KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/6/2013, 12:24

misic ::Bixi, kad smo vec kod horoskopa... Sta si u podznaku ?
Da nisi mozda blizanac  lol!
Nisam mišić, ja sam škorpija/rak.

misic ::Da, mog Rodjenog zovem Rodjeni od pre par nedelja. To mi je toliko slatko lovelove:aa52:A i Rodjenom se svidja, cak je i on sam sebe poceo da zove Rodjeni yes
:
Sećam se da sam to pročitala, al nekad ispisano i po 7-8 strana, pa dok sve pročitam, pola zaboravim da iskomentarišem :oops:Nego sam pomislila da ga ovde zoveš Rodjeni, a znači i kući je isto takav! E pa drago mi je da sam te motivisala, a i da se njemu to svidja. Preslatko je.

Gral ::Drage kutanjke, imala sam porodicnih problema pa me nije bilo Sad
ali moram da vas zamolim da mi drzite fige jer jutru radim beta
Boze, pomozi mi da sve bude kako treba i da ovaj stres nije uticao na rezultat moje vto. molitva
Sutra  mi je 12 dan od et a vraceni su treci dan. osmeh srce
Svima vam zelim sto i sebi i molim se uvijek za sve, pa i vi meni posaljite malo bebece prasine beta
Gral, zagrljaj, navijam silno za tvoju betu!bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Zvončice, meni su u LE rekli da izbegavam stepenice, u smislu da ne idem svaki čas dole gore, ako
živim u zgradi, samo ono što moram, da se ne opterećuju stomačni mišići. Zbog istih se ne preporučuje ni podizanje bilo čega, ni savijanja česta, ni sedenje. E sad, da li utiče il ne, ko će ga stvarno znati, al svako nek se ponaša onako da mu glava bude mirna i da ga posle ne grize savest, to je moj predlog. Jer nismo sve iste, niti nas iste stvari muče.

Pa da vas zaprašim: Zvončice, Lafe, Vilhelmina, Gral, Aries, Fmala, Brbljiva i ako ima još cura, prašim i navijam!vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Stomačiću, uh, verujem da si se baš presekla kad si krv videla, samo kad je sve ok, nek se bešika što pre smiri!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/6/2013, 12:55

gral ,navijam isto kao i za sebe .....kakvi embrioni su ti vraceni ,mila ?ffffffffvvvvvvvvdddddd
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 22/6/2013, 13:06

Gral, Aries, Fmala, Brbljiva,Zvončice, Lafe, Vilhelmina
da vas zaprasim za velike Bete vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Stomacicu, mogu da mislim kako si se uplasila. Bice to sve dobro, samo lezi i odmaraj i ne izlazi nigde na ovu vrucinu zagrljaj

Leptirko, mislim na tebe i znam da je sledeci put onaj pravi put poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 22/6/2013, 13:25

Misko moj, bas si divna!!!!
ljubavljubavljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 22/6/2013, 13:55

Stomacic, zao mi je, nadam se da ce se to srediti ? 

Ko sve ceka betu? LaFolie, Brbljiva, Gral ... i ?
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 22/6/2013, 14:52

vvvvvv
Svima koje cekate betu zelim radosne vesti!

Stoacic, sta su ti rekli vezano za besiku?
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/6/2013, 15:54

Drage moje hvala vam na navijanju i lepim željama.Moja beta je negativna što znači ništa ni ovaj put.Pošto nisam ljubitelj alkohola popila sam voćni jogurt,poješću sladoled i naješću se trešanja.Samim tim će i razočarenje nestati.Strašno je to što me više negativne bete nepogađaju.Kad bi mi beta bila pozitivna ne bih znala kako sa tim da se nosim.Svim čekalicama želim pozitivne bete i da ova moja negativna bude poslednja.Ljubim vas sve.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 22/6/2013, 16:09

Sad isto se osecam... drzi se zvoncice, ko nije pokusao, nije pobedio
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 22/6/2013, 16:18

Zvoncice draga toliko dobro mi je poznat tako osecaj ravnodusnosti prema negativnoj beti kad tad, Ali kad mi je bila pozitivna, svi su plakali od srece , sem mene ,tek kad sam videla mesak na prvom uz dosla sam sebi . Bolje je da ne patis i da si ravnodusnija ,lakse ce proci grlim te Jako glavu gore, odmori, pa dalje zagrljaj

Stomacic joj mogu zamisliti strah hvala bogu da je samo besika , ja bi pre trudnoce kad bi dobila upalu besike odma krvarila i to bas bas ,sad u trudnoci sam zamalo dobila bakterije su nadjene u urinu i dobila sam antbiotik za trudnice , radujem se kad nam se budes pridruzila

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/6/2013, 18:10

Zvoncice:ydpj:
Stomacicu,meni to lici na dooooobru upalu.Odmaraj,skuvaj uvin caj,pa se nalivaj sto vise.
Gral,nadam se da slavis i da nam se zato ne javljas!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 22/6/2013, 18:35

da li neko zna, koliko kosta hecing u jevremovoj?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/6/2013, 18:38

Zvončice zagrljaj

Lafe, ne bih znala, zašto ne zovneš Jevremovu i dobiješ info iz prve ruke?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 22/6/2013, 18:43

Zvoncice, zao mi je! v
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 22/6/2013, 18:47

ragaco ::....
Stomacicu,meni to lici na dooooobru upalu.Odmaraj,skuvaj uvin caj,pa se nalivaj sto vise.  ...

Stomacicu, proveru samo da li sme uvin caj u trudnoci, ja kao da sam negde procitala da u trudnoci ne savetuju uvin caj zbog izazivanja kontrakcija, ali savetuju caj od brusnice.
Takodje mislim, da postoji poseban Josif Pancic caj za trudnice za bakterije u mokraci.

Nadam se da ce brzo proci zagrljaj
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/6/2013, 19:04

Ja sam to cula za caj od persuna,pa zato preporucih uvin.U svakom slucaju,Stomacicu,raspitaj se fino,a do tada uzimaj sto vise tecnosti.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/6/2013, 19:06

Stomacicu, moja koleginica je pila tablete na prirodnoj bazi, zovu se Palisept i proizvodi ih Josif Pancic, dobre su za probleme sa besikom a smeju u trudnoci mada mozes proveriti za svaki slucaj.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 22/6/2013, 19:07

palisept je zakon!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/6/2013, 19:09

Slazem se LaFo!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/6/2013, 19:17

Lafe, sto se raspitujes sad za hecing?... Rolling Eyes
Kad radis betu?

Stomacicu, verujem da su te lekari zbrinuli, ali puno tecnosti svakako ne moze da skodi
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 22/6/2013, 19:21

imam blastu u jevremovoj, treba i po nju da odem, ali bih sa hecingom :) betu cu u ponedeljak, 11dnt zbog posla
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/6/2013, 19:28

znam za tvoju blasticu, ali ja ti navijam da je vracas za godinu-dve pa da to bude mladji bata ili seka osmeh srce
nemoj sad da mislis na nju
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/6/2013, 19:35

misic ::
ragaco ::....
Stomacicu,meni to lici na dooooobru upalu.Odmaraj,skuvaj uvin caj,pa se nalivaj sto vise.  ...

Stomacicu, proveru samo da li sme uvin caj u trudnoci, ja kao da sam negde procitala da u trudnoci ne savetuju uvin caj zbog izazivanja kontrakcija, ali savetuju caj od brusnice.
Takodje mislim, da postoji poseban Josif Pancic caj za trudnice za bakterije u mokraci.

Nadam se da ce brzo proci zagrljaj
nikakko uva,persun ,pa cak ni domaca brusnica (moze ona severnoamericka )...
a josif pancic ima caj za bakterije u mokraci za trudnice ,pa to pij dok ne dodjes do doce i pitas konkretno .nista na svoju ruku .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 22/6/2013, 19:39

joj ja sam vec smislila i gde cu na odmor. bas sam pesimista
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/6/2013, 19:43

LaFolie,ja to zovem racionalizam,a inace uvek sam pristalica planova B,C,D,E,F..A mogle bi bebice i s mamom na odmor,sta kazes?!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 22/6/2013, 19:48

to bi bilo super... ja sam se u Pragu isplakala dan pred ET, skoro nisam tako. Nekako sam imala osecaj kao da idem kod svetog petra na vto, da je to to. Ali kada su nam rekli da je fertilizacija losa i da smo tezak slucaj, preplakala sam i mislila da smo dzabe otisli, kad oni ne mogu da pomognu, gde da odem onda...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu