KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 29/4/2013, 13:52

Lakole,bravo ,neka trudnoca bude skolski dosadna! b b b b b
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 29/4/2013, 13:56

AAAAAAAAA LAKOLE NAM TRUDNA d x igra x radost x g
Bravo draga .Srećno ti bilo i lagano u trudnoći ! srcasti poljupci
Pa da poskočim za našu Erato-približilo se,valja se
bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
i malo Banatskih debelih:
roda roda roda roda roda roda roda roda
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 29/4/2013, 14:00

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 KKorak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 OKorak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 RKorak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 AKorak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 CKorak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 I
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 1533662eqsupi4yz2
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 29/4/2013, 15:25

Sanny-All ::AAAAAAAAA LAKOLE NAM TRUDNA d x igra x radost x g
Bravo draga .Srećno ti bilo i lagano u trudnoći ! srcasti poljupci
Pa da poskočim za našu Erato-približilo se,valja se
bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
i malo Banatskih debelih:
roda roda roda roda roda roda roda roda
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
cveće cveće cveće cveće

Ovde je sve receno ,ja cu samo da skacem x x x x x x x x x x x x
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 29/4/2013, 15:45

Lakole, svaka čast, divno predivno! Daješ optimizam svima nama koje zeza štitna.

Srno, znam koliko je teško, drž se i preboli što pre možeš.
Podržavamo te i bićemo sa tobom do trenutka radosti.
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 29/4/2013, 16:10

Lakole,bravo,bravo bravo bravo bravo
Sad se lepo opusti i uzivaj u trudnoci.Neka ti bude sto laganija i bezbrizna
Ja moram ovde da se pohvalim,malopre cula
Grad Valjevo ce svojim sugradjanima finansirati i treci pokusaj vto
Ne zelim da razmisljam o trecem pokusaju,drugi ima da uspe yes ali mi ipak nekako lakse
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 29/4/2013, 16:32

Lakole bravoooooooooooooooo fantasticnoooooooo jupiiiiii jeeeeeeeeeee
radost igracice b d vv ff ff vv bb
v v c c igra igra jumping jumping wavecrowd wavecrowd navijači1 navijači1
Mazi stomacic i premesti se u trudnicki dnevnik nemam nas puno poljubac

Anak sestro slatka napred scuro u julu smo u sinju :-)

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 29/4/2013, 16:51

erato ::Bila sam na klinici. Sestre su mi rekle da ce mi doktorica reci sta dalje u slucaju pozitivne bete. Ja pitam da li da idem na hematologiju i ganjam nekog, a one, ne, ne, pa nisam ja prepustena samoj sebi, da ne radim nista na svoju ruku, da ce mene doktorica uputiti na nekog. Ja onda upitam da li to znaci da imaju nekog, a oni kazu da. Kao ne brinite vi, bice vam receno sta da radite i kome da se obratite. I tako, vratih se ja kuci.
Inace, situacija na klinici je cudna. To mozda ne bi primetio neko ko ide prvi put, ali ja i te kako uocavam razliku. Kada sam upitala za jelenu, kao da sam presekla sestru. Svi su ozbiljni. Tacno se oseca neki pritisak u vazduhu, kao da je osoblje zastraseno. Iz toga zakljucujem da je dr. Jelena dobila otkaz.
U kancelariji u kojoj je bila Jelena (u prizemlju), napravljen je razmestaj i sada je tu Olja (sestra koja je na zadnjem spratu delila terapiju).
Ocigledno je da se dogodila neka vanredna okolnost, nesto nimalo prijatno po zaposlene. Svi su tako zvanicni.
Eto to je to. Ostaje da cekamo petak.
Dragog sam zamolila da ne provodi praznike sa mnom u Bg, vec da se spakuje i ode na more, da uziva...Imamo smestaj, pa je bez veze da se kuva u Bg.
Ja ne bih da putujem, ne osecam da je to sada pametno. Imam u cetvrtak opet injekciju, trebam vaditi betu, sve mi je to malo komplikovano iz Crne Gore, a ne ide mi se na put po krivinama.
Tako da ja za 2 dana ostajem sama...a ko zna mozda i nisam sama :))

Zanimljivo, ko zna sta se to desilo...Ja sam bila kod te Jelene 2-3 puta na nekim konsultacijama, delovala mi je jako fino, zbog cega bi joj dali otkaz, pitam se...
Ne brini za sebe, sigurna sam da te Bilja nece ostaviti na cedilu, ona uvek pozove, kaze sta treba, kad, akko, bar se meni uvek nasla i nije uopste u fazonu da je bas briga...
Sama ces docekati betu? :) jooooj hrabra si, ja sam taj dan kad smo isli poslala mm u Biomedicu da uzme rezultat, ja cekala u kolima da mi on kaze jel jesam ili nisam :) On smislio neku pricu da me zavitlava, kao moramo do farbare da izaberemo boju da krecimo sobu, ja pocela da vristim od srece :) ...da...bili smo ludo srecni dva puna dana...
Samo da ti je trocifrena, to ti od srca zelim, to je sigurna prica onda :) roda
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 29/4/2013, 16:52

korpica ::Lakole,bravo,bravo bravo bravo bravo
Sad se lepo opusti i uzivaj u trudnoci.Neka ti bude sto laganija i bezbrizna
Ja moram ovde da se pohvalim,malopre cula
Grad Valjevo ce svojim sugradjanima finansirati i treci pokusaj vto
Ne zelim da razmisljam o trecem pokusaju,drugi ima da uspe yes ali mi ipak nekako lakse

korpice, to je divna vest! Bravo za Valjevo!
Znam da tebi nece trebati, ali nekim tvojim sugradjankama sigurno hoce! d
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 17:10

Vilhelmina, meni ce rezultati stici na mail. Citam kako ljudi idu po rezultate. Meni je najlakse da dam svoj mail i da mi stigne dok sam kod kuce.
I prosli put sam bila sama, a on bio na sluzbenom putu. Odneo laptop, pa mi je on javio rezultat. Oboje smo se rasplakali preko telefona. Kad smo se videli nakon par dana, svako je na svoj nacin preboleo i nabacio osmeh na lice, pa krenusmo dalje.
Nadam se da ce ovog puta vesti biti drugacije. A i ako ne budu, lakse je i meni da se ispraznim sama (svi ce biti negde na putu), a i njemu daleko odavde.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 29/4/2013, 18:03

Erato, nećeš ti moći čekat da se zajedno radujete, on će stić pre nego što je planirao yes . Ma šta stić, doleteće roda radost yes
Mogu ja kod nas izvadit papa test i briseve, ali se čeka više od mesec dana, jer šalju u drugi grad, mi smo selendra Wink , doduše lepa, prelepa osmeh srce . A i plaća se taj prevoz i neka participacija, pa sve u svemu, kad sam već tu.... Very Happy
Lakole, bravo za tvog dr.čitam o njemu naj na ovim hr.forumima. A 2 moje drugarice su išle kod njega
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 18:56

O Boze Anak! Nema veze, zavrsices sve ovde i gotovo :)
Moram i ja da prokomentarisem lakolinog docu. Imali su 3 jajne celije, sve 3 se oplodile, znaci uspeh oplodnje 100%, sto sigurno zavisi pored genetike i od umešnosti embriologa. Zatim sa ta 3 embriona ići na blastociste. Šta reći? Svaka im čast!!!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 29/4/2013, 19:05

Erato vv vv vv vv

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 29/4/2013, 19:12

erato ::Vilhelmina, meni ce rezultati stici na mail. Citam kako ljudi idu po rezultate. Meni je najlakse da dam svoj mail i da mi stigne dok sam kod kuce.
I prosli put sam bila sama, a on bio na sluzbenom putu. Odneo laptop, pa mi je on javio rezultat. Oboje smo se rasplakali preko telefona. Kad smo se videli nakon par dana, svako je na svoj nacin preboleo i nabacio osmeh na lice, pa krenusmo dalje.
Nadam se da ce ovog puta vesti biti drugacije. A i ako ne budu, lakse je i meni da se ispraznim sama (svi ce biti negde na putu), a i njemu daleko odavde.

era.T.o, ja necu biti tu u petak na zurci povodom tvoje bete d d d d d u to ime...eto malo navijanja jumping jumping jumping
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 19:33

Hvala vam drage moje. poljubci
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 19:35

Inace, osecam se kao naduvani balon, koji nadam se nece puci, vec ce i dalje nastaviti da raste :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 29/4/2013, 20:51

Lakole čestitam radost ,
Erato sa srećom roda ,
a i ostalim devojkama takodje puno sreće, čeka nas naša velika beta, kad- tad! ljubav
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 29/4/2013, 21:00

erato :: Moram i ja da prokomentarisem lakolinog docu. Imali su 3 jajne celije, sve 3 se oplodile, znaci uspeh oplodnje 100%, sto sigurno zavisi pored genetike i od umešnosti embriologa. Zatim sa ta 3 embriona ići na blastociste. Šta reći? Svaka im čast!!!
i najbolje od svega: u klinici kad je u pitanju cijena ne prave razliku između ivf i icsi, vec su kategorije (sa transferom 3. dan) - spontani ciklus, do 5 jajnih ćelija i preko 5. kultivaciju embriona do 5. dana naplaćuju posebno.
ekipa u klinici je sjajna. a za doktora nemam dovoljno riječi da opišem koliko je otvoren i pristupačan. i uvijek tu za pacijente. yes

erato, probaj se opustiti, znam da nije lako, ali ja sam sebe dovela u fazu da bih radije čekala i čekala nego vadila betu. ali, znala sam da nema smisla nastavljati terapiju a da nema trudnoće pa sam morala i saznati. Razz
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 29/4/2013, 21:10

Devojke treba mi vasa pomoc, odnosno iskustvo onih koje su radile et zamrznutih embriona. Danas mi je 1dc i jutros sam zvala Jevremovu da se dogovorimo oko vracanja jedne zamrznute blastice koju imamo kod njih. Sestra mi zbunjeno govori kako dr Ilic nije u bolnici do 3. a LJubica koji u stvari i jeste moj dr ni ne spominje. Ali da se ja javim u petak da zakazmo folikulometriju koja sigurno nece biti pre 8. tako da nije kasno. I pita me da li sam se ja odlucila za et bez terapije ili sa nekom terapijom. A kako bih se ja pa mogla odluciti za bilo sta bez ikakve konsultacije sa dr. Nista ne razumem. Valjda dr treba da me prgeleda pa da odluci da li treba neka terapija da se uvede ili ne.
Kada me je embriolog zvala da se dogovorimo u vezi zamrzavanja rekla mi je da se to radi u prirodnom ciklusu, ja sada ne razumem na koju vrstu terapije je sestra mislila.
Pomagajte please poljubci
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 29/4/2013, 21:47

Ja se nazalost ne razumijem u ove postupke, to cemo morati sacekati nekog drugog, samo znam da je Ljubic odsutan do 10. maja... Sretno sa blastom :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 21:50

Angie draga, ja ti ne mogu pomoci, jer nisam imala nikakvog iskustva sa tim. Mogu samo da zakljucim da su neozbiljni i da ne prestaju sa negativnim iznenadjenjima. Ipak, nije sve do njih, hvala Bogu. A ja se nadam da ce ti On ispuniti najvecu zelju.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 29/4/2013, 21:55

devojke samo da vas pozdravim i cestitam novim trudnicama !
love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 29/4/2013, 22:17

erato puno ti srece zelim Wink
Lakole čestitamo

svima koje cekaju betu zelim da bude velika i puno sreceeee

ja nisam uspela I put ,koliko se prosecno ceka na sl.vt i kad bi mogla da pocnem da skupljam dokumentaciju ...
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 29/4/2013, 22:18

Angie, evo procitaj ovo, ovdje imas prirodni i potpomognuti FET, mozda ti pomogne... nadam se da citaas Engleski, ako ne, ubaci u google translate
http://www.advancedfertility.com/fet-cycle.htm
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 29/4/2013, 22:20

Srna, ja mislim da bi trebalo sacekati oko 6 mjeseci, da se organizam ocisti od hormona, cini mi se da sam negdje to procitala....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu