KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

+49
SladZana
Niny
Erata
Vecka
pcelica
dacans
SannI-AlL
JAmajka
Tanja83
makababy
cici
dragana76ns
korpica
Sami
cicsa80
JocY
Marija86
Sara
nena beba
Orline
mamajednogprinca
Maman
kasia
anak
maus
snedra
era
BiKsi :)
cufta
zoxa
dr mali pariz
Jagodica-Bobica
KoMetaK
MAAKKI
Struzzo
lilymar
Masha UK
missile
Tinche
bak
Shizika
Milijana
MARA
plavaptica
caci
lilya
nina :)
Mirjana
Simona
53 posters

Strana 24 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od BiKsi :) 15/10/2013, 23:24

He, he, i Struziti se svidja kosulja na koju ja odlepih kad videh na fb, maherska totalno! Presladak vam je sin Simona, sa tim okama njegovim i trepuskicama, ma secer! A pritom pametna i vrlo zanimljiva glavica, divota jedna, ja vas sa drugacijem detetom ne bih ni mogla zamisliti! LJubac veliki od mene za Vladu smekera! srca srca srca srca srca srca 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od dacans 16/10/2013, 12:23

Cakani ste svi...ali Vlada je bas bas medenko jedan..i kako mi je samo porastao od maja..kad sam ga videla u igraonici..jos se secam slike kad stidljiva Mina nosi cokoladu stidljivom Vladi:aa15: sreca sreca sreca sreca 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od caci 16/10/2013, 21:54

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od JAmajka 16/10/2013, 22:42

Mama i sin,prelepa slika.ljubav ljubav 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 17/10/2013, 22:19

Hvala vam :) Evo još malo sličica...

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 17/10/2013, 22:22

[Only admins are allowed to see this image]

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Shizika 17/10/2013, 23:53

 b  Pa Simona, ti i tm na slikama djelujete kao sasvim fini ljudi, nikad ne bih pogodila da za stolom mljackate i davite se hranom. lol! Raskrinkalo vas dijete, kako je samo dosjetljiv, da skloni negativnu pazhnju sa sebe. likeit likeit likeit 
Ochigledno je i da Vilenjak uzhiva u fizichkim aktivnostima, osmijeh nije samo poziranje. Jel' mi promaklo koji sport ste na kraju izabrali ili josh nije doshlo do selekcije?
d x d 

Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od BiKsi :) 18/10/2013, 00:04

Super su vam i ove sličice! Vlada je med medeni! Šmeker pravi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od KoMetaK 18/10/2013, 19:10

Mnogo su vam lepe slicice, a Vlada ima predivan osmeh! Medenjak Vilenjak!! osmeh srce osmeh srce Meni lici na tebe ako gledam taj deo oko usana, isti osmeh imate.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 24/10/2013, 22:07

Hvala vam srca 

Shizika,
za sada ide samo u školu sporta. Nakon nekoliko meseci radiće im testove pa će nam dati mišljenje na koji sport bi možda mogao da krene. Voli da ide, trenutno je bolestan pa izostaje i iz vrtića i škole sporta ali kaže samo mu školica nedostaje, vrtić ne.

Inače ima zapaljenje uva ponovo. Imao je i temperaturu no sad je to prošlo, nemiran je, ne smiruje se, ali odmiču nam dani nekako... U ponedeljak idemo na kontrolu pa ćemo znati je li kraj bolovanja ili će nam produžiti to. Što se emotivne strane tiče baš i muž kaže da je možda bolje što malo opet boravimo zajedno koliko god je loš razlog zbog koga je to tako. U poslednje vreme je bio dosta nestabilan. Mislim da je upravo kretanje na sport uticalo jer nam je tempo mnogo ubrzaniji. Sa jedne strane bilo je vreme i za vrtić i za sport a sa druge strane nije, pa kad god se desi neka takva promena moramo da prodjemo kroz period nesigurnosti, pitanja... A verovatno i raste, svest mu se podiže... Kaže mi maločas muž da maločas kad ga je uspavljivao Vilenjak pita kad mi budemo baba i deda ko će njemu biti mama i tata lol! Muž mu je objasnio da mi uvek ostajemo mama i tata ali njemu te neke stvari koje se negde podrazumevaju valjda kod dece koja su otpočetka sa roditeljima nisu tako jasne.

I tako... planovi za ovu nedelju su nam propali, i zajednički odlazak na Sajam knjiga i put za vikend i sve ostalo... Ali važno da nam ta kontrola u ponedeljak prodje dobro pa će se sve drugo rešiti i desiti...

Pozdravčići sreca 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 1/11/2013, 06:35

Moj novi ticker osmislio je Vlada :) Do duše i prošli ali sad kad ga je uočio na Kutku počeo je da kuka da neće taj više pa smo tražili zajedno i odabrao je ovaj... Jako je zadovoljan kad vidi da on sad na Kutku stalno igra :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 11/11/2013, 17:52

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 11/11/2013, 17:53

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 11/11/2013, 17:55

Haha, nema opcije za brisanje pa ne mogu da obrišem ovu prethodnu sliku, preseče mi dete, vidi se samo fontana lol! Staviću još neku...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 11/11/2013, 17:56

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 11/11/2013, 17:56

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od BiKsi :) 12/11/2013, 09:55

Mnogo je sladak, pu, pu, pu, usrale ga koke! Ima taj pogled, zavodnicki, sarmerski! A odlican je tiker izabrao! Ljubim velikog decka!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od JAmajka 12/11/2013, 10:37

Vilenjak je lep i već veliki dečak! Ima prelepe okice.poljubci poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 12/11/2013, 11:29

Hvala vam Biksi i Jamajka... osmeh srce osmeh srce 

Htela sam sve da pišem dnevnik ali nisam u nekom veselijem raspoloženju ali evo danas novih briga, preneću sa druge teme na kojoj sam pisala...

Simona ::Vilenjaku su utvrdili slabiji sluh i pojedoh se sada... Ni lekarka ne zna da mi kaže da li će moći da se izleči ili ne. Tek treba da vadimo bris iz nosa, grla, da pije opet razne lekove pa opet kontrola. Ja se sada nerviram presabirajući se da li sam nešto pogrešno uradila otkako je kod nas. Pa onda za stvari na koje nisam mogla da utičem, dok je bio kod hranitelja, bar ja sam ga zastala na promaji i sa skroz zapušenim nosem oko čega se niko nije brinuo. Lekarka ne može da kaže da li je oštećenje nastalo sada ili pre, što je meni značajna informacija. Rekla sam joj da je dete usvojeno pa pretpostavlja zašto, tj zato sam i rekla što nisam umela da odgovorim na pitanja iz ranog doba... Bilo je čak i pitanje da li sam ga dojila Shocked Ne znam kakve to veze ima sa sluhom. Uglavnom ono što je čudno je da niko od nas ne primećuje da on lošije čuje, sem što mi se ponekad ne odziva, što sam ja primetila... Problemi koje oni opisuju kod dece koja lošije čuju se meni preklapaju sa problemima vezanim za usvajanje tako da oni nisu mogli da mi budu signal, često sam u upitniku koji su mi dali bila u nedoumici šta da popunim... Takodje potpuno čisto govori što su i oni utvrdili, govori i r, š, č, dj, dž, ma sva slova... Kako bi moglo da dete sve tako čisto izgovara a da ne čuje dobro? Mi mu govorimo i šapatom i čuje, ali valjda oni aparati ne lažu. I tako... Znam da ne vredi nervirati se unapred, možda će lečenje imati efekta, ustvari nadam se da će biti tako... Odoh sa posla da mu kupujem i dajem lekove...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od zoxa 12/11/2013, 12:27

Simona o problemima te vrsta nista ne znam. Nije mi logicno da dijete ispravno govori a ima ostecen sluh.
Nadam se da ce lijecenje pomoci!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od maus 12/11/2013, 12:44

Poslala sam ti pp.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 17/11/2013, 08:42

Hvala :) Hoće Vlada da vam piše...

love srce ff ff bb naočare jumping igra 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 18/11/2013, 08:43

Hvala vam :)

Sutra idemo na pregled pa ćemo videti. Uradili smo bris iz nosa, iz grla, sve potpuno u redu. Lekove i kapi uredno pijemo, stavljamo. U vrtiću su radili radionicu baš zbog Vlade, sa šaputanjem. I vaspitačice su uverene da on dobro čuje, kod njega je problem kako kažu a i ja tako mislim što mu pažnja luta. Ako se skoncentriše kažu da čuje i šaputanje a to i kod nas kod kuće ali ako ne sluša, misli o ko zna čemu onda ne zna da ponovi... Ko zna kakve je on odgovore davao na onom aparatu.

Imali smo lep vikend sve do sinoć... Prekjuče je Vlada trebalo na trening, a ja sa ocem kod tetaka. Medjutim neće, hoće sa nama, inače voli sport pa sam mislila da ga ne teram, imala sam i ja neke situacije dok sam trenirala kad nisam otišla na trening jer se nisam nešto psihički osećala sposobnom. Krenemo onda svi zajedno. Ja sam malo strepela od tog susreta jer je jedna očeva sestra izrazila razne predrasude prema usvajanju a druga je uvek bila oštrog jezika. Stoga ih Vlada dosad nije ni upoznao. Medjutim sve je prošlo u najboljem redu, Vlada je bio baš raspoložen kad smo se vratili... Sada je upoznao svu bližu familiju, mada nam sledeće nedelje predstoji svadba gde ćemo upoznati širu...

Ovde se Vlada probudio pa sam prekinula, pišem kasnije nastavak...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od MAAKKI 18/11/2013, 08:51

Simona on je pravi mali smeker, kako je samo porastao. smajli angel 

Sto se sluha tice i ja sam odmah pomislila da je paznja u pitanju, mada ne treba naravno to zanemariti, ali verujem da ce ipak sve na kraju biti u najboljem redu. yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 18/11/2013, 10:50

Hvala Maakki, pozdravi za tebe i tvoje mrvice ljubav 

Elem, juče je trebalo da se vidimo sa Snedrom i Lepotanom ali Lepotan se prehladio pa smo odložili vidjanje. Čula sam se sa Snedrom telefonom i malo me je i taj razgovor i razmena iskustava o našoj dečici osnažio. Odlučili smo da ostanemo ceo dan kod kuće, opet da mu prenesemo koliko god je moguće ljubavi, sigurnosti, sa naše strane... Ceo dan je bio i sjajan, malo smo igrali po kući, malo sredjivali, nas dvoje gledali tenis i Alfreda Kvaka... Da bi uveče opet nastali problemi oko spavanja, muž ga je uspavljivao preko sat vremena. Inače to je i neobično jer obično ga muž brže uspava a sa mnom to traje dugo... E onda se jutros već rano probudio pa neće u vrtić, plače, na putu do vrtića muž mi priča da mu je zatražio maramicu i pokušao da pobegne nazad. Sreća da je jutros bila najtoplija vaspitačica pa muž kaže da je bilo sve ok. Rekla mu je i ona kao i mi da ako ima bilo kakvih problema da ispriča. Ja sam otkako se žalio Lepotanu pomišljala da je problem i u vrtiću ali ja ga sad češće uzimam pa mnogo više propitujem vaspitačice nego što to muž čini Very Happy I stičem utisak da je to jedno toplo mesto koliko vrtić može biti, sumnjam da bi mu u nekom drugom vrtiću bilo bolje, naravno nigde nema idealno... Sem toga oni imaju razne radionice ali su više neutralnog tipa, odnosi u društvu, što je njemu i potrebno ali ne rade se toliko lične teme gde bi se on mogao osetiti različitim. Ovih dana pošto smo imali radove u njegovoj sobi, spavao je sa mnom, pa možda je i promena kreveta uticala na neku nestabilnost. Ali u svakom slučaju brinu me malo razne stvari pa sam sve bliže tome kada završimo sa fizičkim delom da krenemo malo i kod psihologa. Možda je Familija koja se bavi baš usvajanjem pravi izbor, pa ću prvo da se njima obratim, bar mi da porazgovaramo ako razgovor sa detetom u ovom dobu ne može da da neke rezultate... Ako/kad odemo to ću javiti i u onom javnom delu jer pretpostavljam da i drugim usvojenim mamama znači kako to izgleda kod njih. Ono što je dobro je da nas hranitelji nisu zvali na slavu f Nadam se da neće to učiniti ni narednih dana Very Happy Dete njih i ne spominje što mi je isto drago... Uopšte nas više ne zovu. Mada je hraniteljica imala neke velike zdravstvene probleme tako da je možda i to u pitanju. Nadam se da se dok Vilenjak odraste neće hraniteljica i biološka majka upokojiti, koliko god je teško postojanje i drugih osoba tu, kojima treba naći mesto, a ko zna kakvi nas problemi čekaju u pubertetu, sa duhovima je teže se boriti nego sa osobama... No gde sad ja odoh Very Happy Uglavnom, mnogo je nežan, javljaju mu se strahovi opet i po kući a ja razmišljam uvek i o tome dalje, kad je sad ovakav kad nemamo još neki pritisak sa strane šta će biti kad deca počnu da ga zezaju u školi (nadam se da toga neće biti ali česta je to situacija), morao bi da bude čvršći i da nadjemo način da ga ojačavamo...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 24 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu