KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 29/4/2013, 11:30

LaFolie ::Dobro jutro svima sreca
Meni krece ciklus, treba da posaljem Sonji hormone treceg dana ciklusa i to pada bas za 1.maj Shocked
Konzilijum ce raditi prepodne, kolika je verovatnoca da se nesto zezne jer ce ostaviti uzorak verovatno nepregledan par dana?
Sto kaze mm, valjda nece samo da "odrade" pa da dobijemo losu sliku Sad
Izvadice ti ujutru krv i odradice sigurno tog dana a ti ostavi mejl pa ce da ti posalju nalaz znam da to rade jer su meni slali na mejl
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 29/4/2013, 11:36

ja se bojim da ce da ostave te epruvete za posle praznika lol! i da odu na rostilj
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 29/4/2013, 11:38

karakaca ::
LaFolie ::Dobro jutro svima sreca
Meni krece ciklus, treba da posaljem Sonji hormone treceg dana ciklusa i to pada bas za 1.maj Shocked
Konzilijum ce raditi prepodne, kolika je verovatnoca da se nesto zezne jer ce ostaviti uzorak verovatno nepregledan par dana?
Sto kaze mm, valjda nece samo da "odrade" pa da dobijemo losu sliku Sad
Izvadice ti ujutru krv i odradice sigurno tog dana a ti ostavi mejl pa ce da ti posalju nalaz znam da to rade jer su meni slali na mejl

LaFolie, rezultat ces dobiti istog dana, najkasnije sutradan, ne brini, nema sanse da ga ostave nepregledanog.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 11:57

Bila sam na klinici. Sestre su mi rekle da ce mi doktorica reci sta dalje u slucaju pozitivne bete. Ja pitam da li da idem na hematologiju i ganjam nekog, a one, ne, ne, pa nisam ja prepustena samoj sebi, da ne radim nista na svoju ruku, da ce mene doktorica uputiti na nekog. Ja onda upitam da li to znaci da imaju nekog, a oni kazu da. Kao ne brinite vi, bice vam receno sta da radite i kome da se obratite. I tako, vratih se ja kuci.
Inace, situacija na klinici je cudna. To mozda ne bi primetio neko ko ide prvi put, ali ja i te kako uocavam razliku. Kada sam upitala za jelenu, kao da sam presekla sestru. Svi su ozbiljni. Tacno se oseca neki pritisak u vazduhu, kao da je osoblje zastraseno. Iz toga zakljucujem da je dr. Jelena dobila otkaz.
U kancelariji u kojoj je bila Jelena (u prizemlju), napravljen je razmestaj i sada je tu Olja (sestra koja je na zadnjem spratu delila terapiju).
Ocigledno je da se dogodila neka vanredna okolnost, nesto nimalo prijatno po zaposlene. Svi su tako zvanicni.
Eto to je to. Ostaje da cekamo petak.
Dragog sam zamolila da ne provodi praznike sa mnom u Bg, vec da se spakuje i ode na more, da uziva...Imamo smestaj, pa je bez veze da se kuva u Bg.
Ja ne bih da putujem, ne osecam da je to sada pametno. Imam u cetvrtak opet injekciju, trebam vaditi betu, sve mi je to malo komplikovano iz Crne Gore, a ne ide mi se na put po krivinama.
Tako da ja za 2 dana ostajem sama...a ko zna mozda i nisam sama :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 29/4/2013, 11:59

LaFolie ::Dobro jutro svima sreca
Meni krece ciklus, treba da posaljem Sonji hormone treceg dana ciklusa i to pada bas za 1.maj Shocked
Konzilijum ce raditi prepodne, kolika je verovatnoca da se nesto zezne jer ce ostaviti uzorak verovatno nepregledan par dana?
Sto kaze mm, valjda nece samo da "odrade" pa da dobijemo losu sliku Sad

LAfe, Beolab radi 24h 7 dana u nedljei, idi kod njih! Za onaj na Slaviji sam sigurna, za ostale ne.

ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 29/4/2013, 12:00

Hvala Meta i ostale devojke ljubav
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 12:02

Meta, verovatno si mislila na Bimedicu. Oni rade 24h cele godine. Na Slaviji.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 29/4/2013, 12:04

Lafe, ne brini rezultati stizu za nekoliko sati....ti svakako napomeni da je hitno i da je za IVF yes

Erato, cekam izvestaj od Ivanovica, ....sigurno te nece zaboraviti....uopste nisam povezala da je izmestanje Jelenine ordinacije, sa drugim razlogom cvet

Neco, Korpice, Karakca, Lafe, Erato i sve koracaljke love
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 12:08

Ivka, pisala sam vec, par postova iznad.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 29/4/2013, 12:09

Erato, pisah u isto vreme.....hmmm.....
imam crvica u podsvesti koji klima dok citam tvoj post ...ne znam sta da mislim ali se nadam da to ionako nije zamisljeno da ja mislim pa se trudim da ignorisem, vazno da ce oni obezbediti docu, sigurno dobrog a to ti je dovoljno ionako ces biti leeepaaa trudnica igra
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 12:12

Ivka, burgijam i ja sa strane nesto, ako upali :))
Ne prepustam se ja nikome sa 100% poverenja!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 29/4/2013, 12:15

Nego.....i treba ja sam uvek i za scenario iz potaje Laughing
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 29/4/2013, 12:17

Erato, baš sam se pitala šta je sa tobom, ne sekiraj se oko Jelene, srediće se to. Moraće oni da nastave da drže ugled klinike. Sve će to bit u redu. Ja se naručila kod Ivanovića za 2.5. kod Dragana za papa test i briseve Very Happy . Htela kod Bilje, kažu ona ne radi te "obične" preglede Rolling Eyes . Hormoni izvađeni, postaviću ih na hormonima, nisu spektakularni, ali imaju vremena još mesec-2 da se poprave Wink . U maju ću ponovit i AMH yes traže mi ponovo i to.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 29/4/2013, 12:27

jutros beta 444.5 Very Happy

mislim da se mogu sad opustiti! Very Happy

hvala svima na navijanju i bodrenju! ajmo, djevojke, vučem noseve!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 29/4/2013, 12:30

lakole ::jutros beta 444.5 Very Happy

jumping jumping jumping jumping jumping jumping WOOOOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 29/4/2013, 12:32

Lakole, mila, šta sam propustila za samo nekoliko dana x x x g g igra igra igra igra igra naočare naočare
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 29/4/2013, 12:33

erato ::Meta, verovatno si mislila na Bimedicu. Oni rade 24h cele godine. Na Slaviji.

Da, na njih, ali sam usla na sekund u kutak, videh ovo, a mozak mi na 10-oj strani lol! lol!

lakole ::jutros beta 444.5 Very Happy

mislim da se mogu sad opustiti! Very Happy

hvala svima na navijanju i bodrenju! ajmo, djevojke, vučem noseve!

JEeeeee Lakoleeeeeeeeeeee!!!! srca srca srca d d d d d d d Opsuti se sad i uzivaj, neka ti trudnoca bude sto laksa i lepsa!!! c trudnica
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 12:40

Lakole bravo likeit Sada idu mirniji dani...uzivaj!

Anak draga, neka se ovog puta zavrsi sa + ko kuca!!! yes
Samo, zasto ces putovati zbog papa testa? Zar ne mozes to na uput u Bosni?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 29/4/2013, 12:41

kometa, anak, veteranke moje, vas vučem duplo! Very Happy
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 29/4/2013, 12:42

Lakoke bravo! d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 29/4/2013, 12:52

Devojke moje ,Hvala Vam na svemi i na podrzci i navijanju ....Hvala od srca srce na svim recima utehe
Isplakala sam i poslednju suzu sad sam presusila i ne osecam nista ,
tesko je ali moram da se dizem zivot ide dalje doslo je dugo ocekivano prolece i svako jutro se radja novo sunce ....dici cu glavu i boriti se naravno i dalje,malo cu da odmorim od svega da uzivam sa mojim muzicem a onda polako u novu avanturu ,nadam se sa boljim rezultatima Wink

ostacu uz vas i bodriti i navijati ,zelim vam svako dobro i da svaka od vas ugleda svoju veliku betu a i predivnu malu bebicu ...
Hvala vam za svo strpljenje koje ste imale za mene ,bez vas bi ovo sve bilo mnogo teze ....Volim Vas puno i zelim vam punooooo beta i bebica !
ljubim vas
srcasti poljupci
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 29/4/2013, 13:03

Srna, ti si jedna divna, emotivna i plemenita osoba, prava si srna :)
Naravno da ce sve biti u redu, uspeces...sada nije bilo sudjeno, ali tvoja beba tebe ceka. Ne daj se!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 29/4/2013, 13:08

lakole ::jutros beta 444.5 Very Happy

mislim da se mogu sad opustiti! Very Happy

hvala svima na navijanju i bodrenju! ajmo, djevojke, vučem noseve!
Tako divne vijseti, Lakole radost Sad se opusti i uzivaj b
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 29/4/2013, 13:12

Srna, nemam dovoljno iskustva da ti dam bilo kakav savjet, ali te pratim ovdje i navijala sam za tebe. Navijam i dalje yes Bice to sve u redu, naravno da ces uspjeti, samo naprijed. Puno te pozdravljam zagrljaj
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 29/4/2013, 13:20

Lakole bravo likeit navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu