KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+41
twinsi
bobica83
MARA
mijaki
Mirjana
dacans
Botox
lilya
cufta
korpica
tetreb
dragmilk
Orline
BiKsi :)
zoxa
HappyGirl
JAmajka
cicsa80
caci
MAAKKI
Gramatika
missile
Bjanka
cici
Tanja83
Vuchica
bak
plavaptica
neca73
bulevarka
KoMetaK
Tinche
SladZana
LaFolie
nena beba
nina :)
hany
Ema78
Milijana
dr mali pariz
maus
45 posters

Strana 7 od 32 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 32  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 19/3/2013, 07:59

Dobro jutro drugari!

Pa kako da ne sanjam Cvrleta kad je ovakav zgodnisa i medenjak nemam reči mislim da bi se gnjavili bez prestanka cveće
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 19/3/2013, 08:03

Ćufta bas ufff.. moje saučešće
Ti si draga večiti optimista, baš kao i ja...nekad deluje surovo ali drugacije ne može..i baš mi je žao za takav natrpan raspored..a proređen novčanik..sve mi je jasno kad su naše plate u pitanju..nije mi jasno kako vi to tamo radite..12h, pa dezurstvo?užas..ali verovatno po fazonu ko te pita jel možeš..kako L podnosi toliku razdvojenost..meni Mina užasno plače i negoduje i doziva tju kad je dežuran..toliko da me nervira
Andrej i dalje dobro zaglibio..ne mogu već 30h da mu spustim temp ispod 37,5...ide do 39 i tako u krug..juče je preležao celo popodne malo spavao, a kad je budan, leži ne diže glavu, ne sedi i zatvorene oči i jedino traži mene da budem pored njega..ne treba mu ni Mina ni taja ni igračke..niko i ništa No No celu noc bio u mom zagrljaju..i peče me kad dodirne moj obraz rukicama i peče me grudni koš kad stavi glavu na njega..i najviše me peče duša kad čujem kako cvili celu noć..jutros sam ga ostavila sa 37.2...videćemo kakav će danas biti..malo je i jeo jutros a celu noć je hvala Bogu pio vode, vode, vode...eto toliko...nadam se da su bar naši drugari bolji..ljubim vas sve od reda usne
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 19/3/2013, 08:29

Dobro jutro devojke !!!

Konacno sam se naspavala i spavala celu noc bez cimanja, budjenja i sl...Cak su mi i psi komirani, samo su se prebacile iz spavace sobe u dnevnu , i nastavile da spavaju...MM na sluzbenom putu, i ja u apsolutnoj tisini pijem kafu...prija... jedva cekam lepo vreme da sredimo terasu pa da uzivam tamo, mada, zivimo prekoputa velike raskrsnice i uvek je buka... ceznem za stanom u nekom mirnom naselju ili jos bolje kucom...

Daco bas mi je zao zbog te temperature... pa i mi kada imamo tu temperaturu smo svi nikakvi, mogu misliti kakav je bebac...

A kada smo vec kod temperature, i mene nesto kao da lomi... nisam bas sva svoja... nalivam se limunadom i leskarim, madam se da necu da se razbolim, jer mm nije tu, i ne bi bas bilo lepo od gripa da me sada muci...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 19/3/2013, 08:32

Sinoc prociteh sve pre spavanja, al me od jutros saceka brdo nekih losih vesti i zavodnika Cvrle...
Cufto, kakav sok. Moje iskreno saucesce.
Daco, Andrej samo temperaturu? Kod nas i dalje vlada taj virus, kazu da je decije odeljenje puno, a plus se javio i neki stomacni virus No
Kod nas mirno... pu pu da ne ureknem. Spava se lepo, zdravi smo, mm i ja se volimo, pravimo planove i planove... sta ce se ostvariti, pojma nemam...al i ako pola uspemo bice dobro yes
Tino, trudnice, gde si?????
Pari, juce ti ne napisah. Je l ih ti hranis i uspavljujes u isto vreme? Ja sam samo tako uspela da se odmorim i prezivim... Kao u vrticu, jede se i spava u isto vreme i onog dana kad ispadne neka, pa spavaju u razlicito vreme, padnem u 19h Sleep
Kod nas kisa, al najavili lepo popodne... i ja ga cekam...
Kolegu, tracaru, prebacili u drugi sektor, sad mi je mirno, sama sam ne samo u kancelariji, nego u celoj zgradi... milina....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 19/3/2013, 08:35

Jutro! Very Happy

Pozdrav devojkama ranoraniocima! ljubav

I onima koje vole malo duže da spavaju ljubav

I njihovoj deci Wink ljubav

I ženama dobre volje da pomognu ljubav

I svima ostalima.... koliko ih ima.... ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 19/3/2013, 08:40

Dobro jutro!

Bak igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Cufto zao mi je...
Sutra stize prolece, rodjendan mm, rodjendan Tanji83...
Mae,pisemo se kasnije.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak 19/3/2013, 09:30

Jutro Jutra!

Maus osmeh srce

Cufto, moje saucesce

Ljubim vas, odoh da radim, moram sve da zavrsim do petka, ko zna dal cu raditi sledece nedelje Wink
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od caci 19/3/2013, 09:41

Dobro jutro.
Cuftice moje iskreno saucesce zagrljaj
Uvek se divim tvom pozitivizmom ,svaka ti cast yes

Bakiska moja igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Andrej duso poljubac da mi sto pre ozdravis
Cvrle angel
Ostale moje cure d
e da Tince trudnjo moja sanjala sam vas nocas srca srca
Mili uzivaj sad u svom miru na poslu yes
Mi smo dobro ali zivu muku mucimo sa hranom nema apetita i sve sa ubegivanjem i zakanama da ga vodim lekaru ako ne pojede fd
odoh sad da radim cveće
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od cicsa80 19/3/2013, 10:15

Uh Cufto, to se bas brzo nadesavalo..... Znam da se kaze "moje sucesce", ja ih zaista tesko izgovaram jer mi zvuce nekako strogo, suvo... Ja te ljubim. cvet
Miss, jesi ti odradila ogtt?
Mali novosadjanin bolestan? Daco i nas mali drugar je desetak dana vukao temp. taman misle da je gotovo kad ih ona iznenadi...valjda ove zime tako mora. ff
Masem Misu i njenoj seki ljubav
Zvezdanice ljubim puno!
Bakisa.......Bakisa, ti bas sa prolecem poleces radost
Mene ubi glava od sinoc, juce neki grozan dan, svi na tri coska, deca na casu nista zapamtila nisu(kazem dve recenice, da ponove-cvrc ...tabla).

cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 19/3/2013, 10:22

Drugari da vas pitam, kuma je prosle nedelje radila test i bio je +. Ima djevojcicu od 8 god i posle toga 2 spontana u 7 i 9 nedelji.
Juce je bila kod dr, nekih 5nedelja i koji dan, 2.5mm i nejasna srcana radnja...??? dobila je prog i mirovanje, za 2ned uz, ali naravno sad je u strahu. Rolling Eyes
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 19/3/2013, 10:24

Andrej, momče milo, brzo nam ozdravi ff
Moja mala drugarica Mica je izašla iz bolnice b b b b b
Međutim, sad joj je i mama dobila taj stomačni virus Shocked
Mici je rođendan 24-og i mi smo naravno pozvani. Da l će ozdraviti do tada? Rolling Eyes A tamo će nam doći i drugari koji trenutno imaju boginje Rolling Eyes Ja ću početi kao moja ujna, da uzimam bolovanje kad kolege počnu da dolaze na posao bolesni Laughing
Zaspala sam u 1.30h, jer nisam normalna! Visila na kutku v
Sreća, Cvrle je bio diiiivan noćas i samo se jednom probudio na par sekundi. Dobio cuclu i nastavio da spava, sve do 7.15h f
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 19/3/2013, 10:27

Marija, daće Bog da sada sve bude OK molitva Je l zna/pretpostavlja zbog čega je ranije dolazilo do spontanih?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 19/3/2013, 10:34

Miro za boginje ne brigaj..ta deca sto sad imaju 24. nece biti zarazna...a i sta bih ja dala da je A umesto ove odvratne temp dobio boginje...sad samo razmisljam kako ce on za dva tri dana na ovu temp dobiti i boginje pa mi tek sleduje žurka sa njime..a on muski sisar No sav se na taju dao po tom pitanju..i na vecinu ostalih muskih sisara..nažalost Embarassed
Pari draga ja se sve trudim da ih ne poredim..ali tesko ide..posto je mala razlika sve mi je još od Mine sveže..znas ono vissina, težina..pa i sve eto boleščine pamtim..šata da ti kažem u uzrastu od godinu dana M je od njega bila teža za 700gr a on je skoro pola kg bio od nje teži na rođenju..e to sam poredila do pre par nedelja kada se tako on razjeo da sam počela da mu branim da jede, verovali ili ne Embarassed Jedino u čemu su isti jesu sedenje, uspravljanje, stajanje..hodanje..to je verovali ili ne isto bilo u dva-tri dana razlike...a bas tu sam se nadala da nece biti isti..da ce on malo kasnije da sedne, ustane prohoda..ne bi li ja malo vise danula dusom..ali zajebo me mali dasa Very Happy ma dribla me od rođenja za medalju..i to zlatnu lol!
I tako debeloj sosi nista ne možes udovoljiti lol! yes
Aj ljubac odoh brzo dalje yes
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana 19/3/2013, 10:36

Radili su joj tada briseve, imunologiju , znam da je isla kod hematologa...sve to sto je tada radila je bilo ok, ali ovdje to dosta povrsnije rade... i ne sjecam se sta je sve radila tacno ali valjanog zakljucka nije bilo.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak 19/3/2013, 11:03

Ja samo da ljubim Cicsu, bas mi je drago da te vidim, pakar ponekad poljubac
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 19/3/2013, 11:47

Daco, ne brinem za boginje, čak bi volela da ih dobijemo sada, kako ne bih brinula jesenas kad treba da primi MMR Wink Ali deca koja su tek preležala boginje, pa imaju oslabljen imunitet, a idu u obdanište, potencijalni su nosioci virusa koje ja izbegavam kao vampir beli luk Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 19/3/2013, 12:26

Ajde bre Miro, opusti se, sta nama fali, sve smo zive viruse prelezale zadnjih mesec dana i vidi kake smo devojke lol!
Ja sinoc na aerobiku i komentarisu devojke nesto o hrani, tek ce jedna: Dam ja sebi nekad oduska i pojedem krem bananicu Shocked  b
Kad sam im rekla da ja doruckujem cetvrtinu hleba sa 100 gr sunke i jogurt, a onda zasladim krofnom punjenom dzemom i prelivenom cokoladom, gledale su me kao idiota v  b

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Vuchica 19/3/2013, 13:54

Shocked Mili, ja te ne gledam kao idiota nego kao queen
takav dorucak a taaakva linija sestro slatka svaka cast
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 19/3/2013, 14:06

Vucice, to treba da zahvalim patuljcima..takav tempo bi sagoreo i pecenog vola Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od plavaptica 19/3/2013, 14:25

Dobar dan svima ff
Cufta zagrljaj
Cvrle, stvarno me sve vise odusevljavas, kakav je to seretski osmeh momce Wink
Mi smo nocas ponovo imali trocas fizicke kulture od 2-5h am Mad Ludim vec, a to postaje tradicija. Anci se probudi i krene da se penje uz krevetac, cak pokusava i neke korake da pravi i to trajeeee..... satima Rolling Eyes
Mili, svaka cast na apetitu i dobroj liniji, idealna kombinacija yes
Zene, sve vas ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 19/3/2013, 14:33

E Ptico, ima taj period kod dece kad krene njihov nagli fizicki razvoj, pa se onda bude nocu, kao da su previse uzbudjeni sto mogu nove stvari pa ne mogu da spavaju. Meni je to Lenka radila u desetom mesecu, tesko se uspavljivala i budila se nocu iodmah hvatala za krevetac i ustajala... al kako je doslo tako i proslo, trajalo tacno mesec dana, a ja luuuudellaaa... sad mi sve krivo, dete je u sustini bilo daleko bolje od ove Milene...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od nina :) 19/3/2013, 15:31

Milijana ::Ajde bre Miro, opusti se, sta nama fali, sve smo zive viruse prelezale zadnjih mesec dana i vidi kake smo devojke lol!
Ja sinoc na aerobiku i komentarisu devojke nesto o hrani, tek ce jedna: Dam ja sebi nekad oduska i pojedem krem bananicu Shocked  b
Kad sam im rekla da ja doruckujem cetvrtinu hleba sa 100 gr sunke i jogurt, a onda zasladim krofnom punjenom dzemom i prelivenom cokoladom, gledale su me kao idiota v  b

nije mi jasno sto ste ovo zacrvenili,ja sam dala ++++++++++da bi izgubili tu crvenu boju koju inace nevolim a pogotovo ovde
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od JAmajka 19/3/2013, 16:05

cicsa80 ::Uh Cufto, to se bas brzo nadesavalo..... Znam da se kaze "moje sucesce", ja ih zaista tesko izgovaram jer mi zvuce nekako strogo, suvo... Ja te ljubim. cvet
I ja poljubac

Bak,jako,jako navijam igracice igracice igracice igracice igracice

Meni je danas baš teško,mojoj mami je rođendan..,u bolnici,neizvesnosti...ali neću da mračim.Danas je i godinu dana od kako smo predali papire za usvajanje..,čekamo, nadamo se i srećni smo zbog toga.

Curice,drage,sve vas d ,pišemo se uskoro.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Mirjana 19/3/2013, 17:13

Jamajka ff usne
Mili Shocked Ja mislim da se ovo neko šalio ili te greškom zacrveneo....ili će biti da je neko ljubomoran što jedeš više od jedne bananice, a nosiš 36 Rolling Eyes Laughing
Ccccccc....crveno je boja ljubavi srce
Ptico, i meni je dosta njih reklo što i tebi Mili, pa sa nestrpljenjem čekam taj period  b  b  b
Mi smo šetali i sada gosn mali spavka Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 19/3/2013, 18:09

ej devojke ja greskom zacrvenela jer sam citala preko tel dok sam lezala pored A..ali nisam nikako mogla da pisem i da odmah objasnim..a sama sebi sam se nasmejala..i znala sam da ce opet krenuti prica o crvenoj boji...izvinite zaista slucajno Rolling Eyes i bre Mili kako to toliko jedes a ulazis u 36..cccccc Shocked
A i dalje ima 39 temp odlepicu..srce malo samo kmeci i samo sedi ili lezi na meni No No i dalju mu samo nosic curka, ali i to je po malko..i bistro..
Ajd ljubac iizvinite na zbunjivanju..Mili tebi posebno i veliko izvini...udaricu ti sad ja zeleno ne neku sledecu poruku lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 7 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 32 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu