram i popodne idem kod frizerke, a nocas u neko doba za Budimpestu, vracam se sutra popodne/uvece. Uh, jos samo 3 nedelje do odmora! Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od medolino 30/6/2013, 14:25

Na brzinu da vam mahnem, dok mi pilici spavaju....
Prvo kod Tanjinih momaka je bilo fantasticno,oni su toliko umiljati i kao da gledam svoje bebe,isto ponasanje,jedan zeza a drugi je dobrica, Tanjuska je zaista zena zmaj,sve stigne i sve moze:D  Drago mi je sto sam je upoznala i sto je deo mojeg zivota:D  A Matija i Nole su pravi smekeri,lepote medene:D 

Prvo da ispravim Tanjusku(mozda me nije dobro razumela)i ja bih volela da je sve benigno ali na zalost nije sa leve strane je i dalje maligno jedino taj cvor sa desne strane je bio benigno... treba da idem 11.07.da popijem radioaktivni jod i budem u bolnici u kamenici ali isto tako treba da se javim 15.07. u Bg da dobijem konacne nalaze i resenje da li ce trebati treca operacija... Kada sam pozvala dr u Bg i rekla da mi je ranije jod zakazan,rekao je da odlucim ko ce da me leci Beograd ili Kamenica? Da ne mogu bez dozvole konzilijuma u Bg da primim jod ali se on slaze da mi zaista treba i moram primiti jod ali ne tako brzo...zatim mi je izasao u susret i rekao da ga zovem u cetvrtak da vidi jel gotov nalaz pa da me 8.07.posalje na konzilijum...zbunjena sam i rastrzana na dve strane, znam da mi je potreban jod ali isto tako znam da su mi potrebni i dr u Bg...ziva nisam od brige i nerviranja... Za sada se dobro osecam,funkcionisem,pojavi se malaksalost i normalno rana boli... Eto da ne mracim vise, i da vam ne dosadjujem...ljubim vas sve redom
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od bubi80 30/6/2013, 14:36

Medo mila,bas lepo sto si se javila!

Verujem da si rastrzana i zbunjena.
Mnogo mi je zao sto moras proci kroz svu tu muku,ali verujem da ces izaci kao pobednik iz te teske borbe i biti zdrava i srecna pored svojih andjela.
Ne mogu ti pomoci oko tvoje dileme al znaj da mislim i da se molim za tebe i cvrsto te  zagrljaj 

Veliki si borac i heroina ja ti se divim! ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Shizika 30/6/2013, 15:21

Medolino mila zagrljaj 
Dakle ipak nije sve benigno, misha mu. Ali vidim da postoji vishe opcija da se to sve suzbije. Samo ja ne razumijem zashto Kamenica i Bg jedno drugo iskljuchuju, zar ne mozesh kod jednih na konsultacije i, ako treba, operaciju, a kod drugih na ostale tretmane?
Ne znam ni ja shta bih ti savjetovala, , gdje su veci struchnjaci, bolja oprema, predanije osoblje? I gdje ti je blize/ dostupnije? I veoma vazno - tvoj lichni osjecaj: u koga se vishe pouzdash, gdje se osjecash sigurnije?
Ne brini, ne dosadjujesh nikome, samo ti pishi. Svi bismo voljeli da su odluke druge vrste, da su lakshe. zagrljaj 
Ljubim tebe i ta tvoja dva oprechna karaktera. likeit likeit 
ljubav 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od fight&faith 30/6/2013, 15:27

Medo zagrljaj

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cicsa80 30/6/2013, 15:37

Medena cvet, sredicemo i levu stranu i bice kao nova.TACKA. Nisi dosadna i ne mracis, lepo je videti te ovde. Obrati paznju na ishranu, jedi i pij sve ono sto ce stvoriti baznu sredinu u  organizmu, puno, puno svezeg voca i povrca (da li u obliku soka ili ces grickati), bez slatkisa, celije da se napune kiseonikom. Za tu dilemu Bg ili NS, ne znam...kakav osecaj, poverenje imas za ove i one dr? Dzodic je za moju mamu puno uradio, jeste bila cista ali dok on nije to otkrio, u njenom gradu je spremali za op. "jer je kasno". Ljubi decicu. Mnogo si presla, jos ovo i sledi pravi zivot. Ovo je velika borba, na prvom mestu sa samom sobom i znam da ces istrajati. cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cicsa80 30/6/2013, 15:50

Mima ne odustaje od piva. Majstorice jesi popila koje dok si prala prozore? queen
Cvrletu i Ancici zelim srecne rodjendane. love love
Meta, gde je ta kafana da malo odmorimo? lol!
Zvezdana, nadam se da je bolje. srca1
Sizo, kako zivis? lol!
Mi sinoc imali okpuljanje 14god. mature. Uvek smo bili cudnovati, ceo razred, pa se ni razredna nije iznenadila sto smo se ovako nasli. Bilo je lepo videti sve(nisu svi bili, neki nisu medju nama jer je nacin zivota uzeo danak, na zalost) i koliko su napredovali i "napredovali" u svakom smislu. Cekam ljubicicu da dodje sa puta. d
U zdravlje! cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Mirjana 30/6/2013, 16:27

Drugari, hvala za čestitke srcasti poljupci 
Nama se gosti još uvek smenjuju, pa ne stižem da se javim. Ipak, probaću da šibnem izveštaj u dnevnik.
Medo osmeh srce zagrljaj 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od leptirko82 30/6/2013, 16:47

Mirjana ::Drugari, hvala za čestitke srcasti poljupci 
Nama se gosti još uvek smenjuju, pa ne stižem da se javim. Ipak, probaću da šibnem izveštaj u dnevnik.
Medo osmeh srce zagrljaj 
Mirjana, posalji neku slicicu u jutra da vidim i ja tvog dasu lepog, kao zelis, naravno!
radost radost radost radost srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od plavaptica 30/6/2013, 17:14

Dobar dan. Ja danas nekako kao Cuftin dragi....nocas bila na proslavi mature, bilo nam je bas bas lepo....Very Happy Ana je bila vrlo uvidjavna i nije se budila sve do jutros u 9. Sada spava ponovo, a ja cu joj se naravno pridruziti....stisle godine, ne moze se izdrzati ovakav tempo:roll: 
Ljubim vas sve, a Caci zelim da tata sto pre bude dobro.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 30/6/2013, 19:57

Spremanje zavrseno..da indijanci zaspu pa odosmo..vi nam zdravo ostajte..
Medo sva sam ti rekla..malo je konfuzno ali sve ce se resiti..tebi trebaju i jedni i drugi jer jedni rade jedno a drugi drugo..samo opusteno sve ce to doci na svoje..cujemo se nas dve za sve sto ti treba
zao mis to sam u guzvi i ne mogu vise da pisem..mislim i ljubim sve do jedne devojke..decicu stiskam i ljubim za narednih dvadeset dana..ajd odoh
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 30/6/2013, 19:59

E da i minin rodjus sam vec spremila..zakazan za 27.7 narucen slani program..a i torte bogami..Mina trazila Masu i medveda..i jagodicu bobicu..i obecali nam sve to u kg da ce da naprave..jagodica nije problem..ali massa i medved..videcemo a videcete i vi..sad stvarno caoooooo
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Mirjana 30/6/2013, 20:47

Dacons, lepo se provedite ff (P.S. Je l ti u Srcu prave torte?)
Caci, ne pročitah šta je, ali svakako ti želim da sve bude najbolje moguće yes 
Leptirko, evo za tebe Wink  usne 
Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 L7vk

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od leptirko82 30/6/2013, 20:56

Mirjana, predivni ste!
Blistaš mi sva, a Cvrle je pravi dasa! Baš mi je nešto ozbiljan na slici, ali zato mama ima osmeh kao diva! osmeh srce ljubav ljubav ljubav 
Izljubi lepotana malenog!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od fight&faith 30/6/2013, 21:21

Cvrle šećeru srcasti poljupci

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od heart84 30/6/2013, 23:05

Auuuuu nema me jedan dan,svasta nesto ispisaste.
Medo zagrljaj 
Mirjana blistas Very Happy a Cvrle je presladak veliki momak

Na koncertu je bilo super,a videla sam i jednu cuvenu doktorku tamo Very Happy 
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od SladZana 30/6/2013, 23:14

Medo draga zagrljaj poljubac 

JA stigla, mislila sam na vas, odoh na pranje i kupanje pa u horizontalu. Kuckamo se ujutru.
d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 1/7/2013, 07:47

Da vam mahnem, pozelim dobro jutro pa se kucamo kasnije  ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dr mali pariz 2/7/2013, 21:19

odjava
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu