KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+60
maja76
*AIDA*
JocY
mijaki
dr mali pariz
Tanja83
SannI-AlL
maus
missile
SladZana
cicsa80
Shizika
dragana76ns
hany
viktorija
lolipop
pcelica
bubi80
catherine290505
nesalela
Marija86
buby
gagax81
Orline
key
Zoka83
tuli
Nefertari
heart84
dra00
cici
penelope
dacans
Mrvica
ninica2
Sofka
zoxa
djole42
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
korpica
caci
maki79
lilya
Gramatika
MARA
nina :)
LaFolie
Botox
cufta
Milijana
JAmajka
BiKsi :)
Simona
makababy
Tinche
bak
plavaptica
KoMetaK
64 posters

Strana 16 od 35 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 22/3/2013, 21:39

Hvala drugari!
Maka,slažem se sa tobom,ali zaista,ni ove Batine nisu nešto nošene da bi imale neki oblik...
mama me posavetovala da do desetog meseca ne kupujem,noge rastu,aboni ionako tek po malo vežbaju.
Videću da li ću baš do desetog da čekam.
Maka-te uloške ne bih kupovala-to znam.
Miss,hvala na pitanju. Prosto je neverovatno šta vežbanje čini-ona više uopšte ne krivi levu nogu-tj.ne oslanja se na levi zglob. Još je malo ukrućena,ali korača ponosito-sa sve otvorenim ustima u O
I dalje joj nije jasno ponašanje brata, ali ni to je ne remeti puno,izvrne se na leđa,ćapi sebe za čarapu
i galami na nju dok je ne skine sa stopala...
Dobro klopaju,mada imaju izlete.
Juče sam ih merila i Duci teži 8,3 kg,a Ivona 9,3 kg.
Duci i dalje ne spava kako treba-sem kad otac s njim spava-onda se uopšte ne budi.
ljubimo vas sveee
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 22/3/2013, 21:47

sta je sa tim nasim decacima, niko nece da spava.... i 'mi' smo poceli zezati u pola noci, pisah negde...
znaci kod vas i dalje sve to traje?
a za vezbe se sve slazem, cine cuda!
pozdrav lepotacici i da se svi naspavamo ovaj petak vece :) :*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 22/3/2013, 22:10

dr mali pariz ::
I dalje joj nije jasno ponašanje brata, ali ni to je ne remeti puno,izvrne se na leđa,ćapi sebe za čarapu
i galami na nju dok je ne skine sa stopala...


Duci i dalje ne spava kako treba-sem kad otac s njim spava-onda se uopšte ne budi.
Jao majko mila, koja kraljica [Only admins are allowed to see this image]

Pa sunce moje...može li to češće biti izvodljivo?

A ti, pariz, naspavaćeš se za koju godinu, a? Wink Rolling Eyes

Dok ne počnu izlasci, a onda nam ponovo sledi nespavanje lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 22/3/2013, 22:12

tada cemo sa njima i mi u izlazak Very Happy
maskirane za spijunazu lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od makababy 22/3/2013, 22:31

pari da li sam ja to lepo videla?iv ima mindjuse?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 22/3/2013, 22:33

Boki ti si mlada, i Pariz može da prodje, a ja ću imati bar 55 [Only admins are allowed to see this image]kuuuku, kakav izlazak Razz

Ima, maka, ponovila se bombona.
Vidi mene što odgovaram umesto pariz Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 23/3/2013, 08:02

hanha...jest Maka,mama je častila za osmi mart Very Happy
eeeee ,moja Orli,mlada sam i ja ko rosa u podne,no-šta vi imate momke da špijunirate?
Ni ja neću mog-a neću ni nju Wink pa zato sam joj rodila brata. Very Happy dovoljan teror za sestru.
Eto,i niko mi ne reče da sa rođenjem dece prestaješ da spavaš...o.k.,ali zato me smatrajte neuračunljivom Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 23/3/2013, 11:22

Au, šta ću tek ja? Ako rodim, biću srećna da dočekam punoletstvo.
lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Struzzo 23/3/2013, 13:32

Kako su oni medeni....Dušan je tako sav sladak, kakve izraze pravi, baš je šarmer...nespojivo sa tim da taba seku.. znači đavle malo, kao ovaj moj oči snene, duge trepavice al' kad te ošajdari, onako, iz ljubavi...
Gospođica Ivona je neki veseli curetak...oči, lice joj se smeje...zrači...

Majka, što bi rekle u DZ, dolazi lepši deo godine, dobro za vas...tako da preko leta puštaj ih što više bose, to je naj, najbolje za njihova stopala...

Pozdravčići i poljupčići....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Milijana 23/3/2013, 14:37

Ja Mileni nosim Lenkine prve cipele. Nije ona u njima toliko dugo i intenzivno hodala da bi ih deformisala, cak ni prilagodila svojoj nozi. Ja sam Lenki prve kupila sa 8 meseci, ali ih je nosila samo kad idemo napolje i tada nije hodala.
Pari, bolje sto ti nisu pricali unapred, meni su majka i sestra imale obicaj da kazu: Sto si jeo, jeo si, sto si spavao, spavao si, sto si ziveo, ziveo si, kad se rede deca, nema vise... pa u mom prvom slucaju nista od toga ne bi tacno lol!
Iv osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dacans 23/3/2013, 17:22

Mi smo te prve cipele uzasno malo nosili i sa ove tacke gledista mislim da je to definitivno najgluplje potrosen novac kada su moja deca u pitanju..ali tada nije moglo drugacije..crci il puci sto bi rekli..morala sam ih kupiti nisam nikog htela da slusam sa dobronamernim savetima..znas ono..'valjda ja mogu svojoj deci prve cipele da kupim' i slicna patetika..sad mislim da je to veeeelika glupost..mi kupili ciciban i tada i svaki put posle..i patike nike, adidas i puma..pa malo jedno malo drugo..sve opcije u krug i kod jednog i kod drugog deteta
Jooooj ne znam ko mi je sladji..ne znam..one su dve lepote..dva carobna sveta neodvojiva..blago Tebi mala yes osmeh srce smajli angel
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 24/3/2013, 08:35

Hvala vam na savetima. Uzeećemo ih uskoro,sad u aprilu imamo kontrolu kod fizijatra,pa ćemo i nju pitati za mišljenje,a sve mi se čini,uradućemo kako smo i mislili.
Inače,mi smo juče proveli diivno popodne u društvu našeg Zmaja-Tanje. Koliko prija njena energija-i deci i meni-to nije normalno. Bile smo sa decom dok tata nije došao,a onda smo se kulturno povukle do grada. Bilo mi je malo,naravno Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 24/3/2013, 09:29

Dok meni tastatura proradi...

citam da su misljanja podeljena u vezi anatomskog ili fizioloskog djona.
Nama je pedijatar rekao da obuca treba da bude anatomska. A u patikice koje nemaju anatomski djon stavljamo uloske Pedag-ove.

Obuca Pavle nam se jako dobro pokazala. Rekla bih da je u rangu sa Polinom po kvalitetu a cene su duplo manje. Jos ako naletite kada izbace zaostale cipelice is proslogodisnje sezone i prodaju ih 50% maje...tad bas budu dzab dzabe sto bi rekli!

Zavidim na druzenju...smrc....daj bar koju slicku!

Lolim Dezdanice!!!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dragana76ns 24/3/2013, 11:11

Savete za cipelice nemam, ali imam ogromnu zelju da ti izgnjavim tu decicu [Only admins are allowed to see this image]
Ljubim vas
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od penelope 24/3/2013, 13:06

Drugari ljubav

Gledala sam onaj snimak i totalno sam odlepila - kakvi misevi medeni, kako se raduju jedno drugom, kakvo je bogatstvo imati brata ili sestru (ja sam jednica Crying or Very sad ). A tek kad porastu... smajli angel smajli angel

Andjeli mali!

Ivonica bombonica je dobrica jedna, a sad i damica sa mindjusicama.
Dusan vragolan, zuri da poraste-kako su napredni. Shocked

Sto se cipelica tice, kao i za uvodjenje hrane, kao i za bezbroj bebecih pitanja - hiljadu strucnjaka, hiljadu misljenja, iz krajnosti u krajnost, ali na kraju ce svaka mama znati najbolje. Wink Mi smo kupili Pollino, i cipele i patofne, kada je imala Janja imala skoro godinu dana. Tada jos nije samostalno hodala, ali smo kupili kad idemo napolje u kolicima, jer je vec bilo hladno, pa da ima nesto. I za vrtic. Mi smo ih iskoristili bas,bas-nosila je sve dok nije dobila ove ortopedske, znaci od septembra do februara, ali je cika ortoped rekao da nam te nist' ne valjaju. Rolling Eyes
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 25/3/2013, 09:01

Evo slicke Dezdice Iv i jos jedne mame zmaja:


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 25/3/2013, 14:15

Ivona Bombona! love čekaj samo da upozna Nemirka i Mazujka! igra

ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od plavaptica 25/3/2013, 16:21

Bravo za prve korake g
Ja jos ne razmisljam o cipelicama, mada smo dobili jedne od starijeg brata, nenosene, sada su taman, ali ih retko obuvamo. Nekako mi je jos rano.
Zvezdica i Zmaj love likeit
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od gagax81 28/3/2013, 08:55

Jao Pari kako su oni slatki! Kako se samo smeju i igraju zajedno! Bas ti zavidim sunny Iv sa mindjusicama preva damica a Duci pravi ozbiljan momak. Ne znam kojim recima bi ih opsala, preslatki su mi! smajli angel smajli angel
Meni je bilo jako tesko kad je Vuk prvi put pao sa kreveta, sad smo se navikli (doduse ne pada vise sa kreveta Laughing )
Ljubi zvezdice od nas!

gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 29/3/2013, 23:53

Videla vas na fb! Wink znam tu sliku, al sam se opet iznenadila kako ste lepi, zadovoljni, ispunjeni, veseli. Posebno ona Bombonica, neodoljiva je!

osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 31/3/2013, 13:57

Evo novih slicica nasid Dezdanica:


U tetkinim rukama i sa mindjusama koje je dobila od nje za krstenje:

[Only admins are allowed to see this image]

Pari, deca su ti sve lepsa i lepsa!!! pu pu pu!!!
[Only admins are allowed to see this image]

masem, deda me seta! :)
[Only admins are allowed to see this image]


OBOZAVAM VAS MEDOVI MOJI!!!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 31/3/2013, 14:08

Stvarno se ne zna koja je slika lepsa. Otkinula sam skroz. osmeh srce
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dragana76ns 31/3/2013, 14:36

[Only admins are allowed to see this image]O lepote male a velike [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od SannI-AlL 31/3/2013, 14:47

srca srca srca život je lep srca srca srca
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 31/3/2013, 15:23

hvala tetka Tino...obožavamo te!
Drage moje drugarice-Miss,Gago,Draganice mila,Cile,i ostale-topim se čitajući vaša mišljenja o mojoj deci.
Hzedoh još sinoć da kucam izveštaj o njima,ali ..koliko nemam vremena,o tome stalno pišem.
Deca su mi već velika. Ma Ivona sedi sa babom za stolom i traži dete tortu da jede...i jede sve u 16.
Što se klope tiče -jedu sve,Bogu hvala ništa nema da nisu prihvatili,samo nešfo slabije vole-meso,ali jedu sve.Jedu i listiće moje sveki Very Happy.Duci otima sarmu od tate Very Happy
Teški su-Ivona blizu 10kg,a Duci blizu 9 kg.

Visoki oboje po 74cm,sad možda i malo više.
Otkad stoje- a tome ima više od mesec dana,traže da šetaju-I vežbaju svaki dan. Ivona je dosta svoju nogu ispravila šetanjem.
Dušan već hoće da se pusti,ali ne preterujmo...pustim mu jednu ruku-tek da se moj Dušan oseti Silnim. Very Happy
Temperamntni su,a kad oni to hoće-prave bekane. Vreme mi leti,oni rastu,pogledi sve zreliji...a ja i dalje ne mogu dugo da držim upret pogle u nekog od njih, a da mi oči ne zasuze...
Duci je mnogo samovoljniji i samostalniji..Iv svuda i u svemu mene traži.
Dušan sve prwpreke otklanja da bi došao do onog šta mu je predmet interesovanja. To je neverovatno kako uklaviri šta treba i gde da odveže da obori da bi prodro tamo gde hoće.
A Ivon-bombon...ona kad se izvrne na leđa-traži pomoć,pa još ako joj na lice padne nešto,ne zna kako da to skloni...pa se šokira plačući Very Happy srce moje. Bratu prilazi nežno,puna ljubavi i interesovanja za njega, a on- ako može da skoči na nju,da joj vrisne na prepad na uvo,da se ona prepadne,da je vuče za kosu,ma u sbakom smislu da ukazuje nadmoć.
Ma obožavam ih,ali nekad i šiznem i ciknem...bude mi žao posle...Obožavaju kad im pevam,
A Dušan posebno voli-Kad si srećan-
Baba ga naučila da taši-taši-pa je sav važan Wink
a ja ga naučila da baci petaka Very Happy
Eto, to su moji Zvezdanići, moj Univerzum.

Puno,puno vas ljubimoooo!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 16 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 35 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu