KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+60
maja76
*AIDA*
JocY
mijaki
dr mali pariz
Tanja83
SannI-AlL
maus
missile
SladZana
cicsa80
Shizika
dragana76ns
hany
viktorija
lolipop
pcelica
bubi80
catherine290505
nesalela
Marija86
buby
gagax81
Orline
key
Zoka83
tuli
Nefertari
heart84
dra00
cici
penelope
dacans
Mrvica
ninica2
Sofka
zoxa
djole42
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
korpica
caci
maki79
lilya
Gramatika
MARA
nina :)
LaFolie
Botox
cufta
Milijana
JAmajka
BiKsi :)
Simona
makababy
Tinche
bak
plavaptica
KoMetaK
64 posters

Strana 17 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bubi80 31/3/2013, 16:14

Pari,decica su ti stvarno pravi medici! love love
Ne znam kakav problem imas sa nogicom kod Ivone al da ti kazem da je mojoj Nikoliji desno stopalo islo napolje(navodno od spavanja na stomaku) i sada kad je prohodala skroz se ispravilo.A to sto ponekad siznes je normalno i meni se desava i stvarno bude mi krivo i mrzim sebe posle takvog ispada.
Uzivaj sa svojim Zvezdicama!Ljubi ih i od nas! poljubci
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 31/3/2013, 17:55

Bubi-dobro nam došla! Very Happy
hvala na lepim rečima. Od položaja u stomaku,lvoni je bilo malo ka unutra-suprotno od tvog probl.ali se vwžbom stvarno sanira. Uskoro kos fizijatra ,pa ćemo da vidimo šta kaže.
Ne rekoh da je mamin harambaša jedan opsan šmeker što voli starije devojčice,i stisi sw ko matori Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od ninica2 31/3/2013, 21:46

Pari svaki put se topim na stolici dok ih gledam,a obrascici za cmakanje poljubac poljubac srca srca srca ff
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 1/4/2013, 09:12

Dušan je prelep dečak, ali ovo malo veselo medeno obožavam! Ivona Bombona se polako i sigurno izrasta u lepoticu yes
Tinche ::Evo novih slicica nasid Dezdanica:
[Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz ::
Teški su-Ivona blizu 10kg,a Duci blizu 9 kg.

Visoki oboje po 74cm,sad možda i malo više.
Da znaš da sam primetila da nisam dugo čitala koliko su teški, visoki,... Od sada redovnije da pratimo napredovanje!!!! A napreduju, odlični su! g


dr mali pariz ::
Otkad stoje- a tome ima više od mesec dana,traže da šetaju-I vežbaju svaki dan. Ivona je dosta svoju nogu ispravila šetanjem.
Dušan već hoće da se pusti,ali ne preterujmo...pustim mu jednu ruku-tek da se moj Dušan oseti Silnim. Very Happy

Temperamntni su,a kad oni to hoće-prave bekane. Vreme mi leti,oni rastu,pogledi sve zreliji...a ja i dalje ne mogu dugo da držim upret pogle u nekog od njih, a da mi oči ne zasuze...
Duci je mnogo samovoljniji i samostalniji..Iv svuda i u svemu mene traži.
Dušan sve prwpreke otklanja da bi došao do onog šta mu je predmet interesovanja. To je neverovatno kako uklaviri šta treba i gde da odveže da obori da bi prodro tamo gde hoće.
A Ivon-bombon...ona kad se izvrne na leđa-traži pomoć,pa još ako joj na lice padne nešto,ne zna kako da to skloni...pa se šokira plačući Very Happy srce moje. Bratu prilazi nežno,puna ljubavi i interesovanja za njega, a on- ako može da skoči na nju,da joj vrisne na prepad na uvo,da se ona prepadne,da je vuče za kosu,ma u sbakom smislu da ukazuje nadmoć.
Ma obožavam ih,ali nekad i šiznem i ciknem...bude mi žao posle...Obožavaju kad im pevam,
A Dušan posebno voli-Kad si srećan-
Baba ga naučila da taši-taši-pa je sav važan Wink
a ja ga naučila da baci petaka Very Happy
Eto, to su moji Zvezdanići, moj Univerzum.

Puno,puno vas ljubimoooo!

Pariz, lep izveštaj, piši nam češće ovako o njima kad stigneš!!!! Puuuuno vas d i ljubav love
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 1/4/2013, 10:52

Pariz, nije sto su nasi, ali mnogo su bre slatki srca srca
Uroni Iv u vratic i uradi onako, bbbbb, za mene jednom, da cikne od smeha osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Gramatika 1/4/2013, 20:12

O, ovde novi momenti! Porasle Zvezde, Iv nosi minđuše, ustaju, razgledaju...
srca b b
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 1/4/2013, 20:43

dr mali pariz ::
Duci je mnogo samovoljniji i samostalniji..Iv svuda i u svemu mene traži.
Dušan sve prwpreke otklanja da bi došao do onog šta mu je predmet interesovanja. To je neverovatno kako uklaviri šta treba i gde da odveže da obori da bi prodro tamo gde hoće.
A Ivon-bombon...ona kad se izvrne na leđa-traži pomoć,pa još ako joj na lice padne nešto,ne zna kako da to skloni...pa se šokira plačući Very Happy srce moje. Bratu prilazi nežno,puna ljubavi i interesovanja za njega, a on- ako može da skoči na nju,da joj vrisne na prepad na uvo,da se ona prepadne,da je vuče za kosu,ma u sbakom smislu da ukazuje nadmoć.
Ma obožavam ih,ali nekad i šiznem i ciknem...bude mi žao posle...Obožavaju kad im pevam,
Puno,puno vas ljubimoooo!

Čitam te, i prva asocijacija na Dušana je ova pesmica [Only admins are allowed to see this link] Very Happy, guzan jedan prelepi, kao da pundravce u dupetu ima! Biće opasan, vidi se, a faca ozbiljna kao nema on pojma, o kakvim nestašlucima se ovde uopšte priča!

A Ivon, ona tako deluje nežno, i milo, i harizmatično da ne umem rečima da dočaram! Samo što pogledom ne kaže dodji ovamo da te zagrlim i da se mazimo! [Only admins are allowed to see this image] Šećerlema okata, dobra! Ona me podsetila na ovu pesmu [Only admins are allowed to see this link].

Ljubim vas i cmačem mnogo! Kako bih se samo ja s vama gnjavila! I za mene jednom, kao i za Bak, zaroni im nos u vratiće mirišljave mekane i iscmači ih poštenski! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 2/4/2013, 11:28

Tinche ::
[Only admins are allowed to see this image]


Srca moja slatka!!!! Kako lice na ovoj slici osmeh srce osmeh srce bar meni Very Happy

Znaci

Dusan - silni Very Happy
Ivona - bombona Very Happy

Ljubim vas duse moje i jedva cekam da mi dodjete osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lilya 2/4/2013, 12:09

Pari, oni su stvarno medeni.
Meni Duci ima facu Mece Dobrica, sav mi je tako mio i prava dobrica, a Ivona se samo smeje, preslatka je osmeh srce smajli angel poljubci poljubci
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 2/4/2013, 15:05

Bože mili, Pariz...Oni više nisu bebe [Only admins are allowed to see this image]
Stoje, hodaju, prelepa su ti dečica, dušo. Verujem da još uvek motaš razne filmove u glavi, i ne možeš ih se nagledati.
Divni su ti postovi, čak i u žurbi, sa fona, uspeš da preneseš emociju
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od heart84 2/4/2013, 20:49

Samo sam svratila da vidim sta rade drugari Very Happy

Preslatki ste ljubav ljubav ljubav ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od plavaptica 2/4/2013, 23:17

Preslatki Zvezdanici osmeh srce osmeh srce
Dusan silni likeit ....a Ivona je stvarno bombona...mindjusice mi se mnogo svidjaju.
Bravo za dobro napredovanje, bas su porasli...a i za koracanje. g
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Shizika 2/4/2013, 23:53

Kako rastu brzo, i prednjache u razvoju; gledam slike, pa chitam malo izvjeshtaj, pa se moram opet vratiti nakon shto pogledam ticker. A zar je chudo, hoce to od sarme! Wink Nekako zamishljam vash dan kao veoma dinamichan.
Oboje bash fiksiraju pogledom, ne mogu se odlijepiti od ekrana. love love
Ljubimo vas punooooo.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od zoxa 3/4/2013, 09:01

Oooo porasli, preslatki!!!
Mindjuse su mi hit, prava damica Very Happy
Oni hodaju, bravooo!!! Bas su napredni u svakom pogledu!
Mamo puse od nas usne
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od pcelica 3/4/2013, 10:23

Draga Pari, zaista sam uzivala u ovim stranama prepunim ljubavi...

Savrsene zvezde, predivni roditelji, divne tete i njihova deca...

Mislim da niko ne ostaje ravnodusan pred toliko emocija. Divni ste zaista, jako uzivam u vasoj prelepoj bajci! Neka ona zauvek traje. Neka vam vase zvezde obasjavaju svaki dan na najlepsi moguci nacin.

Ljubimo vas dragi drugari
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tanja83 4/4/2013, 19:09

Tinche ::
[Only admins are allowed to see this image]


Joj zivote kakvi ste srca srca srca srca srca


Dusane,koliko si mi lep srca osmeh srce srca osmeh srce srca osmeh srce


Ivona,andjele mili lepi smajli angel srca smajli angel srca smajli angel srca


Drage tete,kad bi znali kakav je Dusan smejalica osmeh srce odlepile bi sreca

A kad bi znale kakve none ima Iv likeit joj majko moja,sve mi i sada voda ide na usta kad se setim sreca Ne zna se da li su za stip ili za gric ili za ljub sreca


Uzivala sam sa vama mili moji srca1 srca1 srca1

Mama Pari,hvala na gostoprimstvu,bilo mi je divno yes yes yes


Ljubimo vas drugari i puno volimo love love love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sofka 4/4/2013, 22:44

Pariska draga, kako si? osmeh srce Zvezdanici su bas porasli radost Dusan je pravi medenko a Ivona kako gleda, mudrica jedna mila smajli angel
Cini mi se da ce brzo prohodati radost
Cmoka poljubac
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 5/4/2013, 22:00

Hhvala drage moje na divnim rečima.
Šizo-jeste ,jako dinamičan- a danas-palo i pdvo razdvajanje.
Tata je morao u selo,a kako sam jutro već provela sama sa njima,ne htedoh i podne-morao je povesti jedno-Dušana.
Prosto sam se pogubila od toliko slobodnog vremena, i Ivona je bila osetila moju uzbuđenost. Odmah smo se spremile i izašle-napolje ,pa kod moje sestre,pa opet u grad..
u pola sedam smo ušle u kuću...diiivan sunčan dan Very Happy
Sofke-kako sam ja-hvala na pitanju,dušo moja,o.k.sam-ne znam-nemam na šta da ss žalim-umor je tu,ali i sve to u rok službe Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 5/4/2013, 22:10

dr mali pariz ::Hhvala drage moje na divnim rečima.
Šizo-jeste ,jako dinamičan- a danas-palo i pdvo razdvajanje.
Tata je morao u selo,a kako sam jutro već provela sama sa njima,ne htedoh i podne-morao je povesti jedno-Dušana.
Prosto sam se pogubila od toliko slobodnog vremena, i Ivona je bila osetila moju uzbuđenost. Odmah smo se spremile i izašle-napolje ,pa kod moje sestre,pa opet u grad..
u pola sedam smo ušle u kuću...diiivan sunčan dan Very Happy
Sofke-kako sam ja-hvala na pitanju,dušo moja,o.k.sam-ne znam-nemam na šta da ss žalim-umor je tu,ali i sve to u rok službe Very Happy
Duša moja [Only admins are allowed to see this image]
Kako je malo potrebno čoveku da sine. Još kad se naspavaš, onda tek nećeš znati šta ćeš sa energijom. [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od makababy 6/4/2013, 14:52

stidoh da svratim i do vas...pa vi ste bas porasli bre...prelepi jedni mali bomboncici...kakva mama takva deca-)))))))))))))
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dragana76ns 7/4/2013, 14:02

Samo da ljubnem mile Zvezdanice i mamu sjajnu im zvezdu Very Happy
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 8/4/2013, 13:26

Jedva cekam nedelju sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od djole42 9/4/2013, 11:05

Šta reći osim SAVRŠENE ZVEZDICE !
Davno ne svratih i sad sm se baš iznenadila.....Dušan mi deluje baš onako ozbiljno -mislim kao pravi veliki dečkonja a Ivona je baš bonbona yes

srca srca srca
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 11/4/2013, 14:42

Jes Đole, Ivona je još bobona i bekana,a brat jurca...gde??
Biće srljadžija i u životu-već vidim-što i njegova dva cveta u glavi govore Laughing
Dušan je juče napravio svoje prve polukorake-bio je na podu, pored ogradice koja ima na svojim krajevima po šipku. Uhvatio se jednom rukom za šipku,drugom oslanjao na mrežu i izdigao se-kao i u krevecu što radi.Držeći se jednom rukom,okrenuo se ka nama nasmejan-tražeći podršku,a onda lagano napravio nekoliko koraka do kraja sledeće strane ogradice.Very Happy
Msm.,jeste on i po krevecu šetao-čak se i pomalo puštao,ali gledajući ga sa nogama na laminatu...mami srce veliko.Moj neustrašivi dečak hoće da šeta.
Od Ivone je dobijao samo podršku iz ogradice. Very Happy
Inače ,Dule tako jurca puzeći po kući,tako da često u žurbi nalećemo jedno na drugo.
Pre neki dan mi opet pao sa bračnog...prešavši planinu...videla sam Ivoninu dudu kraj njega-tačno ju je zgrabio iz njenih usta i išao do kraja kreveta da bi je bacio i uživao u pogledu...
Eto,žarko iščekujemo nedelju,pa će tad tetka Mima okačiti neke fotkice.
Ljubim vas!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od pcelica 11/4/2013, 18:41

Bravo za Ducija i prve korake radost a bravo i za seku koja podrzava radost .
I kod nas slicna situacija Very Happy , Simon hoce da ga setamo, stoji, pokusava koracati... a seka uopste nije zainteresovana.
Jeste odabrali cipelice? Jel mozda ima tema, znam da sam nesto citala o tome, a sada ne nalazim.
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 17 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu