KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+41
twinsi
bobica83
MARA
mijaki
Mirjana
dacans
Botox
lilya
cufta
korpica
tetreb
dragmilk
Orline
BiKsi :)
zoxa
HappyGirl
JAmajka
cicsa80
caci
MAAKKI
Gramatika
missile
Bjanka
cici
Tanja83
Vuchica
bak
plavaptica
neca73
bulevarka
KoMetaK
Tinche
SladZana
LaFolie
nena beba
nina :)
hany
Ema78
Milijana
dr mali pariz
maus
45 posters

Strana 1 od 32 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 16/3/2013, 05:40

Evo mene prevarila zoru pa oma u kafanu..ne znam da li da kacim kafu da posluzim ili neku kafansku ljutu Wink ...Ja kao i Cufta Kraljica i Maus..volem raaaano da ustanem..a najvolijem da prevarim zoru u kafani...sto'no kaze Maus 'kafana je moja sudbina" Razz ...a volem iIvana Ivanovica..a i Milenu Dravic..ali jos dugo necu moci u bilo koje moje farke iz pre-trudnicke ere No
Danas idem na farbanje , malo sminkanje pa popodne na svadbu igra igra ..a samo me ne pitajte sta cu obuci...verovatno neku trudnicku haljinu No affraid Embarassed Embarassed
Odoh da dignem noge na sto i popijem kafu na miru..imam jos najvise 15-tak min dok gremlini ne otvore oci Rolling Eyes Rolling Eyes
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 16/3/2013, 07:10

Dobro jutro!
Vidim kafana radila do kasno a i s`rane zore otvorena lol!
Sto kaze dacans, dal` da sluzim rakijestinu ili kafu...naravno oboje, pa nek` ide zivot.

dobro jutro kafa photo: KAFA AvNjMJ6cLn.jpg

domaca rakija photo: domaca rakija domaca-rakija-prepecenica.jpg

Uzivajte u vikendu ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 16/3/2013, 07:22

Daj Maus tu rakiju da mi bude lakše. Moji NISU jutros otišli u Istambul jer moj braj IDIOT nije mogao da nađe pasoš affraid . Toliko sam pop...... da ne mogu da vam opišem. A sve iz razloga što je toliki haos u kući već godinama, da nije ni čudo. A sinoć je posle posla otišao da popravlja pojačalo affraid . Noćad shvatio da ne zna gde mu je pasoš.
Ne govorim sa njim, ne idem dole i zabranjujem Luciji da ide dole dok se kuća ne ZASIJA!!!!!!
Nadam se da je i Tamara pop....

Maus, tebi je lako, muškarca si poslala daleko i sada uživaš!

Daco, boli te uvo za haljinu, važno je da se provedeš dobro!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 16/3/2013, 07:25

Jutro!!!
Mima,posluženje pravo,ja od svega po malo,pa nek ide život Very Happy
Daco, i tvoji ranoranioci? uživaj u tretmanu kod frizera,i ja u utorak konačno idem na komplet ugođaj.
Nas četvoro svi u krevetu...ne vredi,ne daju se prevariti još malo odspavati. Pre 12 idem na babine sa mamom. Ostatak ostaje-malo mozak da odmorim.
Nisam čitala unazad,nisam se juče ni kačila mnogo,a pretpostavljam da ste bar jedan tom sastavile.
Uživajte u vikendu. Opet sevaju novi avatari- svidžaju mi se.
Stisak!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 16/3/2013, 07:29

affraid Jao bre Cufta Kraljice strasno..ne znam da li je utesno ili porazavajuce ali nije samo tvoj brat I... svi muski su tu negde..ja ne mogu da verujem u ono sto citam..ne mogu..moj razum stvarno takve stvari ne moze da prihvati...popicu i ja ipak rakiju da se smirim..iznervira se i ja zbog Cufte Kraljice...kad si ti draga tako popiz.. a bogami i ja..mogu samo da mislim kako je njegova dvojka odlepila affraid No yes
Mili draga jel danas vecera sa tm posle vise od dve godine affraid ..ajd bar ti da popravis atmosferu ovde ti mora da si raspolozena ranom zorom...i uzbudjena..kao pred prvi sastanak..meni je bar tako nekako bilo love igra Razz
Ljubac svim curkama i podmlatku kutka usne
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 16/3/2013, 07:32

A zamisli ujaka od 68g koji je takođe trebalo da ide sa njima. Jadan.....

Parizu, samo napred u provode, dobro je da je ostatak kod kuće.

Čekamo Mili sa izveštajem!

Ustajte ljudi, sneg je samo još danas!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 16/3/2013, 07:38

Pari moja draga..od rodjena do dana danasnjeg su ranoranioci..i nikad ih nismo mogli prevariti..ni mrakom, ni toplinom naseg prisustva, ni mlekom..ma ni sa cim..kako otvore oci..skacu na noge lagane..Mina istog momenta silazi sa kreveta..a Andrej jos i hoce malo da se mazi..mada posto je ona vec u drugoj sobi dok mi dodjemo sebi onda i on ripi za njom a mm i ja zvisimo sami u krevetu...ali bez nade i mogucnosti za nase medjusobno mazenje Razz ..e to je najcesci scenario naseg vikend budjenja..mada danas toga nema jer nema taje, bio dezuran..pa ga ocekujemo negde od uzine da nam se pridruzi..a ja tad odoh na taj tretman..ni ne znam na sta idem..msm idem ja na farbanje..ali mi je sestra yo uplatila za 8. mart poklon, neke najnovije boje u pitanju, sad su se u NS pojavile poslednjih mesec-dva..tako da ne znamsta me ceka ni na sta cu da izadjem..seka kaze da je vrh da je videla pre dve nedeljedevojku koju je farbao i da je ekstra ekstra dobra...malo mi nije jasno sto onda nije sebi uplatila Rolling Eyes Razz salim se ja imam najbolju seku na svetu..najbolju..a sad je i najbolja teja na svetu ,najbolja...odoh..evo Mina ubacuje Andreja u kiper da sedne na knjige koje je natovarila pa da ga gura..i sve mu vice "Andrej digni desnu nogu kad ti kazem" lol! a on sirotan mali muski upro samo rukama smajli angel
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 16/3/2013, 07:38

siroti ujak..pa stvarno da popi... No
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 16/3/2013, 07:46

Šta kašeš da ga gura sa sve knjigama na kiperu, i još naredjuje f

Pošalji nam odmah sliku, još iz salona, da vidimo mi na šta je to izIšlo
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 16/3/2013, 08:25

ma draga ja operisana od slikanja..msm znam ja to da prebacim ali nikako ne volem ni da slikam a jos manje da se slikam..vidis da jos dugujem slike u RD od zimovanja..a evo mesec dana kako smo bili Embarassed
ev . ako se mm odusevi pa me uslika Razz ili neki paparazzo na ulici Razz Razz
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 16/3/2013, 08:27

guranje na kiperu klratko trajalo..nije je slusao i verujete li da ga je samo istovarila zajedno sa knjigama..pao A na parket glavom i zaradio cvorugu na deasnoj polovini cela velicine jajeta No plakao pola sata..muskarcina moja Rolling Eyes
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 16/3/2013, 08:31

dacans ::guranje na kiperu klratko trajalo..nije je slusao i verujete li da ga je samo istovarila zajedno sa knjigama..pao A na parket glavom i zaradio cvorugu na deasnoj polovini cela velicine jajeta No plakao pola sata..muskarcina moja Rolling Eyes

Žene kvare muškarce.

Slikaj se, boli nas uvo što ne voliš
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 16/3/2013, 08:33

Evo meeee... popila kafu, rakiju ne volim ni da pomirisem Mad
uhvatila sam se da peglam... a napolju sunce...svaka se mrva prasine vidi Mad
No, to me nece oneraspoloziti...u 11 idem kod frizera, pa posle kod kozmeticarke, Mirkine sestre da ogovaramo Mirku i Cvrleta Razz
Lenka "kuva rucak", a lepotica spava. Juce smo bili na sistematskom i primila MMR.. dr se iskidala od smeha koliko je mala, a hoda, kao karikatura v Ima samo 71.5cm i 9 kg, al je lepa ko da je duplo veca srca
Cufto, da sam na mestu tvoje snaje, otisla bih sama boks
Daco, kod vas akcija zorom.. sreca te je Milena spavalica, pa je jutro ipak malo mirnije od ostatka dana kod nas yes
Bjanka, pojede li picu?
Farmerice iz pretrudnickih dana? Ni ja ne mogu da udjem u njih, velike su mi 2 broja, sreca te sam sacuvala one iz studentskih, pa se sepurim lol! A zar taj film ne bese sa Ruzicom Sokic kad ulazi u farmerice i vice: More cu da budem macka!
Ajd prijatan dan....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 16/3/2013, 09:02

Dobro jutro, mi danas opet sa majstorima.
Jos malo pa ce sve biti gotovo da danemo dusom.

Cufta, brat ti je sou. Mm stalno tako nesto zabiravlja. Stvarno smo imali razne situacije, ali ja se ne ljitim na njega. Takav je zaboravan, takvog ga volim. Samo u takvim sitacijama kazem: "Nema veze, smislicemo nesto. Nemoj da se nerviras. "
I smislimo nesto drugo i smejemo se citavoj situaciji. Nit ja imam sta od nerviranja, a i on je takav covek da kod njega na viku i galamu nista ne prolazi. Nasli smo se Very Happy

Najvise bih volela da danas ne moram izlaziti iz kuce na ovaj kijamet, ali moram.

Ajd lep dan vam zelim ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 16/3/2013, 09:11

Lele i kuku! Popravlja pojačalo, umesto da se pakuje v
dacans ::siroti ujak..pa stvarno da popi... No
No

cufta ::
dacans ::guranje na kiperu klratko trajalo..nije je slusao i verujete li da ga je samo istovarila zajedno sa knjigama..pao A na parket glavom i zaradio cvorugu na deasnoj polovini cela velicine jajeta No plakao pola sata..muskarcina moja Rolling Eyes

Žene kvare muškarce.

Slikaj se, boli nas uvo što ne voliš
lol!

Milijana ::
No, to me nece oneraspoloziti...u 11 idem kod frizera, pa posle kod kozmeticarke, Mirkine sestre da ogovaramo Mirku i Cvrleta Razz
Prvo će da ti se požali da sam je probudila jutros! Znači, morala sam nekome da se požalim, jer od jutros mi ne raadi ni ploča No No No
Juuuuuu, zaspa mi dete na podu affraid
Sa' ću da se vrnem
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 16/3/2013, 09:26

Milijana ::
Lenka "kuva rucak", a lepotica spava. Juce smo bili na sistematskom i primila MMR.. dr se iskidala od smeha koliko je mala, a hoda, kao karikatura v Ima samo 71.5cm i 9 kg, al je lepa ko da je duplo veca srca
lol! osmeh srce osmeh srce Lepotice naše srca srca srca srca srca srca srca srca
Milijana ::
Farmerice iz pretrudnickih dana? Ni ja ne mogu da udjem u njih, velike su mi 2 broja, sreca te sam sacuvala one iz studentskih, pa se sepurim lol! A zar taj film ne bese sa Ruzicom Sokic kad ulazi u farmerice i vice: More cu da budem macka!
queen lol! Laughing
Jedva čekam da vidim te okrugle, pa na ćoše nokte Very Happy

lilya ::
Cufta, brat ti je sou. Mm stalno tako nesto zabiravlja. Stvarno smo imali razne situacije, ali ja se ne ljitim na njega. Takav je zaboravan, takvog ga volim. Samo u takvim sitacijama kazem: "Nema veze, smislicemo nesto. Nemoj da se nerviras. "
I smislimo nesto drugo i smejemo se citavoj situaciji. Nit ja imam sta od nerviranja, a i on je takav covek da kod njega na viku i galamu nista ne prolazi. Nasli smo se Very Happy

smajli angel osmeh srce likeit
Znači, još malo pa gotovo sreca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 16/3/2013, 09:28

Mišu, doturi tu kafu, da se ne bacim na alkohol, neće valjati!
Juče sam popila jedno pivo i jednu votku.
Dakle, da rezimiram:
Iverica se napila i nabubrila;
Majstor popravio mašinu, međutim, noćas je u toku pranja stala na pola i ni makac dalje;
Plafon je sav ispucao;
Radna ploča mi je pukla juče dok su izvlačili mašinu;
Jutros mi ne radi ploča (šporet)!
Cvrle će doručkovati kornfleks i jogurt, a ja ću piti hladnu nesicu. Možda i uštedimo struju. Ipak bi mogla i nešto žestoko!
Dobro jutro sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 16/3/2013, 10:38

e ludo jutro!
Mirče, isam ni znala za tu vezu ti - sestra - Mili. Odlična je fora! Žao mi je što je ipak ispalo kako je Marija prognozirala. Nparvićemo onda lepšu ako ne možemo da je popravimo.
Mili nije napisala gde je bila sinoć na večeri....


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 16/3/2013, 12:29

Mili veceras ide na veceru Wink
Cufto, pa kako nisi znala za moju i Mirkinu S koja ce mi napraviti nokte okrugle pa na cose i morace da upali kosacicu za prepone affraid

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 16/3/2013, 13:02

cufta :: Žao mi je što je ipak ispalo kako je Marija prognozirala. Nparvićemo onda lepšu ako ne možemo da je popravimo.
Već sam počela da je skiciram u mislima Wink Samo ne smem još da kažem na glas, dok se ne poprave šporet i mašina, ne prođe rođendan i ne vratimo se sa mora Very Happy Laughing Razz

Milijana ::Mili veceras ide na veceru Wink
Cufto, pa kako nisi znala za moju i Mirkinu S koja ce mi napraviti nokte okrugle pa na cose i morace da upali kosacicu za prepone affraid
lol! lol! lol!
Eeeeee, dosađivala sam ja njoj još dok se nismo prepoznale na forumu Wink
A i Dragmilk mi je objašnjavala svašta nešto o VTO i Jevremovcima, pa me kasnije prepoznala na forumu Laughing
S ptičicom sam ladila .... na moru, pa se prepoznale ovde Laughing
Jedna forumašica je u bliskoj vezi sa mojim Parohom, pa mi se javila kad sam objavila da je dobio sina Laughing
Ko zna koga još znam, a da ne znam da ga znam lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 16/3/2013, 13:37

Ju Shocked Pa ovde samo ja pišem!
Ćuftice, please, pročitaj der ovo o C vitaminu, pa mi rekni je l ovo baljezganje ili fakat c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 16/3/2013, 13:46

Miro na tvom mestu ja bih samo po zestini tukla.. No Razz nemam ti ja vise zivaca mloooogo pa ih cuvam za decu a ove sto imam pokusavam alkoholom da sacuvam lol! dakle Maus daj jos jednu turu za Miru, Cuftu Kraljicu i mene....i za Cuftinu snaju..njoj sigurno treba Razz
Mili..kad se pokrene ta kosacica mogla bi je i za NS zapaliti da osisa jos po nesto nekome Razz Rolling Eyes Lep provod na veceri veceras...a i posle vecere...na osisanom terenu Wink
Ja stigla..kosa ekstra..kakav je to tretman odn kako se zove ne znam tacno i ne znam jel ste bile ali od sampona do laka je sve organsko..( i kafa sa mlekom, naravno organskim Razz ),prelepa mi je kosa moram priznati..ali i dalje sam sama sebi bljak sa ovim "brojnim prekobrojnim kg" affraid No
Spava mi se mloooogo ali ako legnem pokvaricu frizuru Rolling Eyes i sad samo motam po glavi sta bih jela kad vec ne mogu da spavam Embarassed
Odoh..ljubac
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 16/3/2013, 13:54

Daco, ne jedi ništa nego udri po votki! I slikaj nam bar kosu Wink Very Happy
Samo da napomenem Ćufti, da ne pokušavam da pobedim smrt Laughing nego mi je neko rekao da se ne sme piti previše vitamina C, a ovaj sad to demantuje. Zato me zanima.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 16/3/2013, 14:15

Ja ubijam za milku a votku tebi ostavljam...jos se suzdrzavam..mazem nokte kad vec nisam otisla kod tvoje S da i meni zaokrugli na cose Razz
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 16/3/2013, 15:10

Stigla... sto mi lepi noktiiii.....
Mirka, je l si stucala?
Daco, izabra li haljinu? I sta ima da jedes kad ides na svadbu? Tamo ce biti sve po redu...
Budi se Milena....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 32 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu