KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+43
neca73
Botox
Orline
jaca*caca
tetreb
HappyGirl
KoMetaK
Tanja83
nina :)
dacans
Dacaa
zoxa
Gramatika
JAmajka
dr mali pariz
Kamilica
Shizika
djole42
BiKsi :)
Bjanka
Mrvica
anak
MAAKKI
Tinushka
lilya
LaFolie
Simona
plavaptica
hany
Mirjana
bak
kasia
korpica
caci
Ema78
maus
SladZana
missile
Tinche
Milijana
Vuchica
cufta
Sofka
47 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sofka 1/3/2013, 00:47

Nekada davno...pre tacno 20 godina...Sofka je napustila svoj rodni kraj..Bio je mart i zima..
bas kao i sad..svi su plakali i mahali...a ona se radovala i mastala..o nekom novom i boljem zivotu..
I evo je sad, posle toliko godina...sumira utiske..sta je izgubila..a sta dobila...a bio je mart..
mesec u kojem je napustila svoj rodni kraj..

I srecna sam i tuzna, ali ga volim, kao i mnoge, drage mi ljude, koji su se rodili bas u martu. A volim i VAS srca neznanke drage lol!

Drage zenice, meni je cast, da vam bas ja pozelim:

srecna, vesela, zdrava, uzbudljiva, plodonosna i puna ljubavi...ova martovska jutra

Grlim i ljubim sve redom
poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
d vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 1/3/2013, 06:34

[img]Najlepsa jutra u martu 4jml1j[/img]

Sofka i ostale zenske, da popijemo kafu za dobar pocetak ovog meseca!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Vuchica 1/3/2013, 08:01

Dobro jutro, zene! Kao da nam je prolece vec stiglo sunny
Lepo je jutro, a bice i lep dan...uzivate u njemu i u predstojecem vikendu!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 1/3/2013, 08:31

Dobro jutro,
Uhodavam se...
Kod nas jutros neverovatan mraz affraid
Ćufto, hvala na kafi. Kako si ti? Kako je L?
Mene grlo opet krenulo da boli, a pijem antibiotike.. poludeću fd

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 1/3/2013, 08:36

Jutro baba Marto! Budi fina, molim te...daj neke lepe dane...! Wink Wink Wink


Jutro zene moje drage!!!!

Mrvo
, Vule je MED!!!!
Tanja...menjaj avatar...nemas bebe vise....daj nam one momke velike, smekerice nase! lol! Najlepsa jutra u martu 639820 Ima li guzve u Kamicku? Mi jos uvek igraonice izbegavamo zbog viruscina.
Ema, zao mi je kuce. Ja sam u novembru uspavala svog pticara koji je tada imao punih 15 godina. Nema sta nismo sa njim prosli...ali sam obecala i sebi i njemu da kada mu zivot postane vise mucenje nego uzivanje da cu ga uspavati. U novembru je doziveo mozdani udar...nije mogao da hoda, nije nas prepoznavao, nije se odazivao...sutradan ga je veterinar uspavao. Lepo je ziveo, bas...imao je privilegije ko covek. A ja znam da se nikada vise necu vezati ni za jednog psa kao za njega...i uvek cu ih imati najmanje dva komada. :) Nadam se da ce lecenje kod vas uspeti...rotove, guzice, obozavam! Jesi pisala na temi dole za vase kuce?
Lilya, izadje li iz kancelarije?
Cuftice, kako si nam danas??? Najlepsa jutra u martu 639820
Bjanka...srecno sa trazenjem stana. Ovaj je posluzio...koliko da se smestis na kratko. Trazi nesto lepse...razumem te u potpunosti!
Happyyyyyyyyyyyyyyy!!!!! Najlepsa jutra u martu 745955 Najlepsa jutra u martu 578491
Mili, super za posao...nego, eto jos jedne nove haljine na pomolu za 8. mart! Wink
Ptico, sunce ti, da nije malo rano za jabuku...Ani mislim?


Danas idemo kod drugarice moje na druzenje...ima sinka od cetiri meseca...a Batak obozava bebe! Najlepsa jutra u martu 805311

Ljubim vas!!!!


Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 1/3/2013, 08:41

Dobro jutro u martu! Very Happy sunny igra

Sofka, mnoooogo dobre stvari kod vas u radnjama, ženo, razboleh se od muke gledajući! Shocked SVE je lepo. I želim sve, a ne mogu niČ! Crying or Very sad No, back to reality, sviđa mi se kako si otvorila ova čarobna martovska jutra cvet

Nemam vremena previše, pa odmah puno pozdravljam MRVU i VUKAŠINA LEPOTANA!!!! ljubav

Mart volEm, jer u martu dolazi proleće, lepo vreme, vedrija jutra, sunčana, imam više volje da se lepo obučem, doteram, i više patim što nikad nema dovoljno para za novu garderobu, ali to su slatke muke. Wink Jedne cipele, makar i na rate, i ja zadovoljna. yes

Eto, sve vas ljubim! usne I stiskam. d Jako. yes Vidimo se kasnije! ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 1/3/2013, 08:51

Dobro jutro drugari, ja naranvo trazim po februaru ali nemere, sta cu kad sam februarsko dijete Very Happy

Sofka divno otvaranje dnevnika i pocetak mjeseca usne

Cufto hvala na kafici nadam se da si bolje danas cvet

Sve vas ljubav i d kuckamo se kasnije
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 1/3/2013, 09:04

Dobro jutro!

Da pozelim svima lep, nasmejan, suncan i pun ljubavi mart mesec. I pocelo je odbrojavanje zimi...dolaze topliji dani.
Iscitah do kraja februarska jutra, pa vas sve moram postrojiti, uzivam u tome Wink

Sofka lep pocetak :lol!:I ja volim mart. U martu smo rodjeni mm i ja, u martu sam pre 5 godina pocela sa bockanjem, u martu stize prolece radost radost radost radost I videh one silne izloge u februarskim jutrima. Da se i ja prEjavim za martinke u svim bojama, moze i cipelice i haljinice...sve mi treba, sve zelim!!!!

Cufto kako si danas? Hvala na kafi. Ne dam nikome prvu jutarnju, uzivam u njoj, srkucem je polako, kuckam se sa vama...

Tinche ti ne mozes bez cetke i farbe lol! Ajd da se udruzimo i razvijemo biznis. I kakav smartfon i viber mila, ja sam van svega toga. Evo, jutros sam zaboravila mobilni kuci . Doneo mi ga tata malo pre. Imam skajp Very Happy To mere lol!

Bak jel treba pomoc za sutrasnju generalku?

Miss mila blizi se prolece i blizi se akcija, a ja svim srcem navijam za tebe, za bak, za sve vas igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Orle mila nisam sanjala Cile ni Santjago. Sanjala sam druzenje svih nas, ali samo tebe sam prepoznala u toj gomili i sve me bio stid kako nikoga ne prepoznajem, pa sve sa tobom cucorim i nikako da te pitam ko je ko.

Caci mila kako si danas? Moras da odlezis minimum 5 dana, nemoj se zezati. Navijam za veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Lilya jbt pa ti radis 2 smene Shocked Svidja mi se to pica, krevet, opustencija lol! A i dobar ti komsija Very Happy

Marija i kod vas sunny I is te alergije dosadne.

Kamiliceeeeeeeeee zeno nema te 100 godina c

Miro kako je Cvrle proveo noc? Jel bilo plakanja. Dusa mila, nicu zubici x

Ptico, jeste telefon sam dobila uz paket i bice racun "laksi" za skoro 2 hiljade.Samo sam morala telefon, IPTV i ADSL da prebacim na svoje ime, jer se sve na tatu vodilo.

Miro uzivaj na poslu ff

Mrvoooooooo evo i tebe i Vukasina. Koji med majko mila, bas je porastao, dusa!

Bjanka da sto pre nadjes stan po tvojoj meri, a i komsije da budu dobre, pogotovo muske.

Maaki jel bilo pozarno sinoc?

Happy javila si seeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeee usne

Mala juhuuuuuuuuuuu. Sta rade Iv i Dusan? Evo lepih dana, sada pravac setnja.

Evo ga petak i vikend igra igra igra igra igra igra igra igra






maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 1/3/2013, 09:21

Mišice, kao i uvek, postrojavanje na nivoJu, a nikad rutina! likeit Svaka čast, uskoro moramo da te unapredimo makar u pukovnika. lol!

Umalo da zaboravim. Sanjala sam izlet Kutanjki na travi u blizini mog stana, i od svih Kutanjki došla samo Mirka i dovela Cvrleta. Prostrle mi ćebe, pa polegale, pa se raspričale, Cvrle puzi, igra se. Onda ona ode u neki šoping, ja malo gnjavila Cvrleta, bio je mnogo dobar, da se zna. yes Čak me je i grlio. ff Onda je zaspao u sobi u stanu. smajli angel
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 1/3/2013, 09:42

Misu, Mirka jos nece na posao lol! al hvala, znam da si mislila na mene love
Ja ne pozeleh lep mart... topao i suncan..i ja kao Miss uvek mi fali para za novu garderobu ili mozda ja samo hocu vise nego sto mogu zbunjen Ali zar nije cilj svakog coveka da tezi na gore Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 1/3/2013, 09:57

Meni Maus sa postorjavanjem uvek pomogne da obnovim jucerasnje gradivo.
Ja pokusala da napravim strudlu sa orasima. Trenutno je u rerni jedna masa ljigava....sigurno ce biti ukusna, a ne lici ni na sta. Nemam tmepraturu od jutros, ali sam nikakva, dobro je sto sam jops juce javila da 2 dana necu na posao
Miss, ovo je ipak blize od Santjaga, tu bi mogle i sve da dodjemo.
Svima nam fali lova za nove boje ovog proleca. Boje su se KONACNO vratile. Sto rekose oni na TLC "zivot je previse kratak da bi se dosadno oblacili"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 1/3/2013, 10:00

Dobro jutro zene, zelim vam svima da vam krene prolece, na svim poljima...
bb


Tince, ja sam jednog psa izgubila, i tacno znam gde su granice...ali, dokle god moj pas koji povraca, lezi ispred kuhinje i njuska hranu, nije jos za uspavljivanje...Sva sreca pa je bolje, jutros me je cak i budila, veselo mahala repom...i pravac kuhinja...

Sve vas ljubim, mi odosmo u setnju, da iskoristimo lepo vreme, a posle u shoping...ili makar razgledanje plocica za kupatilo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 1/3/2013, 10:05

Milijana :: Ali zar nije cilj svakog coveka da tezi na gore Wink

Mili, misliš "na gore" ili "na gore "? queen lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 1/3/2013, 10:06

"Gore gore gore gore, neg' sto gore gore dole"

Secate li se ovog iz srpskog?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od caci 1/3/2013, 10:21

Dobro jutro jutra Martovska.
Kod nas sunny
Sofka kakav pocetak likeit
Dala krv za betu ...ali.... stomak bolucka ..kao da ce veštica
cekam da mi jave oko 12
danas sam i pored svega jako srecna i uzbugena :mamino sunce danas ima veliki dan,premijera ..sav je uzbugen . Juce smo mu kupili teblet kao poklon za premijeru.
Cure moje love
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 1/3/2013, 10:47

"Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...."

Kada je stjuardesa Suzan Karnes, koja se tim poslom bavi već 30 godina, primetila da se u avion ukrcala trudnica, znala je da će imati pune ruke posla, ali nije mogla da pretpostavi da će upravo ona izvesti porođaj. Putnica po imenu Ketrin Ojdo donela je na svet zdravog dečaka na 11 kilometara visine.

Iako je Ketrin Ojdo već bila u 37. nedelji trudnoće, lekar joj je dao dozvolu da putuje avionom, i to sama. Ukrcala se u avion koji je leteo iz Atlante za Dakar.

Negde oko pola četiri ujutru, osetila je da joj je pukao vodenjak i odmah ju je uhvatila panika, ali je, srećom, u pomoć pritekla stjuardesa Suzan Karnes.

- Bila je savijena i zapomagala je. Rekla mi je da joj je vodenjak pukao i tada sam znala da će se beba roditi u avionu - izjavila je Suzan za "Foks njuz".

Stjuardesa je putem razglasa upitala da li je neko od putnika lekar i doktor Patrik Ojukvu se odmah prijavio da pomogne.

Uz jedne makaze, par rukavica, papirne ubruse i peškire natopljene vrućom vodom, Ojukvu i Suzan su uspeli da izvedu porođaj.

Ostali putnici su takođe doprineli koliko su mogli - jedan je kontrolisao krvni pritisak trudnice, drugi je potapao instrumente u votku, a treći je skinuo pertle sa svojih patika kako bi se podvezala pupčana vrpca.

- Kada je beba izašla, doktor mi je rekao da presečem pupčanu vrpcu. Vezala sam je pertlom i isekla a zatim sam uzela dečaka u naručje. Viknula sam - muško je! Svi su aplaudirali i smejali se - seća se stjuardesa.

Dečak koji je dobio ime Edosalum smešten je u kolevku napravljenu od novina i papirnih ubrusa, a majka se nije razdvajala od njega. Petnaest minuta nakon njegovog rođenja, avion je sleteo u Senegal, a majka i dete su prebačeni u bolnicu.

Detetov otac Greg se nalazi u domu bračnog para u Kaliforniji i jedva čeka da upozna svog sina i zagrli suprugu Ketrin.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od korpica 1/3/2013, 10:54

Jutro martovska jutra
Ja nisam otisla u februarska,doletela sam ovde,sta cu,moj mesec Very Happy
Pocecu da malo prepisujem od Maus Very Happy
U martu sam rodjena ja,zatim moja mladja sestra,u martu cu valjda da pocnem sa bockanjem i da bog da mi i kao Maus donese najvecu srecu
Svim kutnjakama zelim puno zdravlja,srece,lepih trudnoca i jos lepsih bebica srca srca srca srca srca srca srca
Ja u ponedeljak u Bg da primim prvi diferelin,ostatak nosim kuci,ne ja da dajem sama sebi,moram rezervisati neku sestru u domu zdravlja
d sve
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od kasia 1/3/2013, 10:55

Dobro jutro cure drage!
Evo ga i mart, a ja nekako prelomila da deca prvog krenu u vrtic, nakon tri meseca. Viki odjurila sva srecna, a mamin decak nezni izronio gomilu suza...pa se sad mama prijavljuje za najvecu placljivicu na Kutku...jer kad sam ih ostavila i dosla kuci... Sad ... Moram ici sad oko podne kad budu zaspali da pitam kad li se smirio, mada nase vaspitacice to bas mnogo ne vole. Toliko je dece bilo jutros, haos, galama, a njihova omiljena vaspitacica ostavila negde lepe manire i pristojan ton, da ne kazem sva nadrndana...ali posto im je omiljena, oprastam...ovog puta.
Sve vas pozdravljam zene drage...
Caci navijam iz sveg srca radost radost radost radost radost !!!

ljubav
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak 1/3/2013, 11:12

Dobar dan Jutra u Martu!

Da nam mart bude srecan i suncan u svakom pogledu!

Sanjala sam nocas da mi je beta 900 Shocked Eto, da mi se ispuni san i ja cu biti vise nego srecna yes
Doduse sanjala sam i da ce danas plata a od nje nista lol!

Ema, mi Baku dajemo, ne stalno, ali barem 6 meseci godisnje neki glukozamin sa kondro... i nekim MSM-om 1000/1500 mg dnevno, kupujemo ga u radnjama za bildere i bude mu vec posle 15 dana vidno bolje. Naravno, leti puuuuuuno plivanja, izbegavamo stepenice... i vec godinama mu je ok, sad ima vec 9 godina, a poceli su problemi sa kukovima kad je imao 3. naravno, sve po preporuci veta. Pritom bak ima 50 kg a tvoj pas ima oko 30-tak, njoj je 10o0mg sasvim dovoljno dnevno. Popricajte sa vetom o ovakvoj vrsti tableta.

I zanima me gde ste je vodili na fizikalnu i kako je rade, mislim kako ona to trpi lol!

Misice queen generalka odlozena, mm radi, a ja bas ne volim da cimam stvari sama, sto bih Wink

caci molitva I bravo za Markica, ne sumnjam da ce biti na nivou

Ljubim vas osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 1/3/2013, 11:34

Auuuuu, kad stigoste da se svi upišete? Shocked
Caci, navijam za veeeeliku betu b b b b b b b a da se beti radujemo sa bar još 5 kutanjki u Martu beba u kolicima
Navijam da se svima ostvare snovi d d d d d
Da Ćuftina masa bude preukusna i da je izleči od temperature vv
Da u naše radnje stigne šarena moda naočare naočare naočare
Da nam sva deca zavole vrtiće jumping
Da nam svaki dan bude kao petak wavecrowd
Da na poslu budemo što kraće, a picu podgrevamo u krevetu što duže konfete konfete konfete
Da nam se Korpica i ostale bockalice dobro raskokaju navijači1 navijači1 navijači1
Da nam deca budu zdrava i vesela beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba
Sofka, Ćufto, Vuchice, Milijana, Tinche, Missile, MarijaPG, Ema, Caci, Korpice, Kasija, Bak i sve ostale kutanjkice, srećno vam bilo proleće cveće
Nastaviće se....
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 1/3/2013, 11:44

Mirjana ::
Da nam svaki dan bude kao petak wavecrowd
MOŽE!!! Jutros krećem na posao, i kažem mužu: "Jedva čekam 3 popodne, da krenem kući". On kaže: "I ja!" Very Happy

Mirjana ::
Da na poslu budemo što kraće, a picu podgrevamo u krevetu što duže konfete konfete konfete
Shocked affraid v  b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 1/3/2013, 11:51

Bak, poslacu ti pp
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od caci 1/3/2013, 12:32

Beta 27
Zvala Dr ...kaze nesto nije uredu,trebala bi biti veca.
Sutra uvece je dezuran pa idem do njega.
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 1/3/2013, 12:46

caci ::Beta 27
Zvala Dr ...kaze nesto nije uredu,trebala bi biti veca.
Sutra uvece je dezuran pa idem do njega.
Ja ne pristajem na to da nije u redu Mad Navijam da sve bude odlično i da se sutra uveče veselimo! b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
Možda ti je ovulacija bila kasnije nego što misliš Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od hany 1/3/2013, 12:46

Mirjana ::
caci ::Beta 27
Zvala Dr ...kaze nesto nije uredu,trebala bi biti veca.
Sutra uvece je dezuran pa idem do njega.
Ja ne pristajem na to da nije u redu Mad Navijam da sve bude odlično i da se sutra uveče veselimo! b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
Možda ti je ovulacija bila kasnije nego što misliš Wink



slazem se sa mirommm
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu