KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 27/2/2013, 14:00

Kusurko mili i dragi :-)
Kakav potpis! Sad
Devojke, meni juče na UZ - 6 folikula na desnom i 6 na levom jajniku. 12 folikula! Desni jajnik mi je bio mrtav u toku stimulacije. Sećate se da su mi Grci predlagali da uklonim jajovod, pa će možda i jajnik proraditi. Kad ono, momčina!
To objašnjava i zašto neke žene lako zatrudne nakon neuspešne VTO, jer jajnici budu i dalje pod dejstvom hormona. Da imam jajovode, sad bih i ja skakala po dragom. Ovako, ne vredi...
Verujem da je to kiki, a ne opuštanje. Mrzim tu priču o opuštanju... Very Happy
Istina je da se mnoge stvari desavaju kada najmanje ocekujemo, ali ne zato sto smo se opustile. Ja barem tako mislim. Neka ti je srecno. Kakav je to mali dasa, kako se on progurao i opstao Kiki. Ima to da bude posebna bebica! osmeh srce
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/2/2013, 14:02

Erato moras nesto preduzeti koko, idi na prirodnjaka.. osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 27/2/2013, 14:03

Kusurko, ne znači da bi sa nekom drugom šemom dobila 3 jajne ćelije. Možda bi dobila više kad bi te bolje "pogodili". Isto mislim i za sebe i vraca mi se vera u moje jajnike. Jos nesto. Krenula sam kod jednog doktora na masažu stopala. Na prvoj masaži mi pogodi bolnu tačku - desni jajnik. A juče na UZ on radi kao lud! Posle tih masaža sam osetila da me žigucka jajnik i eto...nešto se tu zbiva...:-)
Možete misliti koliko sam se obradovala.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 27/2/2013, 14:04

Intenzivno razmisljam o tome...treba da dobijem za 7 dana, pa cemo videti.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 27/2/2013, 14:29

Kusur, žao mi je draga, zaista. Ali nema predaje, svi smo mi ovde lavice. Do zadnje kapi krvi i daha života ćemo se boriti da ostvarimo potomstvo. I ti ne treba da zaostaješ tu.
Erato, obradovala si me zaista, bravo za tvoj jajnik. Mnogo sam srećna, i da....zaista vraćaš veru i meni.
Kiki, obožavam kad se nakon takvih patnji čuje srce. srce srce srce
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/2/2013, 14:31

Lilya navijam za drugaricu da bude trudničica igracice

Erato takav je život nas zdravstvenih radnika sunny

Divno za tvoje folikule likeit moj desni,mrvičica sto je ostala je totalno uspavan,verujem da bi posle laparaskopije mogao da se probudi i razdrma ,a onda se možda i čudo desi iz sex nikad se ne zna sunny ja sam večiti optimista i verujem u lepe stvari love

hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/2/2013, 14:39

Anak draga mora se dalje bolno jeste,prosto uhvatim sebe da se suze same skotrljaju niz lice,ali to je valjda ta želja što se nije ostavrilo ono o čemu sanjam već 5 godina,ali biće,negde sam pročitala -Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 27/2/2013, 15:34

Kursurko tuga baš mi je žao zagrljaj daće Bog da i se i tebi ispuni najveća želja .
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 27/2/2013, 16:35

Kusur i to si pročitala u potpisu jedne naše veteranke koju love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 27/2/2013, 17:19

Kakve priče!1!! Ostavim vas par sati i onda pročitam knjigu!
Pre svega, Kusure moj, nema predaje! Samo napred!!! Držim fige da što pre uspeš!!!
Erato, ženo, pa ti si maKina postala!!! Sjajno!!! queen

Kiki, tvoja priča je prelepa! Zbunila sam se dok sam čitala...fantastično!!!!

Drage moje, svratih da vas ljubnem, idemo dalje;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 27/2/2013, 17:22

Kiki, zeno, obori me s nogu. Cetitam draga. Verujem da si u totalnom zbunu, ali polako, dan po dan, nedelju po nedelju, mesec po mesec i eto tebe na porodjaju yes

Predivne vesti, zaista bravo bravo bravo bravo bravo
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tinche 27/2/2013, 17:43

Bekanicaa ::Evo drage moje, gubi se vreme ovde po bolnici. Inace
sad sam se posavetovala sa Dr.Dokicem, i on kaze, da je po njemu bolje
operisati Laparoskopski, i da se u tom slucaju otklanja svaka dalja
sumnja po pitanju infekcije te tecnosti. Ipak ta tecnos moze da se
izlije u trbusnu duplju. Kaze da iskustvo govori da su vece sanse za
uspeh VTo, kada se ukloni takav jajovod, koji je inace nefunkcionallan..
I umanjuje rizik za dalje upale i infekcije. Sad mi ostaje da dobijem
ciklus, i 1.03, za zakazi uz, kazem doktoru moju odluku. Inace, i on je
za to, ali na meni je da li cu se operisati, ili otici kuci sa tim, i
brinuti, kad ce i da li ce puci, i napraviti haos. Kakvo je vase
misljenje? Ljubac


evo, mila...nastavk ovde! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 639820
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 27/2/2013, 18:43

Sta se sve danas desilo. Kiki cestitam, odusevila me je tvoja prica. Erato, i ti si me obradovala, 12 folikula, kakav preokret, odlicno! Kusurko, mnogo mi je zao i zbog tvog potpisa i zbog negativne bete, devojke su ti vec sve rekle, mlada si, uspeces, stici ces do bebca.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 27/2/2013, 18:57

Hvala Tinche Very Happy .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 27/2/2013, 19:09

Bekanice, a da li ta tecnost iz jajovoda moze samo da se aspirira, a da se jajovod ostavi.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 27/2/2013, 19:23

Evo i mene... mislim da mi je ovde najlakše napisati...

Zamislite par dana pokušavam dobiti Betaniju na tel. i juče tek kažu da zovem ujutru.
Nazovem ja jutros predstavim se i pitam za dr Vesnu Kopitović nešto u vezi histeroskopije i kad trebam na konsultacije. A ta glavna sestra meni kaže da dr nije "na vešalima" te da mi možemo kako hoćemo ona ima i drugih obaveza, i ko je to mene uputio na histero i ima li taj dr ime, drugo treba da uradim nalaze...i počne ona nabrajati, a ja pošto već imam te nalaze urađene pokušam je kulturno prekinuti i to joj reći ali ona me otrese kao "hoćete vi mene saslušati bez prekidanja"... Hajd pustim ja nju da govori i kaže "ni jedno moje pitanje nije bez osnova", a ja ništa ne stigoh pitati nju šta je mene zanimalo affraid affraid Prvo nisam znala da se direktno telefonom mogu zakazati na histero kao kod frizera...
Znači toliko mi je digla pritisak ta glavna sestra da mi se sad ne ide tamo uopšte ma ne želim ni da ih nazovem više koliko je krava bila ne ljubazna kao da je gradonačelnik Novog Sada a ne glavna sestra tamo neke bolnice...
Živa ne znam šta da radim Rolling Eyes
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 27/2/2013, 19:32

Neco , pa posto je meni taj jajovod pre dve godine podvezn zbog priraslica, i sad se napunio, i ko balon. Ne moze stetiti materici, i sutra plodu. Ali, moze da se izlije u trbusnu duploju, i infikcira ostale organe, ukljucujuci i jajnik i sve drugo. Bas ne znam sta mi je ciniti. Mada v alja resiti i to pa krenuti dalje, bez te strepnje.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 27/2/2013, 19:39

Uh Bekanice, a je li mozes da trazis joj neko misljenje, od drugog lekara, pa ako bas mora da se vadi, onda najbolje sto pre.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 27/2/2013, 19:50

Kiki,
divna priča!!! Čestitam i srećno!

Pegaz,
je l' ti dr Sonja iz PFC predložila histero....Pusti sestru, ona je tu da pokaže da je šef šaltera i telefona i to je to...

Bekanice,
gde ti je podvezan jajovod....i meni je. Ne razumem u kom se delu napunio tečnošću.

Erato,
ciklusi se menjaju, a istina, onaj posle stimulacija može itekako biti plodonosan...da si znala pa da ideš na prirodnjak...

Cure, navijam za svaki vaš korak....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 27/2/2013, 19:58

E Struzo kako ti lepo strpljivo za svakog po koju reč... zagrljaj

Nije mi Sonja to predlagala već jedan dr iz Tuzle gde sam bila na konsultaijama ali je to kod njih duplo skuplje neko u Betaniji npr. A inače sad ja želim da je uradim jer dva puta mi nije uspelo... tako da još i tu histero da uradim pa da budem u kompletu sa nalazima i ako opet ne uspe bar da znam da sam dala sve od sebe.
Ha da  b šef telefona... Samo što dok sam ja njih danima pokušavala dobiti na telefon meni nalazi postali stariji od tri nedelje i sad ponovo sve v
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 27/2/2013, 20:10

Podvezan u rogu materice, to znaci uz matericu. A priraslice slepe kraj, i to je to. Tako nastaje hidrosalpings.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 27/2/2013, 20:11

Kiki, divno!!!

Erato, a mozes li sutra da se organizujes, da negdje odradis taj prirodnjak, na vrat, na nos??? Mozda upali??? Ja bih probala sva de sam na tvom mjestu, dok jos nisu popucali....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/2/2013, 20:17

I ja bi probala...

Kiki divna pricaaa radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 27/2/2013, 20:18

Ako imas vecinu papira, ja bi otfurala sutra ujutro na neku prvatnu kliniku, i izmolila nekog da to jos sutra uradi ako su zreli.... ozbiljno, dokk su tu, nade ima...
a ako im dodjesh sa lovom, sumnjam da ce te odbiti...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 27/2/2013, 20:44

Da Erato, slazem se sa Ninche, sutra mozes i do Ivanovica jer su ti blizu.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu