KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

+47
Zensko pero
Nessi
Borbica
alisa
Principessa
micam
BabyBear
LelicaLola
Sirijus
valika77
Lola1972
Nataly17
dusica78
zsuki75
mimi84
bak
Bundevicav
srculence 84
BiKsi :)
mimi85
lela1984
tatjanica
MaloMorgen
Blanka
sanja 73
libra35
sunny.tp
noja
winni
Zmajuška
mamadabudem
luckystar74
micaubica83
Amna84
daki_mm
sareni leptir
Irena Irena
bundevica
logona
OKacica
Erata
bulevar79
nebuloza
Mirjana
saska1
laKole
fight&faith
51 posters

Strana 17 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 1/5/2016, 13:13

Ne pijem dhea i zato se i nerviram! kad sam gledala sta cu da pijem bas sam obratila paznju da ne pijem nista sto direktno utice na hormone....
Bas sam smorena i i sve ovo me jako umara ... i nesto sam vrlo demoralisana u poslednje vreme i sad jos ovo sa hormonima.....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 1/5/2016, 14:24

Razumijem te, ali valja nam se trovati sve dok se ne pretvorimo u vukodlake i pocnemo ujedati po komsiluku. Meni se cini da ispustam neka cudne zvuke, kao blejanje ili meketanje, pocinje moje preobrazenje. Ja uz ove Probleme Imam i druge, ali sam obecala sebi doci do dlakavog i zubatog cudovista ili me nema. Samo da rodimo jednog malog vukodlacica, barem CE da lici na tatu, tj.mog muza :-)
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 1/5/2016, 15:47

Jao MM hvala ti do neba!!! Bas si me nasmejala osmeh srce
Nemam problem da gutam i pijem sve i svasta samo da ima koristi a trenutno se plasim da dolazi do kontra efekta ... nemam bas finansijskih mogucnosti da kupujem sve ove suplemente, svaki mesec privatno vadim hormone i jos da posecujem nekog privatnog ginekologa da isprati stanje a ova moja u dz nit je nesto strucna niti nesto raspolozena za saradnju... ove godina mi je i finansijski i psihicki bas iscrpljujuca i na to jos i sve ovo!!!
Ajde MM da nam sledeci mesec javis lepe vesti da nas malo oraspolozis!!!
osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 1/5/2016, 16:15

Nista ne brini Alisa, sta god da rodim,javljam. Moje ce biti sigurno, a tata bio vukodlak ili moj muz, manje bitno. Ljubim te i javljam se uskoro !
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 1/5/2016, 18:50

zagrljaj
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od BiKsi :) 2/5/2016, 14:08

Mm, kraljice! U mom slucaju, dete vukodlacic sto posto, ne zna se koji mu je roditelj dlakaviji! :-D. Zelim ti jedno isto ovakvo!

Alisa, mozda je jednostavno naisao takav ciklus, bez obzira sta pijes.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 2/5/2016, 20:11

Biksi, jedna si i jedina osmeh srce
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Bundevicav 11/5/2016, 09:22

Devojke, zbog loseg kvaliteta jajnih celija dr mi je dala da pijem proxeed women 1x1 3 meseca. Da li je neko pio to i da li mu je pomoglo ? Hvala
Bundevicav
Bundevicav

Broj poruka : 50
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 11/5/2016, 11:04

Cini mi se da je Lija pila, pisala na koracima, ostala trudna posle jedne kutije mada ja licno mislim da nije zahvaljujuci proxeedu jer bi trebalo da se pije min 3 meseca da bu bilo nekog efekta... kad sam citala sastav nisam nasla nista specijalno kod njega, vecina nas pije nesto slicno al pojedinacno i cini mi se u vecim dozama. Ako ti nije tesko aj napisi sastav posto sam davno jedva negde iskopala
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Bundevicav 11/5/2016, 12:40

Sastav:
L-karnitin 500mg( fumarat ) L-arginin 500mg,acetil-L-karnitin 250 mg, vitamin E 30 mgTe, vitamin C 90mg, vitamin A ( iz betakarotena ) 800 ( ne mogu da nadjem slovo na tastaturi za jedinicu mere, nesto kao obrnuto y ) ygTe, N-acetil cistein 50mg, vitamin B5 6mg, vitamin B12 2, 5 yg, vitamin B6 2mg, vitamin D3 5 yg, folna k 200 yg, selen 27.5 yg, gvozdje 7 mg, cink 5mg , bakar 500 yg.
Ja sam do sad uzimala q10,B12, vigantol, maticni mlec, virak , i folnu a sad cu da probam ovaj proxeed i plus . vigantol kapi.
Bundevicav
Bundevicav

Broj poruka : 50
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 11/5/2016, 16:17

Cini mi se da je Lija pila Profertil forte koji sam pila a nije nista uticao bar kod mene. Nisam znala da postoji Proxeed za zene. Super mu je sastav.
Ja pijem Condensyl. I mm takodje. Porucivala sam ga na sajtu medjutim ukinuli su jer ce poceti da se prodaje u Srbiji i CG ali jos uvijek traje procedura oko carinjenja i stavljanja na listu dozvoljenih suplemenata.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 11/5/2016, 16:21

Nije mu los sastav al ja recimo l arginin pijem 2000 mg dnevno.... ne mogu sad sa telefona da proverim preporucene dnevne doze za ostale vitamine.... ako stignem videcu veceras
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 11/5/2016, 18:09

Super je L arginin i za muskarce. Velike doze i preporucuju da se piju za nase slucajeve.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 11/5/2016, 18:18

Znam zato i kazem da nije los ovaj proxseed ali mogao bi da bude jaci.... ove kolicine mi deluju nedovoljno.... ima samo 500mg l arginina....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Bundevicav 11/5/2016, 21:07

Sta biste mi preporucile da pojacam plus proxeed ? Inace sad je na nekoj akciji 1+1 gratis. Ja sam ga narucila u obliznjoj apoteci. Cena 6000.
Bundevicav
Bundevicav

Broj poruka : 50
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 11/5/2016, 21:18

To je super cena! U kojoj apoteci si ga narucivala? Jel znas do kad traje ta akcija?
Iscitaj temu.... q10 kazu da je jako bitan.... u obliku ubikuinola bi bilo najbolje, myo inositol takodje....
Imas na temi i linkove sajtova gde mozes da narucis...
Nisu losi ni cajevi virak, macina trava, zdravac....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Bundevicav 11/5/2016, 21:26

Alisa, pila sam q10 neki americki jarow ( cini mi se da se tako pise ) . Plus vitamine, folnu, virak....a proxeed sam narucila u apoteci Agape u Mirijevskom bulevaru. Pitala sam i ja do kad ce da vazi akcija ...nisu znali da mi kazu jer je to do dobavljaca . Jel ok da se suplementi piju na svoju ruku? Koliko sam citala da samo dhea ne bi trebalo bez kontrole lekara ?
Bundevicav
Bundevicav

Broj poruka : 50
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bak 11/5/2016, 22:01

4500, nesto manje, zaboravila sam, na sajtu uvoznika, salju brzom postom, takodje 1+1 Wink
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 11/5/2016, 22:04

Ja ih pijem na svoju ruku al ja uglavnom pijem samo vitamine i cajeve. Izbegavam sve sto utice na hormone. Dhea se nisam usudila da uzmem na svoju ruku jer je to cist hormon. Pa uz taj proxseed mozes da nastavis q10 mada kazu da je bolji ubiquinol al je i dosta skuplji, pritom doza bi trebala da ti bude od 600 - 1000 mg dnevno...  folnu takodje nastavi... ja pijem folnu 5mg, myo inositol 2000 mg , neki ovaboost koji u sebi ima jos 2000mg myo inositola, vitamin e, folnu ,malo melatonina i q10 ne znam sad napamet sta jos ima u sebi , negde napred sam ostavila link... zatim pijem l arginin 2000 mg, cink 10 mg, magnezijum 375 mg sa vitaminim b6 i q10 800mg , do skoro sam pila 200mg ubiquinola plus 600 mg obicnog q10... i pijem virak 2 puta dnevno... nadam se da nisam nista preskocila ... toliko tableta pijem da ne znam ni sama sta vise pijem a sta ne lol! negde napred sam ostavila link sa nekog americkog foruma gde je zena ispisala sve suplemente u kojim kolicinama je pila...

Bak aj ostavi link sajta ako ti nije problem
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Bundevicav 11/5/2016, 22:09

Ti dok popijes sve to prodje citav dan 😀 . Salim se, popicu i pojescu sve zarad naseg zajednickog cilja 😀
Bundevicav
Bundevicav

Broj poruka : 50
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 11/5/2016, 22:14

Pa skoro i da prodje lol!
Sto bi rekla nasa draga clanica, pocela sam da zveckam dok hodam lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Bundevicav 11/5/2016, 22:22

Hahahha sjajno 😀
Bundevicav
Bundevicav

Broj poruka : 50
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bak 11/5/2016, 23:17

http://vidapharm.rs/Proizvod.aspx?ID=7

Ostavljala Bixi par strana ranije.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 27/5/2016, 10:10

Zenice,

evo me opet i mor nesto da vas pitam. Ako treba, postavicu pitanje i na drugog temi, ali ovdje su najaktivnije sve moje zenice <3 . Danas sam dozivjela blago razocarenje, mada sam znala da ce do ovog uskoro i doci. Drugi ciklus posle histeroskopije, 2. dan krenula sa femarom kao stimulacijom, danas na ultrazvuku ni jednog folikula ( 7. dan ciklusa, uvijek do sada na uz bio barem jedan folikul ). Recite mi, da li ovako pocinje kraj stvaranja folikula i konacnog ulaska u menopauzu ? Samo hrabro i iskreno sa odgovorima, ja svakako necu odustati jos dugo od ovoga, ali zelim da znam cemu ova promjena vodi i sta znaci. Hvala vam puno unaprijed !
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 27/5/2016, 11:04

MM bas sam se pitala gde si, dugo se nisi javljala.... Ne znam odgovor na tvoje pitanje al se iskreno nadam da to nije to i da ce se vec u sledecem ciklusu pojaviti folikul... Grlim te puno!!! zagrljaj
Sta ti je rekao dr?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 17 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu