KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 3/5/2013, 00:00

Cure,hvala vam.Sad mi je lakse.Znala sam ja da posle vto nista nije nemoguce i nenormalno Rolling Eyes
Uz cu svakako ovih dana da odradim,i planirala sam
LaFolie,drzim fige da ciklus krene sto pre i da nam ti sto pre odes u Prag pa da posle svi navijamo i slavimo veliku betu
Missile,dokle si ti stigla,ako nisam pobrkala bila si na konsultacijama u NS? zbunjen
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/5/2013, 00:10

Ostalo mi negde u glavi da ima doktorka u Bg kojoj je specijalnost bas poremecaji menstruacije. Mora da postoji neko resenje. Ako nadjem taj podatak javljam. Nekako mi je neprihvatljivo da niko nema odgovor.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 3/5/2013, 00:13

erato ::Ostalo mi negde u glavi da ima doktorka u Bg kojoj je specijalnost bas poremecaji menstruacije. Mora da postoji neko resenje. Ako nadjem taj podatak javljam. Nekako mi je neprihvatljivo da niko nema odgovor.

dr Vujovic
Ako nam uspe u Pragu, strava, ako ne uspe, icicu kod nje

bas me nervira ovo sve...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/5/2013, 00:19

Mislis na Svetlanu, endokrinologa? Ja sam mislila na ginekologa. Sigurno sam negde procitala...treba naravno i kod Svetlane. Mora postojati odgovor i resenje. Pada mi na pamet i akupunktura. Cula sam za odlicnog doktora.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 3/5/2013, 00:21

ja bih se bukvalno polila benzinom i zapalila sada, koliko sam besna na te glupave cikluse Shocked Ne da mi se ni na VTO da odem ko covek Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/5/2013, 00:21

Ipak mislim da ces dobiti i da posle Praga neces dugo...:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 3/5/2013, 00:22

erato ::Ipak mislim da ces dobiti i da posle Praga neces dugo...:)

zagrljaj
Da ti sutra vidis veeeeliku betu, a ja cu vec dobiti Wink
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/5/2013, 00:28

Znam. Tako sam se ja osecala kad sam shvatila da od prirodnih pokusaja vise nema nista, da me cekaju 2 operacije, a zakazivanje mesecima unapred, pa oporavak...Bas mi je zao sto se tako mucis. Kad te vec bole cice, znaci desava se nesto, stici ce. Probaj vruce kupke. Mene kad bi mucilo, ja sam se tusirala bas toplom vodom i onda lakse krene. Kapiram da je lezanje u kadi jos bolje. Mozda sad lupam, ali eto to mi pada na pamet. Ne moze da skodi.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/5/2013, 00:30

Ja molim Boga da ne dobijem, a ti da dobijes. Pravi smo tim u ove sitne sate :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 3/5/2013, 00:33

erato ::Ja molim Boga da ne dobijem, a ti da dobijes. Pravi smo tim u ove sitne sate :)

 b f

da li se tvoj hidrosalpinx video na UZ? meni rekose da su mi slepljeni jajovodi
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 3/5/2013, 06:47

Erato da poskocim za danas (uhhhhhh uzbudjena sam)Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 512172Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 517798Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 512172Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 517798Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 512172Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 517798
Lafe, majku mu i ciklusu...ajde dolazi i nemoj da remetis planove LaFici Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 466526
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 692299Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 692299Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 692299
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 3/5/2013, 08:28

erato, danas je beta, navijam iz sve snage
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 3/5/2013, 08:34

osmeh srce smajli angel osmeh srce
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/5/2013, 09:22

erato sunny wavecrowd wavecrowd wavecrowd navijači1 beta beta roda roda
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/5/2013, 09:37

Erato beta beta beta beta

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 3/5/2013, 09:51

Eratooooo jjuuuhuuuuu navijamoo !!!!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/5/2013, 11:55

Beta je 13,8.
Nesto se desilo, zakacilo, ali nista od ovoga...Joj Boze, a ponadala sam se kad je onaj iscedak stao. Sad se pitam da li je bilo pametno bilo ici sa aspirinom, da li je trebao fragmin odmah nakon ET, da li sam pogresila sto sam poslusala njih na klinici, a ne opet potrazila Miljica...
Trazim krivca u sebi, ali nisam kriva, zar ne??

O Boze, kako je ovo tesko...razdire!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/5/2013, 12:03

zao mi je erato ! Crying or Very sad bice bolje dr put .... poljubac
ja tek krecem pa me strah svega ....znam kako ti je ... zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 3/5/2013, 12:05

Sad
ne znam sta da kazem.... zagrljaj
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 3/5/2013, 12:13

Draga Erato,
Kako me je preseklo u stomaku, s osmehom sam otvorila stranu sigurna da je radost. Sve je na to ukazivalo i sve je kod tebe od početka bilo najbolje moguće, i ti najbolje moguće postupala i činila. Molim te samo zaboravi na krivicu, to nikako. Nažalost, očigledno nekada nije dovoljno da damo sve od sebe i celu sebe. Drži se i veruj. Ljubim te...
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/5/2013, 12:18

Sad me zvali sa klinike. Goca rekla da nastavim sa terapijom i ponovim za 2 dana. Ok, uradicu tako, ali ja znam da od ovoga nema nista.
Pogotovo sto sam u sredu ipak uradila kucni test i bile su 2 crte. Ja sam se ponadala, ali nisam vam to ni pisala...iz nekog sujeverja. Secam se kada sam imala vanmatericnu, objavim na jednom forumu 2 crte, svi mi cestitali, pa za 10 dana na operacioni sto. Ovog puta sam cekala betu. Uradim jutros opet test - negativan...odmah sam pomislila da je biohemijska.

Bolje je i ovo nego cista nula, iako ovo vise boli. Ali gledajuci matematiku, bolje je da se desilo makar nesto...nego bas nista!

Mozda bude treca sreca! Samo, ja bih najradije probala odmah sad...pomisao da moram sada cekati mesecima, izludjuje.

Jos se moja ljubav sada vraca, kaze ne moze da ostane na moru. Sad me strah i kako ce voziti, o Boze. I to mi je bila losa ideja...a mislila sam da ce mu prijati, bez obzira na rezultat. Da cemo jedno drugom samo pojacavati tugu, ali eto, jos gore kad smo razdvojeni.

A tako sam se ponadala ova 2 dana...posebno zbog one 2 crte...jbg...

Kako kaze Struzzo, rulet je to! A ja u igrama na srecu nikada nisam imala srece. Sve na krv, suze i znoj, pa tako i ovo...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 3/5/2013, 12:29

Erato, mnogo mi je zao, ali hajde da sacekamo jos dva dana da ponovis zagrljaj Uh....
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 3/5/2013, 12:43

Sad Sad Sad mnogo mi je zao
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ms_do 3/5/2013, 12:48

Erato, potpuno razumijem i osjecam sta prolazis, a znam da nema utjesnih rijeci sem zao mi je. Desava mi se isti scenario - prosli petak 15dnt II crtice, beta 930. U subotu cudan ali blagi grc i malo crvenkasto-smedjeg i poslije nista. U ponedeljak beta 216, i tako. Jedina utjeha je da se po prvi put nesto desilo. Izdrzi, kazu da ce biti lakse!

ms_do

Broj poruka : 18
Datum upisa : 16.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 3/5/2013, 12:49

Ma nista od toga. Samo cu kao idiot da stavljam utrogestan i maltretiram se. Da nisam radila taj test u sredu, jos bih se i nadala, a ovako...ocigledno da je beta bila veca, pa krenula da pada...
Objsnila bih ja to doktorici da je ona nazvala. Rekla sam sestri, ali sta ce ona, prenosi ono sto joj je rekla Goca...
Kako god, ok, i ja bih verovatno tako rekla da sam na njenom mestu, mada je i njoj jasno, ali eto, postoji neka vrednost, pa hajde.
To mi je sada najgore. Da stavljam te j***ne vaginalete uzalud i da odlazem neizbezno.
Samo se pitam je li trebalo fragmin nakon ET. Eto zene moje, ispade da je uzalud raditi i te analize unapred. Jedni kazu ovo, drugi ono, a ja ni uz sav trud nisam nasla nekoga da mi pogodi tu terapiju.
Miljic je u izvestaju napisao da bi planirao nakon ET terapju, ali one me na klinici odvratise od njega. Ja slusala njih, racunam da tako treba...a verovatno sam se zeznula. Mada, ko zna, da se ovo isto desilo, mozda bih mislila da sam se i u tom slucaju zeznula, da nije trebalo od ET.

Trazim krivca u sebi, joj jesam luda...krivim sebe i sto su se ovi jajovodi zacepili. Pitam se koji mi je magarac preneo infekciju. A opet, nisam jedina koja je nekad sa nekim idiotom spavala bez kondoma, pa nema svaka zacepljene jajovode.

Eto tako mi se misli roje u ovim momentima...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu