KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 24/2/2013, 16:30

Neka ti samo otvori zub za sada ako mozes izdrzati bez anestezije, nista ne radi.... Ali probaj da istrpis bar jos 2 dana, da bude 8 dana nakon transfera... poslije vadi ili popravljaj, nadam se da je neki pozadi da se ne vidi puno :) I obavezno konsultacija sa ginicem koji je radio postupak!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 24/2/2013, 19:37

Ninche, mozda si u pravu, ali meni se cini da je bas bolje uraditi odmah, sto su embrioni mladji jer jos ne dopiru ta desavanja do njih. Naravno, proveri sa dr! Pozdrav!
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tinche 24/2/2013, 19:41

Anestezija je lokalna i uopste ne smeta bebama...vise moze taj zub stete da napravi. Vadi i ne misli! Laughing
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LEPTIR 24/2/2013, 19:49

,,,,,hvala na savetima ali sve mi se cini da cu sutra da sednem na zubarsku stolicu,,,,,
beba beba beba
LEPTIR
LEPTIR

Broj poruka : 23
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/2/2013, 20:10

Meni je zubarka rekla da moze anestezija u trudnoci. Ne bi trebalo snimati zub, mada se i to radi kad bas mora. Cure dobrodosle! osmeh srce
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 24/2/2013, 20:57

Leptiricu i ja mislim da više smeta taj bol nego bilo koja intervencija zubara. Ne muči te bebe,vadi zub ako mora
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 24/2/2013, 21:02

Sanny i ja ne mogu da dočekam tvoju folikulometriju! Ajmo ajdeeee
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 24/2/2013, 21:09

Drustvo, ne bi bilo lose pitati Emu78, mozda ce ona najbolje znati.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 24/2/2013, 21:15

Leptiriću meni je zub buknuo prošli vikend i baš me je bolelo i sve sam probala i na kraju nađem na netu da dosta njih iseče čen belog luka i stavi na zub i okolo na desni i držala sam to više od pola sata i prošao me bol . Laughing
Ni sama nisam verovala a sutradan sam otišla kod zubara da mi ga samo izbuši da mi se izdrenira i spao mi je otok i sve za dva dana . Što se tiče anestezije može lokalna bez problema ali ti još proveri sve sa tvojim ginekologom pošto ne znam da li preporučuju vađenje istog pre 12. nedelje .
Pozić
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 24/2/2013, 21:22

Sanny-All neka ti je srećan put i držim fige da sve prođe kao što si zamislila i da bude bebićetno sa velikom beta

vv vv vv vv vv vv vv vv
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 24/2/2013, 21:33

Sanny draga sretno bockanje i da bude bebicetno a ja cu ovde da zalijem za lepe folikulice zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje srcasti poljupci
Nove devojke dobrodosle i sto pre na trudnicke strane presle srcasti poljupci
Biksaco znam draga kako ti je,joooj i ja bi malo al ne smem a zaboravih kad je to bilooo vođenje ljubavi uh Very Happy poljubac
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 25/2/2013, 00:12

Sanny, svim srcem, mislima i molitvama sam uz tebe. Jedva čekam prelepe izveštaje. A mozak - paša - likeit likeit likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/2/2013, 09:00

Sannyyyyyyyy, drž' se dragojlaaaaaaaa!
Tu sam negde, ne brigaj;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/2/2013, 09:01

Svim ostalim devojčurcima dobro jutro i srećan rad;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 25/2/2013, 10:25

Sanny napred scuro zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/2/2013, 10:57

Devojke, zene, treba mi savet. Imam problem sa krajnicima, u katastrofa su stanju, imala sam pre mesec dana gnojnu anginu i onda dobila i bronhitis, izgleda da i dalje nisam izlecena, cekam rezultate.
Da li neko zna da li bi trebalo da izvadim prvo krajnike pa da odem na VTO, da ne bih vukla bolesne krajnike u trudnoci i da ne bih opet dobila temperaturu 40.... Ili da ih izlecim... brine me sto bih dosta smrsala od operacije jer se tesko jede, a BMI mi je nizak.
Da li bi operacija odlozila dosta VTO... ne znam sta da radim
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/2/2013, 11:10

La Foile, mislim da bi to trebala da vidis sa ginekologom yes Ja samo da ti posaljem cmoka bas te retko vidjam
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/2/2013, 11:14

bak ::La Foile, mislim da bi to trebala da vidis sa ginekologom yes Ja samo da ti posaljem cmoka bas te retko vidjam

ja sam bas jako bila bolesna, 2 injekcije dnevno, 40 temperatura, pa se vratila na posao, pun gas radimo Rolling Eyes
muz me sad malo pojurio da se angazujemo oko ramzmnozavanja Laughing
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/2/2013, 12:15

Drage koracaljke, nemam vremena da vas pojedinacno bodrim po dnevnicima, bas mi je neka frka ovih dana.

Samo da ovde za sve da zamasem navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 i zalijem zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje i da posaljem svima rode roda roda roda roda roda
Novim devojkama zelim dobrodoslicu cveće

Lafe, majku mu i ti krajnici fd Na zalost, nemam savet.

Odo da radim. Mislim na vas i pozdravljam vas ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 25/2/2013, 12:29

Lafe ne znam sta bih ti rekla,ja sam operisala krajnike,ali nije bas da dugo nejedes,ne jedes taj dan drugi vec miksanu hranu neslanu,ali unosis sve samo bas izmiksano,meni nije bilo strasno.Ja mislim da ti je bolje da ih operises nego ne daj Boze da te sastave kasnije kad netreba! Srecno draga kako god da odlucis,samo za oper. moras biti potpuno zdrava! Ljubim osmeh srce zagrljaj
Ostale cure d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/2/2013, 12:34

Jao, krajnici, ja to nemam od četvrte godine...slažem se sa Bak da je najbolje d apitaš svog docu a i sa mojom sista' šiz u obliku Ninice da se tih smetala valja otarasiti. Ja sam, npr. operisala bruh. Rekli su mi da je bolje pre trudnoće i papa...dugo sam se bavila sportom i čim sam prestala ispade da prostite, kvrga, umal7 se ne sruših, kad ono kilavi Radovan;-)
I sada više nisam;-)
Šalu na stranu, La Folie, mon amie, pitaj docu, cmok!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/2/2013, 12:36

Lafe sredi krajnike pa sve redom sunny
Koraci mi navijamo ! roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/2/2013, 12:42

LaFolie ::Devojke, zene, treba mi savet. Imam problem sa krajnicima, u katastrofa su stanju, imala sam pre mesec dana gnojnu anginu i onda dobila i bronhitis, izgleda da i dalje nisam izlecena, cekam rezultate.
Da li neko zna da li bi trebalo da izvadim prvo krajnike pa da odem na VTO, da ne bih vukla bolesne krajnike u trudnoci i da ne bih opet dobila temperaturu 40.... Ili da ih izlecim... brine me sto bih dosta smrsala od operacije jer se tesko jede, a BMI mi je nizak.
Da li bi operacija odlozila dosta VTO... ne znam sta da radim
Mali savet za prirodno lečenje.Svako veče da kuvaš čaj od kamilice.Ostaviš ga u toku noći da odstoji,a onda ga ujutro pre nego bilo šta jedeš ili piješ popiješ.Kesica treba da stoji u vodi celu noć,a pre nego što ga popiješ izvadiš kesicu.Pije se 40dana i posle toga su krajnici ok.Ako pak hoćeš klasičnu medicinu ja bih ih izvadila pa posle vto.Mislim da sve treba raditi kako treba i da nije pametno ''trčati'' u vto.Tako sam ja ranije radila,a sad prvo ja pa sve ostalo.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/2/2013, 12:49

hvala vam puno svima!
Ja sam kao dete non stop imala angine, zglobovi su mi losi, slavine i tegle ne mogu da odvrnem (jace zavrnute)

s jedne strane mi se ne ide, samo mi jos to fali, a s druge strane mi je sumanuto da platim VTO a da nisam eliminisala sve lose stvari

ja ovo vucem od oktobra, kuvala sam rakiju, cajeve, svasta, otpadnu cepici i za nedelju dana opet porastu. I kad sam dobila temperaturu 40 i opet nisam isla kod lekara, mislila da je virus, zavrsila na kraju u hitnoj.
Pa mi je frka da se to ne ponovi a da uspe VTO.

Koliko je lose da primim totalnu za vadjenje krajnika, pa za 2 meseca OPET totalnu za VTO? Jos cu ici i na prirodnjak pre Praga Rolling Eyes tu cu da stisnem zube Embarassed
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/2/2013, 12:49

Liliiiiiiii, uživaj, znamo mi d amisliš! Srećno sa šljakom;-))))Cmokić
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu