KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LEPTIR 23/2/2013, 15:09

Maakki hvala na divnoj poruci . Very Happy
Vero divna si .Veliki pozdrav. Laughing
Hocukusurnecuzvaku hvala nadam se beba
Labradrka kod mene je bas tako sve bezveze nadam se da ce ispasti kako si ti prognoyirala . bebe bebe
LEPTIR
LEPTIR

Broj poruka : 23
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LEPTIR 23/2/2013, 15:20

hocukusurnecuzvaku

Leptiru zagrljaj


Čekamo i nadamo se zajedno beta

I ja tebi zelim isto bebe beba


LEPTIR
LEPTIR

Broj poruka : 23
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dona 23/2/2013, 20:01

labradorka cestitam i tebi isvim damama koje iscekuju roda
Ja sam jedna od tih zena.
Nova sam forumu.
Prva vto neuspesna u betaniji radjena, iako je sve proslo ok. Vec drugi dan od transferam je poceo da me boli stomak kao da cu svakog momentandobiti, a tako je i bilo...uz mnogo suza i tuge dobih 10. dan od etr.
trenutno iscekujem betu 6.2....transfer radjen 20.2.
Sve divno...vracena 4 embriona, 2. blastulice i 2. osmocelijske + shacing *ako se tako pise)
Radila kod divne dr Crnogorac u Genesisu. Svi se nadaju najboljem, a ja u strahu.
Stomak me rastura,,danas sam zavrsila kod njih na infuziji. kazu blaga hiper stimulacija i da ne brinem.
Inace, ja savrseno zdrava...m.m. malo losiji spermogram.u braku smo 2.5 godine.
Eto i mojih muka..nadam se da vas nisam udavila.
takp me brinu ti bolovi...

dona

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 23/2/2013, 20:12

Leptiru i Dona dobro došle d

želim vam obema velike beta i koristim priliku da vas obe povučem za nos i zaprašim . vv roda vv rodavv roda
Za naše buduće trudnica
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 23/2/2013, 20:45

Dobro večeeeeeee! Deder da svratim malo i ovde, cmoknem vas!
Vidim da ima novosti, svima želim najlepšu moguću željicu!
Ja OK za sada, nikakvi simptomi;-) Možda sam muško affraid
Ljubim vas puno, uživajte!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 23/2/2013, 21:43

d lepo je posetiti ovaj kutak
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 23/2/2013, 22:16

Leptiru i Dona dobrodosle beta roda beta roda beta roda srcasti poljupci
Bulevarka avatar je prelep srca
Labradorka kako ide draga,mazi stomacic,i svidja mi se ponovljena beta,to sam zaboravila da prokomentarisem poljubci
Srno gde si,javi se,kako si? poljubci
Pegaz draga sta se desava kod tebe? srcasti poljupci
Lilya srcasti poljupci
Biksi sa ima Very Happy
Devojke sve vas ljubackam jakooo usne
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/2/2013, 22:43

Drage moje lavice,čitam vas već neko vreme i reših da vam se pridružim ff
Moj mužić i ja pokusavamo već 5 godina da dobijemo naše malo mače beba rađena IVF/ICSI/ET sada se nadamo beta
Vidim da nisam jedina,a zajedno smo jače d
Trudničice vucite nam nosiće,prašite nas bebi prašinom srca
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 23/2/2013, 23:43

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/2/2013, 00:07

Da novim curama poželim dobrodošlicu i velike bete!

Stare koke da cmoknem!

Kod mene ništa, od večeras počinjem sa vaginaletama, piše da se ne preporučuje sex za vreme korišćenja istih. Pa me to malo frustrira, da budem iskrena. Jer 6 dana pre ciklusa stavljam metkove, onda jedno 5 dana u ciklusu nema sexa, pa još 6 dana posle ciklusa opet metkiće, što znači 3 nedelje najmanje bez sexa. A ne volem kad sam dugo bez sexa, jer imam na poslu dosta posla i sva sam napeta, umorna, i pod stresom, i kako onda da se relaksiram sa Cokišom?! Biće da ćemo se vratiti na mladalačku ljubav, drpanje i to je to! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/2/2013, 00:44

Joj Biksi koji si ti car! king
Ja i moj smo totalno utanjili. Prvo stimulacija, pa ET, pa mirovanje, pa meca, pa brisevi za njega, pa sad malo apstinencije pred komisiju...Sex, sta to bese?
Dobro me podseti zeno, a nekad sam bila tako sexy vatrena hahahaha
Sta muka napravi od coveka...
Drpanje kazes? Wink
Mora se nesto poduzeti, hitno!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 24/2/2013, 00:52

Što jednom reče neko ovde na forumr: _Mi to u poslednje vreme uglavnom radimo u laboratoriji! v
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 24/2/2013, 03:49

I mi tako Gramo Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 561840 Glava trava...al dzabaKorak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 635297oscilacije hormona mi ocigledno ubise libido. Cujem u trudnoci zna da bude zabavno???
Devojke, Dona, Leptirice.....dobrodosle u nasu druzinu, i da uskoro sa nama podelite najvecu srecu Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 47111Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 47111Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 47111
Bixi, prezivi se i to....jos jednom tri put ura za vas Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 11031
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 24/2/2013, 07:08

Dona zagrljaj Leptirice zagrljaj eve da poguramooo za beta vv vv vv vv vv vv vv

Dragana samo je pitanje kada mi sa VTO smemo da krenemo sos tu radnju Laughing -kada je kod nas sve osetljivo kA paukovo mudo lol!

Biksi poljubac a ti zamisljaj pa se uzivi a i u snovima se svasta mere Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 A065

Dzevojke sve vas d
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 24/2/2013, 07:20

menora72 ::Dona Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 639820 Leptirice Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 639820 eve da poguramooo za Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 714399 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 517798

Dragana samo je pitanje kada mi sa VTO smemo da krenemo sos tu radnju Laughing -kada je kod nas sve osetljivo kA paukovo mudo lol!

Biksi Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 766699 a ti zamisljaj pa se uzivi a i u snovima se svasta mere Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 A065

Dzevojke sve vas Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 692299
E queen Very Happy
jel, ako treba mozemo mi i bRez toga, samo da mirno spavamo Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 11031
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 24/2/2013, 10:32

Biksi lujkačo jedna queen  b  b
Dona, sve kod tebe miriše na idealno.
Leptiriću, ff
Kusur-žvaka i tako to, na pravom si mestu f
Curke, čekalice, veteranke love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dona 24/2/2013, 10:52

jaoj Biksi nasmejah se od srca.
hvala svima na dobrodoslici!
Ja evo lezim i lezim....stomak me ubi, pa s vremena na vreme i zaplacem.
Al vi ste me skroz razonodile lol!

dona

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/2/2013, 11:57

Joj Draganovićka, znam ja da se to preživi, al ostaju posledice! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 24/2/2013, 13:46

Biksi potpuno te razumem, ja sam onih 9 dana trudnoce ( Crying or Very sad ) samo razmisljala i sanjala o sexanju, ali me bilo strah ista da radim, a posle kad sam mogla nisam vise imala zelje...nikako da mi se poklopa zelje i mogucnosti Very Happy

Dona,Leptiricu, Kusurko dobrodosle Very Happy zelim vam svima sto prije beta
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 24/2/2013, 14:05

Biksi prava si queen

Lepo kažu ljudi da se mačke pare u februaru , nakon nekoliko meseci pauze i da se u to vreme baš primećuje njihova "nestašnost" .
E tako i mi , gruvaju nas hormonima, injekcijama i kada dođemo sebi posle par meseci naravno da odlepimo i sve postanemo kao Samanta iz Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 1290612zs7bqaabe7 i hoćemo sve da nadoknadimo.  b  b  b

Pozz za ženske koje čekaju beta držim fige
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 24/2/2013, 14:51

Bixi muke su to vel'ke lol! .Znam  b  b
Dragi oko kuće da sređuje,a ti u kući ,pa ne kažu za džabe da fizički rad oslobađa,a rad je rad ljubav .
Kusur-žvaka,Dona,Leptiriću beta beta beta roda roda roda
Koraci cmoka za vas od stimulisane mene.Osećam jajnike,žiguckaju baaš,a prođe i 4-i dan sa Merionalima.KUferi se pakuju polako ,pa da se kreće na pute daleke sreca sreca .Samo da preživim prvu folikulometriju i biće mi lakše.Neizvesnost,retrogradni Merkur,stelijum u Ribama...Menora trudničice posle onog mog 'događaja' sa dr i trudnoćom lažnom često pomislim na tebe i tvoje reči da se pazim pogrešnih dg.Vidiš da je kod mene počelo ranije da deluju aspekti Wink .
LJubac klube srcasti poljupci cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 24/2/2013, 14:55

...i tako krenulo je moje ludilo x igra zbunjen za vreme stimulacije i postupka.Mozak-paša lol! lol! lol! .
Koraci-klub ,ma sve su to cure drage i mile d .Sad ću jedan copy-paste,da se ne ponavljam.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LEPTIR 24/2/2013, 15:53

Hvala svima na divnoj bobrodoslici ljubim vas sve srca1
cveće

Dona i hocukusurnecuzvaku dobodosle sve naj naj naj d

Erato i kod mene je isti problem za sex nemam vise nikakvo osecaja prosto se pitam sta to bese sex

Drage moje zeniice izgleda da cu morati da vadim zib a da li znate mogu li sa anestezijom ,danas mi je sesti dan od transvera sta mislite veomami je vazno .
LEPTIR
LEPTIR

Broj poruka : 23
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 24/2/2013, 16:01

Joj,gde bas sad? No
ja koliko sam informisana ne preporucuju do 3 meseca.Posavetuj se sa ginekologom obavezno!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LEPTIR 24/2/2013, 16:10

Hvala za informaciju moracu nesto da preduzmem . Crying or Very sad
LEPTIR
LEPTIR

Broj poruka : 23
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu