KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasa jutra u martu

+10
adriatika
TetaSneki
nadalina
mijica
terka
Hitron-Luka
maja76
Jelence
rsrce
maus
14 posters

Strana 9 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od rsrce 22/3/2008, 13:22

Jelence-kako to divno zvuci- sve je spremno za malu princezu... angel
Hitron i Luka-lep provod i cekamo slicice- ljubav
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maja76 22/3/2008, 15:32

Hitron lepo se provedite, poljubi malisu za njegov rodjendan prvenac usne

Jelence sve mora da bude savrseno za malo zlato, zasluzila je da bude docekana kao queen
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 22/3/2008, 16:20

Jelence ::
Mi evo zavrsavamo cuveno krecenje Rolling Eyes tako sto zavrsavamo terasu,a juce mi stigli tepisi ,pa novi prekrivac za ugao i tako kuca blista,kuca cveta,i izgleda kao umivena,sto to volem.
U ponedeljak ako Bog da stize krevetac,komoda,dusek, posteljina i ogradica,musemica i jos neke stvarcice za bekanu Very Happy Very Happy love,a njene stvarcice sam oprala,jos da ih ispeglam i stavim u komodicu i cekamo malo zlato angel
radost :aa1: radost :aa1: radost :aa1: radost :aa1: radost :aa1: radost :aa1: radost :aa1: radost :aa1: radost :aa1: radost :aa1: radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Nekica 23/3/2008, 00:38

Ma znaci tu se drustvo okuplja!!!!
A ja se nekako navukla na temu korak po korak, to uvek proctam,kazem sta imam i ne stignem da pogledam ostale teme (mislim retko kad da stignem da vas po'vatam po svim temama), mislim sta cu Laughing , obicno zurim pa ne stizem a veceras sam dokona, muzic nije tu (opet planinari) tako da cu Vam uci u trag yes !!!!

Jecika divno je to sto ste sve lepo spremili, samo te molim te da se nekako "stisnes" do sledece nedelje, da te vidim a posle ako zatreba i mi cemo da te poradjemo!
Joj kako su to bili slatki radovi, samo mogu da zamislim kako si uzivala smajli angel .

Happy, sad si se sigurno vratila iz NS, pisi kako je tamo, sta se radi?

Hitron sad vec mogu da pozelim SRECAN RODJENDAN, TVOJOJ, NASOJ ,MALOJ DUSI!!!!!! DA STE ZIVI I ZDRAVI,LEPI I SARMANTNI,PAMETNI I SRECNI I ....., JOS GODINA STO!!!!! :aa1: :aa1: :aa1: :aa1: :aa1:
srca srca srca srca srca srca srca srca srca
vv vv vv vv vv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od HappyGirl 23/3/2008, 09:56

Jutro cure Very Happy Šta još se Sleep Wink Ajde , ajde na noge lagane pa da uživate u ovom danu Very Happy Mada da budem iskrena može da se uživa i u budenje Very Happy
Hitroniška kako je prošlo slavlje? Šta li je radila glavna zvezda? Very Happy Mora da si strašno umorna. Ajd kad dođeš sebi ispiši sve i daj sličke.Jedva čekam d
Jeco nadam se da je krečenje u potpunosti gotovo yes

U NS je bilo prelepo! Suboticu i NS mnogo volim , pa uvek kad sam tamo uživam. Mogla bi i da se preselim tamo da živim. Što kaže moja poznanica koja živi tamo, on je tako mali da možeš biciklom da ga pređeš u toku dana a tako veliki da u njemu i srce možeš da operišeš Very Happy Možda ostavim neku fotkicu ako stignem.
Ženskadijo pozdrav, neka vam oovaj dan bude perfektan! usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 23/3/2008, 10:05

Dobro jutro!
Nekice tu smo mi,svuda se mi raspisemo. Da znas da nas treba pohvatati.
Happy i ja bi se ovog momenta preselila u NS.Tamo sam provela 4 najlepse godine dok sam studirala.
Samo da se na brzinu javim.Ocekujem da Mile stigne svakog casa. :cheers: :cheers: :cheers: pa cemo cekati nase drage Kikindjane.Malo cemo se redje cuti narednih 5 dana.Zelim da maksimalno provedem te dane sa Nadjom, Janom, Boskom i Miletom. Very Happy Very Happy Very Happy Tetka sa svoje 4 velike ljubavi. :aa1:
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 23/3/2008, 18:29

Molim vas malo paznje. Nastupa Jana
roda srca angel :aa11: :aa13: :aa10: :aa6: igracice :aa12: budenje family as bebe bebe :aa18: likeit trudnica :aa71:
I Naravno Bosko
borba wavecrowd boks beta smajli angel osmeh srce :| king queen Embarassed kuvar1 klizanje :aa54: :aa54: love b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od TetaSneki 24/3/2008, 10:40

Dobro jutro
Nisam baš nešto raspoložena, ali nisam ni u bedaku, samo sam malo zabrinuta. U petak sam išla na razgovor za posao. Potpuno neplanirano. Pozvali su me iz firme koja se bavi sličnim poslovima kao i moja i pitali da li sam zainteresovana da pređem kod njih da radim. Ja nisam konkurisala na tom konkursu, samo sam se raspitivala kod koleginice koja tamo radi. Pošto im se nisu javili kandidati kojima bi bili zadovoljni, oni su me zvali i ponudili da pređem kod njih. Ja sam se malo mislila, ali sam ipak odlučila da prihvatim ponudu, naravno ukoliko se oni ne predomisle. Nije nešto spektakularno, ali je ipak bolje nago gde sada radim. Plata je bolja i bolje je radno vreme i postoji više mogućnosti da napredujem sa platom.
Druga stvar, jutros sam dobila, pa sad krećem u akciju koju sam vam pričala u koracima.
Ali to sve nije razlog da vas ne izljubim i kažem da jedva čekam da se vidimo usne usne usne usne usne usne usne :aa84: :aa84: :aa84: :aa84: :aa84:
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od gogs-ii 24/3/2008, 11:22

dobro jutro

Sneki pa to su odlicne vijesti igra igra igra igra igra igra igra igra
Bas vam zavidim sto i ja ne mogu na ''Susrete forumasica". ma doci cu i ja jednom u Bg. pa makar samo dan-dva.
Nesto sam danas malo bolesljiva. Nije nista strasno ali me nesto mi grlo i glava nsu bas Ok. Valjda ce sutra biti bolje.
ovdje je danas praznik Uskrsnji ponedeljak pa se ne radi. A pada i snijeg. usne
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od gogs-ii 24/3/2008, 11:28

v sa zakasnjenjem

:aa12: Sretan rodjendan Luka igracice igracice igracice igracice

Da si mi ziv i zdrav i lep jos 100 godina. b b b b
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Jelence 24/3/2008, 12:02

Devojke dobro jutro ili dobar dan,svejedno samo da Vas pozdravim i pitam kako ste i sta ima novo kod Vas?
Mi malo u raspremanju i pripremama,pa cu se kasnije javiti opsirnije.
Nadam se da ste dobro.
Misica verovatno uziva sa svojom decicom :cheers: ,a Sneki da pozelim srecan prelazak na drugo radno mesto.
I da sto pre odes na trudnicko,a da znas da ne planirane stvari ispadnu uglavnom najbolje u zivotu Very Happy Laughing yes yes
Sto se ostalih kutljanki tice sve vas ljubim,puno,puno usne usne usne cvet cvet cvet
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od nadalina 24/3/2008, 12:32

Teta Sneki, nemoj da si zabrinuta, ma cim u startu izgleda bolje, tek ce bolje biti kad te upoznaju i kad se ti malo uhodas sa novom ekipom! Samo hrabro, a i slazem se sa Jelence, u vezi neplaniranih stvari...Ima tu velike istine!

Hitroniska, jesi li ziva?
Misice, uzivalice, zavidim ti!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Hitron-Luka 24/3/2008, 14:10

Dobro jutro drage moje,tj sad je vec podne ,al nema veze
Ja sam danas kuci jer je juce bio uskrs,pa samim time i ponedeljak neradan dan sreca sreca divno divno,
Sinoc smo ispratili i poslednje goste...Guzva je bila nevidjena ,od petka mi je bila suprugovu familija iz Nemacke i Holandije na spavanju,malo nezgodno jer mi zivimo u stanu ;ali smo se opet svi lepo uspeli smestiti....ja sam zadovoljna jer je sve proslo kako treba...
Luka je jos bolestan,izgleda da je grip u pitanju jer mu antibiotik nista ne pomaze...
eto to je to ,
ode malo da legnem pored Luke umorna sam strasno...
Ljubim Vas sve...
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od adriatika 24/3/2008, 15:13

Cao devojke, samo da vas pozdravim. love
Nesto sam u guzvi a moram i da iscitam sta ste sve pisale, pa se javljam.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od TetaSneki 24/3/2008, 16:09

Hvala na podršci devojke, biće to sve ok.
Hitroniška super što je sve prošlo kakao treba, nismo mi ni sumnjali nego si ti verovatno bila pod tenzijom Wink . Ljubi to luče malo koje sad ima godinicu. usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 24/3/2008, 20:58

Teta Sneki samo napred draga u novi posao sa boljom platom i boljim mogucnostima za napredovanje. Pokazi im draga sta sve znas i umes. Napred Sneki!!!!!
Drage moje ja samo da vam se javim .Jutros sam samo na kratko virnula na kutak,pa sam se bacila u krevet da izgnjavim decu. Koja je to cika i vriska bila. Za sve usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maja76 25/3/2008, 09:18

Dobro jutro drugarice moje slatke!
Samo da vas pozdravim i pozelim lep i uspesan dan! d
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od adriatika 25/3/2008, 10:01

Napokon, dobar jutar drage forumasice. sunny
Bas sam bila u nekoj guzvi ali evo sad sam malo slobodnija.
Vidim ima nekih desavanja.Lepih.

TSneki, cestitam.Hrabro, nema sta.Kazu da su promene dobre i da ih treba upraznjavati, svake pete godine.I ja sam menjala slicno(tri).Ovde sam pustila korenje i gazim sestu g. :)
Jelence, vidim radovi pri kraju.Jos malo i gotovo. as
Misice, blago tebi.I ja sam uzivala dok su moji setrici bili mali. bb
Hitroniska, prodje slavlje.Ali su zato slike prelepe.Steta sto se to malo pile razbolelo.
Zelim brzo ozdravljenje. molitva

Gde ste ostale curke.Nema vas nesto.Salem vam pusu usne
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od rsrce 25/3/2008, 11:11

Luki hiljadu usne da brzo ozdravi! Malo sam izgubila korak, moram da iscitam ova jutra i martovske korake a nesto sam jako pospana danas- nisam dobro spavala nocas.
Misicu izgrli male andjele i za mene- Ostale cure puno ljubav
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od TetaSneki 25/3/2008, 16:34

Urmašice, forumašice :cheers: dobih ja posao d . Moj današnji dan je izgledao ovako: Jutros sam išla prvo u konzilijum da izvadim krv za hormone (zeznula sam se, jer sam došla mnogo rano, a oni rade od 8, mislila sam da rade od 7), onda sam otišla u buduću firmu, na još jedan razgovor o detaljim prilikom prelaza, ponovo sam se vratila u konzilijum. Zatim došla na posao sa zakašnjenjem od pola sata. U 10 sam trebala da dam otkaz međutim šef se do tada nije pojavio. U 12:10 sam otišla kod Ivanovića, ni to mi nije bilo lako, jer sam trebala sa Gocom da se dogovorim o kombinaciji Ivanović-Vujović.
Posle toga sam se vratila na posao u nameri da dam otkaz, ali nisam uspela pošto se šef nije pojavio danas uopšte. Tako da to ostaje za sutra.
Dan mi je extra v Svašta se dešavalo Very Happy i sve je od velike važnosti Rolling Eyes
Ljubim vas usne i Mišice ljubi te anđelčiće usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od sneza ch 25/3/2008, 19:33

Misice,pomagaj,ima li negde u Lo da se kupi piskavica,znas li?
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 25/3/2008, 19:59

sneza ch ::Misice,pomagaj,ima li negde u Lo da se kupi piskavica,znas li?
Ima i ako treba kupujem odmah sutra. Mogu poslati autobusom, mislim da petkom ima autobus.
Teta Sneki zeno koji si ti danas dan imala.Bravo za novi posao,nisam ni sumnjala. :cheers: :cheers: :cheers:
Ja opet samo na blic se javljam.Sta cu, ne mogu bez vas Very Happy , a deci cu samo za vas izgnjaviti .
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od HappyGirl 25/3/2008, 20:26

Bravo Sneki, bravo.Divno, prelepa vest! Neka ti je sa srećom, sutra lepo daj otkaz a u novoj firmi da ne ostaneš dugo nego da što pre trudnica
Ja kao što već znate radim u dve firme i plus privatno, pa dobro mi ide i za sada sam zadovoljna. Dobro napredujem na novom poslu i baš su zadovoljni da sam za tako kratko vreme skapirala neke stvari. Inače pre neki dan sam u staroj firmi dobila platu ali veću nego inače i to prilično. Ja mislila neka greška, pitala računopolagača i pravnika a oni će meni ko iz topa" ćuti šta pitaš kad ti je veća, ma direktor te nagradio za dobar rad". Ja samo što se nisam srušila Shocked Stvarno nisam očekivala.
E sad bi moja sestra i zet u ovoj novoj firmi da radim puno vreme, baš bi voleli jer to je njihova firma . Zet baš navalio a ja se i sama čudim šta me snađe oko posla ovih dana. Uf ni sama nisam sigurna šta mi je činiti zbunjen Vrh od poslovnog ludila brate Laughing Laughing
usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 25/3/2008, 20:32

Zene POSLOVNE zene :cheers: :cheers: :cheers: svaka vam cast. Blistate na poslu, vece plate,bravoooooooo!!! Koliko samo energije i zelje za radom :cheers: :cheers: :cheers: Toooooooo,to volEm!!!! RAD RAD I SAMO RAD!!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od sneza ch 25/3/2008, 21:40

osmeh srce , :aa44: ti si moje srce,ne treba da saljes,muzic mi je u Lo do subote,davaj adresu...inace muzic mi ima kontrolu kod Vinke...
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 9 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu