KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/6/2013, 22:41

BiKsi :) ::Zvončice, hm, želja za seksom, mmm, svidja mi se taj simptom, ćutim i ništa ti ne govorim, samo mantram da se tvoj rudar začakio i sredio svoju logu kod tebe!yes

Brbljiva, dan aspiracije uzmeš, i od njega oduzmeš 14 dana, to ti padne prvi dan menstruacije, i od tada računaš trudnoću. Ja sam tako računala, a na uz dr mi je računala po starosti trudnoće, i uz je pokazao da smo jedan dan više trudni, nego što je ovo što sam ja izračunala. Ili preko ovog linka ukucaš datum aspiracije gde piše, i on će ti isto to izračunati.
Ma draga uvek sam vlažna iklizava od utroges.,a ništa mi osim mog prsta ne prilazi.Žalosno.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/6/2013, 22:42

A Brbljiva računa koliko je trudna ikad će da se porodi?Ako Brbljiva daće Bog da tako i bude.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/6/2013, 22:43

E blesačo jedna, pa ti daj muž da ti bar jednom stavi utrogestan, čisto da te mine želja! Nemoj da se navikava, čisto jednom, onako, jer kažu nije preporučljivo, i meni rekoše, te muž prekinu da mi daje terapiju, al bi slatko!lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/6/2013, 22:44

Možda samo gleda kad betu može da radi, jer na ovim sajtovima se sve izbaci, i kad dolazi do implantacije, i kad se beta može raditi, i kad se šta vidi na uz, bar sam ja tako skontala. A i pozitivno razmišljanje nije na odmet!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/6/2013, 22:45

Biksi ja il radim il ne radim.Nema tu kod mene na pola.Ja volim konkterno.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 17/6/2013, 23:00

Ma vidi ti ove nase trudnice sto su se bacile u diskusiju:king:

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/6/2013, 23:05

http://www.ivf.ca/duedate.php

Evo ga sajt preko koga sam ja računala.

Eh, zvončice, pa dobro onda, ti izdrži još koji mesec, posle trećeg kažu može, uglavnom! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/6/2013, 23:43

ne igrajte se vatrom ,bar za sada ---ja imala sex odmah tokom prvog meseca pa se sj....-a sad nesmemo ni da se priblizimo jedno drugome !
 a tada mi se sex...lo   na oci nisam videla LaughingLaughingsexv...tada mi hormoni bas bili ludi ! nadam se da cu ovaj put biti  mirna !
da ,nadam se velikoj beti kao i prosli put !!! ZNAM DA CE TAKO BITI-VIDOVITA SAM 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 18/6/2013, 00:01

Brbljiva, jel si ti prosli put bila na terapiji utrogestana ? Sta si primala od terapije ?
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 18/6/2013, 00:05

Popite bensedin da budete ko muja, yebe mu se al ga mrzi lol!
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/6/2013, 00:10

Vala Krk, mene je svojevremeno bromazepam opuštao, pila sam ga kad negde dalje putujemo zbog spavanja, ledja i tako to, i onda sam obavezno muža napadala, valjda opušteni mišići, tako da ni to ne pomaže! :)))))))
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 18/6/2013, 00:22

Erato,
nije me bilo 10 dana, potrajalo je iščitati ispisanih 40 strana...
Žao mi je što se toliko patiš....I moje iskustvo sa kiretažom nije slavno...al' prošlo. Sve prođe.
Nisi ukleta već je to prosto tako. Dođu periodi kad se loše samo niže I nadovezuje, ali takođe ima I onih lepih kad je čoveku telo tesno koliko bi "rastao" od sreće.
Polako...sve će doći na svoje.

Neco,
žao mi je takođe...Glavu gore, smišljaj šta dalje,  iskoristi svoje jajnike...

Ariadne,
takođe. Je l' to prva VTO sa doniranim jć...Uh, šta reče...nemoj nikad tako pričati sebi I razmišljati o sebi na takav način...

Svim novim trudnicama čestitam...

Zvončici duuugu apstinenciju...lol!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 18/6/2013, 00:23

Ja kad popijem bensedin konjske doze od 10mg (dao mi lekar zbog kicme i solioze) samo odem da spavam. Nije mi ni do mene a kamoli do seksa lol!
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/6/2013, 00:25

Bens da, al bromdža manje obara. Ja bromdžu inače pijem uz diklofenak, isto zbog skolioze (operisane) i diskusa i spinalne stenoze i tako toga! I to mi jedino pomaže i što više odmaranja.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 18/6/2013, 00:41

Erato draga, bas te je poteralo! :aa67:Drzim fige da se sve lepo ocisti od tih kapi, i da stavis najzad tacku i na ovaj postupak, odmoris se u toku leta i od jeseni budes trudnica! Ne verujem da moze da se osteti materica, a sta sa onim zenama koje idu po ko zna koliko puta na kiretazu. Vidi i sa Draganom sta joj je dr dala ako ove kapi ne zavrse posao.
zagrljaj
Ariadne, ne tuguj ako imas zamrznute embrione. Ne otpisuj ih! Evo ti Loli kao dokaza. Moja prijateljica u USA imala 5. Vto, nije uspela, imala jos 2 embrioncica smrznuta u koje nije verovala, i evo, za koji dan im proslavalja prvi rodjendan.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/6/2013, 00:47

Hvala Struzzo. Da znas da sam mislila na tebe u bolnici. Pocela kisa, ja na prozoru, gledam i kontam javlja li se i meni da cu biti mama jednog dana. I nista. Samo da pobegnem sa lica mesta...:) Ariadne nista, bas nista nisi kriva. I veryj u eskime. Ceste su trudnoce iz FET.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 18/6/2013, 09:03

To je Biksi moj najveci strah. Da li ce sutra ova moja kljokava kicma izdrzati trudnocu i kako. Necu moci trudna da progutam bensedin, rapten k i da samo legnem da spavam. Ja sad kad uzmem bebce i klince prijatelja posle 5 minuta umirem od bolova, kicma pocne da se koci... kako li cu tek svoje dete da nosam. Niceg se ne plasim ali rodjene kicme da.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 18/6/2013, 09:55

Erata ::Hvala Struzzo. Da znas da sam mislila na tebe u bolnici. Pocela kisa, ja na prozoru, gledam i kontam javlja li se i meni da cu biti mama jednog dana. I nista. Samo da pobegnem sa lica mesta...:) Ariadne nista, bas nista nisi kriva. I veryj u eskime. Ceste su trudnoce iz FET.

Erato, isto sam se osecala, mislila sam da jedino ja nemam nikakav osecaj i da to verovatno znaci da nikada necu biti mama. Sada znam da su u meni bili toliko jaka dva osecanja: zelja da budem mama i strah da to nikada necu biti da mi je sve bilo pomuceno, a onda mi se dogodio jedan divan trenutak i prenosim ovde specijalno za tebe post sa pdf Jutra da ti ulijem malo vere, snage i volje da se opet upustis u (ja to volim da kazem) novu avanturu (lakse mi da sve svarim kada pozitivno gledam na stvari). Evo ga:

lilya ::E drage moje, ugrabih malko vremena da podelim sa vama moje jucerasnje i danasnje iskustvo.

Naime, pisale su neka nase drage drugarice da su na raznim mestima oko sebe prepoznavale znakove koji su ukazivali na to da ce postati mame, a ja nista. Nista ne osecam, nikakva intuicija me ne radi, nista i pitam se da li je to to i da li je to znak da nikada necu biti mama. I onda mi se juce dogodi divna stvar.
Krecemo mi put Sremskih Karlovaca i ja razmisljam o Mimi i rodi i o jos jednoj rodi koju svaki dan kada se vracamo sa posla vidimo (u mom kraju ih bas dosta ima) i pitam se da li bi ona preletela sad kada mi prolazimo tuda u sasvim drugo doba dana. Sve sam kontala da se uvek vracamo u isto vreme sa posla i da ona bas tada ide po hranu ili tako nesto. I ona nas prelece. Bas ta, znam ima gnezdo negde blizu. I mm mi potvrdio  Very Happy Ja u trenutku ocu da se ugusim od uzbudjenja. I vec danima mastam o tome kako cu jednom meni mnogo dragom pesmom (na kojoj svaki put po malko placipipi) zatvoriti ili dnevnik usvajanja ili VTO dnevik i kako cu istom otvoriti roditeljski i tako razmisljajuci o tome (kao nastavku one rode), okrenem stanicu i na njoj bas ta pesma (a nije toliko popularna i cesta). Rekla sam sebi da sad sigurno znam da cu biti mama, da vise ne moram preispitivati znakove pored puta, da je ovo taj znak. Ta roda i ta pesma  yes
U to ime, mogu slobodno da zakacim ovu sliku zato sto znam da je i meni tu mesto. U svom srcu, ja sam vec mama, ali cu morati jos malko da pricekam  Very Happy


Danas, ulazimo u kola, mm ukljucuje radio, druga stanica i opet ta pesma. Kad se nisam slogirala od srece  osmeh srce

Eto, samo sam to htela da vam kazem.

I da vas sve stiskam i da ste mi sve velika podrska i da vam zahvalim na tome  ljubav


Nema slike, nije ni vazno. Slika je iz Chicaga, slikala me sestra. Ja stojim ispod natpisa koji se pokrece i na kojem pise "Mothers" osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/6/2013, 10:37

Divna si Lilya...prava nezna dusa love

Verujte, ja sam bila na najvecim mukama dok nisam upoznala ljubav mog zivota. Put do njega je stvarno bio trnovit. Nikada nisam bila srecna u ljubavi, jer je uvek falilo to nesto, uvek sam znala da to nije to i da ne moze biti za ceo zivot. A kada sam srela njega, u najludjim mogucim okolnostima, mi smo se odmah prepoznali i bez reci jedno drugom pruzili ruku i od tada smo jedna dusa u dva tela i jedno telo sa dve duse. Ja ozbiljno, najozbiljnije mislim da imam najboljeg coveka na svetu! Svaki dan ga gledam i pitam se da li je moguce da je takav lepotan i takva ljudina, moj covek...srce

Ja znam da smo nas dvoje cudo. A u zivotu znam mnogo velikih i pravih ljubavi i svaku je pratila neka tragedija, neki problem...nema velike ljubavi bez velikog ceha, mora se nekako platiti. I ja kazem - hvala Bogu da je to na ovaj nacin, kroz ovu borbu sa vetrenjacama. Samo da smo nas dvoje ok, a ako mora nesto, a uvek nesto mora, neka to bude ovo i ovako...i dobro smo prosli! :))

A na kraju ovog puta nas ceka nesto lepo i veliko, to je sigurno!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 18/6/2013, 10:38

Naravno, erato:ydpj:

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 18/6/2013, 10:44

Erato, divna, hrabra ženo! Kad pmislim na to kroz šta si prošla, dođe mi da odem i bacim bombu na neki simpozijum ovih naših nazovi lekara.. Besna sam ja od kad su mene izupropašćavali, i tačno znam sve.. Drži se!

Čekalice, držim fige svima!
radostradostradostradostradostradostradostradostradost
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 18/6/2013, 11:54

Erata ::Divna si Lilya...prava nezna dusa love

Verujte, ja sam bila na najvecim mukama dok nisam upoznala ljubav mog zivota. Put do njega je stvarno bio trnovit. Nikada nisam bila srecna u ljubavi, jer je uvek falilo to nesto, uvek sam znala da to nije to i da ne moze biti za ceo zivot. A kada sam srela njega, u najludjim mogucim okolnostima, mi smo se odmah prepoznali i bez reci jedno drugom pruzili ruku i od tada smo jedna dusa u dva tela i jedno telo sa dve duse. Ja ozbiljno, najozbiljnije mislim da imam najboljeg coveka na svetu! Svaki dan ga gledam i pitam se da li je moguce da je takav lepotan i takva ljudina, moj covek...srce

Ja znam da smo nas dvoje cudo. A u zivotu znam mnogo velikih i pravih ljubavi i svaku je pratila neka tragedija, neki problem...nema velike ljubavi bez velikog ceha, mora se nekako platiti. I ja kazem - hvala Bogu da je to na ovaj nacin, kroz ovu borbu sa vetrenjacama. Samo da smo nas dvoje ok, a ako mora nesto, a uvek nesto mora, neka to bude ovo i ovako...i dobro smo prosli! :))

A na kraju ovog puta nas ceka nesto lepo i veliko, to je sigurno!

Erato, potpuno isto razmisljamo. Da smo mi zdravo i dobro, to je najvaznije, a sve ostalo se da resiti vec nekako yes

Fmala, povedi i mene u tu akciju Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 18/6/2013, 12:46

Hvala Vam, drage moje, na utešnim rečima...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 18/6/2013, 12:54

Ariadne, odboluj, ljudski je.
Nemoj da krivis sebe kad si cinila sve sto mozes.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 18/6/2013, 13:16

Drage moje

Kod mene su lose vesti sa poslednjim vadjenjem Bete NoNoNo

Prva je bila idealna, i onda je druga pocela da sporo aste..prvo 60% porasla za 2 dana, pa onda sledece vadjenje 50%, a sada je evo nesto ispod 30% rasta, upravo stigose rezultati - 365... aaah agonije i tuge...sutra UZ, pa da mi barem kaze kakvo je stanje, ova agonija je veom teska... Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu