KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

+47
Zensko pero
Nessi
Borbica
alisa
Principessa
micam
BabyBear
LelicaLola
Sirijus
valika77
Lola1972
Nataly17
dusica78
zsuki75
mimi84
bak
Bundevicav
srculence 84
BiKsi :)
mimi85
lela1984
tatjanica
MaloMorgen
Blanka
sanja 73
libra35
sunny.tp
noja
winni
Zmajuška
mamadabudem
luckystar74
micaubica83
Amna84
daki_mm
sareni leptir
Irena Irena
bundevica
logona
OKacica
Erata
bulevar79
nebuloza
Mirjana
saska1
laKole
fight&faith
51 posters

Strana 16 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 24/4/2016, 17:57

Ne sjecam se da sam imala temperaturu od malena. Isto kao i ti sto opisujes je i meni. Prosto nisam sklona temperaturi. Budem prehladjena i grlo boli i nos proradi ali nikad nemam temperaturu a ove zime nisam bila prehladjena tj ni ne znam kad sam se zadnji put prehladila. E sad da li valja imati takav imunitet ne znam. Da li treb da provjerim neka antitijela, ko zna neka javi Laughing
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od srculence 84 24/4/2016, 18:08

To i ja razmisljam jel uvek zene kada im imunitet slab ili koje su bolesljive brze zatrudne. A ovako sa jakim imunitetom ne znam da li je dobro za zafrudjivanje?jeste dobro takav imunitet za ostalo al za ovo nd znam. Jedino da vidimo sa hematologom o tome?
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 25/4/2016, 10:05

Moja jedina trudnoca prije tri godine se desila, kada sam bila pod jakom temperaturom, 5 dana nisam ustajala iz kreveta. Posto sam od uvijek smatrala da svaki mjesec moze biti dobitni, nisam htjela nista da uzimam za snizavanje temperature i gripalnih simptoma. Ima tu istine u vezi slabog imuniteta i trudnoce.
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 25/4/2016, 12:58

Ej Mm bas mislim na tebe ovih dana.... jel ima nesto novo? Jel si isla na prirodnjak?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od srculence 84 25/4/2016, 13:15

Ima istina izgleda. Nista moracemo da vidimo da odem kod hematologa i da se informisem. Izgleda da treba pronizon da se obara imunitet.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 25/4/2016, 16:48

Alisa, jesam, otisla, medjutim, dva velika folikula nisi izdrzali, pukli prije aspiracije, ostala dva mala u kojima nije bilo jc. Idemo opet iduci mjesec, ako bude materijala. Da nisam otisla, mislila bih da sam nesto propustila. Ljubim te puno
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 25/4/2016, 17:48

Jel bilo jc u ta 2 sto su pukla?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 25/4/2016, 18:49

Doktor kaze da jeste u jednom, kako to moze znati, ne znam. Prokrvarila sam malo taj dan i kaze da je od pucanja folikula i ovulacije koja je vec nastupila.


Poslednji izmenio MaloMorgen dana 25/4/2016, 19:05, izmenjeno ukupno 1 puta
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 25/4/2016, 18:56

Ja provjeravam nivo estradiola. Ako je vrlo visok tj oko 250-350 sigurno ima jajne celije. Vadis ga prije aspiracije. Takodje vadis i LH koji govori o blizini ovulacije i da se ne bi desilo da pukne folikul. Meni se isto tako desilo da je pukao jer kod mene sa visim FSH naglo skace LH i vrlo je nezgodan i zato dr mora da prati i u adekvatnom momentu da stop inekciju.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 25/4/2016, 19:10

To je odlican savjet, Nataly. Kod mene je dosad pogodjen uvijek pravi timing, na ca. 17 mm primala sam pregnyl i uvijek sacuvali jc , a folikuli nisi pucali prijevremeno. Ovo je bilo i za ocekivati, jer su bila prevelika dva , a ostala DVA se nisu dalje mogli razvijati. Kod mene je ovdje jako tesko,skoro nikako, moguce provjeravati hormone. Odrade ti to jednom i onda cekas 7 dana na rezultate. Od toga nemam nista. Nazalost nema privatnih laboratorija kao TU kod nas.
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 25/4/2016, 21:02

I ja na 17 primam stop inekciju. Bas mi je zao sto nemas mogucnosti za dobijanje rezultata hormona. Meni stizu sat vremena nakon vadjenja na mail i tako se i prilagodjavamo sa terapijom. Koliko toliko pomaze da odredimo tajming.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 25/4/2016, 21:48

Dr moze na valjda na ultra zvuku da vidi da li je bilo jajne celije ili ne... koliko sam citala kad pukne folikul oslobadja se zuto telo i po tome se zna da li ima jc ili ne....
MM vazno da je bila!!! Sledeci ciklus je tvoja Very Happy
Nataly a koliki treba da bude Lh pred ovulaciju? Jel bese na pocetku ciklusa veci je FSH a kako se blizi ovulacija raste Lh i E2 ?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 25/4/2016, 22:03

Lh raste misllim do 90. Meni je bio na pocetku 4 i tako je mirovao a kad pocne da raste to nije postepeno vec nagli skok, u mom slucaju. A na pocetku ciklusa je manji od FSH jer ako je veci dva puta onda su u pitanju policisticni jajnici.
Jeste, kada se pojavi zuto tijelo nakon ovulacije to je znak da je bila jajna celija jer je meni dr to vidjela kada mi je pukao folikul prije aspiracije. Ultrazvukom je vidjela.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 25/4/2016, 22:14

Znam da je manji na pocetku ciklusa al sam skoro citala da ne treba da bude ni mnogo manji od FSH-a.... najvise 2.5 ....
Vidis nisam nikad proveravala LH kasnije.... koji dan otprilike vadis LH ponovo? Meni su na UZ-u par puta vec 9-10 dan ciklusa folikuli bili preko 20mm
Jel ako LH ne skoci onda nema ni ovulacije? Ja ne mogu da koristim one tracice jer pijem ciklu
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od srculence 84 28/4/2016, 11:01

Natali 17 sada je jedna devojka pisala da ima jak imuni sistem i dali joj da odrade sbpopulacija limfocita i pokazalo joj se da ima jak imuni sistem i da nikada sa takvim imunim sistemom ne bi mogla da ostane trudna. Eto draga sad lab.i da odradim to pa da vidim. kaze da je njoj bio 15 a dozvoljeno do 8 i sad pije pronizon i to dve nedelje pre transfera
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 28/4/2016, 16:06

Srculence, bas ti hvala. Upravo sam procitala i moram da se raspitam da li kod nas u CG rade u bolnici ili privatno. Obavezno cu to da ispitam.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 28/4/2016, 22:37

Ne znam sta da kazem za ciklus ovog meseca Rolling Eyes
Opet mi je kasnila.... a mozda i nije.... ne znam ni sama.... dobila sam tek posle 7 dana od poslednje tabletice cikle ( a ranije sam dobijala 2, najvise 3 dana od poslednje tablete).... doduse dobih na tacno 29 dana od poslednjeg ciklusa ali posto je i on kasnio sad i ovaj kasni za ciklom.... i ovog puta mi je krvarenje cudno s tim sto je sad onako rozikasto.... nocurak ovaj ciklus nisam pila.... pila suplemente koje vec nabrojah + virak ceo mesec... u subotu vadim hormone pa da vidimo gde smo....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 29/4/2016, 01:23

Srecno Alisa. Nadam se da ce ti virak pomoci kao i meni!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 30/4/2016, 17:31

Uh pored svih losih vesti ( sto privatno sto ovde na forumu) stigli i moji rezultati hormona sa kojim mi dodje da se upucam odmah....
E2 375 pg/mol
normalno FSH pao 3.14
LH 6.75 ....

Ja ne znam sta mi vise od ovih suplemenata pravi haos sa hormonima.... izbacila sam ulje zutog nocurka prosli mesec i pocela ponovo da pijem virak.... ne bi trebalo da mi ovo bude od virka.....
Stvarno cu poludeti........
Dodje mi da batalim sve ove suplemente.......
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od noja 30/4/2016, 22:35

Alisa mozda je ostao folikul
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 1/5/2016, 06:09

Palo mi je Noja to napamet ali opet ovolika razlika u hormonima za samo mesec dana mi je affraid
Prosli mesec
E2 83.3
LH 11.21
FSH 13.34

a 2 ciklusa pre toga kad nisam pila nista osim cikle, folne i cajeva Virak, Zdravac i Macina trava
E2 89
LH 3.85
FSH 10.3

Nesto mislim da nije bas dobro ni kad ovoliko setaju.... Bar LH ne bi trebao toliko da varira od ciklusa do ciklusa....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 1/5/2016, 11:08

Alisa, ja cisto sumnjam da su suplementi u pitanju, jer znam sta i koristis. Nesto od cajeva je sa velikom sigurnoscu. Probaj da ihm uopste ne koristis jedan ili DVA mjeseca. Nije tacno da virak ili macina trava ne mogu da izazovu problem, kod velike vecine ne, ali IMA nas, kao sto sam i ja, da nam ne odgovaraju. Kod mene su izazivali prijevremeno krvarenje, kod tebe ocito reaguju drugacije, ali ne i onako kako BI trebali. Ja bih napravila pokus i izbacila IG.
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 1/5/2016, 11:15

Ja sam imala takvo stanje prije virka i rezultat je bila cista pa je zato i bio veliki estradiol. I zato sam odlucila da pojem virak od muke. I nakon prvog mjeseca sam dovela u ravnotezu, i FSH i estradiol. Doktorka nije mogla da vjeruje. Tako da mislim da su cajevi protiv cisti, ciste utrobu i harmonizuju hormone. Pa zene su se uostalom tako i lijecile ranije. Cajevima!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 1/5/2016, 12:20

MM prosli ciklus nisam pila cajeve uopste, doduse pila sam nocurak tada....
Ceo januar sam pila Virak, macinu travu i zdravac bez ovih suplemenata i u februaru su mi bili koliko toliko ok rezultati, u svakom slucaju najbolji u zadnjih 6 godina...
Sa druge strane nikad u zivotu nisam imala cistu a ovi rezultati su mi posle mesec dana pijenja Virka uz suplemente....
Planiram da posle praznika zakazem pregled (onu jednodnevnu dijagostiku) u Genesisu pa cu da ponesem sve ove moje bocice koje pijem i nalaze i da vidim sta ce mi oni reci...
Hteli smo u junu da idemo na iui u Visegradsku ali ako ovo ne sredim nista od toga Rolling Eyes
I tacno znam da mi je cista na levom jajniku jer mi je sinoc bas pulsirao i bole, a i danas me ziga.....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 1/5/2016, 13:01

Pa ne znam stvarno sta da ti kazem. Ne uzimas ti suplemente, tipa, dhea, pa da ti zezne situaciju, ili si vec pocela sa njom... Nadam se, da CES u svakom slucaju brzo saznati do cega je
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 16 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu