KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+41
twinsi
bobica83
MARA
mijaki
Mirjana
dacans
Botox
lilya
cufta
korpica
tetreb
dragmilk
Orline
BiKsi :)
zoxa
HappyGirl
JAmajka
cicsa80
caci
MAAKKI
Gramatika
missile
Bjanka
cici
Tanja83
Vuchica
bak
plavaptica
neca73
bulevarka
KoMetaK
Tinche
SladZana
LaFolie
nena beba
nina :)
hany
Ema78
Milijana
dr mali pariz
maus
45 posters

Strana 3 od 32 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 17/3/2013, 00:18

Lafe, sve te razumem Mad
Mili, samo ti lupaj zelene! Dali su meni dosta crvenih, kad me nije boleo bubreg Laughing
Marija, obožavam takve igre likeit
Ćuftice, evo ga link vit C
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 17/3/2013, 07:13

Dobro vam jutro,ovo nedeljno,sunčano.
Lafe,zaista nemam odgovor...ali bih dala urin i urinokulturu.
Nokti su simpa-volim diskretnije radove na noktima-kao i dužine.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 17/3/2013, 07:32

Dobro jutro ženske!
Lafe, ti kod doktora, a nokti su lepi. Ja kao Pariz diskretniji su mi lepši.

Jutros vidim blede tragove krvi po Lucijinom čaršavu. Pogledam, a ono noćas iz jedne nozdrve tekla krv, sada se skorilo. Prvi put u životu. Znam da to nije ništa, ali jbš takav početak dana. Kada će proći vikend? Mogao bi i bolji da bude.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 17/3/2013, 08:22

Dobro jutro,
Kod nas suncano, al osecam da nije bas mnogo toplo. Radijatori mlaki, a ovi u toplani se nejavljaju...
NO, jos imam frizuru i lepe nokte, i volju da skitam i vec pravim planove u glavi....mislim da ce nas Vrnjacka Banja videti danas zbunjen
Cufto, ajd da ostatak dana prodje mnogo bolje v

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 17/3/2013, 09:35

Jutro jutra!!!

Cufto...bezveze bas. Nadam se da se nece ponavljati. Sve znas i sama, glupo je da ti objasnjavam.
Pari, mila, ljubi mi andjele obozavane! Kako biste mi "legli" opet na jedan ceo dan. Taman da razradite malo lagunu...a imam i vise soba za rasporedjivanje u slucaju frke! Razz
Mili, pepi notkici...uzivajte danas!
Lafolie...cim si ti u stanju sa nama da kuckas...kamen nije - veruj mi. Neki pijelonefrit u najavi ako vec i nije. I to boli...daj urinokulturu obavezno i nalivaj se cajevima.

Ja juce kolabirala u igraonici...tj u delu koji je bio za roditelje...sedela, pila sokic, ustala da piskim...i poslednjeg cega se secam sestra od mm mi govori da sam bleda...sva sreca samo su me na stolicu vratili. Da sam pala ne znam kako bi me digli!
Very Happy Kod kuce pritisak 100/65...eto uzroka. Supica iz kesice resila stvar...

Danas ko nova...odosmo u setnju!
Lep dan svima zelim!!!

sunny
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 17/3/2013, 09:40

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Tumblr_l58xy0egHW1qzfx69o1_500_large
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od LaFolie 17/3/2013, 09:42

Ja sam ceo februar primala gentamicine i pila po 2 pankava i na kraju pila amoxicilin, ne verujem da je infekcija, pogotovo sto se bas cuvam (dobro oblacim, muz me zove bakica) Very Happy Inace, mene identicno boli i sa leve i sa desne strane, naravno, nikada ne bole obe strane u isto vreme.
Inace, ja bih tih gluposti cesto radim urinokulturu i uvek pise da ima sluzi, taloga i oxalata u urinu.
Oticicu u ponedeljak da dam uzorak. A juce sam bas skakala na steperu, izgleda da sam rastresla sljunak Very Happy

Ljubim vas puno sve srcasti poljupci
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 17/3/2013, 09:44

Kako god i sta god da je, neka ti sto pre prodje...da je gadno - gadno je! Najlepsa jutra u martu - Page 3 466526
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 17/3/2013, 11:52

Dobro jutro ili dan, kako kome...

La Folie, ako imas kadu, napuni je malo toplijom vodom nego inace, i uzivaj u njoj. Topla voda ce malo rasiriti kanale i smanjiti pritisak, meni je pomagalo svojevremeno...a kazu da je caj od peruna super za oksalate, samo sto ja zaista ne znam kako se on pravi niti kako se pije.



A sto se tice rasprave o vitaminima, za mene je prirodno prirodno, a hemija samo kada bas mora. Po pitanju svega...

Nokti su fenomenaln,i ja volim frenc i malo detalja, ali to kod mene na noktima nema sanse da se uradi. Jedina dobra stvar je sto ja imam bas dugacku nokatnu plocu, pa cak i sa kratkim noktima to malo masira stvarnu duzinu...Al, nema veze, tako je kako je...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od LaFolie 17/3/2013, 11:58

Ema78 ::
La Folie, ako imas kadu, napuni je malo toplijom vodom nego inace, i uzivaj u njoj. Topla voda ce malo rasiriti kanale i smanjiti pritisak, meni je pomagalo svojevremeno...a kazu da je caj od peruna super za oksalate, samo sto ja zaista ne znam kako se on pravi niti kako se pije.

sad sam ukapirala zasto preporucuju kupanjac v Hvala puno Ema!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 17/3/2013, 12:42

Nismo bili u banji. Hladno je. Prosetali smo do pijace i parka. Deca sad zaspala i mm se sprema sa njima, a ja popila nes pa se bacam na sredjivanje vesa.
Tino, zeno, dobro se to juce zavrsilo.
Ema, moji nokti nisu dugacki, samo je ovaj beli deo duzi pa tako deluje, inace su skorroz iseceni. Ja reeetko nosim duge nokte jer radim dosta na racunaru i smetaju mi kad kucam. Mislim da sam jedina snasa koja je imala do zivaca posecene nokte namazane samo belim lakom.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 17/3/2013, 14:49

Kupih žutu tašnu. Kada sam prišla privučena bojom videh da je od skaja, pa se setih Lili i ostalih......nema ekoloških problema.
Nasmejala sam se jureći se sa L kako se setim vas sa Kutka čak i kada kupujem stvari lol!
L i ja smo u stvari išle na sladoled, pa je tašna usput upala. Mislila sam da idemo negde dalje, ali on nije htela. Mm je za ti vreme sa sveki bio u poseti ocu u bolnici.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od nina :) 17/3/2013, 14:56

cufta :: Dobro jutro ženske!
Lafe, ti kod doktora, a nokti su lepi. Ja kao Pariz diskretniji su mi lepši.

Jutros vidim blede tragove krvi po Lucijinom čaršavu. Pogledam, a ono noćas iz jedne nozdrve tekla krv, sada se skorilo. Prvi put u životu. Znam da to nije ništa, ali jbš takav početak dana. Kada će proći vikend? Mogao bi i bolji da bude.
cufto da ti nisi prepisala od mene .tako se i marija jutros probudila da smo se jasko iznenadili sto je prvi put sto znamo da nije bolesna,jedino sto znam da je malokrvna,mi sve ubedjeni da nije prst stavila u nos ali ni to neradi.odnosno kod nas je bilo dosta krvi da je probilo skroz na jastuk ,jorganska navlaka ma svuda a ona nema poljma da joj je opste isla krv.kad smo je ugledali jutros sa osusenom krvi na licu uplasili se
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 17/3/2013, 15:10

Idi bre Nina, neverovatno!!!!!!!!!! Ne sekiraj se, dešava se...jedino nije lepo za početak dana. Proćiće im to kada porastu.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od hany 17/3/2013, 15:40

cufto avatar me tvoj uvek odusevi , pojela bi joj slatke rucice Very Happy
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od lilya 17/3/2013, 15:56

Samo da vam mahnem, pojma nemam sta se ovde desava i svima vam pre svega zelim da ste dobro kao sto je danas dobar i suncan dan. Sad moram da idem dalje. Kutije za pakovanje se nece spakovati same lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 17/3/2013, 16:15

Dobar dan dobre zene!
Lilya preti da mi ukrade nik - Kometa! Udje, izadje i odleprsa! lol! AKo treba pomoc za pakovanje - zovi! yes Ako ni u cemu drugom, u selidbi imam mnoooogo iskustva, u zivotu sam se selila vise od 15 puta (ne uspeh da izborijim tacno! Embarassed ), samo prosle godine 3 puta i ove me ceka bar jos jedno preseljenje! Ekspert za selidbe! Rolling Eyes lol!
Nina, Cufro, bas mi je zao sto citam za vase devojcice. Ne znam sta moze da bude uzrok, ali znam da sam kao mala vrlo cesti imala krvarenje iz nosa, ni sama ne znam zbog cega.
Lep i suncan dan! Ja dosla iz teretane! Laughing lol! Lepo ste procitale - najazad sam pocelada vezbam! yes Unapred znam da ce trajati samo mesec dana, ali bolje ista nego nista. Sa prijateljicom se organizujemo poodavno i nikako da krenemo. I u toku nedelje smo se nameracile opasno da nadjemo nesto sto nam odgovara, krenemo i udjemo u jednu teretanu, usle da se raspitamo, izasle posle 2 min i sruci se takva kisa na nas, pokisle skroz do auta! lol! Krenemo u drugu, blizu, dok smo dosle tamo prestala kisa, to nam je bio signal da treba da je razmotrimo. Udjemo, rapistamo se, za vodjeni trening "samo" 5.500 mesecno, sto je 3 puta manje nego u ostalima. Pokaze nam trenera, a trener frajarcina!! yes lol! Nismo se mnogo premisljale! Zbog cene! Wink lol! Rolling Eyes DOgovorimo se da krenemo u petak u 7, onda nas pozovu ne vecerinku i odustanemo, ajde u subotu cemo u 4, pa u 5, pa u 6, pa u 7! Nadjemo se, odemo, kad teretana ne radi!!! lol! lol! Vikendom samo do 5, a lepo nam covek rekao da je tu svakog daan od 4-23h! E danas se nismo dale i pocele smo da vezbamo! f I jednu i drugu muci kicma i prevashodno smo zbog toga krenule, a ostalo kako god. Zato smo i htele vodjeni trening, da nam neko pokaze sta da radimo za kicmu. VIdecete vi za mesec dana kako cu biti tvigi  b d

Lafe, jesi li bolje? Uzmi i brusnicu, ona takodje pospesuje izbacivanje tesnosti. Ja je potopim uvece, pa ujutru popijem sokic i ceo dan trcim u WC! yes
Odok da sikutujem o donacijama. Prikljucite nam se da lakse usvojimo uslove! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 17/3/2013, 17:21

Cufto Kraljice i ostalo drustvo ispade od mene trt'Milojka..pre svadbe se nisam slikala..a posle svadbe vise nemam frizuru lol! ..bila sam gola voda od djuskanja yes ..bas sam se naigrala, naskakala..i popila po malo v ogromna svadba..ekstra muzika..neki orkestar iz Bg..kazu da je sa Granda odn iz Granda..ali sviraju...wooooooooooooooooowwww..7h bez prestanka..a kako i kakve hitove su svirali...kakav strani rok..pop..i nase stare narodnjake..mislim da nisam bolji bend cula do sad..ja sam djipala i djipala i ekstra se provela igra igra igra ..danas samo zevam ali dobro..uskoro ce 20h pa samim tim ipilici u krevet a kvocka za njima Sleep
Ljubim vas sve..posebno ove male nosice sto su imali problema nocas usne
Mili ne rece ti jel bilo jos neceg posle vecere i price za laku noc ili ja to nisam skontala:asdf:
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 17/3/2013, 18:03

dacans ::
Mili ne rece ti jel bilo jos neceg posle vecere i price za laku noc ili ja to nisam skontala:asdf:
Bilo, bilo....
Da ne rece da je sa Granda, mislila bi da pricas o bendu sa moje svadbe, al oni su iz Leskovca Very Happy
Odoh u komsiluk an druzenje radost

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 17/3/2013, 18:18

Milijana ::
dacans ::
Mili ne rece ti jel bilo jos neceg posle vecere i price za laku noc ili ja to nisam skontala:asdf:
Bilo, bilo....
Da ne rece da je sa Granda, mislila bi da pricas o bendu sa moje svadbe, al oni su iz Leskovca Very Happy
Odoh u komsiluk an druzenje radost
I moji Mili bili Leskovcani, 9h bez prestanka! Shocked Bumerang?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od KoMetaK 17/3/2013, 18:21

Daco, nemoj da se vadis da ti otisla frizura. Hocemo sliku! yes Ja trazim nekog kome smem da se prepustim u ruke za farbanje, a kako cu sesto biti u NS-u, moram da vidim i tvoju frizuru! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cufta 17/3/2013, 18:35

Daco HOĆEMO SLIKU!!!!!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 17/3/2013, 19:24

Ej nema slike od frizure..mislim Meta ti ces videti kosu svakako..ali da ne budem jako brezobrazna stavih nekoliko slika u RD..valjda cete da mi prostrite grehe lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 17/3/2013, 19:59

Daco, moji bili Viva Romana Very Happy

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bulevarka 18/3/2013, 00:54

Devojke u toku su planovi da jednu bitnu akciju sprovedemo u delo pa bi bilo lepo da svratite na ove teme i pogledate o čemu se radi i date svoje mišljenje , predlog , podršku i doprinos .

https://kutak.forumotion.com/t2508p210-donacija-kutka-za-vto

link za glasanje https://kutak.forumotion.com/t2515-donacija-kutka-za-vto

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 3 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 32 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu