KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 18/6/2013, 13:26

Uh, Sofija, ne daj se. Znam da je tesko zagrljaj
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/6/2013, 13:26

Joj Sofija draga moja, drzi se, znam koliko je sve to tesko i strasno. Daj Boze da se sve zavrsi na ovome, da ne bude nekih problema. Iskreno se nadam da ce sve dobro proci. Nikad se ne zna, mozda je neki hematom koji usporava rast. Ali ako nije kako treba, neka se zavrsi po tebe najbezbolnije moguce. Grlim jako!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 18/6/2013, 13:27

Sofija zao mi je Ali ne predaj se , vec bori se dalje Kako god bude
Erata pa ti si jedna lav

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/6/2013, 14:00

Hvala vam puno Leptirko Erata, Leno...

Sta je tu je. Ultrazvuk ce mi dati pravo stanje stvari. Idemo dalje, pa kako bude...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 18/6/2013, 14:27

sofija  No

nadam se da ćeš sutra znati šta se događa. mada, beta je mala da bi se vidio embrion - treba da je najmanje 1000.
izvini što sam direktna, ali ja nisam za davanje lažne nade... bolje da budeš spremna.
v
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 18/6/2013, 14:47

Sofija molitvamolitvamolitva

Koracaljke cvećecveće
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/6/2013, 15:00

laKole ::sofija  No

nadam se da ćeš sutra znati šta se događa. mada, beta je mala da bi se vidio embrion - treba da je najmanje 1000.
izvini što sam direktna, ali ja nisam za davanje lažne nade... bolje da budeš spremna.
v

Hvala ti laKole. Ja svakako zelim biti realna. Da li mislis da trebam da opet ponovim ultrazvuk za recimo nedelju dana, sa nadom da ce se do tada Beta uvecati> Pitam te jer sam vidjala na netu dosta primera gde je devojkama bila beta poput moje ( i manja) ali je svakako rasla (moja raste, ali sporo), i a su im doktori preporucivali intervenciju, zbog niske bete, ali su devojke zelele da se trudnoca prirodno prekine i na kraju im je beta veoma porasla za nedelju-dve dana, i na kraju su imale potpuno zdrave bebice normalne tezine.


E, sada, ja ne bih da sebi dajem laznu nadu, ali ne bi i da slucajno pomislim da neka takva opcija moze biti moj slucaj, a da ja nisam dala sansu da vidim kako ce ici. Naravno, to govorim u slucaju da doktorka na UZV iskljuci opciju vanmatericne, ili nekog drugog vida nepravilne trudnoce, vec ako jednostavno zbog male bete ne vidi embrion...

Nisam pametna. 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 18/6/2013, 15:04

Uh bre Sofija... Sta je sa tom betom, majku mu c

Ja sa betama nemam bas nekog iskustva, ali koliko kapiram sada ti je preko potreban dobar UZ.
Neka od cura ce ti svakako nekog preporuciti ako tvoja dr nema takav.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 18/6/2013, 15:07

ti si danas 21 dan nakon et? kad je bio prvi dan posljednje menstruacije?

ja vjerujem da ćeš još ponavljati betu i gotovo je sigurno da će ti dr reći da dođeš opet za 7 dana da vidi šta se dešava, to je redovna procedura uz uslov da odbacuje sumnju da je vanmaterična trudnoća. u slučaju da je vm, sumnjam da će sa ovom vrijednošću bete uspjeti vidjeti embrion u jajovodu. ali ti može pregledati trbušnu duplju i uočiti slobodnu tečnost (koja se često pojavljuje kod vm).
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/6/2013, 15:17

Teska situacija. I ja sam sigurna da te ceka jos vadjenja bete i UZ. Tako mi je zao da nemas pojma. Samo navijam da se sve super zavrsi. 
Sada ostaje samo da se prati i bude na oprezu. Sutra sigurno jos uvek neces znati na cemu si.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/6/2013, 15:21

laKole ::ti si danas 21 dan nakon et? kad je bio prvi dan posljednje menstruacije?

ja vjerujem da ćeš još ponavljati betu i gotovo je sigurno da će ti dr reći da dođeš opet za 7 dana da vidi šta se dešava, to je redovna procedura uz uslov da odbacuje sumnju da je vanmaterična trudnoća. u slučaju da je vm, sumnjam da će sa ovom vrijednošću bete uspjeti vidjeti embrion u jajovodu. ali ti može pregledati trbušnu duplju i uočiti slobodnu tečnost (koja se često pojavljuje kod vm).


Da, 21 dan nakon ET-a je danas. Prvi dan poslednje menstruacije je bio 12. maja...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/6/2013, 15:24

Erata ::Teska situacija. I ja sam sigurna da te ceka jos vadjenja bete i UZ. Tako mi je zao da nemas pojma. Samo navijam da se sve super zavrsi. 
Sada ostaje samo da se prati i bude na oprezu. Sutra sigurno jos uvek neces znati na cemu si.


Hvala ti mila! tuga

Da, i meni se cini da ce sutra otkloniti samo neke nedoumice, ali da ce se ovo prolongirati barem na sledecu nedelju. Kako ti rece, idemo napred, nema druge. grlim te puno! zagrljaj
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 18/6/2013, 15:27

Nije me bilo par dana, pa napravih kafu i tacno jedan sat mi je trebao dok sve procitam...posto sam puno procitala, pola sam zaboravila :)

Vivijen, cestitam od srca, divna beta yes

Erato,  vise puta sam ti napisala da si cudo od zene...ja znamda covjek kada naidje na problem, skupi neku u sebi nepoznatu snagu, ali ti si zaista divna. Iskreno od srca ti zelim nagradu za sve ovo sto si prosla, i vjerujem da ce tako i biti cvet

Nadalice, nadam se najboljem Laughing

Ariadne, ne smijes tako razmisljati, nikako. Odboluj, isplaci se, istresi sve iz sebe  v

Sofija, drzim fige yes

Veliki pozdrav za sve ostale djevojke :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 18/6/2013, 15:34

sofija, znači da si 5+ (pet punih nedjelja plus još koji dan). to zna često biti rano da se nešto vidi, pa čak i gestacioni miješak se ne pojavi još. ali, bolje da te dr pogleda dobro na uzv, reci da se plašiš vm pa da dobro pregleda stomačnu šupljinu.

drž' se! znam da nije lako i najgore u svemu tome je čekanje i neizvjesnost!

laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gral 18/6/2013, 15:59

prepala sam se, Sad molim vas pomazite i budite realni Shocked 
 Danas mi je 8 dan od et i boli me stomak kao kad trebam dobiti i na papiru mi smedje i sluzavo kad se obrisem. Nema na vesu, nego samo kad sam se obrisala :roll:Jeli moguce da je :maoef:poranila?
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/6/2013, 16:03

Sofija, nadam se da ces sto pre znati na cemu si.

Gral, primiri se, moze biti da je implantacijsko brljanje, stavljaj utrogestan i lezi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gral 18/6/2013, 16:11

Utrogestan pijem od samog pocetka. Jeli bolje da pijem ili da stavljam vaginalno? Evo me lezim a srce lupa kao da ce svakog trenutkaa iskociti srce Zar nije kasno za implantacijsko?
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/6/2013, 16:13

nije kasno. posto pomalo mrlja, onda pij utro, a kad prestane mrljanje, onda vaginalno. Oce srce da preskace kad se dete ili deca ugnjezde.Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 18/6/2013, 16:17

Gral navijamo da prestane i da je najava za dobro molitvamolitvamolitva


Sofi molitvamolitvamolitva
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 18/6/2013, 16:21

Gral ::Utrogestan pijem od samog pocetka. Jeli bolje da pijem ili da stavljam vaginalno? Evo me lezim a srce lupa kao da ce svakog trenutkaa iskociti :aa29:Zar nije kasno za implantacijsko?


Ja sam imala 9. dana na ulošku nešto svetlo mrljavo, i na kraju se pokazalo da je bila izgleda implantacijsko, ili oksidacija utrogestana pa menjao boju, nikada nismo utvrdili šta tačno. Beta je posle bila dobra. I ja živa nisam bila 2 dana. Ali dr. mi reče da može biti krvarenja i da bude sve ok, zato pokušaj da se smiriš. Navijam da sve bude ok.

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 18/6/2013, 16:24

Gral, ako ima takvog mrljanja Utro obavezno oralno. Rano je za onu sto necu da je prizivam i iskreno se nadam da je implantacijsko yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 18/6/2013, 16:35

Gral, drmni ti i jednu valerijanu da se ne nerviras i smiris to srce :))
Rano je za dramaturgiju a braon iscedak ne mora da bude nikakav los znak :)))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 18/6/2013, 16:37

Krk ::Gral, drmni ti i jednu valerijanu da se ne nerviras i smiris to srce :))
Rano je za dramaturgiju a braon iscedak ne mora da bude nikakav los znak :)))

likeit
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/6/2013, 16:38

Znate da sam ja krvarila mesec dana. Kad sam pitala dr Biljanu da li da pocnem piti oralno, ona mi je rekla - nikako, samo vaginalno, oralno ne vredi. Ja sam je poslusala i stavljala te vaginalete i pored krvarenja, ali sam guglala i nigde nisam nasla da je nekome tako preporuceno kao meni.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/6/2013, 16:42

Erata, koliko ja znam, kad god su žene krvarile, odmah im je rečeno oralno, čim krvarenje prestane, vaginalno.Rolling Eyes

Krk, ne rekoh ti za kičmu, a htedoh, da mi je isto kao tebi, i to mi je jedan od realnih strahova i u trudnoći i posle, uvek bio i dalje je tu. Operisala sam skoliozu sa 15. godina, a sa 22. išla ponovo na operaciju da mi izvade šipku koju su mi sa 15. ugradili, jer je bila pukla. Nakon toga problemi sa upalom živca, zbog diskusa, i oštećenja koja su vremenom nastala, pa onda osteopenija, ma da ne mračim, al se trudim da pozitivno razmišljam! Laughing U mene muž jak, pa će on decu da nosa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu