KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+60
maja76
*AIDA*
JocY
mijaki
dr mali pariz
Tanja83
SannI-AlL
maus
missile
SladZana
cicsa80
Shizika
dragana76ns
hany
viktorija
lolipop
pcelica
bubi80
catherine290505
nesalela
Marija86
buby
gagax81
Orline
key
Zoka83
tuli
Nefertari
heart84
dra00
cici
penelope
dacans
Mrvica
ninica2
Sofka
zoxa
djole42
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
korpica
caci
maki79
lilya
Gramatika
MARA
nina :)
LaFolie
Botox
cufta
Milijana
JAmajka
BiKsi :)
Simona
makababy
Tinche
bak
plavaptica
KoMetaK
64 posters

Strana 18 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bubi80 11/4/2013, 18:52

Bravo za prve korake brzopuzeceg Ducija! g

Ivonica bonbonica igra sad ce i ona za batom!
To ide lancano kod njih!Bar je kod nas tako bilo!

Jedva cekamo slicke!

b b ljubav ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 11/4/2013, 21:44

pa ja pisala odgovor-ali nije stigao-hahahaha...
Pčelice,nismo jš uzeli cipe,ali biće ciciban-sigurno.
krajem meseca i kod fizijatra idemo,pa ću i nju pitati .
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 11/4/2013, 22:32

masala, ala su porasli :)
dusan ti je bas zvrkic jedan mali, ne staje, i neka Wink
a sta kazes, dva cveta u glavi?! moj covek, to i ja imam lol!

ivonica je sva mila, to se dma vidi, da je neznija, osecajnija, ipak je ona devojcica <3
muski imaju manje obzira :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dragana76ns 12/4/2013, 07:49

Dusica, kako je on uporan da sto pre spozna sve cari zivota Very Happy i ja sam sa 8 meseci prohodala a sa 9-10 nisam zaklapala, i danas sam tak'a Very Happy
Jak i siguran mamin decak, a sekana podrska...uskoro ce i ona da ga kopira.Divnooo [Only admins are allowed to see this image]Jedva cekam izvestaje od nedelje a slicke da ne spominjem. Izljubite se medjusobno [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 12/4/2013, 18:07

srcasti poljupci
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od KoMetaK 14/4/2013, 15:15

Uzivajte u druzenju, sto verovatno vec radite! Very Happy
Bravo za Ducija, brzog momka! bravo
Ljubi mi ih puno! poljubci
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 14/4/2013, 15:51

Dok cekamo izvestaj sa druzenja, evo dve od pre neki dan:


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dragana76ns 14/4/2013, 18:15

[Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 14/4/2013, 21:21

E sad kada prsti treba da lete po tastaturi oni ukoceni , a zato mi je osmeh OVOLIKIIIIIII
Prelep prelep prelep dan.

Dusan i Ivona dusice medene najmedenije,slatke secerne,umiljate, mazne, dobrice,SMEJALICE osmeh srce osmeh srce Zene ja sam njih ljubila i ljubila i ljubila...a bi mi malo, verujte mi. Deca za gnjavazu i cmakanje, njuskanje i mirisanje. I Dukija sam uspavala jooooooooj kada ne odlepih nikada necu. Ja ga nunam a on cokce dudu i okice na pola koplja i kad krenu da peva AAAAAAA MMMMMMM. Sad ostani citav Very Happy Cim sam ga spustila na krevet on okice otvori i kezina Very Happy Ajd tetka Mima sve jovo nanovo lol! Ivona prava curica. Doterala se pa haljinica, cipelice...mislim da se samo klepas po glavi, sto sam i radila. Hoda k`o matora, sve u carapicama po travici. Dzeki ju je castio jednim lizom po celom licu Laughing A ona samo cici od srece i radosti.
Prolete tih par sati. Za to vreme Velja je pokosio travnjak i osisao zivu ogradu. Mala i ja smo tracarale dok su deca spavala, a Ana gledala crtace. Jeli su, pili su, zasladili se...dosta!
Mala izgleda prelepo! Njene zelene oke...kosa divna i sjajna...blista zena skroz! To za liniju malo preteruje. Savrseno izgleda!
Velja je super lik! Kosi bolje od mene. sunny ti zarko trave nema ni po centimetara lol! Dala sam mu Very Happy ...pivo!

Red je da krenem sa slikama. Uzivajte!

[Only admins are allowed to see this image]

Dragi moji, hvala vam sto ste odvojili vreme za nas. Mnogo mi je bilo lepo i ovaj dan nikada necu zaboraviti,. Sve vas mnogo mnogo volim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 14/4/2013, 21:49

[Only admins are allowed to see this image]


odlepila...nacisto!!!!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 14/4/2013, 22:04

love jao Mima,sestro slatka-stižeš i izveštaj i fotke da postaviš...doduše, kad ti je V.pokosio, ja sredila kuću...tebi preostalo da svu decu nahraniš i zabaviš, pa kud ćeš lepše Razz
Meni kez i dalje ne silazi sa lica,a ni Zvezdama-doduše-sad su zaspali,a imali su fazu preživljavanja doživljenog,pa smo morali terapiju sprovoditi...
KOliko nam je bilo prijatno u vašem društvu-vreme je prošlo kao tren,ali bukvalno.
Anica-već sam na Jutrima pisala, ali ovde mi je bitnije,pa ću ponoviti-odušwvljena sam njom...
Ljudi moji,kako ona uspava mog Silnog sa samo tri stiha Spavajmo,sanjajmo-to ke prosto neverovatno bilo. Znate Ducija kkako je često težak na snu i hrani-Ana ga uspava i posle toga nahrani-dok si rek‘o kex!
a što ih zatrpa kockama i igračkama...vipe mi nismo postojali za decu.Mima...
ja hredoh zapkati u onom momentu,pa izletwh iz sobe...
tako bih volela da Ani podarite batu ili seku...da,da.
No-opraštam kuvani kupus-priness su bile-više od kolača!!Ma kad se Iv najela -onda znajte-od sad nam Mima pravi princeze.Very Happy
Draga,uživali smo i vašem igralištu.Jes da mi je Džeki olizao ćerku,pa posle nasrnuo na neki svoj džemper...
Very Happy:D:D
loodo burazeru,loodo!!
p.s.Ana-voziš rilere bolje od ikog kog sam videla na istim !
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 14/4/2013, 22:07

p.s. Usput smo i trudnaju Tinu smorile ,dok jw ona davala insteukcije svom mužu kako da zabode.
cvetić u zemljicu Very Happy
p.p.s.
Mima,fotke su genijalne-iznenadih se sopstvenoj deci kako izgledaju .Bre-matori!
Duci se ljulja bez ikog-uživa,Iv se spušta niz tobogan,haljina tarlaha...divota od života.
Ženo,jvala ti na svemu-žao mi što M.nije bio tu...čekamo vas!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od heart84 14/4/2013, 23:12

Jao kako ste porasli, predivni ste nemam reči
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dragana76ns 15/4/2013, 06:39

Lepota,sreca i ljubav na sve strane.......uzivala sam citajuci vas, kao da sam i ja bila sa vama Very Happy
Divna su ova nasa druzenja, neprocenjivo[Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lilya 15/4/2013, 07:20

Drugari mali i veliki, svi ste skupa prelepi. Po jedan ljubav za svakog, i za mame i za decicu Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od pcelica 15/4/2013, 07:38

Prelepi! Divno druzenje.
Ja mislila da su jos mali za ljulju, a ono uzivanjac pravi.
poljubci
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 15/4/2013, 08:49

maus ::
Dusan i Ivona dusice medene najmedenije,slatke secerne,umiljate, mazne, dobrice,SMEJALICE osmeh srce osmeh srce Zene ja sam njih ljubila i ljubila i ljubila...a bi mi malo, verujte mi. Deca za gnjavazu i cmakanje, njuskanje i mirisanje. I Dukija sam uspavala jooooooooj kada ne odlepih nikada necu. Ja ga nunam a on cokce dudu i okice na pola koplja i kad krenu da peva AAAAAAA MMMMMMM. Sad ostani citav Very Happy Cim sam ga spustila na krevet on okice otvori i kezina Very Happy Ajd tetka Mima sve jovo nanovo lol! Ivona prava curica. Doterala se pa haljinica, cipelice...mislim da se samo klepas po glavi, sto sam i radila. Hoda k`o matora, sve u carapicama po travici. Dzeki ju je castio jednim lizom po celom licu Laughing A ona samo cici od srece i radosti.Prolete tih par sati. Za to vreme Velja je pokosio travnjak i osisao zivu ogradu. Mala i ja smo tracarale dok su deca spavala, a Ana gledala crtace. Jeli su, pili su, zasladili se...dosta!
Mala izgleda prelepo! Njene zelene oke...kosa divna i sjajna...blista zena skroz! To za liniju malo preteruje. Savrseno izgleda!
Velja je super lik! Kosi bolje od mene. sunny ti zarko trave nema ni po centimetara lol! Dala sam mu Very Happy ...pivo!
[Only admins are allowed to see this image]

PRELEPO!!!! nemam reči
Uključujući i mimin divan izveštaj!!! Stvarno prelepo! srcasti poljupci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 15/4/2013, 09:03

Fala,fala,dragi naši.
Pčelice,i ja sam draga , mislila da su mali-za toboganza ljuljašku...
Ali kod Mime je nemoguće da se dete drži samo na krilima:D
akcija je neizbežna i jedina moguća Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od zoxa 15/4/2013, 09:22

Drugari nasi dragi, kakvo prelijepo druzenje osmeh srce
Anci vec djevojka, ozbiljna, hranila i uspavljivala mladje drugare!
Zvjezdice porasle, preslatke osmeh srce
Mame odlicne ste, ljubimo vas punooooo usne
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 15/4/2013, 10:16

Sreca, sreca, radost radost radost radost
Divne zene, divna deca, pa kud ces vise smajli angel
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od plavaptica 15/4/2013, 11:13

Predivni izvestaji i Misicin i Parizov, ja sam uzivala i topila se. osmeh srce
Fotke su predivne, Ana, Duci i Iv tri meda....vidi se da su se provodili odlicno, kao i mame. ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 15/4/2013, 11:57

Jos malo slicica

Sto su ukusne ove kocke.
[Only admins are allowed to see this image]

Ludilo!!! Koje sarenilo! Koju pre uzeti, liznuti, gricnuti...obrni okreni, neke rupice, se jede ili ne ili se baca...ma baca se!

[Only admins are allowed to see this image]

Pogled ka meni kada se pitala JEL` OVA ZENA NORMALNA??? Nadam se da nas nece pojesti i zasto se udara u glavu??? Dobro je, tu je mama pa ce je obuzdati...valjda.

[Only admins are allowed to see this image]

KO? JA MALI za ljulju??? Sa`cu da pokazem kako sam umem da se ljuljam...gore nogice, savijem nogice, gore nogice savijem nogice...i nemoj da te mrko pogledam.

[Only admins are allowed to see this image]

Kad velika bude ovde a mala ovde i jos + 15 minuta dotle cu da se spustam niz tobogan u tvoju pomoc mama.

[Only admins are allowed to see this image]

Daj bre cale gurni me jako, jako da letim visokoooooooooooooo

[Only admins are allowed to see this image]

Teta Mima cekaj da namestim siske i samo da stipaljke zakacim tu i tu...da ti bar frizura bude normalna.

[Only admins are allowed to see this image]

Poklon od Parizana, majica i helanke.Naravno da je jutros morala obuci za vrtic. Kakvo pranje, ni slucajno, oblaci se sad i tacka. Njen stav za slikanje v v v

[Only admins are allowed to see this image]

Hvala na pelceru f
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 15/4/2013, 12:22

Jao Mima,diiiiiivna ženo-hvala na ovim fotkama-kakvo diiiiivno druženjeeee!!A Anici ćemo pojačati ćevape i kuvani kupua-da još ojačaju noge !
volim vas,nesebične i divne dušw moje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 15/4/2013, 13:03

[Only admins are allowed to see this image]


I samo da znate da mi je Tea stucala u stomaku juce pola dana...sta li ste pricale....? lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lilya 15/4/2013, 13:09

Ma kakav je juce vama lep dan bio. Milina jedna yes

Pari, oni su vec ozbiljno veliki i preeeeeeleeeeepiiiiii osmeh srce osmeh srce
A Ana, ah ta Ana... smajli angel
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 18 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu